Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

küçük motoruyla TÜRKİYE'yi dolaşan ÜMMET PERKİTAN

Motovento
    REKLAM ALANI
    NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    abi helal olsun yıllardır hayalini sürdüğüm şeyi yapıyorsun ya gıpta ediyorum sana...
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı setr74 adlı üyeden alıntı
    abi 09.07.2006 da 45215 km şu an 49452 yani 4035 km Ankarayı boşverdimde artık ne zaman yurt dışına çıkacaksın onu merak etmeye başladım
    pazartesi 06.30 da kıbrısa hareket başlıyor 20 günde gider gelirim herhalde

Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    abi helal olsun yıllardır hayalini sürdüğüm şeyi yapıyorsun ya gıpta ediyorum sana...
    bu gibi işlerde malıyetten çok zaman önemli .zaman buldunmu sende yaparsın

MaRaNtZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Gerçekten helal olsun abi yaww...
    Saygılarımla...

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Süpersin abi Sana eşlik etmek isterdim :(
    Aşkım Sadece Motorum

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Denizli'den Ümmet Perkitan Geçti

Denizli'ye de uğradı Ümmet Perkitan. Birkaç sorun dışında elimden geldiğince abime yakışır ağırlamaya çalıştım. Fotograf makinasından silinen pozlar biraz zamanımızı aldı, geri dönüşüm programları, fotografcılar vs. halledildi.

50 yıllık mücadeleyle dolu bir yaşam.Yaşanılan tecrübeler ve kendini yollara vurma süreci. Kar kış demeden, Gidilen kilometrelerce yol, doğudan batıya, kuzeyden güneye arşın arşın katedilen topraklar.

Ümmet Perkitan'ın ilk Türkiye turu değil bu tabiki. daha önce defalarca gezmiş memleketi karış karış. motosikleti yokken yaya olarak gezermiş. Bu felsefesi olmus onun, hayata karşı, ters giden birşeylere karşı kendince bir duruşu, bakışı olmuş.

"Kendi Kendime söz verdim, Türkiye'de motosiklet sürmediğim yol, basmadığım toprak parçası kalmayacak"
    ÜMMET PERKİTAN

Ve Sonuç..(ver Müziği Baba !)

HABUR SINIR KAPISI

ÖĞRENCİSİ OSMAN GÜRBÜZLE FERİBOTTA

ARDAHAN'DA HAVA KARLI, SİSLİ AMA ENGELMİ USTAYA

ÜMMET PERKITAN'IN GEZİLERİ SIRASINDA UĞRADIĞI MONDIAL BAYİ VE SERVİSLERİNİN BİR KISMI

VE ÜMMET ABİNİN MELEKLERİ SAOLSUN HEPSİ

ÜMMET PERKİTAN YAKINDA KIBRIS YOLCUSU
    BU FOTOGRAFLAR BENDEKİLERİN BİR KISMI İDİ. ONUN YAPTIGI YOLLAR UGRADIĞI YERLER FOTOGRAFLAMAKLA BİTMEZ. BU SADECE KÜÇÜK Bİ TANITIM KAFANIZDA CANLANMASI İÇİN. BEN USTAMI TANIDIM GURUR DUYDUM ONUR DUYDUM. ÖVGÜYÜ SEVMEZ BANA KIZMASIN. UMARIM ONUNLA TANIŞIP EN AZINDAN YOLCUĞUNUN BİR ANINDA ONA
    "BİZDE BURDAYIZ ABİ, YOLLARDA YALNIZ DEĞİLSİN"
    MESAJINI HİSSETTİRİRSİNİZ !.
    DENİZLİDEN SAYGILARIMLA!.

Ümmet Perkitan Thumbnail

Ümmet Perkitan Avatar

Comfirmation Bias

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    helal olsun ümmet amcama be yüreğim seninle TÜM İZMİR MT SENİ BEKLİYORUZ
    25 eylülde izmir mt nin birinci yılı kutlamalarında onur konuğu sen olacaksın ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

[QUOTE=rEnE] çok teşekkürler mehmet resimler ve yorumlar muhteşemdi elne emeğine zamanına sağlık.bütün güzellikler seninle olsun

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mehmet saolasın resimleri ilk sayfaya taşıyorum ..daha doğrusu kopyalıyorum sayfa aralarında kaybolmasın
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

barış usta resimler için sağol ilk sayfaya aktarmışsın.

yamahaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    abi gercekten tebrikler... helal be..

mattet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence super bı sey abıme helal olsun onu tebrık ederım
    [COLOR="DarkRed"][/COLOR][FONT="Arial Black"][/FONT]MOTORA MOTOR DEMEZDİ ÇÜNKÜ ''R'' leri SÖYLEYEMEZDİ:queen:

