Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Akdeniz Ege karışık (Egelim43 buna alışık)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    iyi la yımışak panda sen nabıyon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Hadi agam yüklee

Motosikleti

Bodrum-Didim (Özel Adamlar Motofest)

Sabah hazırlıkları tamamlayıp düştük yollara Adem ve ailesi de benle beraber yola çıkarak beni Didime doğru 60 km kadar uğurladılar sağolsunlar

ilk durağımız yakıt ikmali için benzin istasyonu

daha sonra buralarda çokca bulunan süper manzaralı bir yerde ilk molamızı veriyoruz

şu romantik çifte bir bakın hele Allah nazarlardan saklasın

ee Bodrum gezisi Bodrum tabelasız olmaz tabiki

yaklaşık 50-60 km lik yol boyunca Adem ağanın Fatihin kadırgasıyla,Alimin yeni motoru yapılmış Titanıyla, Ademin kayınbiraderi Yunusun arkasında ablasıyla iki kişilik Titanıyla yoğun bir tokatlanmamdan daha doğrusu tokat manyağı yapıldıktan sonra yolun beraber yaptığımız kısmının son molasınıda veriyoruz umarım mutlu olmuşundur Adem ağa bak aile boyu tokatladınız beni yollarda

Adem 1-2 km sonra ilerdeki ışıklardan kendilerinin sola döneceğini benim ise dümdüz devam edeceğimi söyledi işte ayrılacağımız trafik ışıklarından Bodrumlu Yıldırım ailesinden son bi kare

Adem ağa ve ailesinden ayrıldıktan sonra tek başıma yola devam edip Bafa gölü kıyısından Didime ulaşmaya çalışıyorum

veeee Didimdeyim

karşıma ilk çıkan Benzin istasyonunda mola verip festival alanını sormak üzere duruyorum

benzin istasyonu sorumlusu arkadaşta geziye meraklı olduğunu bildiriyor fakat festivalin nerede yapılacağını bilmediğini söylüyor

oradan ayrılıp merkeze doğru sürmeye devam ediyorum nasılsa festival için gelmiş bi motorcu görürüm ona sorarım düşüncesiyle tabi

merkezde ışıklarda 2 adet siyah 34 plaka sacrebo gördüm peşlerine takıldım diğer ışıklarda zorda olsa yakaladım kendilerine festival alanını sorduğumda oradan geldiklerini lakin tarifle bulmamın biraz zor olduklarını söylediler bu sefer yolun karşısında diğer şeritte durmuş 3 Kawasaki vulcan gördüm hemen yanlarına yanaşıp festival alanını soruyordumki arkamda bir YBR 250 belirdi koyu renk vizörlü kaskı olan sürücü tanışıyormuyuz diye sordu dedim tabi tanışıyoruz Düzceden Esirci nikli İlhan abimiz kendisi Vulcancı dostlarımız Altınkuma uznacaklarmış içlerinden birisi Erdinç kardeşimiz Altınkum programını iptal edip beni festival alanına kadar götürmeyi teklif etti sağolsun

Erdinç in Vulcan ve benim çilekeş

motordan inip kamp düzeni almaya hazırlanışım halime bakarmısınız

vee sonunda her şey hazır çadır kuruldu

içeriside gece çekilecek miss gibi bir uykuya hazırlandı

----- devam edecek-----

---------- Post added at 20:41 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

Festivale katılım oldukça iyiydi hemen hemen herkez burdaydı diyebilirim

Buda Salihli motosiklet klübünden Ramazan abimiz (ayrıca kendisiyle tanışınca Mtyede Rambo45 Nikiyle üye oldu )

motorundaki techizata bakarmısınız maşallah tam keyif işi

Festival alanında turlamaya devam ediyorum alanda tam bir kardeşlik havası hakim bu motorlarada yansımış xj6 ile mobylet bi arada

buda Titan hastası Adem ağaya gelsin

Festivalin kamp yeri tesisler organizasyon her şey çok güzel

alanı turladıktan sonra vakit çok geç olmadan denize atıyorum kendimi çıktıktan sonrada biraz acıktığımı hissedip ayran ve simitle hafif yollu bi aperatif alıyorum

bu arada bu ihtiyar delikanlıda gözümden kaçmıyor hani maşallah

benim karakızada maşallah her işe yarıyor canım (bknz çamaşır askılığı modu)

havanın kapalı olupta yağmur yağacak söylentilerinin yoğunlaşması ve c.tesi akşamı olması nedeniyle millette bi dönüş telaşı baş gösteriyor Karadeniz Ereğli motosiklet derneği başkanı sayın İsmet Keskin Abimiz dönüş rotası planını yaparken (rota konusunda yardımcı oldum kendisine )

akşam yemeğini ise İlhan abi İsmet abi ve Erdinç kardeşimizle beraber denize karşı restaurantta yedik

bu arada Esirci İlhan abimiz şıklığından hiç bir şekilde ödün vermiyor günlük sakal traşını YBR 250 sine yaptığı çakmaklık girişinden faydalanarak traş makinasında oluyor

yemekten sonra yavaş gitme ve halat çekme yarışları başladı

yarışları izleyip biraz dinlenmek için çadırımın yanına geldiğimde

Sakaryanın meşhur motosiklet ustası Reşat babanın mangalı yakıp hazırlıklara başladığını görüyorum hmm akşam sağlam muhabbet olacak demek

Reşat babanın hazırladığı masanın etrafında toplanıyoruz hep birlikte

karanlık bastığında Reşat usta Sakaryanın meşalesini yakıyor ortam dahada güzelleşiyor böylece

muhabbettimizin gece saatlerinde devam ettiği sırada "ödül töreni için klüb başkanlarının restoranda toplanması" için anons ediliyor ve ben fakirede Kümok (Kütahya Motosiklet Klübü)nü temsilen ödül vermeye layık görüyorlar

Beni bu ödüle layık gören Özel Adamlar Motosiklet Klübüne ve Didim belediye başkanına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum

---- Devamı gelecek---
    mete_han bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    abi utandırdın beni ya ama iyi tokatladım seni fatihin kadırgasıyla bidaha buluşuruz umarım. Güzel geçti günler. Araya bikaç gün rahatsızlık girdi (fatihle ben) ama olsun

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    agam neler kacırdıgımızı bır kez daha gosterttın ya helal olsuın....
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Geç saatlere kadar devam eden sohbet muhabbetten sonra

dinlenmek için çadırıma çekiliyorum sabah uyandığım manzara

hava kapalı ve yağmur yağma olasılığı yüksek olduğu için Ddimde akşama kadar kalıp denize girip akşam Kuşadasına hareket etme planından vazgeçip erkenden toparlanıp koyuluyorum kuşadası yollarına kahvaltı için Akköyde mola

mola verdiğim şirin bi Ege köy kahvesi

ve moladan sonra Kuşadasındayım

Burada tanıdığım ve Kütahyadan gelerek buraya yerleşen Zeki abimle buluşup hasret gidereceğiz dükkanın önünde bekliyorum kendisini

Zeki abim ve kayınbiraderiyle kahve keyfi yapıp biraz sohbet ettikten sonra

başlıyoruz Kuşadasını gezmeye buyrun Kuşadası

Zeki abiyle vedalaştıktan sonra belkide tayin için istediğim belkide hayatımın kalan kısmını geçireceğim Aydın ilinin Germencik ilçesinin şirin bir Beldesi olan Ortaklara doğru sürüyorum buraya varmadan karşımıza çıkan Çamlık beldesi istasyonu ve meşhur tren müzesi

fazla vaktim olmadığından müzeyi gezmek yerine girişten fotoğraflamayı uygun gördüm

ve Ortaklardayım

çok şirin bi belde

hemen istasyonu bulup incelemelerime başlıyorum

2000 yılında buraya tayin gelen bi iş arkadaşımın kızının düğünü olduğunu öğreniyorum tesadüf olarak uğrayıp hayırlı olsun diliyorum kendisine sağolsun hemen sofrayı kuruyor önüme

ve vakit geç olmadan müsade isteyip Manisaya doğru yol alıyorum yolda baktımki Efes harabeleri çok yakın uğrayıp bir iki resim alıyorum dışardan bunlarda bonus olsun

Efes kalesi

yola devam edip

doldurma (çay) ve boşaltma (w.c) için Torbalıda bi mola daha verdim

buradaki camiinin bitişiğindeki tuvalatteki yazı oldukça ilginç "temiz çimin"

doldur boşalttan sonra yola devam ve Manisadayız girişteki benzinlikten Rapsy 09 Meriç kardeşimi arıyorum

---devam edecek--
    mete_han bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    super devam devam
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti

MANİSA

Spil dağları karşımda arzı endam ediyor

Meriç Uluparka kadar gelmemi orada beni karşılayacağını söylüyor sürüyorum Uluparka

sağolsun gelip karşılıyor beni ve geçiyoruz işyerine buda kahve dünyasının medarı iftarı Meriç kardeşimiz

Meriç gece 11 e kadar çalışacakmış o çalışırken bende yorgunluk atıyorum kafede sağolsun çaylar kahveler çok güzel ilgileniyor benle bu arada Meriç

bu arada geldiğimi haber alan Tatlıhız İzzet kardeşimizde yanımızda alıyor soluğu Meriçin işi bitene kadar onla turluyoruz Manisayı

akşam ise Meriçin iş çıkışına müteakip doğru Manisanın en güzel kokoreççisine gidiyoruz ve karnımızı bi güzel doyuruyoruz

ertesi sabah ise İzzetle birlikte benim karakızın bakımlarını yaptırmak üzere Manisa sanayisine iniyoruz

karakızımın km si gelen ve değişmesi gereken yağını bujisini değiştirtip hava filtresini temizletiyoruz

buradan motorumun bakımlarını kusursuz şekilde yapıp bizlerle çok iyi ilgilenen Manisa Yamaha servisi İrfan ve Yüksel ustayada teşekkürlerimi sunuyorum

Biz sanayideyken Fatih Manisaya gelmiş onu karşılamak üzere Manisa girişine yollanıp alıp getiriyoruz Meriçin eve

evde Meriç sağolsun kaskımın temizliğine kadar ilgilendi benimle

Sonra hep beraber toparlanıp düşüyoruz yollara hedef Salihli Sart harabeleri

sonunda Sarttayız Sart harabelerini geziyoruz birlikte

İzzet 4 Teker meraklısı antika bi pikabı görünce ayrılamadı başından

Buyrun Sart harabeleri

panpa sıcaktan bunalmış şekerleme yapıyor

harabeleri gezdikten sonra ikinci güzergah Kurşunlu kaplıcaları üzerinde bulunan Bozdağların eteklerindeki Allah diyen köyü ve kırk oluklu çeşme

yol çok dik rampa ve oldukça keskin virajlı lastikler viraj imtihanını gene başarıyla geçti

ama inanılmaz doğal güzellikler karşılıyor bizi burada yokuşada virajada değer yani

Kırk oluklu çeşmenin kırk oluğundanda birer yudum su içip dileğimizi diledikten sonra iniyoruz Kurşunlu kaplıcaları mesire alanına

Kurşunlu şelalesinin kıyısında yakıyoruz mangalı

bakıyoruz keyfimize

bu arada Meriç yorulmuş sanırım nolyon len benim yanımda yoruldum denirmi

yımışak panda metehan burayı tanıdınmı?? (Meriç soruyor)

bu arada Didimde tanıştığım Salihli motosiklet klubünün kıdemli sitemizin çiçeği burnunda üyesi (Rambo45) Ramazan abiyi arayıp burada olduğumuzu haber veriyorum sağolsun kendisi işi gücü bırakıp atlayıp geliyor motoruna

onlada biraz muhabbet ettikten sonra bu güzel yere veda edip dönüşe geçiyoruz

gene akşam oldu

Manisaya varışta birer çorba içip biraz Manisa gecelerinde turlayıp eve döndük

---devamı gelecek--

---------- Post added at 23:05 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

Sabah kahvaltıyı Meriçin işyerinde yaptıktan sonra üzerine güzel bi kahve keyfiyle başlıyorum güne

ve çıkıyorum yola ilk mola Ahmetlide

ikinci mola ise Salihlide Ramazan abinin dükkanda dün akşam sıkı sıkıya tenbihlemişti dükkana uğrada bi güzelleştireyim seni diye

Ramzan abinin 125 cc Regal Raptor

namı diğer yaşayan efsane

Rmazan abi ve torunu evet yanlış okumadınız torunu 53 yaşında kendisi (benden genç duruyor maşallah)

Rambo abimize veda edip ayrıldıktan sonra 2. molamız Uşak yakınlarında

tarhana çorbasıda iyi geldi oohh (pandamızın canına değsin)

çorbamı içip dinlenip kendime geldikten sonra yollar beni bekler

Kula rampaları ve meşhur Kula virajlarını aştım MT 65 ler bomba maşallah

ve son molam Çavdarhisar az kaldı 45 dakikaya evdeyim bekle beni memlekeeett

ve Kütahyadayım girişte Özcan Aykul karşıladı beni sağolsun

ama oda ne bu işte bi iş var Kütahya tabelası yerinde yok meğer Üzerinde yazılan yazılardan ötürü yenilenmek üzere sökülmüş yerinden olsun dedik ve tabelasız girişte bi poz daha aldık

ve en nihayetinde 10 gün önce ayrıldığım evime kavuştum "home sweet home" türkçesi evcaazım evcaazım sen bilirsin halcaazım

buda geliş itibarile km tam 2555 km teker çevirmişim gezi boyunca

sıkılmadan izleyip takip edip yorum eklediğiniz hepinize teşekkür eder kazasız sürüşler dilerim sürç-ü lisan ettiysem affola hoşçakalın

yakın bi tarihte gezinin en leri ile devam edeceğim
    ramizan83 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hepinizi öpüyorum

Motosikleti
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi utandırdın beni ya ama iyi tokatladım seni fatihin kadırgasıyla bidaha buluşuruz umarım. Güzel geçti günler. Araya bikaç gün rahatsızlık girdi (fatihle ben) ama olsun
    Utanacak bir şey yok Adem bi kıştır söz verdimdi sana gelecem kendimi tokatlatacam sana deye aha işte tuttum sözümü sıra sende artıkın

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    agam neler kacırdıgımızı bır kez daha gosterttın ya helal olsuın....
    Hiç bir şey kaçırmış değilsin aga ömür var hak var rahmet var yaparız tekrarını vakit ve nakit müsadesinde merak etme

---------- Post added at 23:33 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinizi öpüyorum
    Bayram değil seyran değil Adem ağa bizi niye öptü

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Olay budur işte Cok güzel yapmıssın abi geziyi,Senin sayende bizde kacamak yaptık iyi geldi Nice gezilere
    mete_han bunu beğendi.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Evet tamamdır son resimlerden sonra gezmeye gerek kalmadı gezmiş kadar oldum ben Gördüğüm en kapsamlı gezi konularından biriydi eline sağlık abi
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay budur işte Cok güzel yapmıssın abi geziyi,Senin sayende bizde kacamak yaptık iyi geldi Nice gezilere
    Eyvallah tatlı sağol

Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tamamdır son resimlerden sonra gezmeye gerek kalmadı gezmiş kadar oldum ben Gördüğüm en kapsamlı gezi konularından biriydi eline sağlık abi
    Teşekkürler Okan
    mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga iyi gezmişsin de yediğin tokatlar ı sana hiç yakıştıramadım
    ahh ahh ben olacaktım sen o zaman görürdün nasıl tokat manyağı yapıyordum o apache adem i ve titan sülalesini gerçi ben hepsini geçen sene tokatlamıştım ama eski günleri yad ederdim
    ama işte sana da kızamıyorum gelmişsin 43 yaşına ne yapacan apache lik mi yapacan verecen yolu adem sevinsin çocuk
    ramizan83 ve mete_han bunu beğendiler.

Motosikleti
    Len geçen sene bi tokatladın resmen psikolojisini bozdun Adem ağamın sonra tüm bi kış Salcano sayfasında biz uğraştık hayata döndürcez deye napayım söz vermiştim Adem ağaya bu yaz gelcem doya doya tokatlatcam benim Salcanoyu sana deye sözümü duttum

Bu arada yaş 43 değil 18 benim abeyy
    mete_han bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga sen şimdi hiç iyi etmedin şimdi bu adem kendi kendine diyecekki len motor manyak uzuyor baksana egelim i tokat manyağı yaptım fatih gelse de onu da aynı yaparım zannnedecek ama malesef gene onu hayata küstüreceğim
    onun temiz hayelleriyle oynayacağım
    onu kötü emellerime alet edeceğim
    neyse o bu gazla 2 sene gider bende o zaman a kadar ybr yi satar başka motor alırım bu yarış işleri adem i tokatladığım la hatırlanır
    mete_han bunu beğendi.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    harika bir gezı.
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga sen şimdi hiç iyi etmedin şimdi bu adem kendi kendine diyecekki len motor manyak uzuyor baksana egelim i tokat manyağı yaptım fatih gelse de onu da aynı yaparım zannnedecek ama malesef gene onu hayata küstüreceğim
    onun temiz hayelleriyle oynayacağım
    onu kötü emellerime alet edeceğim
    neyse o bu gazla 2 sene gider bende o zaman a kadar ybr yi satar başka motor alırım bu yarış işleri adem i tokatladığım la hatırlanır
    Mahalle kavgalarını bilirmisin sen hani dövülecek bi gruba sataşması için ilk önce ufak bi çocuk yollanır sonra o grup onu döver ardında asıl gümbürtü kopar çocuğu yollayan diğer grup zopa manyağı yapar onları işte bende aynı o yollanan çocuk gibiyim aga Mete pandası buraya geldi CBF la tokatladı (yada tokatladığını sandı) beni ardından Bursada gitmiş Mutluya kafa tutmuş Mutluda tokata boğmuş onu vermiş dumanı diyeceğim o ki bana güvenipte iş yapma aga nabza göre şerbet veririm ben İzmit ışıkları unutma yani

Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harika bir gezı.
    Eyvallah Ramazan teşekkürler

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Geziniz çok güzel olmuş Ahmet abi .Ben iş yoğunluğu yüzünden uğrayamadım Bodrumdayken yanınıza Bir dahakine görüşmek tanışmak dileğiyle , Kazasız belasız sürüşler dilerim
    mete_han bunu beğendi.

Motosikleti
    Eyvallah Celal gönüller bir kardeşim sağolasın
    cesur509 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)