Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ölümüne Kankalardan Adana-Karataş gezisi ( resimli )

Motovento
    REKLAM ALANI
    efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Namı değer Galatasaray'lı futbolcu Hasan Şaş'ın memleketi Adananın şirin sahil ilçesi Karataş'a bugünkü gezimizi planladık %90'ı arap olan Karataş halkının gençlerinin bize gösterdiği ilgi gerçekten çok güzeldi bi an böyle gerilere götürdü beni muhabbetleri 251 mz'ler jawalar felan muhabbet nostaljik ama çok güzeldi ve ellerinden geldiği kadar bizi karataşın görülmeye değer yerlerine götürdüler motorum ve ben yollarda biraz zorlandık ama olsun işte size fotolar umarım bakarken eğlenirsiniz

Karataşın normal yolundan gitmeyip başka bi köy yolundan gitmek kankamın fikriydi bi an yol bitmeyecek sandım en fazla 50 yapıyosunuz her taraf çukur

Motorun benzini bitecek korkusuyla gittiğim arayollardan sonunda ana yola çıktık ve gördüğüm ilk petrol istasyonuna balıklama daldım

Tekrar yola koyuluyoruz bu yol Adana'yı Karataş'a bağlayan ana yol

Karataşın girişi burası küçük şirin bi kasaba yalnız sezon sonu olduğu için biraz boş haliyle

Nasılda Şahan gibin duruyooo gınalı guzuummmmm sahilden bi görüntüüü deniz suyu tertemizzz

Buda ben Arkadaki gacıya artistlik yapıyorum çaktırmayınnn

Karataş limanından bi görüntü balıkçı tekneleri dün açılan av sezonu için çalışma yapıyolar

Orada tanıştığımız KArataşlı motorcu gençler bize karataşı gezdirmek için gönüllü oldular ne kadar yanlış yaptıklarının farkına akşama kadar onlarıı alı koyunca anladılar galiba hepsine çok teşekkür ediyorum

Burası Fener şimdilerde yeni bi Askeri üs kurulmuş oraya ve define avcılarına göz açtırmıyolarmış

Burasının adı marsuzmuş Eskilerden bi kaç mağara var burda ama define avcıları köstebek gibi delik deşik etmiş buraları ve çok zengin olanlar olmuş aynı zamanda anlaşmazlık sonucu birbirini öldürende çok tabiii

Bunlarda karataşlı arkadaşlar, montu görüp aldanmayın benim montumu giydi arkadaş ,zaten kask mont gören herkes bana garip garip bakıyoduu gençlerde polis felan yok burda çıkarın üstünüzdekileri dedi bizde polis için giymediğimizi ve korumanın önemini anlattık ama çok salladıklarını zannetmiyorum

Mağaraların olduğu bölüm buraya gelene kadar üç kere motorun altını yere vurdum ama olsun sonuçta geziyoruzzz değecek tabiii, sonuna kadar ss diyorum yerede vursam çamurada batsam ss'de ss

Define avcılarının açtığı çukurlardan bi tanesiii

Mağaranın giriş kapısı çalılarla otlarla kaplı bi girdikki içeriye ne görelim köstebek yuvası gibi heryer oyuklarla dolu define avcılarında ne azim var vallaha helal olsun bu gayreti çalışmakta gösterseler zaten zengin olurlar

Kankam içerde incelemelerde bulunuyooo lan dedim yaşadığın yerin neyini inceliyon ben zaten onu burda bulmuştummm tarih öncesinden kalma bi varlık benim kankam hatta o burdaymış mağarayı üzerine inşa etmişler

Bendeniz ve karataşlı genç boyuna ufaklığına bakmayın Mz'i öttürüyo vallaha

Kankam denizde sazan görmüş martı gibi atlamaya hazırrr duruşa bakarmısın artsilik onun kanında varr

Buda kankamın atladıktan sonraki resmiii düşüşünü ne siz sorun ne ben söyleyimmm

Burda çalıların arasında ne yaptığını bende biliyorum oda biliyorda neyse beni görünce fotoğraf çekeceğimi anladı birden ayağa kalktı kemerini bağla kankaaaaa

Geri döndük sahile, kankam yüzmek istedi biraz hızlı bi giriş yaptık galiba az daha duramayıp denize gidiyodukk

Kankam ve gençler motorla ilgili değerlendirme yapıyolarr burası olmuş şurası iyi olmamış gibisinden ( kankamı biliyosunuz zaten o suzukinin yönetim kurulundan fırlamış bi çocuk herşeyi beğenmez )

O kadar dedim bu kılıkla denize girme anaç kefallerden bi tanesi yavrusu zanneder seni sahip çıkar sonra dedim ama dinletemedim özünde her zaman sazanlık bulunan kankam doğal ortamına geri dönüyo vatana millete hayırlı uğurlu olsun

Vurun abalıya misali oldu gözümden sakındığım gınalı kuzumun haline bakarmısınız

Hiç merak ettinizmi bi ss nasıl ayaklığını yere koymadan tek başına dik durabilir işte böyle ( bu arada bundan sonraki fotolar gınalı kuzum için eziyet oldu vallaha )

Ve artık dönüş zamanı geldi ilçe çıkışına kadar bizi uğurladılar sonrası malummm derin bi sessizlikk ( orjinal eksoz ya o bakımdan )
    Bi adam ancak bu kadar gıcık durur artçıya bak yaaa oklavamı yedin sarıl lennn sarıllll

Arkadaşlar zaman ayırıp konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim
    SAYGILAR
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE
    güzel bir gezi olmuş... motorunu birkaç defa vurduğunu söylemişsin. umarım çok fazla bişeyi yoktur. paylaşım için saol. adana'da hala yazın yaşandığını görmek güzel...
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Güzel gezi olmuş sende bizimle paylaştığın için bende teşekkür ediyorum iyi forumlar

Motosikleti
    sym mio
    vayyyy isooo güzel gezi olmuşşşş
    helalllll:9
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

Motosikleti
    07'Transalp , 151 RS.
    güzel gezi sanada gınalı guzu nada sağlık....
    Kadın;15 inde Ceren,20 sinde Ceylan ,25 inde Avcı nın kendisidir.:bounce:

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    lan kankam dedik barımıza bastık gene yapmışsın artisligini olim actırma azımı şimdi o sıfırı sankim sen cizdin üzerimden marka yapmaya çalışıyon ama yedirmezler kankamo benim marifetim m,llet adam öyle dur üzerine ben biniym dedi sahiplendi sıfırımı gercekler acıtır kankaaaaaaa

çoooooookkkkkkkk artissin olim kankam ................
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    süper gezi olus tebrikler

JaNTi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha D'elight
    İso elinize saglık güzel gezmişsiniz gene ama oraya kadar gidip balık yememek olmaz,yediniz umarım
    Zion a nie laf atıosun,Brad Pitt gbi adam boy pos endam... Karataş erkek görmüş
    Bizimkiler bu hafta gezi yaptı siz nie gitmediniz hayırdır ?
    Born To Be wild,Live to Ride...

ArkadaşLar çok güzel bir gezi oLmuş ellerinize sagLık.Gidemesekte denize bu güxel oldu sayenizde gitmiş kdr oldu emeginize sağLık...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    Alıntı JaNTi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İso elinize saglık güzel gezmişsiniz gene ama oraya kadar gidip balık yememek olmaz,yediniz umarım
    Zion a nie laf atıosun,Brad Pitt gbi adam boy pos endam... Karataş erkek görmüş
    Bizimkiler bu hafta gezi yaptı siz nie gitmediniz hayırdır ?

... gezi mi???
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    güzel gezi. paylaşım için teşekkürler

korumanın önemine değinmenizi ayakta alkışlıyorum

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hep adana mt yıne adana mt

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    İso ve Zion1 valla çok güzel gezmişsiniz hyolu resimlerde çok harika hani Bol bol gezin siz insallah bizede nasip olur
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    Tebrikler güzel gezi olmuş. Paylaşımlar için teşekkürler.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

kroscu01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XR400R
    dostum elinize saglık manzara güzel ama tek makinayla sıkıcı olmuyormu

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Alıntı kroscu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum elinize saglık manzara güzel ama tek makinayla sıkıcı olmuyormu
    abi ne yapalım yalnızlık bizim kaderimiz olsa gerek
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    çok hoş fotolardı valla...züpersiniz beyler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

foto yorumları cok güzel yarıldım wallla. hele oklava gibi yorumuna koptum zaten...
    [B]Facebook tan çıktım sakın bana sormayın neden diye booku cıktı çünkü[/B]
    Millet artist olmuş ama yönetmen benim...İstediğime rol, istediğime yol veririm....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    güzel gezi olmuş elinize sağlık.Sizi gezdiren gençler olmasaydı pek eğlenemezdiniz.Ne demişler nerde çokluk orda eğlence öylemiydi acaba o laf
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    honda dylan
    gezıde guzel fotolarda paylasım ıcın saolun.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler