Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Satışa geldik, bi başımıza sürdük 😊(antik kent içerir)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Ankara mt gurubumuzun mangallı gezisi iptal olunca , havanında güzel olmasını fırsat bilip tek başıma gidiş dönüş 500 km lik bi yol yapayım dedim.

Sabah erken kalktım herzamanki gibi pencereden bakıp beton yığınlarını gördükten sonra , onedio.com a girip gezilecek yerlere göz attım.

İstikamet Ankara 'ya 220km uzaklıkta Hattuşa (Hattuşaş'da olabilir)antik kent.

Tur camı ve topcase yi hiç yakıştıramıyorum motosikletime , tur camını söküp metal ön siperliğimi taktım ama çantadan vaz geçemiyorum.

Kırıkkale'ye kadar hiç durmadan geldim saat 9.20 gibi üşüdüğümden mütevellit biraz mola verdim.

Yakıt ikmâlinde cgci gençlerle biraz muhabbet edip , ekipmansız kullanmamaları konusunda telkinlerde bulundum fakat pek oralı değiller 😊

Gidiş yolunda doğa harikaları vardı diyemem , memleketim gölbaşı gibi ağaçsız bi düzlük . Sungurluyu geip başkaleye dönünce işler değişti , güzel yerler var.

İçeri giriş ücreti 8 TL , arabayla girebiliyosunuz . Girişte bu motor kaç basıyor , kaç tl gibi sorularla sizi karşılayan misavirperver görevliler var 😊

İçeride çok fazla resim çekmedim , gayet güzel gezilmeye değer bi yer. Dönüş yolundada hiç mola vermedim , yolu güzel yapmışlar kaymak gibiydi gazladım 😊Go pro hero 3+ kamera aldım , mikrofonumda gelince vlog tarzına dönücem. Beğendiyseniz ne mutlu , Tekerimiz düz bassın 😊
    Serdarpirim, pardus81 ve yolakoyul bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Adamda far yok ayna yok sen ekipman diyorsun. :D

Güzel gezi olmuş. Benimde merak ettiğim bi yer.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı Ekarademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamda far yok ayna yok sen ekipman diyorsun. :D

Güzel gezi olmuş. Benimde merak ettiğim bi yer.
    Sorma , çalışmıyorda zaten motorları 10 kez ayak marşıyla deneyip çalıştırdılar 😁

Oraya gitmişken Alacahöyük'e gitmek gerekirdi fakat yapmam gereken işler olduğundan dönmek zorunda kaldım.

umutkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    Güzel gezi olmuş ellerine sağlık ,tekerin düz bassın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)