Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bir özbekistan hayaliydi

Motovento
    REKLAM ALANI
    safak3457 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    valla size özenip cuma günü iş çıkışı yollara koyuldum. sakarya izmit turu yapıp geldim haftasonu. Pazar günü işe gitmek zorunda kaldığımdan (ölçü almak için) daha fazla açılamadım.

Sizin Özbekistan'da bir arkadaşınız vardı o mu davet göndercekti ? Sınırdan geri dönmek çok zor olmalı. Lütfen bu güzerhan hakkında sınır geçişleri ve konaklama yerlerinizle ilgili daha çok bilgi paylaşır mısınız?

Özbekistan'a 3 gün için girebiliyoruz diye biliyordum da. Turist olarak. Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    evet orda bi arkadaşım vardı 2 aydır yazışıyorduk kendisini görmedim hiç faceden haberleşiyorduk,ne hikmetse sınıra geldiğimde adam görünmez oldu,teli kapalı facede yok sırra kalem bastı, he ben %100 onamı güvendim ,hayır tabki geçemezsem 8000 km yol yaparım geri gelirim diye düşünmüştüm ölede oldu zaten,özbekistan olmayınca kazakistan düşündüm, azarbaycan eled limanına geldim, feribot ücreti olarak motora 120 usa banada 100 usa istediler bende 200 usa kalmıştı orasıda olamyınca geri döndün, 23 gün sürdü gezi,izmirden karsa gittim azarbaycan konsolosluğu orda var, vize için.sonra ardahan posof üzeri türközü kapısından gürcistana giriş yaptım,tiflisten kırmızı köprü azarbaycan sınırına geldim ve ordan baküye geçtim,konaklama sorunumu yol üzerindeki,dostlarım ve arkadalarım sayesinde gerçekleştirdim genellikle ,olmayan yerlerde ise otelde konaklama yaptım.
    safak3457 bunu beğendi.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)