Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sonbahar ın Son gezisini yaptım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    20 Kasım ve hava 22 derece.. Sezonu kapatmadan önce sevdiğim bi rotada sürüş yapmak istedim.
    Rotam oldukca zengin, otoyol / köy yolları / dağ yolları / bölünmüş hızlı yollar / küçük kasabalar.. 418 km ( İstanbul - İzmit - Adapazarı - Taraklı - Gölpazarı - Vezirhan - İznik - Yalova - İstanbul )

tommygun, MCV, SuleymanE ve 13 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    tebrikler ,artık yaptığı gezileri bu kadar özenle paylaşan çok az kişi kaldı,emek ve zaman ayırdığınız icin teşekkür ederim.
    TanImsIz, uthec ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı savaskayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrikler ,artık yaptığı gezileri bu kadar özenle paylaşan çok az kişi kaldı,emek ve zaman ayırdığınız icin teşekkür ederim.
    Bu konuya bende dikkat ediyorum, özellike Facebookta bile yok artık paylaşım yapan, ki en zahmetsiz portal.
    Dün o kadar yol sürdüm , ne aynı rotada ne karşı rotada selamlaşabilceğim bitane motorcu bile göremedim. Gezen kalmadı artık.
    espresso bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi gezi hocam
    TanImsIz bunu beğendi.

Şükrü Çelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 250/ Honda Dio 110
    Çok güzel bir gezi olmuş. Böyle gezi gönderileri gördükçe ertesi gün çantayı toplayıp çıkasım geliyor ama okul ve ekonomik şartlar aklıma gelince tüm hevesim sönüyor. Anca yazın bir hafta ayırıp yapabiliyorum bu şekilde bir geziyi.
    ozanturk ve TanImsIz bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Şükrü Çelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi olmuş. Böyle gezi gönderileri gördükçe ertesi gün çantayı toplayıp çıkasım geliyor ama okul ve ekonomik şartlar aklıma gelince tüm hevesim sönüyor. Anca yazın bir hafta ayırıp yapabiliyorum bu şekilde bir geziyi.
    Hersey vaktinde güzel. İmkan yaratmadıkca o istekler hep erteleniyor. Yıllar sonra bu fotoğraflara baktığında ' nede güzel günlermiş iyki gitmiş, iyki gezmişim ' diyorsun.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Taraklı güzeldir,asıl güzellik ise biraz yukarıarda sırasıyla Karagöl yaylası ,sultanlınar yaylası v.s , çok güzel yerler var,taraklıya yakın çok güzel tabiat parklarıda var ,sünnet gölü,Abant gölü Taşkesti civarı, Gölpazarı nın fasulyesi meşhurdur,güzel gezi olmuş,sizi Facebook ta da görüştüm

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    teşekkürler

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    İmkan, bütçe ve vakit meselesi. Ölüm döşeğindeki kimse keşke daha çok çalışsaydım dememiş. Hepsi keşke daha çok gezseydim, sevdiklerime vakit ayırsaydım demiş. Onun için derhal gezmek, kafadakileri yapmak lazım.

Ben yapabiliyor muyum, çoğunlukla hayır ama elimden geldiğince gezme ve sevdiklerime vakit ayırmayı sürdürmeye çalışıyorum.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

Motosikleti
    Mondial 100 SFC Snappy xi
    Güzel gezi, tebrikler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)