Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24-25 Ağustos Sorgun Göleti Kampı Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Evet arkadaşlar, Ankara Küçük cc grubumuzun bir outdoor etkinliğini daha yüzümüzün akı ile tamamladık. Oldukça geniş katılımlı bir kamptı. Daha önceden tanıştığımız ve bizimle birlikte kamplara gezilere katılmış arkadaşlarımızın yanında, ilk kez bizimle birlikte bir organizasyona katılan abilerimiz, ablalarımız ve arkadaşlarımız vardı. Aslında çok daha uzun şekilde anlatmayı planlıyordum ancak fotoğrafların benden daha güzel anlatacağı kanaatindeyim. Gezimizi son toplantıda bir karar değişikliği ile Kesikköprü'den Sorgun Göleti'ne aldık. Özellikle ilk kez sürüş yapacağımız ve ilk kez kamp yapacak arkadaşlarımızı gözeterek aldığımız bu karar sanırım hepimiz için harika oldu zira çok eğlendik.

Katılan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Ama en çok alkışı sanırım Selim kardeşimiz hakediyor. Koca bağlamayı motorunda oturacak yer bırakmamasına rağmen bizi kırmayıp getirdiği için, tüm gece boyunca isteklerimizi eksiksiz çalmaya çalıştığı için, hepimizin neşe kaynağı olduğu ve müziğe kendini böyle adadığı için kardeşimi gözlerinden öpüyorum. Bu arada aracıyla bizim alışveriş poşetlerimizi taşıyan oğuzhan abiye namı diğer yarbayımıza, her işe koşturan selim abimize, yemeklerde emeği çokça geçen helin pardon gülnaz ablamıza, gelirken köpeğe çarpıp ciddi bir kaza geçiren (neyse ki yara almadan düşmeden), sonrasında da eğik gidonu ile bize geç saatte de olsa katılan ama etleri enfes şekilde pişiren seyhun kardeşimize, esprileri ile bizi kırıp geçiren ferhata, çadırdan uykulu gözlerle kalkışı efsane olan gökhana, gece yan kampçılarla ikiye kadar muhabbet ederken motor sevgisini onlara da aşılayan seçkine kocaman teşekkürler.

Bu arada Hürkan, bu seferlik seni affettik ama seni çok andık. Yanımızda olman, zeyneple didişmen falan burnumda tüttü. Bir dahakinde en önde ikimiz olmazsak gece ikide evinizin ziline basar basar kaçarım :D

Eski tanıdıklarımızla da, yeni tanıştıklarımızla da güzel bir haftasonuydu. Etkinliklerimiz duraksamadan devam edecek. Bir Bolu Akçakoca veya Yedigöller kampı, planlarımız arasında.

Bu arada son bir not, grubumuzda "mütevazi olmayan, her şeyi bilirim modunda olmayan, ona buna direktif vermeye meraklı arkadaşların bulunmaması ne kadar da güzelmiş bir kez daha anladım ve anladık

Arkadaşlar geneli prof. kamera ile çekildi ama bazı çekimler telefon çekimleridir, onların kaliteleri bozuk olabilir bu yüzden, idare edin

Dipnot: Arkadaşlar ferhat hariç hiçbirinizi facebook'ta bulamadım, geziye katılanlar bana özel mesajla facebook profillerinizin linkini atarsanız gruba ekleyeyim face'ten ;)
    selim1996, MuZiP_06, serkanbitez ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Aptallık En Büyük Günahtır !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Tebrikler gercekten olay budur yani.... Bu arada merak etme birdahaki gezide bizdeolucaz bu eğlencekaçmaz.. Bu arada Selim abi Tarzanlığasoyunmuş dallarda geziyor ne iş ?
    selim1996 bunu beğendi.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    Selim abi dal kesmeye çıkmıştı kurumuş bir dal görmüştük ama ondan sonra, senin önceki kampta kestiğin devrilmiş ağacı gördük, onu kök tarafından ayırıp üç kişi onu getirdik kampa :D

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Tebrik ediyorum çok hoş görünüyor ortam fotoğraflardan

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir sonrakine + 2 motor bi arkadaşımla beraber katılmayı düşünüyoruz

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı TheArcheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sonrakine + 2 motor bi arkadaşımla beraber katılmayı düşünüyoruz
    Tamam arkadaşlar tanısma toplantısına bekleriz.Hoş geldiniz...
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Motosikleti
    Katılmak isteyen herkesi tanışma toplantılarımıza bekleriz ;) Bu arada hakan bir dahakine seni ve berkayı özellikle bekliyoruz bu kadar inziva yeter olsun
    hakanerdogan ve selim1996 bunu beğendiler.

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    güzel olmus tebrikler
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    atilla abi bize sizlerle sorguna gittiğinden bahsetmişti...ama ne fotoraflarda, ne de giriş yazısında ismine rastlayamadım. bu şekilde es geçilen bi kaç kişi daha vardır muhtemelen...atilla abiye soracaktım kendisinin neden fotoğrafı olmadığını vs...az önce şu yazıyı görünce merakım iyice depreşti, kendisinin çok hümanist, herkese kapısının açık olduğunu belirten grup, gelenlerin bazılarına bu şekilde mi davranmakta, eğer öyleyse kriterleri nelerdir insanlar öğrensinler ona göre tavır takınsınlar, görünene göre memnun olan büyük de bir grup var ortada..

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atilla abi bize sizlerle sorguna gittiğinden bahsetmişti...ama ne fotoraflarda, ne de giriş yazısında ismine rastlayamadım. bu şekilde es geçilen bi kaç kişi daha vardır muhtemelen...atilla abiye soracaktım kendisinin neden fotoğrafı olmadığını vs...az önce şu yazıyı görünce merakım iyice depreşti, kendisinin çok hümanist, herkese kapısının açık olduğunu belirten grup, gelenlerin bazılarına bu şekilde mi davranmakta, eğer öyleyse kriterleri nelerdir insanlar öğrensinler ona göre tavır takınsınlar, görünene göre memnun olan büyük de bir grup var ortada..

http://img534.imageshack.us/img534/9579/981e.png
    Erhancım, bu kampta yaklaşık 10-12 kişi idik. Herkes çok memnun kaldı ve güzel dostluklar kuruldu. (Atilla bey hariç)
    Grup içerisinde grup oluşturma diye birşey sözkonusu olamaz. Ayrıca Atilla beyin fotoları olmaması, kamptan sonra bu tür bir sitem yazısı yazması gayet normal. Herşeyin bir sebebi vardır. Bir takım hadiseler kimseye söylenmez. Bende saklı kalacak. Bence sen de olayı fazla uzatma. Yanlış anlaşılmalar olmasın.

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    bu güzel geziyi bizimle paylaştığınız için teşekkürler...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Öncelikle Selim kardeşim ve arkadaşlar güzel bir kamp yapmışsınız. Bazılarınızı gelip uğurlama şansı buldum bazılarınızı göremedim. Cumartesi günü gelmem imkansızdı. Çadır, mat, yastık ve uyku tulumu tamamdır. Anladığım kadarıyla aranızda balık tutmaktan anlayanı var. Instant Fisherman çok hoşuma gidiyor küçüklüğümden beri istiyorum. Bu Padawanla ilgilenebilecek Yoda lazım

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img534.imageshack.us/img534/9579/981e.png
    Burda 12 kişiden 11 i memnun kalıp , teşekkür ederken sadece 1 kişi memnun kalmamışsa bu onda bir sorun yani. Kimseye çamur atılmasın.. Ayıp ya

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı selim1996 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda 12 kişiden 11 i memnun kalıp , teşekkür ederken sadece 1 kişi memnun kalmamışsa bu onda bir sorun yani. Kimseye çamur atılmasın.. Ayıp ya
    1 kişi bile memnun kalmamışsa bu sizin sorununuzdur. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Atila abiyi sorun çıkartan biri olarak göstermeniz asıl ayıp olan. Bir kişide bile böyle bir izlenim bıraktıysanız özür dilemeniz gerekirken, karşıdaki insanı problem çıkaran biri gibi göstermek ayıptır.
    oyunageldim, E_M_R_E_sen, buberk ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

selim1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 E (2013)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 kişi bile memnun kalmamışsa bu sizin sorununuzdur. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.

Atila abiyi sorun çıkartan biri olarak göstermeniz asıl ayıp olan. Bir kişide bile böyle bir izlenim bıraktıysanız özür dilemeniz gerekirken, karşıdaki insanı problem çıkaran biri gibi göstermek ayıptır.
    Doğru sizin yaptığınız gibi bilmeden , yorum yapmakta doğrudur. Bardağın boş tarafına hep bakarsanız bu ayıba siz de düşersiniz. Neyse .

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    arkadaşlar ortada ciddi bir sorun yok..Atilanın hissettiği bir durumun nedenlerini öğrenmeye çalışması gayet doğal.. böyle mahalle kavgasına dönüşmesi bizlere yakışmaz..her iki taraftan bakabilmek önemli olan...ben burda yorum yazan herkesi az çok tanıyorum. hepinizde çok temiz ve saygılı insanlarsınız. birbirinizi böyle hoyratça eleştirmeyiniz, daha doğrusu saldırı pozisyonuna geçmeyin...kampta kimse sorun falan çıkarmadı... ufak tefek şeyleride görmezden gelmek gerek..yoksa sadece kamp değil hayat çekilmez...kampta herkes kampçıydı..misafir değildi...dolayısıyla kimseye özel ilgi gösterilmedi...

Motosikleti
    honda CB125e
    Vayy vay vayy nelerolmuş neler..bizim etkinlik paylaşımsayfamız etkinlik tartışım sayfasına dönmüş, :(
    Benim herkese nazım geçmez lakin gurup arkadaşlarıma geçeceğini düşünüyorum ve onlara sesleniyorum lütfen kimse ile polemiğe girmeyin.Hele beraber etinlik yaptığımız arkadaşlar ile asla.
    Atilla bey in fotoğrafları da varsa ki muhakkak vardır lütfen paylasım sayfasına eklensin.Her ne davranış sergilenirse sergilensin,bu tarz bir tutumbize yakışmaz. Etkinlikteki sorun ile ilgili ufak birkaç fısıltı geldi kulağıma, yani tavırların sebebini anlıyorum ama konusularak çözülebileceğine inanıyorum bunların.Helede karşımızdaki insan memnun olmadığı davranışlar karşısında bile halen teşekür ederek başladığı konusmayı teşekür ederek bitiriyorsa.
    Atilla bey kusura bakmayın durum telafi edilecektir.Herkezin özelmesaj kutusu var bazı konuları ordan sorarakta aslında cevap alına bilirdi,lakin foruma dökmeyi uygun gören arkadaşlarvar , bunun altında yatan nedenleri az cok biliyoruz,neyse sağlık olsun.Ve lütfen sayfa artık amacına uygun olarak kullanılsın.
    helin126 bunu beğendi.

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy vay vayy nelerolmuş neler..bizim etkinlik paylaşımsayfamız etkinlik tartışım sayfasına dönmüş, :(
    Benim herkese nazım geçmez lakin gurup arkadaşlarıma geçeceğini düşünüyorum ve onlara sesleniyorum lütfen kimse ile polemiğe girmeyin.Hele beraber etinlik yaptığımız arkadaşlar ile asla.
    Atilla bey in fotoğrafları da varsa ki muhakkak vardır lütfen paylasım sayfasına eklensin.Her ne davranış sergilenirse sergilensin,bu tarz bir tutumbize yakışmaz. Etkinlikteki sorun ile ilgili ufak birkaç fısıltı geldi kulağıma, yani tavırların sebebini anlıyorum ama konusularak çözülebileceğine inanıyorum bunların.Helede karşımızdaki insan memnun olmadığı davranışlar karşısında bile halen teşekür ederek başladığı konusmayı teşekür ederek bitiriyorsa.
    Atilla bey kusura bakmayın durum telafi edilecektir.Herkezin özelmesaj kutusu var bazı konuları ordan sorarakta aslında cevap alına bilirdi,lakin foruma dökmeyi uygun gören arkadaşlarvar , bunun altında yatan nedenleri az cok biliyoruz,neyse sağlık olsun.Ve lütfen sayfa artık amacına uygun olarak kullanılsın.
    Haklısın hürkan...konu bu şekilde foruma taşınmayabilinirdi. sanki birileri daha öncesine dayanan gizli bir çekişmenin intikamını alırcasına buraya taşıdı ( ben bu yazılanlardan bunu algıladım, böyle olduğuna dair hiç bir duyum almadığım halde) ..Ki bence Atila durumu anlamaya çalışıyor, böyle bir algısı varsa nedenini sormasıda doğaldır..Ama bunun birileri tarafından fırsata çevrilmesi hiç ama hiç şık olmadı...Motorculara yakışmaz...Önemli olan sevebilmek için nedenler bulmaktır, nefret etmek için değil...

Motosikleti
    honda CB125e
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle Selim kardeşim ve arkadaşlar güzel bir kamp yapmışsınız. Bazılarınızı gelip uğurlama şansı buldum bazılarınızı göremedim. Cumartesi günü gelmem imkansızdı. Çadır, mat, yastık ve uyku tulumu tamamdır. Anladığım kadarıyla aranızda balık tutmaktan anlayanı var. Instant Fisherman çok hoşuma gidiyor küçüklüğümden beri istiyorum. Bu Padawanla ilgilenebilecek Yoda lazım
    Dostum kusura bakma sayfaya girince yaşadıgım şoktan sana cevap yazmayı unuttum.İnstant Fishirman dayanıksız bir urun sakın alma ve etkinlik toplantısında elimden geldiğince ekstra bilgi paylasımında bulunurum.Kamp mazemesi temeli çadır , mat ve tulum ama daha çooook şey var ilk toplantıda örnekli mazeme tedariki konusunda bilgi ve tecrübelerimi paylaşıcam.Sizde bana hak vereceksiniz ozaman... Kendine iyi bak görüşürüz...Benden de nekadar yoda olur görücezzz hep beraber..
    Wozy bunu beğendi.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyin bir sebebi vardır. Bir takım hadiseler kimseye söylenmez. Bende saklı kalacak. Bence sen de olayı fazla uzatma. Yanlış anlaşılmalar olmasın.
    Ya bu yazdıklarını açıkla ya da özür dile .

Ne demek bazı şeyler açıklanmaz !!!!!!!!

Ne yapmışki bu adam , nasıl bir davranışını gördünki bu kadar saçma sapan bir yazı yazabiliyorsun.

Uzun süredir tanıdığımız ve bu güne kadar karıncayı inictecek kadar bile kaba davranışına rast gelmediğimiz birisi hakkında nasıl böyle bir yorumda bulunabiliyorsun.

Varsa bir şey anlat bilelim yoksa seni YALANCILIK ile itham etmek bizim için çok hoş olmayan bir durum olacaktır.

Saygılar
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)