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Abi kıbrısa hareket Anamur'danmı yoksa Taşucu'ndanmı
    vaktin varsa Anamura uğra o yollar çok zorlu ve zevklidir her ne kadar Ankarada olsamda benim memleket Anamur küçükken orada akrabaların sayesinde binmeye başladım motora eğer sertavul geçidinden geçip gülnar yoluna gidersen dahada zevklidir çok virajladır ama doğayla iç içedir çamların kokusu bile yeter ana yola tekrar çıktığında taşucuna ulaşıyorsun zaten ordan ister feribota binersin istersen Anamura kadar devam edersin eğer şu an başka istikametten devam ediyorsan kıbrıs dönüşü muhakak o yollardan git

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

setr74 kıbrısa en az 7.8 kere motorsuz geçtim hep taşucundan geçtim şimdide taşucundan geçecem önerilerin ve tavsiyelerin için çok teşekkürler. O yazmış olduğun yerlerden motorsuz otostopla en az 30'ar 40'ar kere geçmişimdir.Türkiye'yi 1976'dan beri geziyorum yılda iki kere Nisan ve Temmuz'da doğuya gidiyorum Türkiye'yi kaybolmuyacak kadar biliyorum.
    Yukarıda yazdıklarım yanlış anlaşılmasın sadece bilgi dağarcığınıza eklemek istedim İstanbul'dan selamlar.

[QUOTE=BBRR] Recep beyin telefonunu aldım çok teşekkür ederim gayretlerin için sağol inşaallah bunların altından kalkabilirim
    İstanbul'da son akşam yarın 6;30 da yollara koyulacağız Allah'a emanet olunuz.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ümmet abi kıbrıstan önce buraya gelecen dimi...Ümmet abi sen devam et bizde elimizin uzandığı yere kadar sana destek olalım ....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    helal ümmet abime.. yürü be kim tutar seni...
    CBR 600F Honda,

shadow-vt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow

yolcu

[QUOTE=BBRR]evet sarış şu anda tekirdağda recep beyin yanindayım 2 saat sonra devam edeceğm çanakkale üzerinden izmire geçeceğim izmirde 2 gün kalırım haftayım. sonra yanındayım inşallah slm.
    Her zaman dogruyu söyle,ne söyledigini hatırlamak zorunda kalmazsın!!

ghost_8987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi arabanın kasasında götürdünüz motoru bey amca bu işte biraz reklam kokusu var kusura bakmayın ama siz dalga mı geçiyorsunuz 125 lik küçücük lastikle 80 km hızla türkiyeyi dolaşmak ha siz bi izmiri dolaşın motorda hal kalırsa manisaya falan da çıkarsınız... ama kasasında götürdüğünüz araç için baya mazot yakmayı göze almşınız o konuda helal olsun eee kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş dimi..

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    Alıntı ghost_8987 adlı üyeden alıntı
    hangi arabanın kasasında götürdünüz motoru bey amca bu işte biraz reklam kokusu var kusura bakmayın ama siz dalga mı geçiyorsunuz 125 lik küçücük lastikle 80 km hızla türkiyeyi dolaşmak ha siz bi izmiri dolaşın motorda hal kalırsa manisaya falan da çıkarsınız... ama kasasında götürdüğünüz araç için baya mazot yakmayı göze almşınız o konuda helal olsun eee kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş dimi..
    Kardes dun kayıt yaptırmısın bugun sitedeki abilere sallıyorsun . Ayıp ... Ummet abi bugun Dikiliye yanıma ugradi. Kendisiyle baya bi sohbet ettık . Yarın manisada karsına cıkar haberin olsun ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    Ghost bir insan hakkında konuşacaksan hele tanımadığın bir insan hakında ne yaptığı, neden yaptığı ve ne şartlar altında yaptığı hakkında bilgi sahibi olmadan konuşacaksan sözcüklerini biraz dikkatli seç saygılı ol arkadaşım
    saygılı...

Motosikleti
    bajaj boxer 150

yolcu

[QUOTE=ghost_8987]sayın arkadaşım yazdıklarını hayretler içinde okudum.ve bu dünya senin düşündüğünden çok farklı.biraz sağina soluna bak insanlar emek veriyor birşeyler yapıyor.sana kızma lüksüne sahip değilim .ayrıca motorumu kamyon kasasına koyacak kadar zengin değilim .türkiyenin her yerinden. aldığım benzinlerin fişleri ve belgeleri yanımda çünkü senin gibi düşünenleri hesaba katmışım ayrıca kimseye birşey kanıtlamak gibi düşncem yok .kimse bana motorla şu kadar git sana şunu vereyim demedi. isteyen inanır istemeyen bir bardak su içer izmirden bukadar.

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler