Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Servis Kampı [ İZMİR ]

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün İzmir'de düzenlenen Bajaj Servis Kampı etkinliğine katıldık.
    Okulda 1 saatlik bi laboratuvar dersimden sonra saat 12:30 gibi Bornova'dan Sasalı'ya doğru (Yaklaşık 28 kilometre) gaza bastık.
    Bizi bu pankart karşıladı

AS 150 fotoğraftakilerden çok daha büüyük bii motormuş.

Mmmm. İkramlar şahane

Bakım sonası

Pulsar 200NS'i test etmek için form doldurup, ülkemize gelmesi gündemde olan modeller hakkında da bilgi alıyoruz.

Hediyelerimizi de aldıktan sonra, teşekkür edip ayrıldık.

Bu etkinlikte emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Sayenizde yağ, yağ filtresi ve yalama olan tahliye tıpamın değişimini, zincir temizlik ve yağlamasını ücretsiz olarak yaptırdım. Ayrıca Pulsar 200NS'i de test etme fırsatımız oldu. Ben sadece spacy ve boxer kullandım hayatımda, yorumlarım da ona göre. Birkaç dakikalık pulsar sürüşümden de acayip keyif aldım. Her devirde var motor. 3 binde de gaz açsanız 8 bin devirde de gaz açsanız acayip tepki veriyor. "Bizim motorları dükkanda bırakıp üstünü tamamlayıp pulsar mı alsak" diye düşünmedik değil arkadaşımla beraber

Ayrıca bu etkinlikte Hindistan'dan da bir sorumlu kişi gelip motosikletlerde nasıl sorunlarla karşılaştığımızı sordu. Bu ayrıca hoşuma gitti. Geribildirim almaları ve bunları değerlendirmeleri, gelişmelerine fayda sağlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Bajaj bu tarz etkinliklerle piyasada iyi etki bırakıyor ve kullanıcılarının gönlünü kazanıyor.
    Kanaatim çok sağlam adımlarla bir kaç seneye kadar piyasanın lideri olacak.
    Tabii bu benim görüşüm.

evet peki, hangi modellerin nezaman ülkemize gelmesi gündemde imiş?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)