Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Ankara Küçük CC 24-25 Ağustos Sorgun Göleti Kampı Fotoğrafları

Motovento
    REKLAM ALANI
    fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şahsi olayımızı haftaya çözeceğimize göre şimdi konumuza geri dönelim dağılmasın.

Atila abi o gezide ne yaptı anlatacakmısın yoksa kıvırmaya devam mı edeceksin.
    Benim hanıma herşeyi didiklediğinden dolayı çok kızarım. Daha beterleri de olduğunu gördükçe karıma tekrar aşık oldum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MuZiP_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda CB125e
    Konu uzatılmasın

Bugun Ne Seçkin ne Selim ne de diğer gurup üyeleri sizin elinize fırsat vermiyecek adabınızı ve uslubunuzu boza bildiğiniz kadar bozun.
    Zenginlik nekadar cok seyin olduguyla değil, nekadar az seye ihtiyaç duydugunla ölçülür.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim hanıma herşeyi didiklediğinden dolayı çok kızarım. Daha beterleri de olduğunu gördükçe karıma tekrar aşık oldum.
    Daha dur yeni başladık.

Kaçmaya devam edebilirsin ama ben sormaktan sıkılmam.

Bu konuda cevap vermeyebilirsin yazdığın her başlıkta bulur tekrar tekrar sorarım.

Gel inat etme anlat abine neler oldu canım kardeşim

---------- Post added at 02:01 ---------- Previous post was at 01:56 ----------

Alıntı MuZiP_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu uzatılmasın

Bugun Ne Seçkin ne Selim ne de diğer gurup üyeleri sizin elinize fırsat vermiyecek adabınızı ve uslubunuzu boza bildiğiniz kadar bozun.
    Sevgili Hürkan , bu yazdıklarınla olayı kişisel olmaktan çıkarıp gurubunuzun genel tavrı olduğunu açıkça belli etmiş oldun.

Yani diyorsunki ,

Biz misafire en berbat muameleyi yapan ,

Bir hoşgeldini ve güler yüzü esirgeyen,

Adamın arkasından olmadık çamuru atıp iğrenç imalarda bulunan

Sıkıyı görüp üzerimize gelen olduğunda da "aman aman olay büyümesin " deyip kıvıran bir topluluğuz.

O kampta neler oldu

Ya açık açık yazın

Yada yalan ithamlarda bulunduğunuzu kabul edip özür dileyin .
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Su telefonun edgesinden kurtulup aptal baglanti hizindan kurtulayim ve evimin dandik interneti duzelsin gereken cevaplari fazlasiyla veririm emin olun gerekirse... Yalan dolan kivirma falan gibi usluplari sahibine iade ediyor, grubumuzun etkinliklerinin ayni keyif ve verimlilikle devam edecegini taahhut ediyorum kampimizi bilmeyen kampta bulunmayan arkadaslar lutfen kendilerine yakisani yapip sussunlar ve bu olayi orda bulunanlar arasinda cozulmek uzere biraksinlar zira komik oluyorlar. Kisisel eksikliklerini ve gipta edisleri burda cozmeye calismak dogru degil... etkinliklerimiz devam edecek ve yuzde 95lik mutlu katilimci orani inanilmaz bir basaridir outdoor candir hepinizi seviyoruz.

Motosikleti
    Alıntı fabrisio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herşeyin bir sebebi vardır. Bir takım hadiseler kimseye söylenmez. Bende saklı kalacak. Bence sen de olayı fazla uzatma. Yanlış anlaşılmalar olmasın.
    Neymiş bu bir takım hadiseler,

Atila abi bir bayana saygısızlık etti desem o gün kampa katılan tek bayan Gülnaz hanım ki kendisi herhangi bir saygısızlığı anında cezalandıracak özü sözü bir bi hanımdır .Ayrıca Atila abiyle tanışırlar o kampta ilk defa karşılaşmadılar.

Atila abi birilerine küfür etti desem mümkün değil , çok samimi ortamlarda bile gayet beyefendi bir adamdır.

