Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ege'den Karadeniz'e

Motovento
    REKLAM ALANI
    onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    Uzun zamandır ciddi anlamda yol yapmaya ihtiyaç duyuyordum.
    Esnaf olduğum için ve eleman sıkıntısından dolayı işi gücü bırakıp bir türlü çıkamadığım yola bayram tatilini fırsat bilerek hiç düşünmeden atladık motora eşimle çıktım yola
    Aydın'dan samsun terme'ye kadar durmadan sürdüm.
    Bir günde 1100 km kadar sürdük.
    Ordan oraya derken tolamda 4100 km kadar yolculuk yaptık.
    Amaç sadece sürmek olduğu için pek fotoğraf çekecek vaktim olmadı bende video hazırlayıp sizlerle paylaşmak istedim. İyi seyirler...
    Birinci bölüm https://youtu.be/XOMCIYxZvnM
    badircik, Serdarpirim ve Motorcu-46 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    baya güzel gezmişsiniz abi. bugün senin dükkanın önünden geçtim bi ara uğrayacağım sons of anarchy parçaları da çok yakışmış
    onx09 bunu beğendi.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Çok güzel bir gezi.

Merak ettiğim bir konu ortalama 100 km kaç litre yaktınız.Ortalama hızınız neydi?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Dün yazmamıştım konuyu yeni açtığınızda.
    Yakıt ve hız konusunu bende merak ettim.
    İlk müzik hoş bayağı.
    Bir de 2,30 da durduğunuz arkadaşların derdi neymiş merak ettim.

Artçı ile beraber 24 saatte 1100 km de hiç azımsanmayacak kadar değil.
    Diğer merak ettiğim de, eşiniz şikayette bulundu mu acaba. hani o kadar gezi boyunca, rahatsız oldu mu?
    Mazur görün, yaklaşık aynı tip motosikletlere biniyoruz. İleri de bende böyle bir durumda artçının konforunu merak ettim.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk müzik hoş bayağı.

Diğer merak ettiğim de, eşiniz şikayette bulundu mu acaba. hani o kadar gezi boyunca, rahatsız oldu mu?
    Mazur görün, yaklaşık aynı tip motosikletlere biniyoruz. İleri de bende böyle bir durumda artçının konforunu merak ettim.
    istepneyi çıkaramadılar herhalde.. motorcu geçiyo anlar bu kesin diye düşünmüş olabilirler 2.30 a kadar da izlemişin videonun ilk saniyelerinde kırmızı ışıkta beklemekten ben sıkıldım

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya güzel gezmişsiniz abi. bugün senin dükkanın önünden geçtim bi ara uğrayacağım sons of anarchy parçaları da çok yakışmış
    teşekkürler dostum nezaman istersen buyur gel beklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk müzik hoş bayağı.

lastikleri patmalış ne kriko var nede bijon anahtarı bende pompa ve köpük vardı lastiklerini tamir ettik

Aslında 24 saat bile sayılmaz molalarla birlikte 17 saat felan sürdük bayramın ilk günü yollar son derece uygundu stabil bir şekilde 120 km gibi hızlarda gittim sabaha karşı 5 gibi evden çıktım varış noktasına akşam 22 gibi varmıştık

Nedendir bir türlü çözemedim mesala düşük hızlarda (80 90km) giderken rüzgardan çok etkilendiğini felan söyledi ama yüksek hızlarda bende fark ettim rüzgar etkisini kaybetti bende anlam veremedim normalde alıştığımız yüksek hızlarda daha çok yakar ama inanın düşük hızda daha çok yakıt harcadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:16 ----------

Alıntı Erdost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir gezi.

Merak ettiğim bir konu ortalama 100 km kaç litre yaktınız.Ortalama hızınız neydi?
    ortalama hız 120 gibi felan çok fazla altına inmedim ama zaman zaman üstüne çıktığım oldu gezide toplamda 1066 lira yakıt almışım yani ortalama 0,26 kuruş felan harcamışım

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:22 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istepneyi çıkaramadılar herhalde.. motorcu geçiyo anlar bu kesin diye düşünmüş olabilirler 2.30 a kadar da izlemişin videonun ilk saniyelerinde kırmızı ışıkta beklemekten ben sıkıldım
    hep videolara bakar şöle uzun uzun neden kimse video paylaşmaz die dertlenirdim sanki kendim sürüormuşum gibi tam ekran yapıp izlemek istemiştim belki benim gibi düşünenler vardır die hazırladım bu videoyu

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hep videolara bakar şöle uzun uzun neden kimse video paylaşmaz die dertlenirdim sanki kendim sürüormuşum gibi tam ekran yapıp izlemek istemiştim belki benim gibi düşünenler vardır die hazırladım bu videoyu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)