Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Tükkan sakinlerinin Bir pazar Kahvaltısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Harika Bir Gündü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hade len ben çalıştım siz gezdiniz...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    Honda CBF 150-2012

selam mtttttttttt

Selam arkadaşlar süper eğlenmişiniz kıssskandımmmm izmitten uzak kalıyoruz her pazar da gelemeyizki,bi torpil bulun da tayine geleyim oraya herkese 41 kere maaşallah diyorum izmitten,herkese selamlar.Arada çağırın gelmeye çalışırım(bu arada bi torpil bulup gelmek lazım )

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    harika bir buluşma ve paylaşım...ne zaman ayrı bir site kuracaksınız acep...bu coşku MT ye sığmaz taşar bence...bundan önce hep böyle oldu...şaka bir yana sizleri hep burada ve birlikte görmek isterim...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir buluşma ve paylaşım...ne zaman ayrı bir site kuracaksınız acep...bu coşku MT ye sığmaz taşar bence...bundan önce hep böyle oldu...şaka bir yana sizleri hep burada ve birlikte görmek isterim...
    Bak şimdide ben seni davet ediyorum komşu Aramızda görmek isteriz senide Mete
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    korkut kardeş sağol varol...bak yanlış anlama ben bu tür şeyleri çok gördüm...bu gruplaşma sığmaz veritabanlarına...birine yanlış ötekine yanlış hesabı toplu ayrılışlar falan bunlar olmasın isterim....aslında ortak değilde bireysel olarak herkes burada özgür olsun isterim...belkide ben yanlış anlıyorum günahı boynuma...hep burda kalısn kopmayın ...daha yaşanacak çok şey var bu ortamda...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    korkut kardeş sağol varol...bak yanlış anlama ben bu tür şeyleri çok gördüm...bu gruplaşma sığmaz veritabanlarına...birine yanlış ötekine yanlış hesabı toplu ayrılışlar falan bunlar olmasın isterim....aslında ortak değilde bireysel olarak herkes burada özgür olsun isterim...belkide ben yanlış anlıyorum günahı boynuma...hep burda kalısn kopmayın ...daha yaşanacak çok şey var bu ortamda...
    Yok abiciim niye yanlış anlayalım.Dediğin gibi yaşanacak çok şey var bu ortamda
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok abiciim niye yanlış anlayalım.Dediğin gibi yaşanacak çok şey var bu ortamda
    yani şimdi çoğu siteden ayrılan arkadaşım ben tükürdüğümü yalamam diye af çıktığı halde kendi istekleriyle ayrıldığı halde dönmüyor...ayrılık nedenleride çoğunun abimize yanlış yaptılar modu...ona yanlış bize yanlış hesabı...ama o abisi şu feyk bir şekilde siteye giriyor...kendiside uzaktan uzaktan biz dostlarının olduğu bu ortama bakmakla yetinyor...

Motosikleti
    yani şimdi çoğu siteden ayrılan arkadaşım ben tükürdüğümü yalamam diye af çıktığı halde kendi istekleriyle ayrıldığı halde dönmüyor...ayrılık nedenleride çoğunun abimize yanlış yaptılar modu...ona yanlış bize yanlış hesabı...ama o abisi şu feyk bir şekilde siteye giriyor...kendiside uzaktan uzaktan biz dostlarının olduğu bu ortama bakmakla yetinyor...
    Söylediklerinde haklısın abiciim

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı zafersancak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar süper eğlenmişiniz kıssskandımmmm izmitten uzak kalıyoruz her pazar da gelemeyizki,bi torpil bulun da tayine geleyim oraya herkese 41 kere maaşallah diyorum izmitten,herkese selamlar.Arada çağırın gelmeye çalışırım(bu arada bi torpil bulup gelmek lazım )
    zafercim sana ve senin gibi degerli dostlarımıza aramızda herzaman yer var ne zaman istersen gel davet bekleme

butip hafta sonları buluşmalarımızı konu dışındaki tükkan topiğinde konuşuyoruz

sanırım bi yanlış anlaşılma var metehandro
    guruplaşma filan yok herkese açık toplanıyoruz kimseye gel yada gelme demiyoruz isteyen herkese tükkan topiğide buluşmalarda kalbimizde açık
    + kimseninde burdan kopma gibi bir niyeti yok. mt hepimizin ortak noktası ve ben şahsım adına söyliyebilirimki burdaki tüm dostlarımı seviyorum
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    korkut eyvallah komşu...kuyu cadısı zaten sizin kimseyi dışlayacağınızı sanmam...ortamınız güzeldir muhtemelen...gruplaşma derken kemik bir muhabbetden paylaşımdan bahsetmiştim aslında yanlış anlaışlmasın...aman kopmayında burdan...sevgiler...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zafercim sana ve senin gibi degerli dostlarımıza aramızda herzaman yer var ne zaman istersen gel davet bekleme

butip hafta sonları buluşmalarımızı konu dışındaki tükkan topiğinde konuşuyoruz

sanırım bi yanlış anlaşılma var metehandro
    guruplaşma filan yok herkese açık toplanıyoruz kimseye gel yada gelme demiyoruz isteyen herkese tükkan topiğide buluşmalarda kalbimizde açık
    + kimseninde burdan kopma gibi bir niyeti yok. mt hepimizin ortak noktası ve ben şahsım adına söyliyebilirimki burdaki tüm dostlarımı seviyorum
    yalnızca güncel desek yeter zaten
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler