Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ANGARAJ 2014 sezon açılışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Herkese selamlar; uzun süredir beraber gezdiğimiz, daha çok yiyip içtiğimiz grubumuzu biraz keyfiyeten kurumsallaştırmak adına derleyip toplayıp adına ANGARAJ dedik. 33 kişilik geneli birbirini uzun süredir tanıyan, bi kısmının tanışıklığı çok daha eskilere giden 6 aylık bir oluşumuz..Bütün ankaralı arkadaşlara çarşamba akşamı buluşma faaliyetlerimiz ve diğer organizasyonlarda kapımız açık...

Herneyse daha önce kış süresince küçük gruplarla küçük çaplı geziler oluyodu ama sezonun ilk görece geniş katılımlı gezisini bugün ankara çevresinde gerçekleştirdik. ankara-çubuk-kazan-güvenç göleti ve yakacık'ı kapsayan yaklaşık 150 km lik bir yol yapıp keyiflendik...çok fazla fotoğraf çekemesek de kısa geziye ait fotoların bir kısmınu buyrun...

Ahmet Abi, Redmoon, gmsi61 ve 18 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Angaraj grubuna selamlarımızı yolluyoruz çogu bilindik kişiler zaten

Fotolar gezi ve paylaşım için teşekkür ederiz tekeriniz düz bassın

Bu arada sarı hornet gözümden kaçmadı görmüştüm fakat tekrardan hayırlısı olsun..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Angaraj grubuna selamlarımızı yolluyoruz çogu bilindik kişiler zaten

Fotolar gezi ve paylaşım için teşekkür ederiz tekeriniz düz bassın

Bu arada sarı hornet gözümden kaçmadı görmüştüm fakat tekrardan hayırlısı olsun..
    saolasın cem...hornet yeni geldi muğladan...bi fazer olmasa da yağuşuklu alet
    kemboo, cihan54 ve CEM. bunu beğendiler.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Hocam pazar sabah 9 için rekor katılım olmuş, ben tek başına takılırsın diye düşünüyordum

1 yapalım demiştim ama muhtemelen 1 olsa da yetişemeyecekyim, 2 - 2:30 gibi çıkıp tek tabanca takıldım, yolda selamlaştığım arkadaşlar oldu bilmiyorum buralardalar mı...

Güzel gezi olmuş, ilerleyen zamanlarda makul bir saat ayarlarsanız katılıcam inşallah

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam pazar sabah 9 için rekor katılım olmuş, ben tek başına takılırsın diye düşünüyordum

1 yapalım demiştim ama muhtemelen 1 olsa da yetişemeyecekyim, 2 - 2:30 gibi çıkıp tek tabanca takıldım, yolda selamlaştığım arkadaşlar oldu bilmiyorum buralardalar mı...

Güzel gezi olmuş, ilerleyen zamanlarda makul bir saat ayarlarsanız katılıcam inşallah
    Bizdede sabah problem oluyor erken saatler .. Yaz olsa problem degil fakat kışın hava erken kararıyor ve gece seyahet etmek probleme dönüşebiliyor + soguk ve rüzgar cabası.

6ya kadar gezip görüp dönmeye çalışıyoruz.

Biz bu yüzden erken yapıyoruz belki angaraj grubuda aynı fikirlerden dolayı saatleri erken tutuyordur

airhead - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R80
    Güzel gezi olmuş.İlk fırsatta katılmak isterim.
    erro bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    hayırlı uğurlu olsun
    erro bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Eeyyy ankara....
    güzel etkinlik...
    Ama kim kimdir hiç tanımıyoruz...
    Daha detay isteriz..

O gölete hergün gidip yüzülürmü diye düşünmeyin...
    Her akşam iş çıkışı koca bir yaz yüzmüşlüğüm vardır...
    Anılarım depreşti yahu.....
    erro ve ferhatkars bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı vejihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yok ya yola çıkarken 5 bankoydu zaten...sonrası sabah uyku tutmayanlar
    planlı gezilere genellikle erken çıkma taraftarıyım ben..özellikle uzun rotalarda sıkışma olmadan daha keyifli oluyo gezmek...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeyyy ankara....
    güzel etkinlik...
    Ama kim kimdir hiç tanımıyoruz...
    Daha detay isteriz..

O gölete hergün gidip yüzülürmü diye düşünmeyin...
    Her akşam iş çıkışı koca bir yaz yüzmüşlüğüm vardır...
    Anılarım depreşti yahu.....
    valla yorgunlukla çok detaya giremedim...normalde detaylı yazmayı severim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizdede sabah problem oluyor erken saatler .. Yaz olsa problem degil fakat kışın hava erken kararıyor ve gece seyahet etmek probleme dönüşebiliyor + soguk ve rüzgar cabası.

6ya kadar gezip görüp dönmeye çalışıyoruz.

Biz bu yüzden erken yapıyoruz belki angaraj grubuda aynı fikirlerden dolayı saatleri erken tutuyordur
    böyle bi rota için 9 aslında erken..gece hem havanın ayazının biraz daha gitmesi açısından sabah 10 a çektik geziyi..hoş goy goydan o da 10:30 a yaklaştı...2-3 gibi bitirip mekana geçtik...sonra da dağıldık..sizin iyi biz de 4 ten sonra hava soğumaya başlıyor iyice, dönüş yolunda o yorgunlukla soğuk ve trafik en sıkıcı şeyler...

overprotec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel gezi olmuş resimler herşeyi anlatıyor bakmak tan büyük keyf aldım kazasız sürüşler dilerim
    erro bunu beğendi.

sabiht - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun... Güzel gezmişsiniz...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Şubatı gören gezintiye bağlamış valla Nice güzel gezilerde buluşmanız dileğiyle gençler. Renkli bir grup oluşmuş.. Ero olm watsapp'tan yazacaktım sabredemedim, o LS2 çıkartması nedir kardeşim yaa..
    erro bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şubatı gören gezintiye bağlamış valla Nice güzel gezilerde buluşmanız dileğiyle gençler. Renkli bir grup oluşmuş.. Ero olm watsapp'tan yazacaktım sabredemedim, o LS2 çıkartması nedir kardeşim yaa..
    nebleyim hacı yapıştırmış adam...sökmedim ben de..

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Sök onu Fazer Fazer olalı böyle zulüm görmedi İlla sticker yapıştırcaksan egsozunun markasını yapıştır da biz de yakıştıralım..
    mkaptan bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    tracer 900
    Sök onu Fazer Fazer olalı böyle zulüm görmedi İlla sticker yapıştırcaksan egsozunun markasını yapıştır da biz de yakıştıralım..
    sezon başı kozmetik bakımında halledeyim onu doğru diyon...benim çok gözüme batmamıştı şimdiye kadar..madem bu kadar kötü bişey hemen sökmeliyim
    cihan54 bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    6 aylık oluşummuşuz ya la biz...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Havanin buz gibi olacagi endisesiyle oyle bi giyinmisiz ki hepimiz, genel olarak sadece ellerimiz usudu, Erhan haric

Bugun bi arkadas sordu, nasi giyiniyosunuz diye, dun giydiklerimi saydim uste bes kat giymisim, adam hareket edebiliyo musunuz peki boyle giyindikten sonra dedi

Sunu gorduk ki hafif bozuk yollar Hornet ile cok da zevkli olmuyor. O yollardan sonra asfalta cikinca boyle kizgin kumlardan serin sulara girmis gibi oluyor insan

mkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp PD10
    Erro harbi la çıkar o ls2 yi Küçümsediğimizden değil de fazera gitmemiş hafız
    Valla beni delirtmeyin kan damlayan beyaz gül fotosu ekler hepinizi etiketlerim
    Bu arada gezi güzel olmuş angara bebeleri
    erro ve cihan54 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havanin buz gibi olacagi endisesiyle oyle bi giyinmisiz ki hepimiz, genel olarak sadece ellerimiz usudu, Erhan haric

Bugun bi arkadas sordu, nasi giyiniyosunuz diye, dun giydiklerimi saydim uste bes kat giymisim, adam hareket edebiliyo musunuz peki boyle giyindikten sonra dedi

Sunu gorduk ki hafif bozuk yollar Hornet ile cok da zevkli olmuyor. O yollardan sonra asfalta cikinca boyle kizgin kumlardan serin sulara girmis gibi oluyor insan
    ben geçen seneki uzun gezi sonrası boşuna v stroma heves etmedim..bir sürü yola giremedim motora ve kendi konforuma kıyamadığım için 200-300 km yorgunluktan sonra en ufak bozuk tırtıklı yollara bile giresi gelmiyor adamın...

Alıntı mkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erro harbi la çıkar o ls2 yi Küçümsediğimizden değil de fazera gitmemiş hafız
    Valla beni delirtmeyin kan damlayan beyaz gül fotosu ekler hepinizi etiketlerim
    Bu arada gezi güzel olmuş angara bebeleri
    taam la çıkaracam...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    6 aylıkmış beee.. demek herşey 6 aylıkmış. 6 ayda olan olmuş, biten bitmiş, bitmiş gitmiş. Demek herşey 6 aylıkmış...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)