Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

14-08-2005 Ağva Gezisi resimleri ve macerası

Motovento
    REKLAM ALANI

valla aynen cok duzgun surdun arkadakıne guven verıyosun...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    ubaykal, Bu arada eşine çok geçmiş olsun evde silverdin varsa çok iyi gelir yoğurt çok mantıklı diil yağ çok daha iyi olur...

Sevgiler...

******X*************************X***********
    SİLVERDİN doğrudur ..her motorcunun cantasında bulunması gereken bir yanık kremidir..acıyı ve şişliği alır
    ***X*************************X***********
    \"Turkish Choopers\"

Motosikleti
    HONDA CBR 600F - JINLUN JL 250
    Arkadaşlar farkettiyseniz Aydın dönerken daha bir güvenle sürüyordu. Bence senin için de keyifli ve eğitici oldu aydın arkadaşım..

Teşekkürler Aydın. Yoğurt işe yaramadı. Ata dede usulü diş macunu sürdük. şimdi daha iyi. Tüm soranlara teşekkür ediyor..

abi gaz kesio diosun keser tabi modial mı sandın sen bunu

fausten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    150 lik jinlunlarda varmıydı gezide ?

resimleri uygun boyuta getirdik.21 mb lar artık.birazdan mail atıyorum.bende msn yok.

bu arada ubaykal, bütün yemekleri denicen heralde ama kesin çözüm krem sürmek en azından idarelik bir krem sürün. o sürdükerliniz tek fazdası o an soğuk olması ve kısa bir süreliğine soğuk etkisi ile acıyı hissettirmemek. bi de valla son duraklamadan sonra tırtık tırtık yolda nası bastınız öyle. valla motoru zor ayakta tuttum ben. İki kişinin ağırlığı ilemi daha sağlam gitti acaba. tebrikler valla süper gittiniz virajlarda falan

aydinynr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as 125 t gri
    freeozkan,
    \"Turkish Choopers\"

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    jinlun ve asya buluşması sonunda oldu yani tebrikler iyi gezi olmuş
    ERASER WİLL COME BACK

powerbyaydin, süper bir geziydi. orman yolundaki başarısından ve kopmayan bir grup olduğumuzdan dolayı herkese tebrikler. Özellikle arkasında eşleriyle gelipte sanki onlar arkalarında yokmuş gibi çok başarılı sürüş sergileyen arkadaşlar, vallahi bravo size ...

Motosikleti
    evet asya jinlun omuz omuza..

Motosikleti
    Bu arada arkadaşlar ilk mesajıma sürekli resim ekliyorum. Arasıra kontrol edin.
    http://motosiklet.net/modules.php?na...wtopic&p=68488

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    aydınynr kardeşim olurmu öyle şey sen ve tüm geziye katılan arkadaşlarım benim gözümde usta bir sürücüler bir günde 200 km yol yapmak hiç kolay değil hele 45 derecelik virajlarda devamlı viraj ve dar yolda ,yoldaki ineklerin arasından sıyrılıp geçmede merak etme tüm arkadaşlarımı sürüş sırasında kontrol ettim hepinizi tebrik ediyorum sizinle fizana kadar giderim. ben sadece merak ettim arkadaşlarımın eve varıp varmadığını biliyon dönüş yolu çok kötü berbat idi buda benim hakkım hepinizi çok sevdim

e_erdun, bizde senin tacrübeli sürüşünün ardında çok keyif aldık. valla haremden sonraki benzincide sıfırlamıştım kilometremi şu an 230 oldu. üzerimdeki tedirginlik tamamen gitti. çok faydalı oldu benim için

Motosikleti
    Alıntı baron985 adlı üyeden alıntı
    resimleri uygun boyuta getirdik.21 mb lar artık.birazdan mail atıyorum.bende msn yok.

bu arada ubaykal, bütün yemekleri denicen heralde ama kesin çözüm krem sürmek en azından idarelik bir krem sürün. o sürdükerliniz tek fazdası o an soğuk olması ve kısa bir süreliğine soğuk etkisi ile acıyı hissettirmemek. bi de valla son duraklamadan sonra tırtık tırtık yolda nası bastınız öyle. valla motoru zor ayakta tuttum ben. İki kişinin ağırlığı ilemi daha sağlam gitti acaba. tebrikler valla süper gittiniz virajlarda falan
    Resimleri 5 er MB olarak yolla 21 MB'ı tek seferde alamaz gmail.

baron hızlı giderken artçının bi zararı yok. Ancak durmaya yakın hızlarda arkadaki sorun olabiliyor. Zaten Şileye girerken asfalttan toprağa inince duramadım freeozkana dokunuyordum az kaldı.

Kazasız belasız atlattık. Bi de beni dönüşte otobüs bariyerlere sıkıştırdı. Ama allahtan bişe olmadı..

Tutkun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA AFRİCA TWİN

Tebrikler güzel gezi olmuş

Arkadaşlar çok güzel bir gezi yapmışsınız. Epey de katılımcı olmuş. Fakat daha önceden ilan verildi mi bilmem ama benim haberim olmadı . Ben de dün sabah Tekirdağ Saray'a gitmiştim bu akşam geldim. İsteyen resimlere bakabilir. Birdahaki geziye ben de gelmek isterim. Bu seferki eğlenceyi kaçırmışık anlaşılan.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    gezinizin iyi gecmesine sevindim.
    seneye birlikte tekrarlariz insallah.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

ubaykal, 10MB olarak yolluyorum. 10MB alıyor bir mail.ama upload biraz yavaş olduğu için ilk parça daha bitmedi. gelsin süper resimler var.

Tutkun, arkadaşım eğer bu siteye bakıyorsan mutlaka görmüş olman lazımdı. 1 haftadır konuşuyorduk ve bir iki gündür hep ana sayfada son mesajlarda görebilirdin. kısmet değilmiş . birdahaki sefere inşallah

Motosikleti
    Sabırsızlıkla bekliyoruz.

Bence sıcağı sıcağına yeni bir gezi düzenleyelim.. 4-5 haftasonumuz var.

ooof yorulduk be arkadaslar.. böyle olmuyo ya gıttık mi kalmak lazım . bize kamp lazım kamp

Motosikleti
    OOOO tabiki kamplı gezi tadından yenmez..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler