Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KAPIDAĞ YARIMADASI GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR YER[U]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm
    bu haftasonu aldım motoru arkadaşda yok ama vurdun kendimi yollara erdekten çıktım kapıdağ yarımadasını dolaştım yaklaşık 100 km falan yolun büyük bölümü şose bir kızmıda dağ yolu yani her motorla gezilmez.erdekten çıkınca yolunuzu ocaklara çeviriyorsunuz ocaklar genellikle yaz zamanı güzel olan bir yer gittiğimde boştu ama yinede yemek için vekalmak için yer bulmak mümkün,ocaklara girerken yol ikiye ayrılıyor bunlarda nirisi direk olrak dağ yolundan turanlar köyüne gider eğer ben dağdan giderim derseniz yolu kısaltmış olursunuz ama yolda bir sürü güzelliği kaçıracağınızıda belirmek isterim. ocaklara döndünüz ve sahilden gitmeye karar verdiniz işte güzellikler başlıyor,ocakları geçince artık ses kesiliyor bir motorun sesi birde sizin sesiniz ha birde bazen bir taka geçiyo.turanlıya vardığınızda zaten büyülenmiş oluyorsunuz o yüzden arada yaşayacaklarınızı size söylemek istemiyorum,ormanlıya kadar yine yol fena değil ama bundan sonra taş toprak çamur bir endurocu başka ne ister hepsi var buralarda ara ara su hayratları gördüm yani kap için su aramanıza gerek yok bazısı suyun kenasında yani yaz giderseniz sakin bir koy sizi bekliyor,ormanlıdan sonra tekrar yol düzeliyor son olarak ılıksu yenek için yatmak için herşey oradada var,ben kışa doğru bu geziyi yaptım ama yinede doğa çok güzeldi,eğer yaz günü yapılırsa daha kirletilmemiş ve denize girilebilecek çok güzel koylar var.kamp içinde bir kaç ideal yer gördüm,eğer arkadaşlar yolunuz erdek'e düşer bir tur atalım derseniz bende tekrar bu tur içinde yer alırım

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Gezi yazıları forumuna açılan baslık kurallarina uyulmasi gerekir. Acmis oldugunuz baslıkta yapmış oldugunuz gezi hakkında detaylı bilgileri yazmalısınız , sadece resimlerden olusan gezi hakkinda bilgi verilmemis mesajlar yazari tarafindan düzenlenmedigi takdirde silinecektir.
    + Gezi yazilari forumuna eklediginiz fotograflarinin forum sayfalarinda rahatca gorulebielcek boyutta olmasina dikkat edin. Cok buyuk oalrna resimler forumlarinin yavas acilamsina ve goruntulenemsini zorlastiracaktir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    +******************************************+

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah

Re: KAPIDAĞ YARIMADASI GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR YER

Erdek'de bir motorcu dostumuzun olması ne güzel.

[quote="Muzurkedi"]EĞER ARKADAŞLAR YOLUNUZ ERDEK'E DÜŞER BİR TUR ATALIM DERSENİZ BENDE TEKRAR BU TUR İÇİNDE YER ALIRIM

Mümkün olan bir zamanda neden olmasın?
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

Muzurkedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    skyteam 200sm

Re: KAPIDAĞ YARIMADASI GÖRÜLMESİ GEREKEN BİR YER

gel kardeş bende burada gezecek insan bulamıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler