Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kadirlide bayram vardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    Buralar benim memleketim yaadaha 2 hafta önce ordaydımmm.Kadirlii.Resimler süperr olmuş; şu durduğunuz petrol istasyonu değil de niye onun yanındakinde durmadınız şaka şaka
    Eğer bi daha giderseniz bende geliyorum ona göre,yer yok demeyin bütün hayabusaların arkası boştu daha iyi irtibata geçmeliyim.böle olmaz bu,ekersiniz beni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    samanyolu galaksiside neresi oluyokiii

Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [IMG]D:\RESİMLERİM\fto17 D:\RESİMLERİM\fto18 D:\RESİMLERİM\fto 19[/IMG]

yusuf bu resim çok güzel çıkmışşşşşş bayıldım vallaaa çok uğraştınmıııı buraya atabilmek içinnn resimlerim dosyasını d sürücüsünden c sürücüsüne taşı öyle dene o zaman olurr
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şimdi kankaaaa venüsle neptun ü geç ordan saga dön 200 mt giitikten sona hataylı bakal var ordan sor samancı bedrinin yeri diye gösterirler ,zaten yoldaki saman izlerini takip etsende bulursun yakın zaten
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    R1_8
    Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kankaaaa venüsle neptun ü geç ordan saga dön 200 mt giitikten sona hataylı bakal var ordan sor gösterirler yakın zaten
    tamam hataylı bakkale sordummm, reşatbey mahallesi stadyum arkasında ,çin malı pil satan isminin baş harfi cengiz olan , ipme gibinn pusit gibin bişey var dedii, onun beyni saman dolu olduğu içinn, ona giden bütün yollar saman yoluu dedi sen ister direk gir ister çevre yolundan dedii

Motosikleti
    tamam hataylı bakkale sordummm, reşatbey mahallesi stadyum arkasında ,çin malı pil satan isminin baş harfi cengiz olan , ipme gibinn pusit gibin bişey var dedii, onun beyni saman dolu olduğu içinn, ona giden bütün yollar saman yoluu dedi sen ister direk gir ister çevre yolundan dedii
    eeeeeeeeee naparsın kanka senle aynı sofrada oturduk banada bulaştırmışsın ipppneligi en kısa zamanda bir cerraha gidip kestirecem senden bana gecen huyları körle yattık şaşı kalktık ne yaparsın... hem cahil kanka SONY ne zamandır çin işi bir büyük atlas haritası alda eline dünyayı bir tanı neyine gerek senin saman yolu kara deliklerde kaybolursun demedi deme

Motosikleti
    R1_8
    eeeeeeeeee naparsın kanka senle aynı sofrada oturduk banada bulaştırmışsın ipppneligi en kısa zamanda bir cerraha gidip kestirecem senden bana gecen huyları körle yattık şaşı kalktık ne yaparsın... hem cahil kanka SONY ne zamandır çin işi bir büyük atlas haritası alda eline dünyayı bir tanı neyine gerek senin saman yolu kara deliklerde kaybolursun demedi deme
    Kanka sen kaşındın sabah sabah yapmak istemiyordumm ama zorluyorsun beniii, olm dünyada saracağın en son adam ben olayım tamammı

Kanka sen neden motorun üzerine böyle domdom kurşunu yemiş yaban ördeği gibi duruyonnn ,sorması ayıp ,açıklarmısınnn len, av mevsimi yaklaşıyooo, sağda solda atıp tutma, yoksaa sağlam bi avcı seni atacak ama tutmayacak

Motosikleti
    Kanka sen kaşındın sabah sabah yapmak istemiyordumm ama zorluyorsun beniii, olm dünyada saracağın en son adam ben olayım tamammı

Kanka sen neden motorun üzerine böyle domdom kurşunu yemiş yaban ördeği gibi duruyonnn ,sorması ayıp ,açıklarmısınnn len, av mevsimi yaklaşıyooo, sağda solda atıp tutma, yoksaa sağlam bi avcı seni atacak ama tutmayacak

kankaaaaaa laf sokacaksan da kendi laflarını sok benden ögrendigin cümleleri bana karşı kullanma daha sana ögretmedigim bir çok kelime ve cümle kombinasyonu var ona göre ayagını denk al.. bana motorda nasıl duruyon öyle diyene bakın olim sen motorunun üstünde duramıyon bile motormu seni gezdiriyo sen mi motora biniyon anlamadım sazan mısın ala balıkmısın çupura mısın nesin sen kankii fındık faresi yer cücesi kankam herkez boyuna göre konuşsun ufak tefek şeyleri göremiyorumda isooo sesin geliyo ama kendin nerdesin lemmm ezecem çekil ayak altındanbak yaw gene çektirdin bana hatttori hanzooo klıcımı gerisini sen düşün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bugün burda yarın şurda ertesi gün kimbilir nerde
    Motosikleti
    33 ACJ 92 ve 33 R 2170
    kadirliye gidersek sumbas'a da gazlarız dimi, babaannemi görürüm ama kulağımı tutup motosikletten indirir

Motosikleti
    R1_8
    kankaaaaaa laf sokacaksan da kendi laflarını sok benden ögrendigin cümleleri bana karşı kullanma daha sana ögretmedigim bir çok kelime ve cümle kombinasyonu var ona göre ayagını denk al.. bana motorda nasıl duruyon öyle diyene bakın olim sen motorunun üstünde duramıyon bile motormu seni gezdiriyo sen mi motora biniyon anlamadım sazan mısın ala balıkmısın çupura mısın nesin sen kankii fındık faresi yer cücesi kankam herkez boyuna göre konuşsun ufak tefek şeyleri göremiyorumda isooo sesin geliyo ama kendin nerdesin lemmm ezecem çekil ayak altındanbak yaw gene çektirdin bana hatttori hanzooo klıcımı gerisini sen düşün
    Anlaşılan bügün işi gücü bırakıp senle uğraşacammm , benim ayağım denk olm sen ayağına terlik al, kafanada bi kask takk sabah sabah poolisler seni öpmesinnn, yani bi kere öpmüş bi daha öpmesinn , olm bütün balık familyalarını saymışsın ama o genlerin hepsi sende mevcut, karataşta denizi gördüğünde beyaz peygamber donuyla suya atlayan don beyaz olunca sudan çıkmaya utanan, tatlı su levreği kankamm ,şimdi önemli olan boy değil işlev diyecemm olmayacak o yüzden demiyorummm, beni yavaş ezde canım yanmasınnn, kendinii dev zanneden kankammm , çek çek hattori hanzo kılıcıı ben nasıl olsa yeri ve zamanı geldiğinde geri yerine katarım o kılıcıı yeride neresi ( anladın sen onu )

Motosikleti
    Anlaşılan bügün işi gücü bırakıp senle uğraşacammm , benim ayağım denk olm sen ayağına terlik al, kafanada bi kask takk sabah sabah poolisler seni öpmesinnn, yani bi kere öpmüş bi daha öpmesinn , olm bütün balık familyalarını saymışsın ama o genlerin hepsi sende mevcut, karataşta denizi gördüğünde beyaz peygamber donuyla suya atlayan don beyaz olunca sudan çıkmaya utanan, tatlı su levreği kankamm ,şimdi önemli olan boy değil işlev diyecemm olmayacak o yüzden demiyorummm, beni yavaş ezde canım yanmasınnn, kendinii dev zanneden kankammm , çek çek hattori hanzo kılıcıı ben nasıl olsa yeri ve zamanı geldiğinde geri yerine katarım o kılıcıı yeride neresi ( anladın sen onu )
    olim biiirr terlik giyen bende gil sensin stede fotoların boy boy
    ikiiii ne polisi ne öpmesi anlamadım 10 yıldır bir polis bilem durdurmadı beni sen kendine bak kaç kere ceza yeyip yanımda zırladın
    üüüççç karataşta altımda beşiktaş şortu vardı milleti yanıltma ha beşiktaşa laf sokuyosan orasını bilmem kendine bir gözlük al yüzmeyi bilmeyipte yüzbilenleri kıskanan kankam
    dööörrttt senden uzunum ya bücür kanki topuklu giy bundan sona yanımda
    beeeeeşşşş olim seviyeli sar saracaksan kendi seviyeni belli edecek yazılar yazma seviyesi düşük kankii
    son olarakta benle ugraşacagına aymaya bakta kendini birz geliştir cilalı ibo kılıklı kankam
    ha daha istersen vın vııııııııııııııııııııııınnnnnnnnn vın anladın sen onu

Motosikleti
    R1_8
    ikiiii ne polisi ne öpmesi anlamadım 10 yıldır bir polis bilem durdurmadı beni sen kendine bak kaç kere ceza yeyip yanımda zırladın
    şimdi sen bu sabah kask takmadığın için ceza yemediğinimi söylüyorsunnn ( göz göre göre yalan söyledee bende kendi kendimi intihar edeyimm )

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    iki kanka topigi çoşturmuş birbirlerini ne kadar cok seviyorlar yaw bunlarda bu şekilde sevişiyorlar herhalde
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    şimdi sen bu sabah kask takmadığın için ceza yemediğinimi söylüyorsunnn ( göz göre göre yalan söyledee bende kendi kendimi intihar edeyimm )

len ne polisi ne kaskı biryerlerine vurup vurup icat cıkarma kanki aynı anda gözünle görüp kulagınla duymaduguna inanma kankan sazan kankam hem okadar yazdıgımdan bir bunu mu anladın anlayışına hayran kaldım kanki budur abicim kapasite meselesi zorla sanda anca bukadar başka tık yok ibre 170

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki kanka topigi çoşturmuş birbirlerini ne kadar cok seviyorlar yaw bunlarda bu şekilde sevişiyorlar herhalde

napalım abim her yigidin bir yogurt yiyişi vardır bizimkide böyle ama iso başlattı adam tetikte bekliyomuşda haberimiz yokmuş saracak yer arıyodu baktı en zararsız kim ben..beni buldu adapişman oldu ya neyse

ölümüne kankayız yinede aramıza kimse giremez

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    napalım abim her yigidin bir yogurt yiyişi vardır bizimkide böyle ama iso başlattı adam tetikte bekliyomuşda haberimiz yokmuş saracak yer arıyodu baktı en zararsız kim ben..beni buldu adapişman oldu ya neyse

ölümüne kankayız yinede aramıza kimse giremez
    lan benım böyle kankaların olmadı gitti (size kanka diye bilirmiyim)
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Motosikleti
    R1_8
    gel abi gelll bizim şefkat dolu kollarımızaaaa cengizzz sen git kumda oyna annem senle şimdi uğraşamam işim varrr

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    Ulen kanka ayagına birbirinizi öpüyosunuz paso nasıl bir aşkın ızdırabıdır bu anlamadım valla Her gezi dönüşü insan birbirini yermi nasıl bir aşkdır bu
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    gel abi gelll bizim şefkat dolu kollarımızaaaa cengizzz sen git kumda oyna annem senle şimdi uğraşamam işim varrr

lan ibo cık ozaman formdan işin varsa alaaaaaa alaaaaaaaa adama bak yaw hem sarıyo hem işim var diyo burası isodan alınntıdır hade hade hadeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

de tabi abime bak ayıpsın

Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen kanka ayagına birbirinizi öpüyosunuz paso nasıl bir aşkın ızdırabıdır bu anlamadım valla Her gezi dönüşü insan birbirini yermi nasıl bir aşkdır bu

he valla dikkat ettim nezaman geziye gitsek böyle oluyo bende anlamadım ama gene isonun işleri işte artık alltan almak yok dişe diş

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125

Foto Yusuf

yusuf bu resim çok güzel çıkmışşşşşş bayıldım vallaaa çok uğraştınmıııı buraya atabilmek içinnn resimlerim dosyasını d sürücüsünden c sürücüsüne taşı öyle dene o zaman olurr
    İso helal olsun sana, demekki sen de erdem sahibi insanlar zümresindensin. Çünkü o fotoğraflar öyle bir formatta yüklendi ki onları ancak erdem sahibi, kalbi kararmamış, temiz insanlar görebilirler, vıttırvızzık adamlar, kalbi kararmış insanlar ve boş beleş tayfası göremez. Bu bahsettiğim sınıfa giren insanlar baktıklarında fotoğraf göremezler, bu insanlar baktıklarında orada fotoğraf yerine bir takım sacma sapan yazı ve şekiller görürler. Hatta sen erişmiş bile olabilirsin çünkü bu fotoğrafları hiç senin kadar güzel görebilen olmamıştı. Bundan böyle sen nerdeysen ben ordayım abi, sag dizinin dibinden ayır benim yerimi. Bu arada arkadaşlar arasında yüklediğim fotoğrafları göremeyen, fotoğrafların yerinde bir takım garip yazı ve şekkiler gören kimse varmı. Sanırım yok, herkes görmüş....
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    alın size bir video daha

http://www.youtube.com/watch?v=iqFH6PWn1fs

Motosikleti
    Mondial 150 UT
    Geziyi organize eden arkadaşlara TEŞEKKÜR ediyorum Ben katılamadım ama oradaki ortamı anlattı arkadaşlar Süper olmuş tekrar teşekkür ediyorum misafirperverliklerinden ötürü.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler