Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Akdeniz Ege karışık (Egelim43 buna alışık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi dönen tekerin gazı acan elin vites degiştiren ayagın dert görmesin ) cok güzel bi gezi olmuş . emegine saglık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    len fatih ben bıraktım apaçi işlerini. Artıkın düzgün bi kullanıcıyım. Senin gibi deli apaçi değilim
    mete_han bunu beğendi.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agam neler kacırdıgımızı bır kez daha gosterttın ya helal olsuın....
    aynen aga bende ayar oldum Kaaamill Dayıya...

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah Celal gönüller bir kardeşim sağolasın

yirim seni fotolar harika sonları daha yeni gördüm...

Meriç ve İzzet bıradırlarımızda sağolsunlar ilgilerini alakalarını hiç eksik etmediler sendede bendende...çok delikanlı çocuklar...helal olsun ikisinede...ikiside kardeşim gelsinler İstanbula kapım açık ikisinede...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len fatih ben bıraktım apaçi işlerini. Artıkın düzgün bi kullanıcıyım. Senin gibi deli apaçi değilim
    baba dağına giderken sen bas bas deyipte kendini tokatlattırmadın heee apache sensin oğlum
    ben ömrümde hayatım hiç o kadar km motorun gırtlağına basarcasına motor sürmedim hep senden ötürü be kapçık ağazlı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Meriç ve İzzet bıradırlarımızda sağolsunlar ilgilerini alakalarını hiç eksik etmediler sendede bendende...çok delikanlı çocuklar...helal olsun ikisinede...ikiside kardeşim gelsinler İstanbula kapım açık ikisinede...

Tsk ederim iyi dileklerin için abi istanbula yolumuz düsmez ama seni bekleriz
    mete_han bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Len oğlum gezicimisin nesin la sen her şeye ayar oluyosun senin manevra kabiliyetin yoksa ben ne yapayım

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu kadar kesin konuşma belki düşüveri yolun İstambola İzzet gidersen bakar Panda adama ben bizzat şahidim yani

---------- Post added at 01:24 ---------- Previous post was at 01:06 ----------

Alıntı murat0642 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi dönen tekerin gazı acan elin vites degiştiren ayagın dert görmesin ) cok güzel bi gezi olmuş . emegine saglık.
    Eyvallah Murat kardeş sağolasın daha güzel gezileri yapmak buradan bizlerle paylaşmakta sana nasip olsun inş.
    mete_han bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nasip bu işler ganga...ben buralardayım ...her zaman beklerim...

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len oğlum gezicimisin nesin la sen her şeye ayar oluyosun senin manevra kabiliyetin yoksa ben ne yapayım

Bu kadar kesin konuşma belki düşüveri yolun İstambola İzzet gidersen bakar Panda adama ben bizzat şahidim yani [COLOR="Silver"]
    cat:

ulen çakçiki Amaddd fuara geldin benim gece nöbetime dek getirdin nası başardıysan artık yinede parçaladık kendimizi... layık olmaya çalıştık sana reyiz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Eyvallah ganga teşekkür ederim ilgi ve alakandan ziyadesiyle memnun oldum o gün -ki bak şahid oluyoz başkalarına
    mete_han bunu beğendi.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aga eline sağlık güzel bir paylaşım olmuş.Demişsin meriç yorulmuş falan Senin gibi gençleri o rampalarda amasör 5.5 cm düşük motorla görmek isterim.Tekere zaten güvenemiyorum amasörlerde düşük olunca pek tat vermedi.İşyerinide yanlış yazmıssın aga başka markanın reklamını yapmışsın

Herzaman beklerim aga başımın üstünde yeriniz var.

Motosikleti
    Amorsör(doğrusu amortisör bu arada ) mamorsör teker meker anlamam ben aga yoruldunmu yoruldun bitti bende sizin gibi gençleri 2555 km teker çevirirken görmek isterim sahil boyunun o virajlı yollarında 10 gün boyunca

İşyerine gelince bana verdiğin peçetenin üzerinde yazanı yazdım peçete başka firmanınsa bilemicem

Eyvallah sağolasın rovanşa buraya beklerim sizi sıra sizde yani

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga öyle dionda biliyon götü başı atıyor zaten virajlarda korkutuyor adamı.ön taraf zaten rampa aşşa inerken çamurluğa dayanmış bütün lakaları kollarımda hissettim.Zaten birdaha o haliyle yola cıkmam.Gelir gelmez koruma demiri sis uzun camı taktım.Depo kılıfı takıp amasörleride kaldırdım mı demen keyfime.Kamyon gibi motorla 2555 km yapmışsın hava atıyon.Karadeniz yolunca görücez

Şu sınavlardan sonra kaççaz yanına aga rahat ol.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)