Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

***10-11 HAZ. Onurun Davetini Kıramadık. GÜMÜLDÜR gezisi + DAĞLARDA enduro***

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    c.ertesi gelen telefonda birde baktım ONUR arıyor.. açtım teli konuşuyorum.. uyku sersemiyim, saat 11.30 lardayız...
    bana hazırlan yola çıkıyoruz dedi. dedimki "olum bu hafta geziyok, otur oturduğun yerde... zaten parada yok. boşver" ............ öğrenci adamız.... ...

sonra ÇAĞATAY la konuşmuşlar, oke demişler. banada kardeşim yine sağolsun yakıt attı motora, yemek içmek ONUR ve ÇAĞATAYDAN olunca, hoplaya zıplaya gittim valaaa..

motoru yükleyip çıktım yola, ben 13.00 civarı onurun evine gittim, (çağatayda orda), onur gümüldüre uzanalım, bi pederbeylere uğrarız dedi. uygun bir mekanda çadırı kurarız, geceleriz dedik. tmmm oke dedikten sonra planı uygulamaya başladık....

yollarda daha hızlı ve daha seri gidebilelim die 2 motor yola çıktık. ("Türkçe meali= yakıt masrafı olmasın diee ... fakat yine otobanda kaptırmışız bir ara benim ibre 160 ları geçiyordu...")

gittigimizde onurun babasıylan tanıştık, derdimizi anlattık, sahillerdeki kamp alanlarını dolaşmaya başladık. kamp kurma ücreti felan nekadardır diee merak edip camping alanlarını gezdik...

soldan sağa= ONUR, BAHTİYAR, ONURUN PEDER BEY(KEMAL), ÇAĞATAY, OGÜN(ONUR KARDEŞ), FOTOYU ÇEKEN AHMET(BAHTİYARIN KARDEŞİ)

Akşama hazırlıklar başladı. mangal yakmaya niyetlendik, evdeki ve marketteki biraları, rakıları kapıya indirttik... kamp alanında mangala niyetlenmiştik ki PEDER bey bizi toza topraga göndermedi, sağ olsun, nasıl olsa balkon büyük hep birlikte eğleniriz dedi, GERÇEKTENDE GÜZEL BİR EĞLENCEYE HAZIRLIK BAŞLADI, köfteler, kanatlar, mezeler full tekmil tedarik edilmeye başlandı.

Mangal yakma görevi benimdi, en fazla 4 dk içinde ateşi yaktım, sonra bol bol ateşin fotosunu çekmeye çalıştık...

Bizim yamyamlardan etleri zor koruduk valla, çiğ çiğ yemeye niyetlillerdi...

KEMAL Baba mangalda bizim için çalıştı, keyifle etlerimizi pişirdi sağ olsun, hem yedik hem içtik. nekadar teşekkür etsem yetersiz kalır..

ÇAĞATAY BEN VE ONUR dayanamadık, mezelerlen içmeye başladık bile.... temiz havada mis gibi ciğerlerimizin en uç noktasına kadar geliyor.. ohhhhh

Herkesin gözler gülüyor. olm söyleseydiniz yaa foto çekilcez die ben sigara yakcam diee uçmuşum...

yorumsuz

hadi beyler en kötü günümüz böyle olsun,

Kemal babamız, annemiz ve küçük kardeşimiz, mutlu bir aile fotosu,

yemek tabakları toplandı(kızlara çok teşekkür ederiz valla ayağa kalkacak halimiz yoktu yani onlar olmasa bizim halimiz ne olurdu ), sohbet ve içkilere halendaha devam ediliyor. fakat herkesler limitlerinde geziyoo, hani şöyle 1 kadehdaha içsek millet kendini kaybedecek...

yavaştan yavaştan mayolar giyilmeye başlandı fakat telefon gece çekemediği için onurun foto makinasında gece denize girdiğimiz fotolar...

....................................

...................................

denizin soğukluğunu, sıcaklığını hiç hatırlamıyorum ama baya derinlerde kendime geldimm... bi baktım kara yok etrafımda gözlerim bulanık görüyor zaten,, çünkü evden çıkmadan önce 2 kadeh sek rakı fondip yaptım, bunu bilerek yaptım kafa ii ce güzel olsun die, zaten millet durumu fark etmesin diee kıyıdan kıyıdan gidip denizi görünce de koşa koşa attım kendimi suyaa...

görenler "suyun üstünde biri koşuyordu ama nasıl su üzerinde koşuyordu çözemedik" dedi... valla o kafaylan ii koşmuşum denize doğru... ehehhehe

deniz macerasından sonra eve döndük bir duş yapıp üzerimizi değiştikten sonra, çadır kurma operasyonu başladı, zaten bu ayrı bi macera yaz yaz bitmez, heheheh

en ii si bendeki çadır görüntülerini atayım.... .. ..

bilader orda ne oluyooo....

gaaagkhın huleyyynn sabah olmuş,, hade hadeee. uyanınnnnn sizi gidi alkhologlar sizi, içkinin haddi hesabı yokdu valla, bundan sonra bir kişi elinde not defteriylen gezsin yanımızda içilenleri not alsın, çünkü rekorumuzu bilemiyoruz....

İşte cengaverler... fazla söze gerenk yok

çadırlarımızı topluyoruz... benim çadırı nie cekmediniz lem..

balkona gittik yine yerleştik. gölge ve serin, herkes kendine gelmeye çalışıyor... çağataylan ben sabah sporumuzu yaptık, beyin eğzersizi yaptık, dünkü içtiklerimizi hesaplamaya çalışıyoruz... yok yaaaaff, bi test kitapcığında bi geometri üzerine soru vardı, çözmeye çalıştık...

çağatay kadeşime kıyak olsun, bunuda AHMET çekmiş, zaten çocuk foto cekmekten kendisi görünmüyoo. gezilere geliyor ama görünmüyor karelerde...

kendimize gelip kahvaltıdan sonra tekrar deniz yaptık..... fakat geceden daha soğuk geldi bana. alışamadım suya,,, bir önceki gece hiç hissetmemiştim soğukluğu

MUHARREM ÇAĞATAY = SANA SESLENİYORUM BURALAR SENDENMİ SORULUYOR, NE O HAVA LEM... ALIRIM ŞORTUNU

öğleye doğru ortalık iiii ce ısınmaya başladı... izmire dönerken dağlarda ağaç gölgelerinde serinleyelim fikri çıktı birilerinden... zaten dağ yolundan geçicektik.. denizden de zevkimizi aldık.. aynı su, aynı güneş yanmaya ne gerek var diee düşündük... serin serin oturalım, veya yol yapalım dedik... ben motora son yükleri sarıyorum ONUR sağ olsun çok yardımcı oldu... uyku tulumlarını sabitledi.

..............
    .............
    .............

yola çıktık, virajları yata kalka aldık, gümüldür menderes yolunda en düşük hızımız 110 km lerdeydi. virajları yağ gibi kaya kaya aldık.. O ne zevk, ne büyük adrenalin duygusuymuş yaşamayan bilmezmiş doğru söylemiş abilerimiz... bütün gezimiz boyunca 1 tane araba bizi geçemedi demek yeterlidir herhalde...

yolda giderken bir sapaktan sapıp köyün birine doğru yola koyulduk.. köy merkezinde çay içelim diee durmuştuk ama kola içmek daha güzel oldu... sonra yerlilerinden yani o köyde yaşayanlardan bilgi topladık, buralarda ağaç altı, suyu olan, deresi olan serin bir yer varmıdır diee ...
    bakkal amcamız yolu takip et ovalardan geç, dağlara doğru git dedi. tmm dedik, ama yolun bozuk olduğunu söyledi bize, zaten bizde macera arıyoruz..
    koyulduk yola... git git bitmiyo, toprak ve kayalık zeminlerden geçiyoruz.. maksat eğlenmek deyip yolun zorluklarına göğüs germeye başladık...

arada durup foto çekindik kki sizlerede göstere bilelim... baya eğimli ve taşlı yolları tırmandık...

