Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Kadirlide bayram vardı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    resimler çok güzel paylaşım için sağolun,katılamadık ama resimlere bakaraktan gerçekten çok güzel bir organizasyon olmuş diyebilirim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    husaberg fe400

taseça

Motosikleti
    ne istersen var :P
    çmsk adına konuşan burcu ;

herşey için çok teşekkürler, organizasyon ve sizlerle tanışmak güzeldi.
    en yakın zamanda bizim davetlimiz olacaksınız
    (iadeyi ziyaret mi neydi, öyle bi adı vardı)

ya milllettt
    hani benim hoplayıp zıpladığım foto

ya onca risk alıp cross'çuların yaptığını yaptım, biriniz fotolamadınız mı

peki ondan vazgeçtim tek teker çalışmalarımdan da mı yok

neyse sağlık olsun,
    Allah güç, sağlık, para verdiği sürece daha çok yaparım inşallah
    [COLOR="Red"][B]geçmişte BUnReCU idi[/B][/COLOR]
    [B]ama hâââLâââ[/B]
    [B][COLOR="Magenta"]chica del viento[/COLOR][/B] [B]of 01 [/B] :cherry: & [B][COLOR="Lime"]miss dr[/COLOR][/B] ::159::

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    allah allaaaaaah süper yaw biz bunu ara sıra tekrarlasakmı ne herkesin yüregine salık çok güzeldi gerçekten
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

Motosikleti
    KAWASAKİ KX 250

hani fotolarımız nerde

kadirlideki dostlarımız lütfen tüm cekilen fotografları ve videoları bize ulaştırın özel arşivlerimize koyalım birleştirip bir cd yaparsanız cok sevinirim tekrar teşekkür ederim
    [MEDIA][/MEDIA][COLOR="Black"]:pr:[B]asfalt bizi bozar abi[/B][/COLOR]

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    İso yanlız sürekli motosiklet fotoları çekmişsin insanları çekecegine
    Born To Be wild,Live to Ride...

Motosikleti
    kanunı 150 cc
    ellerınıze saglık organızasyon superdı helede karsılama gercekten cok sıcak kanlı bır ortam hıc tanımadıgımız abılşerımızle kardeslerımızle tanıstıkk ınsallah umuyorum sızde antepe geldıgınızde bızde sızı en ıyı sekılde karsılarız yollarınız hep acık olsun sevgılerle gazı antep mt uzeyır

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    [QUOTE=BUnReCU;849708]çmsk adına konuşan burcu ;

herşey için çok teşekkürler, organizasyon ve sizlerle tanışmak güzeldi.
    en yakın zamanda bizim davetlimiz olacaksınız
    (iadeyi ziyaret mi neydi, öyle bi adı vardı)

ya milllettt
    hani benim hoplayıp zıpladığım foto

ya onca risk alıp cross'çuların yaptığını yaptım, biriniz fotolamadınız mı

peki ondan vazgeçtim tek teker çalışmalarımdan da mı yok

neyse sağlık olsun,
    Allah güç, sağlık, para verdiği sürece daha çok yaparım inşallah

Burcu enduroyla yapmış olduğun kros o kadar güzeldi ki herkesi büyüledin, sen motorun üzerinde bulunduğun sürece senin dışında hayat ağır çekime geçti
    hatta durdu, kurtlar kuşlar bile senin geçişini izledi,doloyısıyla kimse fotoğraf çekemedi. Biraz abarttım sanırım ama
    hakikaten çok güzeldi, senin ordaki varlığın bile çok anlamlıyken sen tuttun birde enduronla bize kros şov yaptın, ellerine sağlık, Rabbim tekerine zeval vermesin, Rabbim sana daima güç, sağlık ve para versin kiiii sende bizim aramızda ol. Senin oraki varlığının bize kattakları ve yaptığın şovla iligli birşeyler yazdım ama yanlışlıkla ayshegül'e göndermişim. Sana birşey söylicem ama kimsenin, özelliklede kros ekibinin duymaması lazım, gel en iyisi kulağına söyleyim. Şeyy hani kroscular gösteri yapıyorlardı ya o zaman bir kaç tane provakatör ayarladım, alkış yaptık ama kimse katılmadı, sen gösteri yaptığında gaz vermedik millet kendiliğinden gaza geldi ve seni alkışladılar. Büyüksün be bacııı.

Alıntı zion1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah allaaaaaah süper yaw biz bunu ara sıra tekrarlasakmı ne herkesin yüregine salık çok güzeldi gerçekten
    Abicim sizlerde bu tür olumlu tepkiler almak bizleri o kadar onurlandırıyorki. Sizleri mutlu edebildiysek, güzel bir gün geçirmenize vesile olabildiysek ne mutlu bize. Katılım fazla olunca her şeye yetişmekte biraz güçlük çektik, eksik kaldık, fiziki anlamda belki birazcık yorulduk ama gelen insanlar o kadar güzeldiki, ortam o kadar güzeldi ki ortama girince fazlasıyla deşarj olduk. Kapılarımız her zaman hepinize açık ama bu büyüklükte bir organizasyondan bahsedecek olursak önümüzdeki yıl inşallah, hemde daha fazla katılımcı ve daha iyi bir organizasyonla...

[QUOTE=ffilozoff;849710]kadirlideki dostlarımız lütfen tüm cekilen fotografları ve videoları bize ulaştırın özel arşivlerimize koyalım birleştirip bir cd yaparsanız cok sevinirim tekrar teşekkür ederim[/QUOTE

Saygıdeğer dostum dün bu konuyu airman (ahmet abi) ile konuştuk, ben de aynı şeyi söyledim, kısmet olursa fotoğraflar ve videoları, ulaşabildiğimiz herkesten alıp, bir cd de toplayarak çoğaltıcaz ve hazırlanan cd lerden ben kendim bizzat grup temsilcilerine birer adet adreslerine göndercem, siz temsilcilerden edinirsiniz. Yalnız daha fazla fotoğfaf toplayabilmemiz için birazcık zamana ihtiyacımız var. En kısa sürede fotoğraf ve videoları içeren cd ler ellerinize ulaşcak inşallah. Selam ve saygılarımla KADİRLİ MT adına Yusuf.