Ne yaptı yahu bu adam ?????

Yokmu anlatabilecek birisi ...

---------- Post added at 02:25 ---------- Previous post was at 02:23 ----------

Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Su telefonun edgesinden kurtulup aptal baglanti hizindan kurtulayim ve evimin dandik interneti duzelsin gereken cevaplari fazlasiyla veririm emin olun gerekirse... Yalan dolan kivirma falan gibi usluplari sahibine iade ediyor, grubumuzun etkinliklerinin ayni keyif ve verimlilikle devam edecegini taahhut ediyorum kampimizi bilmeyen kampta bulunmayan arkadaslar lutfen kendilerine yakisani yapip sussunlar ve bu olayi orda bulunanlar arasinda cozulmek uzere biraksinlar zira komik oluyorlar. Kisisel eksikliklerini ve gipta edisleri burda cozmeye calismak dogru degil... etkinliklerimiz devam edecek ve yuzde 95lik mutlu katilimci orani inanilmaz bir basaridir outdoor candir hepinizi seviyoruz.
    Sevgili Umut,

Kampta olanı kampta bırakmayıp dışarı taşıyan , saçma sapan iğrenç imalarda bulunan ben değilim.

Önce kendi içinize bir bakın sonra beni yargılarsınız.

Ayrıca şahsımı hedefleyen kişisel eksiklikler ve gıpta edişler konusunu biraz açarsan çok sevinirim , hangi konuda eksiğim ve gıpta etmekteyim...

Tanımadığınız kişiler hakkında o kadar kolay yargıya varıyorsunuzki hayretler içerisinde kalıyorum. Geçen seferki tartışmada da sizin dışınızdaki Ankara gurubunun motorlarına 8-10 ayna takan apaçilerden oluştuğu gibi saçma sapan fikirlere sahiptiniz.

Motosikleti
    Sevgili oocan, bizim disimizdakilerin 8-10 ayna takan kisilerden ibaret oldugunu degil o bilincteki kisileri gruba almayacagimizi soylemistik bu tarz ince ayrintilara dikkat etmelisin ki birbirimizi iyi anlayalim...

Motosikleti
    Sevgili oocan, bizim disimizdakilerin 8-10 ayna takan kisilerden ibaret oldugunu degil o bilincteki kisileri gruba almayacagimizi soylemistik bu tarz ince ayrintilara dikkat etmelisin ki birbirimizi iyi anlayalim...
    İşte en büyük sıkıntı burada,

Durmadan ima ediyorsunuz ,

Neden küçük CC ler ile sınırlısınız diye soruyoruz , aldığımız cevap ;

"Bizde büyük CC li arkadaşlarda var sınırımız yok" oluyor,

Neden kendinizi soyutluyorsunuz diyoruz ;

"aramızda 8-10 ayna takan apaçiler istemiyoruz" diyorsunuz.

Gurubumuzun aklı başında çoluk çocuk sahibi ve sizin abiniz yaşındaki bir üyesi kamp yeri önerisinde bulunuyor ;

Adamı doğduğuna pişman ediyorsunuz.

Yine gurubumuzun en beyefendi üyelerinden bir tanesi ( ve yine yaşça hemen hepinizden büyük) kampınıza katılarak sizinle kaynaşmaya çalışıyor ;

Adamcağızı dışladığınız gibi birde arkasından olur olmaz iğrenç imalarda bulunuyor,

Bu imaların aslını soranlarıda tersliyorsunuz...

Yukarıda yazdıklarımın hepsi yaşandı.

Bence hissedilen eksiklik ve gıpta etme sorunu bizlerde değil sizlerde sevgili kardeşim.

---------- Post added at 02:58 ---------- Previous post was at 02:55 ----------

Ve hala o kampta neler olduğunu anlatmıyor yaptığınız iğrenç imaların arkasına saklanıyorsunuz.
    erro bunu beğendi.

eu06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim nasıl insanlar olduğumuzu burdan anlayacak değilsiniZ.Eğer grubu tanimak isterseniz tanışma toplantılarina katılabilirsiniz.Bekleriz...

Motosikleti
    Alıntı eu06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim nasıl insanlar olduğumuzu burdan anlayacak değilsiniZ.Eğer grubu tanimak isterseniz tanışma toplantılarina katılabilirsiniz.Bekleriz...

Aman kardeşim eksik olsun ,

Gelenlerin halini görüyoruz . Adamları dışladığınız gibi birde arkasından atıp tutan arkadaşlarınız bulunuyor.

Saygılar

Not: MT ye katılır katılmaz ilk yazdığınız mesajın yukarıda şahsıma yazılan mesaj olması beni düşündürdü
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Kim kimi dislamis sen ne biliyorsun ne yasadin da konusuyorsun arkadasim. Kampta miydin hayir ee degilsen sus ve bu isin muhattaplarinin olayi cozmesine imkan ver bence. Kamptaki kimsenin senin avukatligina ihtiyaci oldugunu zannetmiyorum. Haricten gazel okumakla bir yere varamazsin kampta sikinti yasayan bir allahinkulu varsa burda baska yerlerde.degil sikintisi belirtir ve hep birlikte analiz eder cozeriz ..bir dahaki etkinligimiz gene benzer katilimla gerceklesecek zira cok guzel dostluklar kurduk..

---------- Post added at 03:12 ---------- Previous post was at 03:09 ----------

Yuzde doksanbes memnun ve mesut oocan kardesim dolayisiyla katilmamayi tercih etmeni saygiyla karsilar etkinliklerimize mutlu mesut devam ederiz bize ve grubumuza engel degil yani

ilk mesaj size denk geldi belli ki ama size saldiri olarak yazmadim grubu burdan boyle tanimak yerine aramiza katilmayi teklif ettim dusundurulcek bu konu yok burda.adamları dışlamak derken ordamiydiniz atilla bey rahatsız olmussa bunu kendisi dile getirebilir çocuk değilya.

Motosikleti
    Kim kimi dislamis sen ne biliyorsun ne yasadin da konusuyorsun arkadasim. Kampta miydin hayir ee degilsen sus ve bu isin muhattaplarinin olayi cozmesine imkan ver bence. Kamptaki kimsenin senin avukatligina ihtiyaci oldugunu zannetmiyorum. Haricten gazel okumakla bir yere varamazsin kampta sikinti yasayan bir allahinkulu varsa burda baska yerlerde.degil sikintisi belirtir ve hep birlikte analiz eder cozeriz ..bir dahaki etkinligimiz gene benzer katilimla gerceklesecek zira cok guzel dostluklar kurduk..

---------- Post added at 03:12 ---------- Previous post was at 03:09 ----------

Yuzde doksanbes memnun ve mesut oocan kardesim dolayisiyla katilmamayi tercih etmeni saygiyla karsilar etkinliklerimize mutlu mesut devam ederiz bize ve grubumuza engel degil yani

Arkasından atılıp tutulan arkadaşımız burada yok ve MT de yazmamakta.

Kaldı ki kendisi facebook da sordu bunları , aynı iğrenç imalarda bulunmaktan başka ne gibi bir cevap verebildiniz ???

Kampta neler olduğunu elbette bilmiyorum ama orada olanlara sorduğumda aldığım cevap iğrenç derecede imalardan başka birşey değil.

Anlatsanıza orada ne oldu , bu adamcağız bu imaları hakedecek ne yaptı neyi kimden saklıyorsunuz.

Gurubunuzun mutluluğu daim olsun ama bizler sizin gibi %95 le yetinmeyiz bizimle yola çıkan herkes bizimle kamp yapar bizimle döner başımızın tacı olur. Hele bu kişi ilk defa bizimle etkinliğe katılan bir insan ise extra ihtimam ve ilgi görür.

Kimseninde arkasından konuşup ,hesabı sorulduğunda da "biz aramızda hallederiz" diyerek kıvırmayız.

---------- Post added at 03:26 ---------- Previous post was at 03:21 ----------

Alıntı eu06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk mesaj size denk geldi belli ki ama size saldiri olarak yazmadim grubu burdan boyle tanimak yerine aramiza katilmayi teklif ettim dusundurulcek bu konu yok burda.adamları dışlamak derken ordamiydiniz atilla bey rahatsız olmussa bunu kendisi dile getirebilir çocuk değilya.
    Atila bey MT de yazmıyor. Rahatsızlığını facebook gurubunda dile getirdi ve bunu konunun ilk sayfasına Erro nick li arkadaşımız taşıdı , aldığımız cevaplar maalesef ortada.

Kampta değildim , bu yüzden olan biteni öğrenmek istiyorum. İlk sayfada Seçkin in imaları olmasa hiç ilgimi çekmezdi ama o derece ağır bir imada bulunulmuşki bunu sorgulamamak elde değil.

Eh onuda sorunca aldığımız cevaplar yine maalesef yukarıda...

Saygılar

madem konusulmasi gereken yer burasi neden rahatsiz olunan durumlar burda dile getirilmedi ? yazdiği facebook grubunda kimlerin olup olmadiğını bilmeyecek kadar mı kopuk grubundan ?

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    katılmayı çok istediğim bir organizasyondu, çalışma saatlerim uyuşmadığı için katılamamıştım, fazlasıyla da üzülmüştüm. Çünkü Ankara grubu böyle planlı toplantıları çok olan bir grup değil. genelde spontane gelişir olay, bunları da çoğu zaman takip edemiyorum.

Katılmayı çok istediğim ve katılamadığıma üzüldüğüm bir organizasyona dahil olamadığıma Şükür ediyorum.

organizasyonun ilan edildiği günden itibaren sayfamızda takip ettim. tanışma toplantısı, gülen yüzler, sıra sıra çeşit çeşit motosikletler, arada kendi pikniğini bizimle paylaşan kardeşim, kamp sırasındaki kareler, ağzımın suyu akarak, "GIPTA" ederek takip ettim. O tavadaki sucukta da gözüm kaldı bilesiniz (: sonra bişey oluyo, bu güzellik bitiyo. ısrarla bitirilmeye çalışılıyo. SEVİYE BİRDEN YERİN DİBİNE İNİYO. orda değildim ama yazılanlara bakarak Atilla Bey'in gözünden bakan @oocan, diğer insanların da gözünden olaya bakabilmeli. keza aynı şekilde @oocan ile ikili diyaloğa girenler de aynı şekilde Atilla Bey'in gözünden bakmalılar ki insanlar birbirlerini daha iyi anlasınlar. Birileri sağduyu çağrısı yapıyo, üşenmeden her mesaja yanıt veriliyo. @oocan sanki ısrarla cephe açmaya çalışıyomuş gibi tavır içinde. -biliyorum bana da "iyi" bir cevap gelecek- Devamlı savunma, saldırı durumu. Gardını anlık bile olsa indirmiyo...

Atilla Bey yalnız bırakılmış... bunun nedenini elbette o kampta olanlardan başkası söyleyemez. Ama Atilla Bey'in yerinde ben olsaydım pılımı pırtımı toplar çeker giderdim. Onurunu çiğnemiş, kamp bitimine kadar beklemiş.

Şu noktada @ocaan'a hak vermemek elde değil diye düşünüyorum: şayet ortada bir sıkıntı varsa ikili olarak halledilmeli veya o sıkıntı neyse o gruptan dışarı çıkmamalı -bu konuda Atilla Bey'de de kusur var gibi görünüyor- Ama yok, ifşa edilesi bir durum ise de "bazı şeyler var, bende kalsın" şeklinde herkese açık bir yerdeki söylemlerin de devamının getirilmesi gerekir diye düşünüyorum. zira insanlar töhmet altında kalırlar.

Bu forum sayfasından çıkardığım sonuçmu?

Şudur ki,

Bu tür toplantılara artık karamsar bakıyorum malesef, sanırım imkanım olsa da bi kaç kere düşünmem gerekecek. öyle tahmin ediyorum ki benim gibi düşünen insanlar var, bu konu uzadıkça artacak, %95 diye övünülen memnuniyet olayı %100 olacak, çünkü hep aynı kişiler katılacak. "Tanışma toplantıları" amacına hizmet edemeyecek.

Bu uzun yazıyı okuyanlar lütfen benim bu konuda taraf olduğumu düşünmesinler. Değilim çünkü. sadece okuduklarımdan rahatsızlık veren bazı konulardaki fikirlerimi bildirmek istedim.

zaten sonuna kadar okuduysanız her iki tarafa da ince ince "giydiriyorum".

Son olarak, okuyan, okumayan, cevap yazan, yazmayan herkese sağlıklı mutlu günler diliyorum. umarım böyle bir tatsızlık bir daha yaşanmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kampta değildim , bu yüzden olan biteni öğrenmek istiyorum.
    olanlar fazlasıyla sizi rahatsız ettiğine göre Atilla Bey ile çok yakınsınız. bunu Atilla Bey'den öğrenebilirdiniz/öğrenebilirsiniz.
    oyunageldim bunu beğendi.
    image is nothing without power, power is nothing without control.

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Arkadaşlar herkese cümleten merhabalar ben cuma günü atila abi ve diğer arkadaşlarla yeni tanışıp kampa gittim...Kamp ortamı gerçekten çok hoş hiç gerilmediğimiz eğlenceli keyifli paylaşımlı bir ortamdı.O gün aramızda tek büyük atila abi değildi aramızda gayet yası oturmuş ağır başlı kariyer sahibi insanlar vardı...Atila abi dışlanmadı ,hadi dışlandı diyecez ordaa 13 kişilik bi grup var %90 ı o gün tanışmış kimse kimseyi tanımıyor kim neden dışlasın,ortamı bence yanlış değerlendirdi ve masada görmüşsünüzdür hep beraber oturup keyifli yemek yiyorduk fakat atila abi kendini dışlanmış hissetmiş ve bi yazı yazmış ben hiç yakıştıramadım kendisine bizimle şahsen konuşsaydı daha güzel olurdu...Kampta olanı biteni bilmeyen arkadaşlarda o cok iyi bi insan bu cok iyi bi insan şu şöylee olmaz bu böyle olmaz diye gevezelik yalakalık yapmanın luzumu yok bizde atila abiyle yol yaptık yedik içtik eğlendik aynı sofrada ufak tatsızlıklar olması nirmal herkes kamptan mutlu aynı derecede haz alacak birsey yok o daha iyilerini görmüştür bunu beğenmemiştir bizde saygı duyarız oda saygı duyacak düşüncelere bu olay böyle tatlıya bağlanacak...kendinizi yırtmayın noldu noldu diye bu kadar merak ediyorsanız atila abiyle konuşun eger gruptan şüpheniz varsada gelirsiniz bi buluşmaya gözlemler değerlendirirsiniz...

---------- Post added at 08:19 ---------- Previous post was at 08:09 ----------

Hiç öyle demeyin bende ilk defa katıldım fakat çok güzel bir ortam vardı herkesede burda teşekkürlerimi sunuyorum...
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılmayı çok istediğim bir organizasyondu, çalışma saatlerim uyuşmadığı için katılamamıştım, fazlasıyla da üzülmüştüm. Çünkü Ankara grubu böyle planlı toplantıları çok olan bir grup değil. genelde spontane gelişir olay, bunları da çoğu zaman takip edemiyorum.

Katılmayı çok istediğim ve katılamadığıma üzüldüğüm bir organizasyona dahil olamadığıma Şükür ediyorum.

organizasyonun ilan edildiği günden itibaren sayfamızda takip ettim. tanışma toplantısı, gülen yüzler, sıra sıra çeşit çeşit motosikletler, arada kendi pikniğini bizimle paylaşan kardeşim, kamp sırasındaki kareler, ağzımın suyu akarak, "GIPTA" ederek takip ettim. O tavadaki sucukta da gözüm kaldı bilesiniz (: sonra bişey oluyo, bu güzellik bitiyo. ısrarla bitirilmeye çalışılıyo. SEVİYE BİRDEN YERİN DİBİNE İNİYO. orda değildim ama yazılanlara bakarak Atilla Bey'in gözünden bakan @oocan, diğer insanların da gözünden olaya bakabilmeli. keza aynı şekilde @oocan ile ikili diyaloğa girenler de aynı şekilde Atilla Bey'in gözünden bakmalılar ki insanlar birbirlerini daha iyi anlasınlar. Birileri sağduyu çağrısı yapıyo, üşenmeden her mesaja yanıt veriliyo. @oocan sanki ısrarla cephe açmaya çalışıyomuş gibi tavır içinde. -biliyorum bana da "iyi" bir cevap gelecek- Devamlı savunma, saldırı durumu. Gardını anlık bile olsa indirmiyo...

Atilla Bey yalnız bırakılmış... bunun nedenini elbette o kampta olanlardan başkası söyleyemez. Ama Atilla Bey'in yerinde ben olsaydım pılımı pırtımı toplar çeker giderdim. Onurunu çiğnemiş, kamp bitimine kadar beklemiş.

Şu noktada @ocaan'a hak vermemek elde değil diye düşünüyorum: şayet ortada bir sıkıntı varsa ikili olarak halledilmeli veya o sıkıntı neyse o gruptan dışarı çıkmamalı -bu konuda Atilla Bey'de de kusur var gibi görünüyor- Ama yok, ifşa edilesi bir durum ise de "bazı şeyler var, bende kalsın" şeklinde herkese açık bir yerdeki söylemlerin de devamının getirilmesi gerekir diye düşünüyorum. zira insanlar töhmet altında kalırlar.

Bu forum sayfasından çıkardığım sonuçmu?

Şudur ki,

Bu tür toplantılara artık karamsar bakıyorum malesef, sanırım imkanım olsa da bi kaç kere düşünmem gerekecek. öyle tahmin ediyorum ki benim gibi düşünen insanlar var, bu konu uzadıkça artacak, %95 diye övünülen memnuniyet olayı %100 olacak, çünkü hep aynı kişiler katılacak. "Tanışma toplantıları" amacına hizmet edemeyecek.

Bu uzun yazıyı okuyanlar lütfen benim bu konuda taraf olduğumu düşünmesinler. Değilim çünkü. sadece okuduklarımdan rahatsızlık veren bazı konulardaki fikirlerimi bildirmek istedim.

zaten sonuna kadar okuduysanız her iki tarafa da ince ince "giydiriyorum".

Son olarak, okuyan, okumayan, cevap yazan, yazmayan herkese sağlıklı mutlu günler diliyorum. umarım böyle bir tatsızlık bir daha yaşanmaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 05:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 05:43 ----------

olanlar fazlasıyla sizi rahatsız ettiğine göre Atilla Bey ile çok yakınsınız. bunu Atilla Bey'den öğrenebilirdiniz/öğrenebilirsiniz.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tavisyen için okan hoca sana müteşekkirdir şu anda...adam atilla abiden öğrensin, ee sonra...bu ithamları okuyan kişi de atilla denen kişi forumda yazılamayacak derecede kötü şeyler yapmış biri olarak mı kalsın dışardakiler için...bu mudur çözüm yolun?

Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ..Kampta olanı biteni bilmeyen arkadaşlarda o cok iyi bi insan bu cok iyi bi insan şu şöylee olmaz bu böyle olmaz diye gevezelik yalakalık yapmanın luzumu yok
    Haddini bil...terbiyesizliğin lüzumu yok...
    buberk, Okan Sinan Ocan, LIDYALI ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Şimdi burada olan biteni yazayım sizlere;

1- Bazı kişiler mesajlarına yapıcıymış* gibi başlayıp sonrasında batırıyorlar.

2- İstenilen net bu olayda iki taraf var (Atila Bey ve diğerleri), insanlar tabikide Atila Bey'den ne olduğuyla ilgili bilgi almışlardır. Birde sizden dinlemek istiyorlar ki bu doğal birşey.

3- Tehdit vari bazı yazışmalar var sakın o tür söylemlere girmeyin yeniden.

Bakın sizin kamp ekibinizden kimseyi tanımıyorum ama açıklanamayacak bir durum olmadığıda kesin diye düşünüyorum. Neden en başında açıklayıp bu tartışmaların önü kesilmedi? Zaten bundan sonra Atila Bey ile görüşmeyeceğiniz kesin, o zaman bundan sonra hiç bir tartışmaya mahal vermeden konuyu netleştirin.
    erro bunu beğendi.

fabrisio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Yahu hiç kimse uyumadı mı? Gece 2:30 da son mesajımı yazıp yattım. Sabah tartışma devam ediyor. Günaydın cemaat

Artık bu konu benim için bitmiştir. Zaten kamplara çok kalabalık gitmenin de bir manası yok. Kemik kadromuza birkaç kişi daha ekledik. Ha gelmek isteyen olursa tekrarlıyorum "kapımız herkese açık" Gelmek istemeyenleri de kolundan tutup zorla geleceksin diyemeyiz. Arada kalıp tereddüt eden arkadaşlar boş vakitlerini başka şekilde değerlendirmekte serbestler.

Okan bey,

Ben ne kadar kapatalım desem de konuyu deşmek için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bu yüzden sizinle tartışmayacağım. Siz tatilden döndüğünüz zaman buluşup, ister meslekleri !!! konuşarak çözeriz, ya da medeni insanlar gibi bir cafede oturup konuşuruz. Burası sanal ortam. Kimse kimseyi tanımıyor. Dolayısıyla tüm sorunlar bu samimiyetsizlikten doğuyor. Oturup konuşalım, tanışalım. Siz tartışmada hemen mesleğinizi ileri sürdünüz. Mesleğinizde başarılar dilerim. Ama ben de boş bir adam değilim, bilesiniz. Bu tür meseleleri çay kahve eşliğinde çözmek daha mantıklı. Böylelikle herkes birbirinin nasıl insanlar olduğunu daha iyi anlar. Eminim "yahu ben bu insanlarla nasıl oldu da tartıştım" diyeceksiniz. Toplantımıza da dileyen herkes gelsin.

Belli ki bu iki grup arasındaki insanlar birbirlerini görüp, tanışmadıkça bu sürtüşme uzayıp gidecek. Burası sanal ortam. Herkes birbirine giydiriyor. Yahu bu mu motorculuk?

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavisyen için okan hoca sana müteşekkirdir şu anda...adam atilla abiden öğrensin, ee sonra...bu ithamları okuy de atilla denen kişi forumda yazılamayacak derecede kötü şeyler yapmış biri olarak mı kalsın dışardakiler için...bu mudur çözüm yolun?

Haddini bil...terbiyesizliğin lüzumu yok...
    O kadar merak eden kişi gelir bi toplantiya yüz yüze sorarsın anlatılır burda şöyle yaptı böyle yaptı demek ne kadar mantıklı ayıp değil mi ulu orta yere yazmak !

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kalafatoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar merak eden kişi gelir bi toplantiya yüz yüze sorarsın anlatılır burda şöyle yaptı böyle yaptı demek ne kadar mantıklı ayıp değil mi ulu orta yere yazmak !
    yaptığın terbiyesizliğin cevabı ya da savunması bu değil...

ben atilla abinin facebook yorumunu buraya kendisinden izin alarak taşıdım...kendisinin burada hesabı olmadığı için kendi burada sormamış olabilir. kendisi problemin kaynağı olduğu kişilerle yüzyüze konuşabilir ya da herkese açık ortamlara taşıyabilir...ortadaki huzursuzluğu "yüzyüze konuşulur" mantığıyla örtmek ne kadar etik peki?

neyse uzatmayayım artık...size hayırlı gezmeler, allah kaza bela vermesin...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)