Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj Pulsar 200 Ns Doğu Avrupa Turu 3700 Km. 9 Gün

Motovento
    REKLAM ALANI
    Themair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhaba, Airhawk sele pedi veya bizim yaptığımız gibi el yapımı havalı sele( yazıda bahsetmiştim, bisiklet iç lastiğini sele şeklinde katlayıp kılıfa geçirmek suretiyle yapılan sele pedi ) ☺ kullanarak kilometrelerce yol gidilebiliyor. Selenin kendisi maalesef çok sert ve konforsuz.
    Onurhan D bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Themair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Airhawk sele pedi veya bizim yaptığımız gibi el yapımı havalı sele( yazıda bahsetmiştim, bisiklet iç lastiğini sele şeklinde katlayıp kılıfa geçirmek suretiyle yapılan sele pedi ) ☺ kullanarak kilometrelerce yol gidilebiliyor. Selenin kendisi maalesef çok sert ve konforsuz.
    Biran önce resimleri görmek istememden kaynaklı yazınızın son kısmını atlamıştım kusura bakmayın
    Cevap için teşekkürler.

gerçekten çok güzel olmuş,tebrikler. bir benzerini ben de yeni yaptım ama tur otobüsüyle otobisle bile toplamda 9 gün bizim canımız çıktı,sizin kim bilir ne olmuştur. Oralara kadar gitmişken bir "Mostar"'a uğrasaydınız keşke. neyse,birdahaki sefere diyelim tekeriniz düz bassın..

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Böyle guzel gezi yazilari okudukca heveslenmiyor degilim gercektende begendim, tek merak ettigim yabanci dil konusunda sikinti oluyormu veya nasil anlasiyorsunuz sinir gecislerinde? Cahilligimi mazur gorun hic aracla cikis yapmadim bilmiyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler