Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sarnıç buluşmamız...(Fotoğraflar..)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Evet arkadaşlar sarnıç buluşması çok güzel geçti...Hele ortam çok güseldi.Çamların arasında güzel bir gece geçirdik.Terales arkadaşımızın sayesinde böyle güzel bir yeri görmüş olduk.Ona burdan tüm orda olan arkadaşlar adına teşekkürler ediyorum Biralarımızda çok güseldi buz gibi bol köpüklü Bu arada ucuzluğuda çok güzel fıçı bira 2 lira gayet ucuz

Buluşmamızdan bir kaç resim devamı vardır umarım

Bana bu kadar ulaştırıldı.Daha gelirse dewam ederiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trenox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var işte...
    ii eğlenmşiniz.
    o şişeler ne öyle
    Sözkonusu vatan ise gerisi teferruattır.

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    hıc haberımız olmadı...
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam helal olsun eğlenin, en kötü günleriniz böyle geçsin. Ama mümkünse şu içki olayını geri plana alın ne bileyim çektiğiniz fotolarda yer almamasını sağlayın. İçki ve araç kullanımının bağdaştırılmasına izin vermeyin. Hastaneler kafasını, gözünü yarmış motorcu kardeşlerimizle dolu. Lütfen biraz daha dikkat, teşekkürler.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Bu Sicaklarda En İyİsİnİ İcmİsİnİzzz ... Paylasim Icin Tesekkurler
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

peri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol tornedo... hepsi çok güzel çıkmış

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    yarasın ayarında içmesini bilene. çocuk değiliz değil mi.
    trafik bile belli miktara kadar normal karşılıyor. içki karşıtlığı yapmanın kimseye faydası yok. içki içmek kötü değil sarhoş olup çevreye ve kendinize zarar vermek kötü.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    tornedo tşk ederim kardeşim ayrıca geceyi düzneleyen tarales abiye tşk ederimm inş bidahakine bende gelecem sevgi ve saygıyla kalın
    BURAK
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Alıntı gupilya adlı üyeden alıntı
    yarasın ayarında içmesini bilene. çocuk değiliz değil mi.
    trafik bile belli miktara kadar normal karşılıyor. içki karşıtlığı yapmanın kimseye faydası yok. içki içmek kötü değil sarhoş olup çevreye ve kendinize zarar vermek kötü.

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    orada gördüğünüz içki diye adlandırdığınız şey koca bir gecenin tek eğlencesi tek şişe ile sınırlı ve mevcut şişelerin bitmesinden sonra hareket gece yarısı 02 30 resimlerin çekildiği saati dikkate alacak olursak aradaki saat farkı birer türk kahvesi ve uzun bir sohbetten sonra çok tatlı bir hızla ( saatte 40 km civarı ) grup halinde dağılacak ve tüm arkadaşlarım evine varınca birbirini haberdar edecek kadar disiplinli bir grubu etkilemiyecektir düşüncesindeyim ( bu açıklamayı yaptığıma hala inanamıyorum kime neyi anlatıyorum ama yinede forumun amacı bilgi sahibi olmak bende elimden geleni yaptım ) bir arpa suyuyla devrilen arkadaşlar zaten aramızda değillerdi olsada onlar için herzaman bir aracımız ( x5 cipimiz var ) umarım açıklamam faydalı olmuştur
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    [QUOTE=APV41]orada gördüğünüz içki diye adlandırdığınız şey koca bir gecenin tek eğlencesi tek şişe ile sınırlı ve mevcut şişelerin bitmesinden sonra hareket gece yarısı 02 30 resimlerin çekildiği saati dikkate alacak olursak aradaki saat farkı birer türk kahvesi ve uzun bir sohbetten sonra çok tatlı bir hızla ( saatte 40 km civarı ) grup halinde dağılacak ve tüm arkadaşlarım evine varınca birbirini haberdar edecek kadar disiplinli bir grubu etkilemiyecektir düşüncesindeyim ( bu açıklamayı yaptığıma hala inanamıyorum kime neyi anlatıyorum ama yinede forumun amacı bilgi sahibi olmak bende elimden geleni yaptım ) bir arpa suyuyla devrilen arkadaşlar zaten aramızda değillerdi olsada onlar için herzaman bir aracımız ( x5 cipimiz var ) umarım açıklamam faydalı olmuştur[/QUOSayın abim bundan 15 dakika önce kadar falan kulaklarının çınladığı oldu mu? Bu arada makinenin yeni adını hürrem sultan olarak değiştirdim.

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    güzel bir akşam üstü geçirdim

kahkahaların bir yudum suyun verdiği hazı hissettirdiği anları , sıla hasretinin bittiği anlardaki duyulan sevinçi bana yaşatan herkeze teşekkür ederim
    [B][SIZE="2"][FONT="Comic Sans MS"]HayaT ÇemberiN KadaR VaR OlabilirsiN[/FONT][/SIZE][/B]

İyi vakit geçirmişsiniz arkadaşlar.Keşke yanınızda olabilseydim.

Fotolar racona uygun olmuş. Motorcu adamın içkisi biradır. İki biradan kimseye zarar gelmez.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar sizdeki bu savunma içgüdüsüne hayranım. Ben size içmeyin demedim. İçin, güzelleşin bu sıcak günlerde bizde içiyoruz. Ama içki ile araç kullanımını bağdaştıracak pozlar vermeyin. Bu forumdaki herkes aklı başında bahsettiğiniz önlemleri alan, alabilecek insanlar mıdır? Sonu kötü bitecek bir özendirmeye mahal vermeyin demek istiyorum. İçtiniz, eğlendiniz gözümüz yok hatta en kötü gününüz olsun diyorum reklamını yapmayın, ne olacak.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    gece çok güzeldi arkadaşlar eğlence güzeldi muhabbet güzeldi ömer abinin askerlik anıları daha da güzeldi

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrik ederim güzel eğlenmişsiniz,çalışmıyor olsaydım çok istiyordum gelmeyi,umarım tekrarı olur

Tıtanium C³R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda C³F 250»» Olacak İnş :))
    Ya ben yine gelemedim. Ama bu tür buluşmalarınıza katılmak, şimdiden sizlerle tanışmak ve motosiklet ve motosiklet kullanımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorum. Motosikleti seneye alabileceğim ama aldığımda kara cahil başlamayayım değil mi Neyse en kısa zamanda tanışmak dileğiyle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler