Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

MT İstanbul - Sultanahmet Buluşması - Canlı Yayın :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    devilfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder vz 800
    Buluşmadan canlı yayın fotoğraflar geliyor az sonra .....

Sultanahmet Meydanında SEBİL KAFEdeyiz Herkesi bekleriz...
    25 Ağustos 2006 21:25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    ügffffffffff desenize öncedenn taksimdeyim atlar gelirdim
    Motorize Birlikler K.lığı......

devilfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki intruder vz 800

sametcakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125 var ama ehliyet yok
    şu gecenin birde sonu kötü olmasaydı :( :( :(

Mdvyn-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    noldu ki :S ?
    [B]You cannot kill what you didn't create ! ! ![/B]

Motosikleti
    herşey çok güsel başladı.. yedik, içtik, eğlendik.. atrık başka bi yere gitme zamanıydı... motorlara koyulduk ve yola çıktık...

sahilyolunda ilerlerken. sayın emniyet müdürümü celalettin cerrah beyfendi geçiyormuş

ve korumalarında birizi bizim sevdiğimiz bi abimize hafif olarak çaptı.. konu kapandı... ama sayın sayın emniyet müdürümü celalettin cerrah beyfendi ''bu motorların burda ne işi var?'' diye sorunca tüm eminyet amirliği alarma geçmiş ve sahil yolunda ilerleyen yaklaşık 15motoru aramaya başlamış...

ve gecenin finalini elimizde bi ceza makbuzu ile sonbuldu.... (ehliyetsizlikten)

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    GeÇmİŞ Olsun
    Samet Eve GİtmİŞsİnİz Merak Edİyordum Sİzİ
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Motosikleti
    Alıntı inci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GeÇmİŞ Olsun
    Samet Eve GİtmİŞsİnİz Merak Edİyordum Sİzİ
    geldim abla geldim ama nasıl geldim birde bana sor

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    Yolda Yİne BİŞey Mİ Oldu Yoksa .yÜreĞİme İnecek Şİmdİ
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    donniedarko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    arkadaşlar ne yazıkki polisimiz cahil (istisnalar kaideyi bozmaz) kendi konusunda bile cahil, bilgisiz, belki de kendini haklı göstermek için öyle davranıyorlar onu bilemem ama dünyanın hiçbir yerinde trafiğin akışını en iyi bilmesi gereken bir polis memuru ''motorlar yolu işgal ediyor'' gib absürd bir laf kullanmaz. ne demek ya? polis bile motoru yolu işgal eden bir araç olarak görüyorsa artık yolda magandalarla hiç uğraşmayalım

Blacat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL150
    Gece 10 numara idi keşke sonu da öyle olsaydı.. Ben böyle işin..
    [SIZE="2"][B][I][FONT="Verdana"][LEFT]MEEEEAAAAAAAUV
    [/LEFT][/FONT][/I][/B][/SIZE]

Motosikleti
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ne yazıkki polisimiz cahil (istisnalar kaideyi bozmaz) kendi konusunda bile cahil, bilgisiz, belki de kendini haklı göstermek için öyle davranıyorlar onu bilemem ama dünyanın hiçbir yerinde trafiğin akışını en iyi bilmesi gereken bir polis memuru ''motorlar yolu işgal ediyor'' gib absürd bir laf kullanmaz. ne demek ya? polis bile motoru yolu işgal eden bir araç olarak görüyorsa artık yolda magandalarla hiç uğraşmayalım
    abi 10 üzerinden 10... ne polisler var bi bilseniz...
    (çalıştığım iş nedeniyle bazen polislerle uğraşıyorum)

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    bu polısllerın yapıcak bıseyı kalmamıs sahılde bu motorlar neden dolasıyo dıe bızı cevırıyolar yaa celalettın cerrah beyefendının gozune batmısızzzzzz ben onun gozune
    [B][COLOR="Red"]HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR:pr: [/COLOR][/B]5562:P

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    Alıntı donniedarko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan cım merhaba yolladığım linke baksana şunu bi gazeteye çaksana sen gördünmü bilmiyorum bi bak ne olurhttp://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=20397
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

destinyofrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSX-R 600
    Geçmiş Olsun samet kardeşim ya inanmıyorum ya burunlarından kıl aldırmayan heriflere sinir oluyorummmmmmmmmm

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    gerçekten gecenin o saatinde orda ne işimiz vardı bizim?
    hiç motosikletle o saatte sahil yolu işgal edilir mi?
    tüh tüh tüh ne kadar ayıp..
    arkadaşlar hepimize geçmiş olsun..
    özellikle büyük bir kazayı atlatan savaş abimize..
    Ducatista:)

Motosikleti
    Regal raptor 250 CC su soğutmalı
    Akşam ben,Gökhan,Serhat erken ayrıldık Sultanahmetten, artçı olarak ta Bakırköy den motorsuz gelen 2 genç arkadaşımızı aldık, sahilden neşeli bir şekilde bakırköye geldik arkadaşları evine bıraktık, Gökhan ayrıldı evine gitti bende serhatla mertere sorunsuz olarak ulaştık, evde otururken Cihan aradı abi motorları bağladılar diye, hemen bazı kanalları aradım ama işin içinde iş olduğunu anladım, tabiki bu emri emniyet müdürümüzün verdiğini öğrenince kimse birşey yapamadı.

Suçu sadece toplu olarak gezmek olan motorcuların hiçbir sebep yokken, böyle bir uygulamaya maruz kalmalarını PRETOSTO ediyorum, sayın Cerrahın da özür dileyerek bu cezaları iptal etmesini istiyorum, bu konu ile ilgili diğer arkadaşlarla görüştükten sonra, Sayın Cerrah a emailler çekip bu konunun düzeltilmesini istiyeceğim, ARKADAŞLAR HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN, SAVAŞ KARDEŞİMİZE ÇARPAN O MAGANDA KORUMAYIDA ALLAHA HAVALE EDİYORUM

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar aksam sultanahmetten sonra biz 3 motor evlerimize döndük ama diger grubun yasadigi olayi yeni ögrendim cok üzüldüm hepimize geçmis olsun

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Ertesi gun Barışa Rock Festivaline bir toplu gidiş, konaklama, tanıtım organizasyonu yapmış olmam sebebi ile gecenin ilerleyen saatlerinde katıldım, gerçi katılma olayımda çok komik, çunku sultanahmet'e gelince telefon numarası bende olan herkesi aradım ama kimse buluşmada değildi. Bende koca sultanahmet nerden bulcam tarzında sahil yoluna doğru yönelirken, şans bu ya bir cafe onunde bir sürü motor gordum heh dedim herhalde burası bir baktım hakikaten burası Ben böyle şansı sevim

Herkes bakırköy tarafına gidiyordu sanırım bende 4.levent de oturuyorum pek gelen olmadı ama bir cbr 600f li arkadaş vardı onuda yanlış yola sapmam nedeni ile kaybettim :(

BJK stadı onune gelince bir baktım millet maçtan cıkmış kalabalık ooooo inanamazsınız yani motorun faydasını acaip derecede gordum, cunku trafik diyer birşey kalmamış resmen kontak kapatıp adamlar durmuş ben aralardan derelerden geçtim

Neyse benım için keyifli bir geceydi, Sizin içinde öyle sanırım. Ama sayın abimizin kulaklarını çekmek lasım.
    Soda Ayran Cool

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    haberim olsa kaçırmazdım

siteyi de taradım aslında var mı bişiler diye, heralde anasayfada görmeyince dikkatimden kaçmış...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler