Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

GSR ile ege turu 1699 km

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    hocam elinize yüreğinize sağlık mükemmel bi gezi olmuş insanın hayat arkadaşının da bu şekilde motora gönül verip gezmesi çok güzel gerçekten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way way way abisi yine canlandırmışın forumu çok güzel bi gezi olmuş diğer gezilerin gibi bunuda keyifle takip ettim ve çok açıklayıcı bi şekilde anlatmışsın.
    umarım seneye beraber gideriz d.bakırdan kardeşinle yolculuk yaparsın demi abicim
    nasip kısmet diyelim zamanım olursa neden olmasın

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Alıntı Phoenixs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam elinize yüreğinize sağlık mükemmel bi gezi olmuş insanın hayat arkadaşının da bu şekilde motora gönül verip gezmesi çok güzel gerçekten
    teşekkür ederim sağolun
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel gezmişsiniz tekerinize sağlık.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel gezmişsiniz tekerinize sağlık.
    teşekkürler

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    gerçekden mükemmel bir gezi olmuş ve çok uyumlu bir çiftsiniz ruh eşi uyumu bu olsa gerek gezilerinizin devmını bekliyoruz.. bu arada birdahaki sefere izmire yolunuz düşerse görüşürüz umarım bide merak ettim 110 120 ile seyir demişiniz radar sorun oldumu hiç ceza felan yazıldımı..

EGE YELI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    gercekten egenin tadini cikarmisin tebrik ederim
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekden mükemmel bir gezi olmuş ve çok uyumlu bir çiftsiniz ruh eşi uyumu bu olsa gerek gezilerinizin devmını bekliyoruz.. bu arada birdahaki sefere izmire yolunuz düşerse görüşürüz umarım bide merak ettim 110 120 ile seyir demişiniz radar sorun oldumu hiç ceza felan yazıldımı..
    teşekkürler inşallah uğrarım yanınıza yolum düşerse .fırsatım buldurkca ve motorum oldukça yerimde durmam ben
    zaten herzaman 110-120 gidemiyorsunuz .yol müsayit olacak şartlar uygun olacak vs...
    kuşadasından didime geçerken önümden bir cbr 250 r gidiyordu ben 90 la gidiyordum epey bir hızlı geçti beni ama benim içime o yolda radar olacağı doğmuştu çünkü ip gibi yol ilerisi karanlık.ve dediğim gibi ilerde radar varmış ikimizi de durdurdular sonra benim yavaş gittiğim anlaşılınca yol verdiler ayrıldım ordan.bu arada sorduğum da da bölünmüş yolda son 99 km/s yani 100 km oldu mu yazıyorlar haberiniz olsun .bunu haricinde hep karşı yöndeydi radarlar şansıma

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:13 ----------

Alıntı EGE YELI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten egenin tadini cikarmisin tebrik ederim
    teşekkür ederim hocam

Motosikleti
    kanuni GT170
    http://imageshack.us/a/img689/3509/itgj.jpg gezi şahane olmuşta şu pideden bizede vereydin az

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı monolog17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://imageshack.us/a/img689/3509/itgj.jpg gezi şahane olmuşta şu pideden bizede vereydin az
    teşekkürler...valla pide öyle lezzetli ve karnım öyle acıkmıştı ki hiç sağıma soluma bakmadan bitiriverdim

vale_rs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 kawasaki 636
    öncelikle kazasız belasız olduğu için, sonra da epeyce yol (görüntüler harika), bol keyif, bir can dostu; 10 numara olmuş.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı vale_rs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle kazasız belasız olduğu için, sonra da epeyce yol (görüntüler harika), bol keyif, bir can dostu; 10 numara olmuş.
    eyvallah dostum biz de böyle güzel ve teşvik edici msjlarla onure oluyoruz

GNS_RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel gezi olmus abi emeğine tekerine saglık

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı GNS_RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gezi olmus abi emeğine tekerine saglık
    eyvallah kamil'cim bu arada sen de aramıza hoşgeldin

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    harika gezi harika fotolar...yengemede helal olsun...gsr 600 artcısı olmak her babayiğidin harcı değil...benim memleketleri dolaşmışın..uşak salihli izmir falan...süperdi...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika gezi harika fotolar...yengemede helal olsun...gsr 600 artcısı olmak her babayiğidin harcı değil...benim memleketleri dolaşmışın..uşak salihli izmir falan...süperdi...
    sağolun hocam beyendiğinize sevindim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    böyle keyifli bir yazısı okumayalı uzun zaman olmuştu çok harika bir aile tablosu çizmişsiniz ayrıca..tebrikler...tekeriniz düz bassın yolunuz açık olsun.....

besikcioglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    raptor 650i
    bilader ellerine sağlık cok güzel kareler. allah senden razı olsun herkez motorcu olabileceğini gösterdin yüce rabbim mutluluğunuzu daim etsin. bende nasip olursa eşimle böyle bir gezi düşünüyorum. inşallah

KSKLİ_ÖMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lifan 150 discovery
    gerçekten çok güzel bir gezi olmuş gezip görmek kadar güzel birşey yok bu hayatta tebrik ederim sizi...

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle keyifli bir yazısı okumayalı uzun zaman olmuştu çok harika bir aile tablosu çizmişsiniz ayrıca..tebrikler...tekeriniz düz bassın yolunuz açık olsun.....
    gezi yazımı keyifli bulduğunuza sevindim iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

Alıntı besikcioglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilader ellerine sağlık cok güzel kareler. allah senden razı olsun herkez motorcu olabileceğini gösterdin yüce rabbim mutluluğunuzu daim etsin. bende nasip olursa eşimle böyle bir gezi düşünüyorum. inşallah
    teşekkür ederim kardeşim allah herkesin mutluluğunu daim etsin inşallah inşallah sen daha güzel ve daha keyifli geziler yapar ve burada paylaşırsın bizlerle sabırsızlıkla bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Alıntı KSKLİ_ÖMER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok güzel bir gezi olmuş gezip görmek kadar güzel birşey yok bu hayatta tebrik ederim sizi...
    ewet aynen öyle gezip görmek insanın ufkunu değiştiriyor ;gittiğiniz her yer insanda farklı hissettiriyor çok güzel

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Gece gece ne acıktım. Keşke sabah baksaydim başlığa. Paylaşım için tesekkurler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)