Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izmir Mt 23 Nisan Cicekli Köy Fotolar Eklendi

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hidom yiğitim serdar nasıl...o sağlammı...bana onu söyleyin...serdarım namusuyla geri geldimi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    geldi geldi namuslu geldi biraz yorgundu eve gitdi dinlenmeye aksam saat 11 gelir

skyrider geçmiş olsun dostum....
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    gelsin benim kankam...yorgun savaşcım...bezgin bekirim...toy kurtum...mahsun prensim...mondıal gazim...

gelsin ve bana uçsun hemen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    nc 700 x
    çok güzel gezip eğlenmişsiniz.birgün hep beraber teker çevirip yol yapmak dileğiyle.bu arada aşağıdaki motoru merak ettim.markası nedir,lastikler sonradan değiştirlidimi,fiyatı nedir.güzel bir süpermotoya benziyor.

Omega - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cardoso sen serdarın namuslu geldiğini nerden bilion gece yanında nöbet mi tuttun? gece forrapla ikimizin arasında yattı gelince kendisine bi sorun nasıl geldiğini.
    ayrıca izmir mt'ye çok teşşekkurler güzel bi gün oldu (geç gelmemiz ve kazalar dışında).
    forrap sen olmasan biz oralarda kaybolurduk herhalde her şey için saol

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Ben bu geziyi anlamadım ya, bir akşam oluyor bir gündüz oluyor, tekrar akşam oluyor bir daha gün ağırıyor, 3 gün mü sürdü bu gezi kardeşim

Forumdan Uzaklaştırıldı nevZAT150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 ZAT Mondial
    Alıntı narth adlı üyeden alıntı
    çok güzel gezip eğlenmişsiniz.birgün hep beraber teker çevirip yol yapmak dileğiyle.bu arada aşağıdaki motoru merak ettim.markası nedir,lastikler sonradan değiştirlidimi,fiyatı nedir.güzel bir süpermotoya benziyor.

abi sakın bu motoru alma, 2 teker üzerinde duramıyooo, zaten tarık kardeşimizde paso düştü durdu... hadi bir defa düşse neyse 2. düşmesi motorda sorun olduğunu gösterir dimi

YA BENİM RESMİM NİEE YOK, Arkadaşlar pazar günü pek keyfim yoktu, vizelerin stresinden midir, günesin çarpmasından mıdır nedir o gün sersem gibiydim.. Sırf denizliden arkadaşlarımız gelecek diee gittim çiçekli köye

neyse güzel bi gezi oldu.. şu sınav streslerini bi atlasam da tadını alarak gezsem.. Regal Raptorcu abilerim kusura bakmayın hemen kaçtınız, sizlerle nice güzel kmler yaparız inşallah.. O gün gercekten birşeyler başımızın üstünde dönüyordu. ama allaahtan pek büyük sorunlar çıkmadı..

Misafirlerimizi el üstünde taşıdık.. Siz İzmire kadar geldiniz söz veriyorum bende Denizliye geleceğim..

burak89izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kangda 50cc
    son karalerde herkes sarhos gibi cıkmıs şaka bi yana içkileri cok kacırmısınız yawww gözler kayık o ne öyleee
    tarık abi sende aamma sakarmısın cok gecmis olsun olur boyle kazalar ama turk polisi yakalayamamıssss
    keşke gelebilseydimmmm

arkadaşlar güzel bir gezi olmuş ayrıca kaza yapan arkadaşada gecmiş olsun diyorum gelemediğim için üzgünüm görüşmek üzere

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    güzel eğlenmişsiniz tebrik ederim,neyse ki denizliden gelen arkadaşlar gece yola çıkmamışlar,misafirim olduğu için katılamadım,bir dahakine inşallah

skyrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW LT 1200,SUZUKI BURGMAN AN 650 PEARL WHITE
    arkadslar hepınıze cok tesekkur ederım sagolun sımdı bırazdaha ıyıyım ama tabı agrılar sonra cıkıor sımdı dınlenıyorum bu.
    bu arada bahtıyar kardesım motorun dandıklıgınden ndegıl benım dandıklıgımden kaynaklanıyor bak en azından kabul edıyorum demı ama

Alıntı narth adlı üyeden alıntı

abı merhab motoru sormussun bahtı kardesımın dedıgı gıdı degıl tabı ama o benım dandıklıgımden kaynaklandı neyse motorun lastıklerı ve cantları orjinal yanı sonradan takma degıl 200cc tam special supermoto skyteam ama sunuda belırtmek ısterım pıyasada bulunanlardan yaklasık 7 beygır daha guclu ve farklı bır makınası var bunun yanında egsozuda orjinaldır standartların pıyasadakılerden bahsedıorum fıyatı 3000ytl cıvarında olması gerkıyor bunun bıraz daha fıyatı farklı tabı uzerındekı 54 lerde sınan sofuoglunun 54u yanı bunun aynısından bır onda bırde bende vaR zaten bende ondan aldım pıyasadakıler aynı degıldır bılgınıze ıyı gunler!!!

[QUOTE=nevZAT150]abi sakın bu motoru alma, 2 teker üzerinde duramıyooo, zaten tarık kardeşimizde paso düştü durdu... hadi bir defa düşse neyse 2. düşmesi motorda sorun olduğunu gösterir dimi

YA BENİM RESMİM NİEE YOK, Arkadaşlar pazar günü pek keyfim yoktu, vizelerin stresinden midir, günesin çarpmasından mıdır nedir o gün sersem gibiydim.. Sırf denizliden arkadaşlarımız gelecek diee gittim çiçekli köye

neyse güzel bi gezi oldu.. şu sınav streslerini bi atlasam da tadını alarak gezsem.. Regal Raptorcu abilerim kusura bakmayın hemen kaçtınız, sizlerle nice güzel kmler yaparız inşallah.. O gün gercekten birşeyler başımızın üstünde dönüyordu. ama allaahtan pek büyük sorunlar çıkmadı..

kardesım haklısın ama benım makınede olan herseyı bır bır koydum karakıza sor ıstersen cunku benım makıneyle o cektı dedıgım gıbı eksıksız 174 adet foto vardı ve hepsını koydum
    [COLOR="Magenta"][/COLOR]Dünyaya bu gelişimi saymayın! Bu bir prova . . . Beni bir de öteki gelişimde görün! Ayakta alkışlayacaksınız ... M.T.T 0rh(+)

halaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    v-strom 2005 transalp 2008
    Tüm arkadaşlarateşekkür ederim tarık,ne kadar sakarlıgı üzerinde olsada geziyi sabota edemedi genede güzel gecti birde weboya vidolar icin cok teşekkür ederim.ilk defa mt yol vidosu nu seyrettim mt gurubu hepinizi cok seviyorum iyiki varsınız (tarık,ın bostanlıdaki gece verdigi dersi hala calışamadım bakkalda balon kalmamış en kısa zamanda gelince calışacagım başka gece dersleri olursa cagırın)

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    bizde seni çok seviyoruz okan abiiiiiiiiiiiii ama birde tarığa göz kulak olursan daha çok seveceğiz hepimizin çoluğu çocuğu evde bekleyeni var
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    çok güzel bir gezi ve süper fotolar. ufak kazalar da olur. daha büyükleri olmaz inşallah.

karşıyakada, bostanlıda çimlerde yatmayı çok özledim. yazın görüşürüz umarım.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    skyrider, geçmiş olsun.. Umarım en yakın zamanda yaraların iyileşir..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı
    forrapım crazydevilim...siz beni hayata bağlayan nadir yaratıklardansınız...Crazy Devil Serdar denyosunun mekanını bascaz kanka... o gün gelcek...ver Allah ver sopayı serdara...heheheh...bi güreş tutarız valla..piknik falan...yeme içme .ıçma gibi tüm atraksiyonları yapıcaz valla...
    kardeşler herkes sizin ne mal olduğunuzu biliyo yaaw forrapım Tuncerim senden harbi şüphelenmeye başladım abi sen yaratık olmayasın tüm teknoloji senin gözlerin kırmızı çıkmaması için uğraşıyo ama hala kıpkırmızı bak metehan abimizde yaratık demiş senin için şaka bi yana sana ve bu gezide çok yorduğumuz beklettiğimiz izmir mt ye yürekten teşekkür ederim inşallah tekrar biraraya geliriz ama forrap ve crazy devil başka mekanlarda olsunlar yoksa başımın etini yiyolar
    CBR 125 R

derin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI FREEWIND XF650
    İşte ben bunu anlamıyorum.

Bütün bir günümüz oluyor gidip tek bir yerde ya da 4 duvar arasında akşama kadar zaman öldürüyoruz, sonra Taa Denizli'den arkadaşlarımız geliyor, onların yaptığı o kadar yoldan sonra yol yapılmaz, yeni yerler görülmez diyorum, motordan inmiyorsunuz.

I'M BACK !!!

şenay hacıoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -

Fotolar

ARKADAŞLAR HERŞEY SÜPER OLMUŞ

FOTOLAR / VIDEOLAR

ELİNİZE SAĞLIK
    SeNkI [url]http://www.motosiklet.net/forum/images/aria/editor/menupop.gif[/url][FONT="Comic Sans MS"][/FONT][COLOR="DarkOrchid"][/COLOR]

Sargonnas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    skyrider sen benim ilkokul arkadaşımsın

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    herkese çok çok tşk ederim ben biraz keyfinizi bozdum onun için özür dilerim tüm arkadaşlarım dan forrap kardeşim seni baya bi yorduk ogün sana ayriyeten tşk ederim. tüm İzmir MT grubunu en kısa zamanda Denizli'de görmek isteriz.
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler