Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Cbf 150 Ile Istanbul-karabük 936 Km....

Motovento
    REKLAM ALANI
    arinrin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X9 250 Evo
    İşte motor ruhu bu, Süper bir gezi olmuş, tebrikler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı MrCool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki LS 650 Savage / Kawasaki ZX-9R / Yamaha 600 Fazer
    Çok güzel bir gezi yapmışsın. 1 günde 1000 km psikolojik sınırını geçmişsin. Belki ben de bir gün yaparım.

Tebrik ederim. Akşam eve döndüğünde selenin hiç etkisini hissetiniz mi?

CaDDe_BoSTaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner 180 Sp
    super olmus arkadasım tebrıkler.nısanlını ne guzel gorup gelmıssın supersın ya ;)

Motosikleti
    croos
    arkadaşım sen geröektendelisinn ve süpersin bu uzun yol işi benimde aklımda inşallahh yazın ağustos sonuu çıkacağımm ama korkuyorumda toplam 4 bin km yapcam motorumda croos mondiall gezim 20 gün sürecek umarım bir aksilik yaşamam
    [B]Hayat race ile hızlı şoper ile anlamlı ama croosla deli doludur a[I][/I]biciğim ya..... :queen:[/B]

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vay kankama bak be...helal olsun sana o yollar...

senle Tekirdağ gezisinde beraberdik...ve seni ve amcaoğlunu tanıdığıma çok mutlu oldum...kaç km ortalama hızla gittin dostum...birde sırt ve belin ağrıdığımı...esas ağrı galiba boyunda olması lazım...bi sızlar bazen kaskın alt kısımları duramaz insan...

yolları görenin motor alası...motor sahaplarınında km yapası geliyor vallahi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Peki toplam benzin masrafı ne kadar oldu? Dip gaz gittiysen km de 100bin falan yakmıştır. 100milyon civarımı gitii? Sanırım daha az olmalı bu arada bu arkadaş delimi diye soranlara daha önceden sabıkalı bu konuda bu arkadaş.Birgünde tekirdağa gidip hiç kalmadan kapısından dönen ekip bunlar korkulur hocam sizden.Vana gidersiniz 1 saat kalır kalmazsınız geri dönersiniz valla
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    dostum senden korkulur 1000km 16 saat helalolsun

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    tekerine ruhuna sağlık
    en kısa zamanda Ironbud olarak uzun yol tecrübeni resmileştirmen dileği ile
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Guwencin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    süpersiniz... (sen ve cbf)... nice mutlu kmlere :D
    motosiklet kullanmak maharet işidir, mazaret kabul etmez... ::tutkuy::

helallll!!!!! harbiden süper olmus aksam vakti benide gaza getirdin ama şu iş yasamı yomu bıktırıyo insanı valla....
    BEN GÜZELE GÜZEL DEMEM KAFAM GÜZEL OLMADIKÇA

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı buraki77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam cihan senin adına sevindim aklındakini gerçekleştirmen adına ama bence böyle 16 saat 1000km diye kafana kazıman çok doğru değil dinlene dinlene gitmek gerek ayrıca nişanlına gitmişin iyi güzel motorcu olarak çılgınlığını yapmışsın ama 1 saat için değer mi bence daha iyi planlayıp 1 gün kalsan mümkünse 1 motor daha olsa yanında daha iyi olurdu. Bir dahakine siteye yazarsan belki birileri daha sana eşlik eder he mdaha sağlıklı hem daha güvenli ve zevkli olur selamlar kazasız sürüşler. bu arada ben de yazlığa 500km yolu ist balıkesir (Altınoluk) 6 saatte gitmiştim

daha iyi plan yapmam için iş yerinden izin almam gerekli o da olmaz çünkü iş yerinde tek şöför benim,herneyse sonra bir kal demişsin
    keşke bir hafta kalabilseydimde ordan vana gidip bi akşam yemegi yeseydim,
    keşke
    altımdaki motor daha büyük cc li olsaydı da ülke sınırı geçip TÜRKİYE ülke sınır tabelasında foto çekseydim sırf sizler göresiniz ve benim içinm rahat etsin diye,
    keşke altımda goldving olsaydı da dünyayı iki bucuk kere dönen adamın elinden o rekoru alysaydım,
    işte hayat bu keşkelerle dolu,ama şunu söyliyim dinlene dinlene git demişsin ya evde oturup akşama kadar ayaklarımı televizyonun karşısında havaya dikseydim bu kadar zevk almazdım dogrusu,açıkcası yorulmadıgımı söyleyebilirim.

Alıntı alone_atventurer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sen geröektendelisinn ve süpersin bu uzun yol işi benimde aklımda inşallahh yazın ağustos sonuu çıkacağımm ama korkuyorumda toplam 4 bin km yapcam motorumda croos mondiall gezim 20 gün sürecek umarım bir aksilik yaşamam
    inşallah sende hayırlısı ile kazasız belasız gidip gelirsin.
    98 Beygir.....

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    arkadaşım merhaba ADANA'dan sevgilerimle.şuan gezi yazını okuyunca tam benim kafadan biri diye düşündüm.güzel,keyifli bir gezi olmuş.tekerine sağlık.bu gezide birçok şeyi tatmış ve birçok şeyi denemiş olduğunu biliyorum.bir sorum olacak;kullandığın kask'tan bende şu aralar almayı düşünüyorum.nasıl memnunmusun,ne zamandır kullanıyorsun.özellikle rüzgar sesi konusunda nasıl.cevap verirsen memnun olacağım.buradan yada özelden.bir de tavsiyem olacak.şayet ahkam kesiyor demezsen;araçlar,yolda karşılaştıkları cisimleri ortalayarak geçerler.kamyonun arkasından gitmek ise bundan dolayı çok tehlikelidir.çünkü,hayvan ölüsü,herhangi bir nesne,kaplama lastik parçaları gibi,istenmeyen şeyler tam aracın arkasından giderken sana bir tuzak oluşturur.belkide bu söylediklerimi biliyorsundur ama bir motorsever olarak hatırlatmak istedim.sevgilerimle.borakarakas@gmail.com

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay kankama bak be...helal olsun sana o yollar...

senle Tekirdağ gezisinde beraberdik...ve seni ve amcaoğlunu tanıdığıma çok mutlu oldum...kaç km ortalama hızla gittin dostum...birde sırt ve belin ağrıdığımı...esas ağrı galiba boyunda olması lazım...bi sızlar bazen kaskın alt kısımları duramaz insan...

yolları görenin motor alası...motor sahaplarınında km yapası geliyor vallahi...
    mete han abi istanbuldan çıktıktan sonra tam gaz gittim, 100 ile ama bazen 110 çıktıgım da oldu,80 e düştügümde oldu,ama bu kadar yolu yaptıktan sonra eve gelince hatta sabah kalktıgımda hiç bir agrımın olmadıgını hissedince tekrardan işte benim motorum bu dedim.saat 7 de boluda olmayı düşünüyordum ama fotograf işi beni bir saat kadar oyaladı.
    gidiş 468 km yi 7 saatte,dönüş 468km de 6 saatte adım çünkü dönüşte durupda foto çekmedim.
    bel ve boyun agrısını şimdi bilgisayar başında yazı yazarken bile agrıdıgı kadar agrımadı,biraz sele rahatsız ediyordu ama onunda çözümü kolay aralıklarla yer degiştirmek oldu.
    98 Beygir.....

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    İşde böyle uzun soluklu gezileri destekliyoruz.zaten motorcu dediğinde özgür olmalıbende çıkmayı düşünüyordum fakat şöyle bir hesap yapınca 1 milyar en azından cebinde olması lazım ee parayı bulmak için çalışmak çalışıncada okadar boş vaktin olmuyor şaştım kaldım nasıl çıkıcaz bu kısır döngüden
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki toplam benzin masrafı ne kadar oldu? Dip gaz gittiysen km de 100bin falan yakmıştır. 100milyon civarımı gitii? Sanırım daha az olmalı bu arada bu arkadaş delimi diye soranlara daha önceden sabıkalı bu konuda bu arkadaş.Birgünde tekirdağa gidip hiç kalmadan kapısından dönen ekip bunlar korkulur hocam sizden.Vana gidersiniz 1 saat kalır kalmazsınız geri dönersiniz valla
    evet dip gaz gittim ve geldim toplam 110 ytl benzin aldım,sabıkam kabarıyor evet ama itiraf etmeliyim bu sabıkamdan çokda memnunum,daha nice gezilerime...
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuan gezi yazını okuyunca tam benim kafadan biri diye düşündüm.]

ben dahil herkes aynı şeyi düşünmüş...Cihan sen tam bir yol arkadaşısın hacı...geçen gınger hesabı fazlada köklememişsin...ortanın üstü hızlar makbul...o gün gaza geldik paso 110..120...aman motorunun ömrünü azaltma...sonucta bir makine iyi davranmak lazım...hep sıkıştırmak olmaz...iyigeceler...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım merhaba ADANA'dan sevgilerimle.şuan gezi yazını okuyunca tam benim kafadan biri diye düşündüm.güzel,keyifli bir gezi olmuş.tekerine sağlık.bu gezide birçok şeyi tatmış ve birçok şeyi denemiş olduğunu biliyorum.bir sorum olacak;kullandığın kask'tan bende şu aralar almayı düşünüyorum.nasıl memnunmusun,ne zamandır kullanıyorsun.özellikle rüzgar sesi konusunda nasıl.cevap verirsen memnun olacağım.buradan yada özelden.bir de tavsiyem olacak.şayet ahkam kesiyor demezsen;araçlar,yolda karşılaştıkları cisimleri ortalayarak geçerler.kamyonun arkasından gitmek ise bundan dolayı çok tehlikelidir.çünkü,hayvan ölüsü,herhangi bir nesne,kaplama lastik parçaları gibi,istenmeyen şeyler tam aracın arkasından giderken sana bir tuzak oluşturur.belkide bu söylediklerimi biliyorsundur ama bir motorsever olarak hatırlatmak istedim.sevgilerimle.borakarakas@gmail.com
    evet kaskımdan çok memnunum,bu kasktan önce 40 ytl ye aldıgım açık kaskım vardı şimdi onu kullanmıyorum,ve bu kask için süper diyebilirim,açılır çeneligi ve çizilmez vizörü,içten açılan güneş gözlügü sayesinde motor sürmenin zevkini daha da çok veriyor,
    ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum,275 ytl almıştım 25 ytl indirimli,feyizoglundan.
    dedigin gibi arabanın altından çıkacak ufak bir cisim benim dengemi bozabilirdi,hatta o tırın ve otobüsün arkasında giderken hep teker izinden gitmişimdir,her an birşey çıkacak diye,gende çok saol.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    Alıntı CİHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet dip gaz gittim ve geldim :

ula bende demin ne yazmıştım ya...sende dip gaz deyince şaşırdım...

abicim yapma ya...orta süratle git...hem tırın dibindesin ve elinde digital makinepoz çekiyon...bi dursa gümm...aman dikkat...

Motosikleti
    valla ne yalan söyliyim ben 20 gün izin alırsam şayet,ülke degiştirir öyle gezerim en az 5 ülke geçerim valla..

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ula bende demin ne yazmıştım ya...sende dip gaz deyince şaşırdım...

abicim yapma ya...orta süratle git...hem tırın dibindesin ve elinde digital makinepoz çekiyon...bi dursa gümm...aman dikkat...
    metehan abi bak senin imzanın ki kelimesinde ne demişsin
    GERÇEKLER ACIDIR demişsin işte bu öyle bişey valla
    98 Beygir.....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)