Alıntı imkansiz27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ellerınıze saglık organızasyon superdı helede karsılama gercekten cok sıcak kanlı bır ortam hıc tanımadıgımız abılşerımızle kardeslerımızle tanıstıkk ınsallah umuyorum sızde antepe geldıgınızde bızde sızı en ıyı sekılde karsılarız yollarınız hep acık olsun sevgılerle gazı antep mt uzeyır

Üzeyir kardeşim, iyi dileklerin için çok teşekkür ediyoruz. Kısmet olursa bir gün bizde sizi ziyaret edcez tabiki, börekleri, çörekleri, tatlıları yiyin, çayları için, gezin eğlenin bu daya yanınıza kar kalsın öylemi, yok abicim öyle, bir gün gelcez Antepe, geldiğimiz de de biz misafir olmanın tadını çıkarcaz. Yav herkes organizasyon çok güzeldi, şöyle oldu, böyle güzel geçti diyor, fotoğraflarda bir sürü motor var ama telaştan, koşuşturmacadan ben bunları neredeyse görmedim abi. Ama krosların hepsini net bir biçimde gördüm. Abicim biz geldiğimiz zamanda aynı sıcakkanlılıkla karşılanacağımızdan hiç şüphe duymuyorum, her zaman baş tacısınız...

Abi sitede yer alan yazılar sayesinde organizasyon ile ilgli fikir edinmişsinizdir, çok güzel oldu, katılım oldukça yüksekti, ama bilinki eksikliğinizi hissettik, bir dahaki buluşmaya mutlaka bekliyoruz. Selamlar, KADİRLİ MT adına yusuf.

"Abi sitede yer alan yazılar sayesinde organizasyon ile ilgli fikir edinmişsinizdir" Şeklinde başlayan yazı MAKİNE abime ithafen yazılmıştır. Başlıkta Makine' ye ithafen diye yazdım ama nedense burda çıkmamış.
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    ya yusufcugum hadi burcunun resimleri yok dedin peki bizim resimler noldu uzaktan çekilmiş bir kaç resim dışında bişey yok olmazki şak biyana hepinizden allah razı olsun kros yapamadık ama çok güzel bir bayramdı.

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    bunca resmi kim çekmişşşşş?

cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    emeği geçenlere burdan teşekkürlerimi bildiriyorum. Gerçekten süper bir organizasyon oldu.Elbetteki insanın olduğu yerde hatalar olacak. o kadarı da doğal. organizasyonda emeği geçen her kişiye tekrar teşekkür ediyorum. Kadirliden geçişimizde konvoyu fotoğraflayan yok sanırım.
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    foto var bende ama bir musayıt olup ta atabilsem akşama inşallah atacam
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Seni Çan Çin Çon cu Seni

Bu arada trafik ekibi ile yapılan konvoyda kimse foto çekmedimi?
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T

resimlere devam asfalt bizi bozar abi

buyurun kros ekibi biraz resimle ugraşmam gerektiği için akşama kaldı.ama manzara süper oldu.
    selamlar.

[IMG][/IMG]
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

evet arkadaşlar mukemmel organizasyon olmuştu orada tanıdıgım ve tanışmaya fırsat bulamadıgım tüm motor sevdalılarının ellerine ve yureklerine saglık teşekkurler KADİRLİ MT ve emegi gecen TUM ARKADAŞLARA saygılarımla GAZİANTEP MT den BETTER 27 İRFAN saygılarımla

Motosikleti
    CBR600RRRRRRRRRRRRRR
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso yanlız sürekli motosiklet fotoları çekmişsin insanları çekecegine
    motorların arasında bi geselim dedim dediime diceme pişman etti beni çat onu çekiyo çat bunu deli etti beni çıkamadık içlerinden Allahtan kroscular gösteriye cıktı da biz de motorların arasından cıktık

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı SaLToN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni Çan Çin Çon cu Seni

Bu arada trafik ekibi ile yapılan konvoyda kimse foto çekmedimi?

salton öcünü aldın hııı walla koptum burada haa

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti

Fotoğraflar yüklenecek

Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya yusufcugum hadi burcunun resimleri yok dedin peki bizim resimler noldu uzaktan çekilmiş bir kaç resim dışında bişey yok olmazki şak biyana hepinizden allah razı olsun kros yapamadık ama çok güzel bir bayramdı.

Sizden de Allah razı olsun Abdülkadir abicim, taa oralardan hemde kroslarınızla asvalt yolları çekerek geldiniz. Asvaltta yol almanın sizin için ne kadar zor olduğunu biliyorum. Abi daha çok fotoğraf var ama malum hepimiz çalışıyoruz, zaman ve fırsat bulabildiğimiz kadarıyla aktarmaya çalışıyoruz. Benim zaten makinam bile yoktu ama burada yer almayan çok farklı makinalardan çekilmiş çok sayıda fotoğraf var fırsat buldukça buraya aktarcaz inşallah abi. Hatta Ahmet abim çok güzel bir foto eklemiş bile.

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    arkadaşlar yeni resimler eklenmiştir brinci sayfaya...

saygılar....
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    [IMG]D:\RESİMLERİM\fto17 D:\RESİMLERİM\fto18 D:\RESİMLERİM\fto 19[/IMG]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler