Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Bomba Çeşme Gezisi,Yat Turu

Motovento
    REKLAM ALANI
    gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bekleriz dondurmania kapımız herzaman açık kardeşim
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    bak ya açık açık tahrik var bekleriz falan diye. Özledim zaten iki günde sizleri atlar gelirim haberiniz ola. Çay da vardır sizin orda. Birde o Lodos un beni bıraktığı yerde bir köfte ekmekçi amca vardı ki köftelerin tadı hala damağımda. Dur bakayım ben bi izin alırsam atlayıp geleyim o tarafa yine

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eh be muratım sen gel sana köftenin hasını yedirelim. lafı mı olur? porsiyon hesabı değil kiloyla. ekmeksiz yani. senin gibi dostlara her zaman kapımız açık güzel kardeşim. hatta şöyle bir haftasonuna denk getirde kalmalı ağırlayalım seni. öle gelip hemen dönmeyle olmaz. bak daha bir gün geçti bizde özledik. bekliyoruz hadi.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    murat belli kaşıntın tutmuş senin yol yapacaksın (bitin canlanmış senin ) haberli habersiz hiç fark etmez haftaiçi haftasonu gece veya gündüz sen veya grup olarak canın kimin ile nasıl ne zaman gelmek istiyorsa günübirlik haftalık aylık... olmadı ev bakalım sana hehe atla gel kardeşim baktın uygun olan var dostları da getir
    bize uyar her şekil
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Wallece süpersin Ama şu beden olayı L ile M değildi L ya da XL idiNeyse artık...
    Tiyatro olayı aylardır aklımda biliyomusunuz,bunu hatta sizede söyliyecektim ama motordelisi şuan öyle bir tiyatro hazırladıkları için sanki onları taklit ediyormuş gibi olmasın diye söylemedim,üstünden biraz daha zaman geçsin taşlar iyice yerine otursun hallederiz diye düşündüm.Ufukta güzel yapımlar da var gibi

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gezi mükemmel olmuş. Okul sezonunu kapattık bakalım darısı bizim başımıza artık Yeni gezilerinizi dört gözle bekliyoruz.

Motosikleti
    CBF 250
    Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar anaca fırsat bulabildim nete girmeye gerçi benim için iyi bir performans bu.
    Istakoz gibi olmuşum güneşte uyumaktan uyandırmazmı insan yahu, gerçi özlem sağolsun buz gibi suyu dökünce geldim kendime.
    Süper eğlendik arkadaşlar daha nicelerine inşallah. Fotoğraflar süper olmuş arkadaşlar. tabi balonlara diyecek yok eline sağlık ahmet.
    Bu hafta yanınıza gelicem zeytinciler. görüşmek üzere esen kalın.
    aklından geçenleri okumuşum dimi ama hehhehee

Özlem güneş yanığına iyi geliyor diye bepanten (nasıl yazılıyor bu yaaa) ve trinitro gliserini karıştırıp sürün,sorunu kökten çözer diyordu ama şahsen pek güvenemedim kendisine.

İskender abi,9 mayıs 1,5 çöpşiş olayından sonra(bilen bilir...) 1,5 kilo köfte yesek anca kendimize geliriz gibi geliyor bana
    ya dinimiz imanımız yemek olmuş.Çayı da unutmamak lazım
    :pr::pr::pr:

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne demiş atalarımız 'yiyen dikilir yemiyen yıkılır' kardeşim ne güzel bi laf buyaaaa bunu diyene kurban olurum ben
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

Motosikleti
    bak bu lafı da sevdim ben. tam benlikmiş

Motosikleti
    CBF 250
    Murat abi Tatar atasözlerinden bi tane de ben yazayım...

Mesela "Et rakı,Tatarın hakkı" demiş atalarımız

Sıra sen de hehheeee
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    Alıntı duyulmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat abi Tatar atasözlerinden bi tane de ben yazayım...

Mesela "Et rakı,Tatarın hakkı" demiş atalarımız

Sıra sen de hehheeee
    ya o at rakı tatarın hakkı değil miydi.

Bende şunu biliyorum çay ve çiğbörek muratın hakkı

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Oways ki oways ne geziydi bu böle ben anca kendime gelebildim..Arkadaşlar sizleri tanımaktan çok memnun oldum.Ahmet Gezi fotoromanın gerçekten harika olmuş hele özlemin o tavlada yenilme anını aynen yansıtmışsın...Kahvaltıda iiki mecit ve ahmet bizim masadaydı yoksa yetmiyecekti bize bişey bundan sonraki etkinliklerdede aynı kahvaltı masasını paylaşmaktan mutlu olucam kardeşlerim..Tabi Serkan ve iskender de katılacaklardır bu önerime.Mecitcim kardeşim şu organizatör olayı sana cuk oturdu kardeşim bi dediğimizi 2 etmedin valla helal olsun ne diyeyim.Hepinizi çok seviyorum iyiki varsınız Selam ve Sevgiler...Bu hafta sonu Kapıdağ Motosiklet şenliklerindeyim sizlerden gelen olursa haberim olsun ..

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offff offffff offffff
    bu günde teknede olmak vardı
    gezmediğimiz koy kalmadı ama bizim ekip gerekirse bi ada bile keşfeder

bi dahakine cumadan çıkalım yolaaaaa
    kesmedi böle 1.5 günn
    bende hala enerji var
    ama keşke wallace dinleseymişim sözünü
    omuzlarımmmm yanıyorrrrrrrrrrrrr

ya şuleyle volkan vardı fotolarda onlar hangi arada geldilerrrr
    5 dak erken kaçmaya gelmiyorr yanınızdan

bu arada bi çok arkadaşla vedalaşamadımmmm
    üzgünümmmm beni affedin ama otobüse yetişicektimmm
    zaten zar zorrr yer ayarladımmm
    az kaldı mahsur kalacaktımmmm çeşmede
    sabah iskenderin telefonuyla uyandım. bir gece önce izmirde gökgürültülü fena bir yağmur vardı. gezi iptal olur diye düşündük. sabah rehavete kapılmışız. geç kalktık. iskender aradığındada zaten yetişebilecek vakit yoktu malesefo yüzden bu muhteşem geziyi kaçırdık.

evet özlemcim akşamüstü sizi iskelede karşıladık ferhat la. ama seni göremedim. hatta birçok kişiyi göremedik. rahmi abileri... mecitleri... neyse Allah içinize sindirsin. çok ama çok güzel bir gezi olmuş. bugüne kadar bütün gezilere gelmeye çalıştım. bilirim mt izmir manisa gezilerinin eğlencesini. ama bu kez geziyi kaçırmış olmaktan gerçekten çok ama çok büyük bir üzüntü duydum.
    bu gezide emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkürler gerçekten herşey mükemmelmiş. ellerinize yüreğinize sağlık. düşman çatlatmışsınız vallaha. ne diyeyim bir dahaki geziye inşallah.
    hepinize kocaman sevgiler

ibrahimb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250
    Paylaşımınız için teşekkürler.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok yaşa emi iskendercim bu nasıl bakış böyle. tavlada fena yeniliyordun galiba yardım ister gibi mahzun mahzun bakmışsın

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lodos bak millet heyecanla bekliyor. ama sen tam Huzurevi Mt adına yakışır davranıyorsun şu fotoğraf işinde. (Yavaş ve titrek) Baba sökmez bize yok 162 fotoymuş vs imiş falan. Bak ben gezi gecesi 140 küsür adet yükledim. Ha gayret dostum sen bi otursan 160 değil 1160 tane de yüklersin sana inanıyoruz yaparsın.
    Eğer yarın da yüklemezsen topluca MT izmir-manisa olarak gece uykunda rüyana girip sana "fotoğraflar nerde lodosssss" diye yüklenecez. Olmadı mı bak gelirim motorla evinin etrafında döner dururum çeşme limanda döndüğüm gibi.

Forrap la haftasonu dialograından bir kısmı:

Wallace: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

Bir kaç saat sonra başka bir üye,
    Başka bir üye: Tuncer senin Tshirt ün bedeni neydi?
    Forrap: Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

ve başka bir üye.... Yazık Forrap hiç üşenmeden bütün efendiliği ile herkese tek tek aynı cevabı verdi.

Sonra,

Wallace: Tuncer Tavla turnuvası birincisine Tshirt hediye edelim mi? Senin kinin bedeni neydi?
    Forrap: Abi benim tshirtü hediye etmeyecez di mi?
    Wallace: yok be abi soranlara beden söyleyecem de.
    Forrap:Bilmiyorum abi etiketi kopardım ya L ya da M emin değilim ama.

bu böyle devam etti durdu

Bir de denizdekiler ve teknedekilerin diyologları vardı ki şahane.
    Wallace: Duyulmaz su nasıl?
    Duyulmaz: süper abi
    Wallace: soğuk mu?
    Duyulmaz: Yok abi değil atla gel

Wallace cesaretlenir tam atlayacak bir bakar Racingiski suda

Wallace: İski su nasıl?
    Racingiski: abi buz gibi sakın gelme otur çayını iç sen

Wallace geri çekilir, Hayaletfilo teknenin en tepesinden balıklama atlar

Wallace: Hayalet su nasıl?
    Hayalet: Süper abi gel

Wallace: ben en iyisi bir çay içeyim.
    Lodos: Olm ne çayı hasta etme adamı yürü denize

Ya var ya şu çeşme turundan iki perdelik komedi oyunu çıkar yazsam mı acaba????
    izmir mt manisa mt hakkaten tehlikeli bir gurup haline geldi.... valla ne diyim okudukça gülüyorum resimlere baktıkça bu kadar çok eğlendiğiniz için seviniyorum.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Alıntı speedygirl şule adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet özlemcim akşamüstü sizi iskelede karşıladık ferhat la. ama seni göremedim. hatta birçok kişiyi göremedik. rahmi abileri... mecitleri... neyse hepinize kocaman sevgiler

YA KUSRA BAKMA ŞULE,,SİZİN GELECEĞİNİZ HABERİ GELDİ BİZ ORDAYKEN BİRAZ BEKLEDİK AMA MİLLETİN KARNI AÇIKMIŞTI,SABIRSIZLANIYORLARDI.ONLARI KUMRU YEMEĞE GÖTÜRMEK ZORUNDAYDIM..

TEKRARDAN KUSRA BAKMAYIN FERHAT VE ŞULE..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

mit-x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oh ohh... pek güzel eğlenmişsiniz pek güzel olmuş da... şişede durduğu gibi durmuyo galiba! Fotoğraflar ilerledikçe grupta bi dağıtma bi gevşeme.... satmışım dünyanın anasını şeklinde bi anlayışa doğru sürüklenme gördüm.... Efeenimmm..... Yanlışım varsa düzeltin...!

Şaka bi tarafa güzel dağıtmışsınız! Elinize sağlık fotolarlada bizimle paylaşmışsınız.... Darısı diğer motorcu arkadaşlarla bizim başımıza! Yaz gelsede biz de yapsak....
    Tarih bir milletin kanını, hakkını, varlığını hiçbir zaman inkar etmez! Bu memleket tarihte TÜRK'tü, bugün de TÜRK'tür ve ebediyen TÜRK olarak yaşayacaktır. M.Kemal ATATÜRK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla sorma şuleciğim. çok kötü bir poz yakaladı serkan. gelmenizi o kadar çok isterdik ki. çok şey kaçırdınız. inanılmaz keyif aldık bu geziden. ama ilerleyen zamanlarda mecit kardeşim güzel bir organizasyonla bizleri yine bir araya getireceğine söz verdi. umaım o zaman da uyuyakalmazsınız. siz hem arabayla gelmediniz mi yav şule. bak jeton yeni düştü bende. biz motorlarla gittik yağmur çamur demeden. aşkolsun. cezalısınız valla. söyle ferhat'a da size bir ceza keseceğiz artık.

Motosikleti
    croos
    baba ne deyim süperr olmuşş yaa teprik ediyorum
    [B]Hayat race ile hızlı şoper ile anlamlı ama croosla deli doludur a[I][/I]biciğim ya..... :queen:[/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar anaca fırsat bulabildim nete girmeye gerçi benim için iyi bir performans bu.
    Istakoz gibi olmuşum güneşte uyumaktan uyandırmazmı insan yahu, gerçi özlem sağolsun buz gibi suyu dökünce geldim kendime.
    Süper eğlendik arkadaşlar daha nicelerine inşallah. Fotoğraflar süper olmuş arkadaşlar. tabi balonlara diyecek yok eline sağlık ahmet.
    Bu hafta yanınıza gelicem zeytinciler. görüşmek üzere esen kalın.
    bak hala uyundurmaktan bahsediyorr yaaa delii olucammm şimdiiii
    geliyorumm başına
    özlem: hadi kalk bi tavla atalım laflayalımmm azcıkkk
    onur: nerdeyiz
    özlem: deeeenizdeeee gidiyoruzzz hala
    onur: iii sen beni koya gelince uyandırrr

gelmişiz koyaaa
    özlem: onur kalk hadiii denizeee girelimmmm
    onur: yahuu bırakta uyuyayım acıkkk denize mi girilirrr bu soğuktaa

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wallece süpersin Ama şu beden olayı L ile M değildi L ya da XL idiNeyse artık...
    Tiyatro olayı aylardır aklımda biliyomusunuz,bunu hatta sizede söyliyecektim ama motordelisi şuan öyle bir tiyatro hazırladıkları için sanki onları taklit ediyormuş gibi olmasın diye söylemedim,üstünden biraz daha zaman geçsin taşlar iyice yerine otursun hallederiz diye düşündüm.Ufukta güzel yapımlar da var gibi
    ya bende sölemeyi düşünüyordumda aynı sebepten dolayı susuyordun
    onlar sahneledi 2 hafta önce
    temmuzda yeniden varrr
    yapsak ya öleee bişeyyy tuncerrrr
    bu işle uğraşanlarda var hazır aramızda
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)