Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

29 nisan Çocuk Yuvası Ziyareti Fotoları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ŞİMDİ HERKES FOTOLARA BAKIYOR VE DOĞAL OLARAK BİZİM KADAR OLMASADA İÇİ BURKULUYOR.Ancak hepiniz gönlünüzü ferah tutun arkadaşlar,16 adet 0-6 yaş yavrumuza üçer çift atlet,kilot ve çorap ,birer çift tişört ve pantolon(özer abi bitanesin ) birer çift ayakkabı (tek tek ayak numaralarını aldık) teslim edildi tutanak karşılığı...ayrıca yiyecek ve içecekler de bol miktarda yurda götürüldü...tabii bunları bibebir ufaklıklara verme şansımız yoktu ancak inanın yinede ufaklıklar için sıcak bir kucaktan daha değerli hiçbiri olamaz.hiç bir politika gütmeden ilk defa tanımamıza rağmen hem sıcakkanlı hem samimi olan yeni arkadaşlarımıza da teşekkürler tekerinize sağlık.
    ayrıca tüm olumsuzluklara rağmen etkinliğimize inatla gelen FORRAP(Tuncer)kardeşime ve arkadaşlarına İZMİR-MT nin belkemiği omurgası olan olduklarını bu etkinlikle ispatlayan dostlarıma.İl sınırlarının dostluğu engelleyemeceğini herkese gösteren ROS,HURAY ve adını hatırlayamadığım diğer arkadaşımız,GİTARDANDO,SERCEDANDO,UGLYCHİLD,SPEEDYGİRLŞULE,İRO NLİNE,adaşım yeni üyemiz izmir'den gelen SERKAN kardeşim ve değerli nişanlısına,canım abim ÖZER ve değerli eşi MANİSA'nın yufka yürekli TARZANlarına AKHİSAR'IN MT üyesi tüm dostlarıma UMUTUS ve şirin kız arkadaşına GELEN GELEMEYEN hatırlayan gönlü bizim ile olan insan olan HERKESE (ÖZELLİKLE WEBOY VE WALLACE kardeşime) teşekkürler
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    1. sayfaya biraz daha resim ekledim.... gorusmek uzere....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Çocukları sevindirdiniz Allah da sizi mutlu etsin. Yüreğinize sağlık.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dün çok güzel bir gündü.İçimiz buruktu giderken nasıl buruk olmasın kardeşimiz Erhanımızın cenaze namazı kılınıyordu o saatlerde Antalya da,biz dualarımızı yollayabildik sadece gurup olarak ona,ama yine de asmadık suratımızı ve eğlendirmeye çalıştık çocuklarımızı,bir günlükde olsa aileleri olduk.Devamı tabi ki olacak ama tekrar gideceğimiz güne kadar o güzel ve masum çocuklarımızdan ayrı kalacağız.Yuva dan ayrılmadan önce yuva müdürüyle yaptığım görüşmede daha sonra da geleceğimizi belirttim,bundan sonra mümkün olduğunda gideceğiz yavrularımızın,kardeşlerimizin yanına...
    Gerek yuva çalışanları gerekse müdür hanım gayet güler yüz ve sıcaklıkla karşıladı bizleri.Ama hiç birisi o minik yavrular kadar sıcak karşılayamazdı...
    Hepsinin gözlerinin içi parlıyordu,o masum suratlarından melek gibi bakışlarından ne kadar mutlu olduklarını görmek mümkündü.Çok iyi bir iş yaptık gerçekten,katılan-katılmak isteyip katılamayan herkese binlerce kez teşekkürler.
    MT Manisa gurubuna bu büyük organizasyonu planlama ve her türlü düzeni sorunsuz bir şekilde ayarlamış oldukları için ayrıca teşekkürler.Yeni gelen ve yeni tanıştığım bütün dostlarımla tanıştığıma çok memnun oldum.
    Gerçekten dün orada gücü hissettim,bu gücü doğru işlerde kullanmak bence asıl önemli olan.Ve ben bundan eminim,böyle bir grupla biz her işi yaparız

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iskender, serkan, mecit, özlem, ebru, gürkay, adını sayamadığım bütün manisalı dostlar............
    bu organizasyonu düzenlediğiniz için
    çocukların yüzünü azda olsa gülümsetme fırsatını yakalamamızı sağladığınız için teşekkürler
    bu organizasyon için emeği geçen tüm manisalı ve izmirli dostlara
    hamarat elleriyle bize güzel ve leziz ikramlar hazırlayan rots arkadaşımızın annesine, lodos arkadaşımın eşine, diğer yengelere
    yüreğindeki sevgiyi çocuklarla paylaşıp duygu seli yaşayan bütün arkadaşlarıma
    yüreğini ortaya koyan herkese
    buradan sonsuz sevgi ve teşekkürlerimi yolluyorum.

Şule'ye sarılışına bakın...

güzel çocuk cennet......
    gezi boyunca belime sarılıp beni hiç bırakmadı. ve sürekli ne olur benide götür diye sayıkladı. yüreğimin tam ortasına dokundu.
    dünyadan bihaber güzelim çocuklar..... keşke hepsi için daha fazla şeyler yapabilseydim dedim içimden. yüzleri masum, bedenleri cıvıl cıvıl enerji dolu, ama yürekleri hayata karşı yorgun ve kırgın tüm çocuklarımız.
    teşekkürler özlemcim aklıma koruyucu aile fikrini soktuğun için
    hepinize sevgiler saygılar

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Off Şule abla, tüylerim diken diken oldu
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    sattım...
    ben demiştim bu güzel insanlarda iş var diye !!! tek problemimiz onu ortaya çıkaramamaktı bunuda başardık (hemde hayata karşı en zayıf ,en savunmasızlar ile evlatlarımız ile )

üzülmeyin arkadaşlar arkasını bırakmayacağız devamı tabiki gelecek...MANİSA'da ve İZMİR'de ki insanlar benim inandığım insanlar, dostlarım kardeşlerim, arkadaşlarım, yenisi eskisi hepsi pırlanta gibi ve en az bizim kadar kaliteli insanlar.

Motosiklet sevdalısı insanlar bizleri gördükçe işte ben orada olmalıyım yanlarında olmalıyım diyecek ve geldiklerinde de hepsini kucaklayarak karşılayacağız

MT BU YÜZDEN FARKLI !
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Tüm Manisa MT yi gerçekleştirmiş olduğunu bu anlamlı ziyaret için canı gönülden tebrik ediyorum.

Çocuk yuvasındaki kardeşlerimizin sizlerle geçirdikleri zamanda mutlulukları gözlerinden okunuyor. Böylesine güzel motosiklet tutkunlarının sosyal sorumluluklarını gösterdiği etkinliklerin devam etmesini dilerim. Sizler sayesinde ufaklıklar güzel bir gün geçirmiş, umarım yüzlerindeki tebessüm kalıcı olur, daima mutlu olurlar.

Organizasyona yapılmasını sağlayan, katılan, destek olan, emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler. Yüreğinize sağlık.

Saygılar

Erhan Erdil

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    bu etkinlikte emeği geçen arkadaşların yüreklerine sağlık
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    ybr
    bugüne kadar izlediğim gördüğüm en güzel etkinlikti çocukları sevindirmek için çok güzel yapmışsınız hepinizi gönülen kutluyorum
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar çok anlamlı bir gezi olmuş hepinizin ellerine ayaklarına sağlık

Motosikleti
    kırmızı ramzey 250
    Arkadaşlar çok anlamlı bir gezi olmuş kimsesiz çocuklarımıza hiç unutamayacakları bir gün yaşatmışsınız Yüreğinize sağlık

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    ALLAH emeklerinizi zayi etmesin.bakıpta ben niye yoktum diye kahretmediğim tek bir kare resim yoktu. herkes hüzünlenmiştir bu çocukların sevgi açlığını görünce elbette ama evlad sahibi olanlar hele evlatlarını onların yerine koyanlar bir başka hüzünlenmiştir.Gözlerinde çağlamak için depreşen göz yaşlarına hakim olmak için çok mücadele etmişlerdir.
    nerden mi biliyorum KENDİMDEN
    MANİSA MT ve İZMİR MT ŞİMDİYE KADAR YAPILAN EN HAYIRLI ORGANİZASYON BU OLSA GEREK. DÜŞÜNEN,ORGANİZE EDEN VE KATILANLARIN EMEĞİNE,YÜREĞİNE SAĞLIK.
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    sattım...
    TURLABO(BEŞİR) dostum kardeşim benim...inan ki çok ağlayanları foto karesine almadık hele ki 0-3 yaş grubu 6 adet yavrumuz vardı ki MT ailesinin filmi orada koptu...hatta en küçükleri HALİL'im 2 YAŞINDA BİLE DEĞİL daha ,uyanmasını bekledik yarım saat ,şekermi şeker ,onların tüm fotoları GÜRKAY'da maalesef ulaşmadı bana ,ist'te kendisi şu an . yürek dayanmaz kardeşim

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    ya canlarım sabah sabah tüylerim diken diken oldu içim acıdı. şimdi gel de mesai yap.
    Manisa valla helal olsun size. izmirden de katılabilen harbi dostlara teşekkürler. Daha nice nice böyle güzel etkinliklerde görüşmek üzere. Allah hepimizi korusun kazasız belasız.

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    Alıntı morningstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kadar birbirinden şirin çocukların geleceği ne olacak?
    valla bılmıyorum tarık abıı onlarıı bi gördümm içimm gitti abi
    birden sıkıntıı bastııı gördugumdeee
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Arkadaşlar kimse ümitsizliğe sıkıntıya kapılmasın.
    Evet durumları sıkıntı yaratacak boyutta ama çözümü var herşeyin.Ah vah deyip elini taşın altına sokmamaktansa ben bu çocukalar için ne yapabilirime gelmek önemli bence.Sağlık sıhhat ölüm kalım durumları olmadıktan sonra bu çocukalrın en azından artık 30-35 tane abisi ablası var ve onların her şekilde ihtiyaçlarına cevap verecek konumdalar şükürler olsun.
    Bugün belki sadece manisa'dakiler için geçerli bu ama bundan sonra diğer kurumlar içinde böyle olacağına ben eminim.
    Onun için Çetin Altan'ın dediği gibi enseyi karartmaya gerek yok dostlar
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    arkadaşlar çok güzel bir organizasyon olmuş ben de gelmeyı istiyordum ama malum iş güç olsun birdahakı gidişimizde tabiki ön saflara olucam tüm mt arkadaşlarıma sevgiler bide gürkay abi aynadan fotolar falan harikasın yani toplantıda görüsmek üzere
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kimse ümitsizliğe sıkıntıya kapılmasın.
    Evet durumları sıkıntı yaratacak boyutta ama çözümü var herşeyin.Ah vah deyip elini taşın altına sokmamaktansa ben bu çocukalar için ne yapabilirime gelmek önemli bence.Sağlık sıhhat ölüm kalım durumları olmadıktan sonra bu çocukalrın en azından artık 30-35 tane abisi ablası var ve onların her şekilde ihtiyaçlarına cevap verecek konumdalar şükürler olsun.
    Bugün belki sadece manisa'dakiler için geçerli bu ama bundan sonra diğer kurumlar içinde böyle olacağına ben eminim.
    Onun için Çetin Altan'ın dediği gibi enseyi karartmaya gerek yok dostlar

ROTS cok guzel yazmissin dostum... dediklerine aynen katiliyorum, Allah in izniyle sapa saglam adamlariz ve bu tur organizasyonlarin devamini getirebiliriz...

inan ki sendeki bu pozitif yaklasim bizlere daha cok yol katettirir...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

herkeze yürekten tesekkürlerimi sunuyorum acıkcası ben bu kadar sıcak bölesine bırbırıne baglı bir aile ortamı olacagını dusunmemiştim ama gercektende sizlerin arasında bulunmaktan cok mutlu oldugumuzu(umutus ve ben) belırtmek isterim.

devamı gelicek organızasyonlarda bulunmaktan büyük mutluluk duyarız şimdiden hersey için tesekkürler

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)