Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir küçük olympos gezisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Bu geziyi 2013 yılında yapmıştım ve ilk uzun yolumdu Konya(Ahırlı)-Konya-Isparta-Antalya-Kemer-Olympostu rotam buydu ve hayatımda yaptığım en

heyecanlı şeydi ve o zamanlar yeni oldugumdan foto filan çekmiyor sadece sürüyordum bunlarda nişanlımın isteğiyle olanlar

Önce Konyanın Ahırlı İlçesine yakın olan Gölcük denilen yerden size birkaç foto paylaşayım

ve Konyadayız motorumun ve benim ilk uzun yolu olacağından yıkatıyoruz yağını hava filtresini değiştiriyorum

Yol üstünde eğirdiri görünce dayanamadım öyle güzel manzarası varki buranın anlatılmaz gidip görün derim

Ispartadan yola çıktım yollar virajlı dahada ilk yol deyenimi olacak kontra filan okuduk ya ne varsa yapıyorum yada yapmaya çalışıorum

Yol üstünde kahvaltı ve yemek yenecek güzel yerler var şuan hatırlayamadığım bir yerde kahvaltı yapmıştık kahvaltı yaptıgımız yerin alt tarafında tatlı suda balık çiftliği vardı

ve denizi gördüm sonunda ama anladımki motosiklet biraz güçlü olmalı uzun yol için bastınmı gidebilmeli yoksa gerçekten sıkıntı oluyor kamyonlar filan

sonunda olymposta bungalowdayız limon ve portakal ağaçlarının içinde çok güzel bir yerdi

Olymposta mutlaka kanoya binin çok güzel koylar var hatta tekne gezisi yapın ben böyle temiz bir su görmedim çok güzeldi

tam kafa dinlemelik bir yer burası sabah ve akşam kahvaltı yemek kaldıgımız yerden üstelik ucuz yemeklerde çok güzeldi

bu arada yanartaşa gitmeyi unutmayın ve yanınızda mutlaka sucuk ekmek götürün ateş nasılsa topraktan çıkıo yakma derdi yok

Hemen yanımdaki Ali Abi sürekli orada olan tam bir kafa adam orda yapılacak aktiviteler hakkında yardımcı olur, korsan koyundaki balıkçı abimiz diğeri

Kısa oldu farkındayım inşallah bir dahaki sefere çok daha uzun geziler olacak herkese iyi akşamlar
    potasyum, MCV, badircik ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    Geçmiş de olsa,güzel gezi olmuş,yüreğine sağlık, Eskişehir den selamlar.
    aonal bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)