bir ara önümüze su engeli çıktı... tabi gözünü yiyeyim enduronun. bi gazda atlayı verdi derenin üzerinden ama çağatayın raceing adım adım geldi peşimden... fakat yinede helal olsun usta rider olduğu belli oda peşimden ayrılmadı, toprak yol, stabilize yol demedik gittik....

burası çok muhteşem bir yerdi ama biz durmayıp birazdaha ilerilere bakmayı düşündük belki daha güzel bir yer karşımıza çıkar diee...

fakat pek güzel yerler yoktu, yine geriye döndük.. ve SHOW BAŞLIYOOORR. buranın havası güzeldi. bizden çıkan sesten başka insan sesi yoktu etrafta. ne bi anons sesi, nede gereksiz sesler. sadece kuş sesleri vardı arada kurbağa sesleri ve su sesleri...... .. tam kafa dinlemelik mekan...

manzarayı bol bol resimlemeye çalıştık. bulunduğumuz mekan bizi mest etti...

İŞTE KARPUZ KARDEŞLİĞİ fotoyu çeken ONUR kardeşime teşekkür ederim, sanki bir sanatçının elinden çıkmışçasına güzel kareler yakalıyor...

olay budur.... suyun içinde oturup, karpuz yedik daha ne olsun. serin serin.... valla harikaydı yaaa.....

ONUR VE AHMET ayakkabılarını ilk başta çıkarmaya cesaret edemediler. sonradan biraz biraz suyla haşır neşir oldular ama çok şey kaçırdılar, tatlı suda yüzmenin tadını alamadılar...... ...

yorumsuz....

şu resme dikkatli bakın... daha ne olsun... karpuz suda soğumaya devam ediyor.. arka planda motorlar bize göz kırpıyor... yeşillik deseniz öylesine güzel, ağaçlar manyak, kuş sesleri cıvıl cıvıl, su sesleri anlatılamaz... fakat ONUR hatunları düşünüyoo. olum bu doğaya saygın olsun beaaa. bırak hatun işlerini....

ÇAĞATAYI gaza getirdik bize ağzıylan iki tane balık yakaladı. sonra onlara balık lama atlamayı öğretti... su dısına çıkıp parandeler attırrttı.. yani artık deremizde iki tane artistik hareketler yapmayı öğrenen balığımız var......

Burası tam doğanın göbeği şimdide elimize birtane toossbii düştü, kaplumbağa hemde su kaplumbağası ama bizim gibilerin eline düştü şaşkın mahlukat... ama sevimli şey... sevdik bıraktık, sakın aklınızaa kamp ateşinde pişirip yediler gibi birşey gelmesin..... ....

ONUR su haşerelerinden korktuğu için bize dağcılık deneyimini gösterdi.. yukarılardan seyretti bizi.... yoksa şöylemi söyleseydim kaplumbağayı gördü düz duvara tırmandı
    URL=http://imageshack.us][/URL]

ha birde yengeç muhabbetimiz vardı ama foto makinasında poz kalmadığı için yani hafıza dolduğu için resimlerimiz bukadarlan sınırlı kaldı arkadaşlar

bize yol boyunca fotoğrafçılık yapan kardeşim AHMETe teşekkürlerimi borç bilir buradan tekrar teşekkür ederim o olmasaydı sizlerlen bu görüntüleri paylaşamayacaktım.... onu da motorcu yaptık inş ileride 2 sene sonra GT250 ilen görürüz... yakıştı motora....

eleman foto cekiyor fakat kendi görünmüyor. buna da bi çözüm bulacaz yakında az kaldı...

en çok zevk aldığım gezilerden biri de buydu.... inş tekrarını yaparız bu gezinin......

ONUR resimlerin geri kalanını sen eklemeye devam et benden bukadar...

DOSTLAR ONURDAN RESİMLERİ ALDIM, VE 3. SAYFAYA EKLEDİM. SAYGILAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    karpuz kabuğu değil tamamı suya düşmüş. hadi denizee

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    mostwanted_57 dostum aynı gün hem deniz yaptık hemde dereye girdik... ama derede karpuz yedik... denizin tuzunu atmak için ilginç bir yol denemenizi tavsiye ederim

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Vay canınaaa!!!!!!
    Sizden koca hafta sonu haber çıkmamasının
    sebebi demek buymuşşşş
    Sizi gidi tatlı su motorcuları siziiii
    Çok güzel bir gezi yapmışsınız.Ellerinizden öperim
    Paylaşımlar için de ayrıca teşekkür ederim.
    İnşallah bi gün önümüze düşer bizi de oralara götürürsünüz.
    Hepinize kucak dolu sevgiler...
    Bi karpuz borcunuz oldu

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    güzel gezi olmus motorum cıksın bende başlayacam yavaş yavaş gezmeye
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    gezi güzel maşallah bizim gezi gibi.

bu arada resimlerin bazılarıda sarhoş olmuş sanırım

MT İstanbuldan Sevgilerle
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    final zamanı yapmayın etmeyin eylemeyin ewde çalışmaktan geberioz sıcakta siz buz gibi karpuzlar hem karnımız acıkıyor şaka biyana önce afiyet olsun sonrada güzel olmuş geziiniz
    Ride your way

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı
    final zamanı yapmayın etmeyin eylemeyin ewde çalışmaktan geberioz sıcakta siz buz gibi karpuzlar hem karnımız acıkıyor şaka biyana önce afiyet olsun sonrada güzel olmuş geziiniz

kardeşim benimde salı günü sınavım var, bugün pazartesi daha yeni kendime geldim. nasıl ders çalışcağım ben yaaa...

ama hayatın tadını çıkartalım. gezelim biraz... hayat da beygir gibi olduk, koştur dur nereye kadar... yarışlara mı çıkıcaz... boşverrrr.

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    valla gezi iyiydi ben çok zenk aldım

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maşallah maşallah yakışır dostlarım,bende tiredeki arkadaşlarım ve izmirden gelen axis ve enalçakadam(kadir abi) ile tireden dağ yolu ile incirliova,ortaklar,selçuk,şirince,tire yaptım,güzel bir haftasonuydu,bahtiyar bizi de götürürsün artık o su kenarına,imrendim resimleriniz çok güzel

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Yaşamanın keyfine böyle varılıyor herhalde.hepinizin eline sağlık,bizlere afiyet olsun
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    way way way ne güzel eğlenmişsiniz allah içinize sindirsin arkadaşlar
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

A H M E T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125lik scooter, fakat büyünce maxiscooter olcak :)
    off yaa süperdi valla ilk defa bir yoldan bu kadar çok zevk aldım ...
    gece denizde çekildigimiz fotoları bekliyorum onur abim manyak resimler var sendede
    neyse sonunda yine eglendik yine güldüki. süperdi bee daha her karesi aklımda
    resimlerde de hoş çıkmışız herkeze sevgilerle

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    elinize sağlık iyi gezi olmuş
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    güzel gezi olmuş bahtiyar yeni motorun hayırlı olsun
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

nergal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mtc 250
    hööööyt ne eylendik beaaaa!!!!

Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı
    güzel gezi olmuş bahtiyar yeni motorun hayırlı olsun
    teşekkür edip sevinmeyi çok isterdim fakat şuan o motor bende geçici olarak duruyor...

keşke tapusunu da alabilseydim... inş oda olucak ileride güzel bi motorum olucak.. şuan emanet idare ediyorum. okhan abim sağolsun... bana abilik yapıyor.. nekadar teşekkür etsem azdır... ... ....

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    Bende dedim bahtiyar abi mondial 160 sonrada anladım başka motor varmış

Çok güzel olmuş bi ben eksikmişim valla.bu arada gümüldürün neresinde bu ya ben geliodum uzun zaman gümüldüre ama çoktur da gitmiom

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    harika görünüyo..
    CBR 600F Honda,

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yakışır koçlarıma, yanlız o rakılar bensiz nasıl boğazınızdan geçti, yarasın
    yüreğinize ve motorlarınıza sağlık, paylaşımınız için teşekkürler

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler