Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Cem ve Yeni Motoru Fazer

Motovento
    REKLAM ALANI
    İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Arkadaşlar herkeze merhaba.

forumdan bazı arkadaşlar beni tanısada tanımayan arkadaşlarda illaki vardır o yüzden öncelikle kendimide tanıtayım .

bir zamanlar skyjet F5 almak adına bu forumu buldum daha sonrada bir bagımlılık yaptı bırakamadım gitti edindigim tüm bilgilerin çogu bu foruma aiitir.

benim için motosiklet.net bir motosiklet sitesi olmaktan çok ansiklopedi gibidir. motorum bir arıza verdiginde ilk motorun topigine girip arama yaparım illakide birinin başına gelmiştir . daha sonra ustamla nokta atışı yaparız sorunu kökten çözeriz

Fazere tabi direk balıklama atlamadım fazera gelene kadar merdivenin birçok basamagınıda çıktım.

Daha erken de alabilirdim 4 silindir fakat kısmet bu zamanlaraymış...

İlk başlarda temiz bir honda cbr 125 ile başladı serüvenim. daha ozamanlar o kadar bilgisizdimki karbüratörle radyatör kelimesini karıştırırdım

fakat honda cbr 125 benim için tam bir başlangıç motoru oldu.

Daha sonra görüntüsü itibariyle mct 250 ile tanıştım nedense chopper çok seviyordum görüntüsüde güzel gelince birazda araştırma yaparak kendime uygun buldum ve mct 250 ile yoluma devam ettim.

fakat daha sonra büyük bir kaza geçirerek kolumu bacagımı kırdım ve birçok sürtünme izi yaraları. neyseki kaskım yerindeydi sagsalim bu kazayıda atlattık.

aslına bakasanız yaptıgım bütün kazaları mct 250 ile yaptım. kalitesiz çin malı lastikleri ve yol tutuşu olsun bir çok kez beni düşürmeyi başardı . tabi bütün suç motorunda degil benimde payım mevcuttu

Daha sonra mctyi sattıktan sonra kısa bir boşluga girdim. ne alsam ne yapsam 600lükmü alsam derken en iyisi meriveni yavaş tırmanalım dedim ve er6f almak yerine gidip hyosung gtr250r aldım.

Hyo kendimi geliştirmemi aşırı derecede yardımda bulundu bütün ögrendiklerimi okuduklarımı edindigimi tecrübeleri hyoda gerçekleştirdim.

hyosunguma gerçekten teşekkür ederim bana motorda ileri sürüşü ögreten gerçek kadim dostumdu.

tabi hyosunguda sattıktan sonra ne alsam düşüncesi beni içten içe düşündürdü ve kararsızlık içinde bıraktı.

bir yanda yaşımın verdigi çılgın damarlarımdaki kan ile diyordum bi zx6r yada bi r6 ne iyi gider nede güzel görünür derken bi yanım aman cem bulaşma boşver ss bize göre degil hyosungun biliyorsun neler çektirdigini diyordu.

SS motor uzun yolda bel agrısı ve bilek agrısı daha fazlası artçı konforunun sıfır olması beni ssden caydırdı. altının alçak olmasıda cabası.

alacagım motor güzel görünüşlü artçı için konforlu benide yormıyan tam bir uzun yol makinesi olmalıydı. bi ara bmw gs 1150 düşündüm ve babamın destegiyle alabilirdim fakat merdiveni yine hızlı çıkmayalım dedim kendime göre çok büyük bir makine oldugunu düşündüm ve fazer alarak kararımı vermiş oldum..

Şimdide gelsin fazer fotoları

herkeze teşekkür ederim okuyup benimle bu fazerın mutlugunu paylaştıgınız için..

nazar degmesin maşallah sözünüde eksik etmeyin
    dockerengin, cihan54, ykocabay ve 44 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Hayırlı olsun.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah nazarlardan saklasın. Hayırlı olsun.
    arda bey çok teşekkür ederim foçaya geldigimde görüşmek dilegiyle

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.

Uğur Bilgili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS
    Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin, umarım isteyen diğer arkadaşlarda senin gibi hayellerine kavuşur ;)
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah Allah kaza bela vermesin.
    çok teşekkür ederim sagolun ...

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Maşallah çok yakışıklı. Kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    CEM. bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kazasız belasız... Temiz motor...
    Tekerin düz bassın..
    CEM. bunu beğendi.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Tekrar hayırlı olsun kardeşim. Doğru tercih doğru karar.. Allah utandırmasın, kazasız belasız sürüşler dilerim. Her hangi bir soru işaretin olduğunda telefon numaram sende zaten var. Dilim döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım..
    CEM. bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hayırlı olsun, güzel motor almışsın
    CEM. bunu beğendi.

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Hayırlı uğurlu olsun kardeş nazar değmesin. Zaten nazar boncuğu gibi
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    kazasız belasız Cem kardeş. Çok güzel motor, nazarllık lazım.
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, güzel motor almışsın
    Erhanım millet Fazer'lanıyo, biz Fazer'ı satmaya niyetleniyoruz. Nasıl olacak bu iş kaldırsam mı ilanı ne yapsam, zaten öyle aman aman istemiyorum oğlumu satmayı da
    "CaRPe DieM"

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    hayırlı olsun hemen hemen aynı gitmişiz bende 150 chopper ile başladım hyo ile devam ettim şimdi bende tam fazer düşünüyordum kaç model kaça aldınız allah kaza bela vermesin bence bunun üstüne hiç gerek yok çok çok yeterli bir motor
    CEM. bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Hayırlı olsun. Mükemmel makine.! Maşallah. Kazasız belasız binin İnşallah.
    CEM. bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erhanım millet Fazer'lanıyo, biz Fazer'ı satmaya niyetleniyoruz. Nasıl olacak bu iş kaldırsam mı ilanı ne yapsam, zaten öyle aman aman istemiyorum oğlumu satmayı da
    geçen hafta sen bana telkinde bulunuyodun, bu hafta da ben sana diyeyim o zaman
    valla +/- iyi bakmak lazım...alacağın makinayı 1-2 yılda satacaksan değmez...ha içimde şu motor ukte dersen o zaman düşünülebilir...eğer motora nadiren, boş vakitlerde keyif için binilip garaja kapatılıyosa, bir daha ne zaman bineceğini kestiremiyosan - yönlerine bakmadan içindeki motoru alabilirsin, ama sürekli biniyosan bi muhasebesini yapmak lazım...

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    hayırlı olsun adaş,
    allah kaza bela vermesin.
    istediği motora kavusmak öteki cem lere de nasip olur insallah
    CEM. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen hafta sen bana telkinde bulunuyodun, bu hafta da ben sana diyeyim o zaman
    valla +/- iyi bakmak lazım...alacağın makinayı 1-2 yılda satacaksan değmez...ha içimde şu motor ukte dersen o zaman düşünülebilir...eğer motora nadiren, boş vakitlerde keyif için binilip garaja kapatılıyosa, bir daha ne zaman bineceğini kestiremiyosan - yönlerine bakmadan içindeki motoru alabilirsin, ama sürekli biniyosan bi muhasebesini yapmak lazım...
    Hiç sorma. Muhasebeci oldum zaten, yakında ihalelere giricem ben ve motoru garaja koyup boş vakitlerimde nadiren binmek ha Motorun bloğu hiç soğuyo mu diye sorsana Bilemiyorum yaa.. İçimde chopper sevgisi yine yeşerdi. Ama Oğlumdan da vazgeçemiyorum. Baksana maşallah güzelliğe. Masmavi bi canavar duruyo yukarda... Bunu görünce yine beynim bulandı.
    erro bunu beğendi.
    "CaRPe DieM"

Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    herkeze çok teşekkür ederim iyi dilekleri için ..

artık ona evladiyelik fazer diyorum . Derler ya hani motorun size kardeş kalmasını istemıyorsanız almayın diye bende tam tersine kalsın kalsınnnnnnn

beko12345 = berkut kardeşim kendini hazır hissetgginde seninde büyük makinaya geçecegini biliyorum umarım senin içinde hayırlısı olur.

guguk= dostum konu dagılmasın diye özelden yazdım bütün ayrıntılarıyla iyi dileklerin için teşşekür ederim.

cihan54= cihan abi izmire birdaki gelişinde telefonunu beklıyorum ona göre aynı zamanda erro içinde geçerli kalıcak yer ve konaklama için buyrun gelin kapım açık.

diger arkadaşlarda öyle alınganlık yapmasın kimse

ayhan.s = evet mavi mavi nazarlık gibi aslında daha güzel dahada canlı ve daha büyük duruyor fakat fotolarda bana göre çok kötü çıktı bu kötü hali evet

sailor33= çok teşşekür ederim aramızda bir hyosung bagıda mevcut aynı topikte yazıyoruz sizinlede izmire geldiginizde görüşmek isterim.

alp_tunay= alp bey teşşekür ederim artık birlikte yol almak dilegiyle birdakine müsait bir anınızda mesaj atıcam

fromghetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM 850, Tiger 250
    hacım Allah kaza bela vermesin, lastiğin düz bassın, benzinin bitmesin yağın eksilmesin inşallah . güle güle kullan ...
    CEM. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)