Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gökay'ı karşılamaya gidişim..

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet değerli arkadaşlar, bir müddet önce motosiklet.net formunda yapacağı gezisiyle ilgili fikir alışverişinde bulunduğumuz Sevgili Gökay kardeşimiz, Erzurum dan Gaziantep'e gidiş rotasını Elazığ üzerinden düzenleyince bana da onu karşılamak düştü. Sevgili Gökay'ı karşılamak üzere hem tanışmak hem de birlikte kısada olsa yol yapmak adına Bingöl ilimize doğru hareket ettim, Sarıcan kayak merkezi mevkiinde Gökay kardeşimle karşılaştım. sonra beraber Elazığ'a doğru yola koyulduk.

Karakoçan'a yakın bir mevkii.

Hindistan değil, sakın yanlış anlaşılmasın..:D

Karakoçan, Bingöl yol ayrımı.

Bu bölgemizde ormanların geneli Meşedir.

Evet arkadaşlar Gökay beni geçti ancak fark etmedi, biraz gaz açıp yetişiyorum..

Yakaladım, bu CBF 150 de gayet iyi gidiyor arkadaş helal olsun, Rabbim kaza beladan saklasın.

Vakit kaybetmeden yola koyuluyoruz, çünkü saat 15:00 de görevde olmam gerekiyor..

Bu resmi Gökay'a saklamıştım ama egoistlik edip koydum buraya..

Karakoçan'dan görünüm..

Bu bölgede Bal ve Kaymak meşhurdur, ee Gökay kardeşimizi de bu lezzetten mahrum bırakamazdım. Hadi bal kaymak yemeye..

Birlikte birde hatıra foto..

Hadi iki tane olsun fotolar..:D

İstikamet Elazığ ..

Kovancılar..

Gülüşkür köprüsü, Keban baraj gölü..

Evet arkadaşlar resimler bu kadar, Elazığ Harput motora kadar beraber geldik Gökay motorun bakımlarını yaptırırken ben göreve dönmek üzere vedalaşarak ayrıldım. Yolun açık tekerin düz bassın Gökay kardeşim..
    Garip, babaduru, ramizan83 ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanbitez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TENERE 660Z adayı kymco LIKE 125
    Çok güzel bir karşılama olmuş abi inşallah banada kısmet olur,
    ekimde çıkmayı planlıyorum hanımdan izin koparırsam.

Alıntı serkanbitez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir karşılama olmuş abi inşallah banada kısmet olur,
    ekimde çıkmayı planlıyorum hanımdan izin koparırsam.
    Hadi hayırlısı, bekliyorum ..

gky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi fotoğraflar çok güzel eline sağlık bende gezi mi bugun bitirdim butun fotografları yukleyecegim herşey için çok teşekkür ederim.Muzaffer abimiz bitane.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    oraları gormeyelı 13 yıl oldu...klasık tabırle DEGİŞMİŞ.kar kıyamet oldugu gunler daha guzel oluyo buralar.....ellerınıze saglık yuregınıze saglık paylasımlarınınz ıcın.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oraları gormeyelı 13 yıl oldu...klasık tabırle DEGİŞMİŞ.kar kıyamet oldugu gunler daha guzel oluyo buralar.....ellerınıze saglık yuregınıze saglık paylasımlarınınz ıcın.
    Evet bayağı değişti, barjların iklim üzerinde bayağı etkisi oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:06 ----------

Alıntı gky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi fotoğraflar çok güzel eline sağlık bende gezi mi bugun bitirdim butun fotografları yukleyecegim herşeyw için çok teşekkür ederim.Muzaffer abimiz bitane.
    Birçok cbf 150 kullanıcısının merak ettiği acaba dediği konulara ışık olacak güzel gezini kazasız belasız bitirdiğine sevindim, bende birçok arkadaşımız gibi bu gezinin hikayesini merakla bekliyorum. Bu arada bende Trabzondaydım Elazığa doğru yola çıktım Sivas üzeri gidiyorum şu anda İmranlıda dinleniyorum bu mesajıda imranlıda yazıyorum akşam Elazığda olurum görüşmek üzere şimdilik hoşça kal.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)