Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

CBF 150 ilk gezimiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kısa ve öz bir geziydi aslında gezi bile denmez ya metehan ben ve serüvenci80 kartal koçtaş ta buluştuk ordan pendiğe kadar turladık ordan geri döndük küçükyalı sahilde bir çay bahçesinde oturup sohbet ettik önümüzdeki yapıcamız kalabalık geziler için plan yaptık buda resimlerimiz
    serüvenciyele ben metehanı beklerken koptuk elemanın biri geldi abi dedi bu 160 basıyormu dedik basmaz kaç para dedi fiyatı söledik neyse tam gidicek derken bombayı patlattı eleman abi bu ybr dimi dedi yok deyince oldu sağol abi dedi gitti

serüvenci beni cek abi dedi

Dedi serüvenci 3 lü bir foto çekinelim

bu serüvencininde istekleri bitmiyor hane

bu seferde benim boyumun onlardan kısa olmasını fırsat bilip araya aldılar beni

metehan dürbün getirmiş meğersem boşzamanlarında röntlüyomuş sağı solu

burda da serüvenciyi röntcü yaparken dikkatinizi çekerim denize değil evlere bakıyor öle dısarda durduğna bakmayın metehanın kendisi dedi bak bak diye çok elgenç oluyormuş ben denize bakmayı tercih ettim

buda manzara keyfimiz

burda da gene serüvenci bir ambians peşinde motorları nası dizeriz diye metehanla muhappette

buda vedalaşmadan önce son foto serüvenci böle bir ambians düşünmüş artık 10motor felan olsak düşünün bir vedalaşmamız 1 saat

kısa ve öz bir geziydi matsak tanısmak kaynasmak insallah daha fazla cbf150 ile daha cok foto cekicez bizi izlemeye devam edin tekirdağ köfte yeme hevesleri var arkadaşlarında

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    güzel gezmişsiniz,o sıralar bende kartal sahilde geziyordum bi ara sahile yatıp uyuduk,resimlerde süper olmuş,üçlü cbf ,yazın bu grup inşallah 30 tane cbf yi bir arada görür,bence görürr,valla..
    98 Beygir.....

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    tekirdagi tavsiye ederim
    kofte icin:D
    biz 2 cbr gitmistik
    eglenceliydi baya
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

kısmet tayfada fikir bol bir bakmışınız soluğu yalovada almısız

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    yalova kolay ya
    bi feribota bakar
    ..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    tekrardan teşekkürler ...yani bana zahmet oldu tabi... ben 4.leventde Kartala geldim...rahat 150 km yaptım bugün...oh mis gibi valla...inmek istemiyor insan...sizleri tanımış olmak beni çok mutlu etti...inşallah devamı gelir...bidahaki sefere direkt Tekirdağa beyler...ben duramıyorum valla...hafta içide yapalım bunları...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    @mete_han hani kilyosa geliyordun?
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan teşekkürler ...yani bana zahmet oldu tabi... ben 4.leventde Kartala geldim...rahat 150 km yaptım bugün...oh mis gibi valla...inmek istemiyor insan...sizleri tanımış olmak beni çok mutlu etti...inşallah devamı gelir...bidahaki sefere direkt Tekirdağa beyler...ben duramıyorum valla...hafta içide yapalım bunları...
    ekonomiyi bir düzeltiyim abi biliyon eksiğim cok direk nerde istersen orda alırız soluğu

Motosikleti
    Alıntı TuğrulÖzbek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mete_han hani kilyosa geliyordun?
    kanka her zaman ...gelirim ne zaman dedim la...patronun evi Kilyosta ona giderken artık Jandarmanın ordan dolaşmamda aşağıdan senin ordan geçerim...o sarıyerden gelen yol daha düzgün diye dolaşıyorum...her an karşına çıkabilirim...bugün keşke sende gelseydin...baktım ama yoktun sitede...

Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekonomiyi bir düzeltiyim abi biliyon eksiğim cok direk nerde istersen orda alırız soluğu
    kanka boşa hasta olmamışın sen...o üstündekilerle normalde motorsuz bile dışarı çıkmam...çünkü hem sahil hem akşam soğuğu çarpar anlamazsın...gençzin dikkat et...bence yarından sonra hafif üşütürsün...bugün yedin soğuğu bayağı...önce ateş sonra halsizlik falan...keşke benim siyahı daha önce verseydim...aklıma gelmedi valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

kanka her zaman ...gelirim ne zaman dedim la...patronun evi Kilyosta ona giderken artık Jandarmanın ordan dolaşmamda aşağıdan senin ordan geçerim...o sarıyerden gelen yol daha düzgün diye dolaşıyorum...her an karşına çıkabilirim...bugün keşke sende gelseydin...baktım ama yoktun sitede...

kanka boşa hasta olmamışın sen...o üstündekilerle normalde motorsuz bile dışarı çıkmam...çünkü hem sahil hem akşam soğuğu çarpar anlamazsın...gençzin dikkat et...bence yarından sonra hafif üşütürsün...bugün yedin soğuğu bayağı...önce ateş sonra halsizlik falan...keşke benim siyahı daha önce verseydim...aklıma gelmedi valla...
    bu moralle ben denize bile girerim bu soğukta valla su an iyiyim yarında bişey olmaz ama öteki günü bilmem

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Üç CBF güzel durmuş yanyana, aynı CBF 450 gibi olmuşlar
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel gezi ve paylaşım....

Bir şeye çok güldüm ama.....Daltonlar gibisiniz....Avarel yok yalnız....

Bu şekilde gezmeyin...Motorlar aynı renk herşeyleri aynı....Sizi çete sanırlar valla...Sahi bir değişik ambians yaratmıyormu motorların aynı olması?...Ben şahsen motorumun diğerlerinden farklı olmasını isterim....Rengi veya markasının...Umarım karışırmamışsınızdır motorlarınızı....

Kankü hiç motorun üzerinde çekilmemişsin....Motorun hangisi? hele bi işaret koy.....

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulen taşındanmıdır toprağındanmıdır nedir? Aynı şeyleri düşünmüşüz....Ama ben yazmamıştım.....Sahi la 3 ü bir motor etmiş.....Birtane daha olsaydı cbf600 olacakmış...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel gezi ve paylaşım....

Bir şeye çok güldüm ama.....Daltonlar gibisiniz....Avarel yok yalnız....

Bu şekilde gezmeyin...Motorlar aynı renk herşeyleri aynı....Sizi çete sanırlar valla...Sahi bir değişik ambians yaratmıyormu motorların aynı olması?...Ben şahsen motorumun diğerlerinden farklı olmasını isterim....Rengi veya markasının...Umarım karışırmamışsınızdır motorlarınızı....

Kankü hiç motorun üzerinde çekilmemişsin....Motorun hangisi? hele bi işaret koy.....

Ulen taşındanmıdır toprağındanmıdır nedir? Aynı şeyleri düşünmüşüz....Ama ben yazmamıştım.....Sahi la 3 ü bir motor etmiş.....Birtane daha olsaydı cbf600 olacakmış...

üçlü fotodaki yanında durduğu motor onun motoru valla karıstırmak zor bizim motorları her bir yerlerinde ufak çizikler var kaza eserleri herkez nerde çizik olduğnu biliyor motorda plakalara bakmadan rahat rahat seçiyoz yane

Motosikleti
    kanka en sağdaki mavi kask üzerinde olan işte...cep çekimlerine güvenmiştim ama olmadı...

Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kadroda 5 kişi var ama...2 sine ulaşamadık..cloud açmadı siteyi galiba şansımıza ...gınger beyde müsait değilmiş...

kanka en sağdaki mavi kask üzerinde olan işte...cep çekimlerine güvenmiştim ama olmadı...

kadroda 5 kişi var ama...2 sine ulaşamadık..cloud açmadı siteyi galiba şansımıza ...gınger beyde müsait değilmiş...

paraya kıyıp alıcaz dijital makina dimi ama hiç foto olmamasından iyidir :D

Motosikleti
    bunada şükür artık...ama keşke tek tek motor üstündede alsaydık...hiç arşiv yok benim...

seruvenci80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 siyah
    herşey güzeldi..zaman azdı belki..olsun, sıcacıktık,kaynaştık,çünkü yüreğimiz aynı şeye çarpıyordu....

ulen çokmu ajite ettim bee
    GAME OVER

Motosikleti
    bende zevk aldım...yazın düşünsene...o sahil bir başka tatlı olur...açılıcaz ksımetse...

Alıntı seruvenci80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey güzeldi..zaman azdı belki..olsun, sıcacıktık,kaynaştık,çünkü yüreğimiz aynı şeye çarpıyordu....

ulen çokmu ajite ettim bee
    benim yüreğim motorum bir yere çarpmam ben onu

Motosikleti
    Alıntı Discordian adlı üyeden alıntı Mesajı göster

a
    hocam yan ayaklık sağlam değil...(orjinal olmadığından ama) aman üzerine bir daha oturma ağırlık verme...beni özellikle uyarmıştı servis elemanı...güvenme yan ayaklığa diye...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)