Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Adana ÇMSK 22-23 nisan boğsak gezi proğramı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam dostlar

Yukarda yazdığım tarihlerde Boğsak a bir gezi yapmayı düşünüyoruz.şuan için proğram tam belli degil deteylarını daha sonra yine eklicem ama şimdiden haberiniz olsun istedim.
    Şuana kadar düşündüğümüz şeyler
    -motorlarla c.tesi saat 15-16 gibi adanadan hareket

-Boğsakta motorcu bir dostumuzun (İsmail hocam) mekanı var.haa nelermi var bu mekanda
    tekne hazır 50 kişilik,kendisi prof.dalgıçtır zaten,orda dalış proğ.yapılabilir

-akşam sahilde ateş,balık,yengeç,şarap,müzik yani motorcuların hiç sevmediği şeyler yani

-Çadırla kamp ateşi ve çadırlarda konaklama.(daha doğrusu okadar eglenceden sonra sızıp kalma demek daha doğru olur)

-Çadırda kalmak istemeyen arkadaşlar(ben sızmadım ve sahilde yatıp kıçımı yengeçlere yem yapmam diyenler için de

pansiy on
    veya
    pasiy beş de var ama 10 ytl civarında

neyse şimdilik kafamızdan geçenler bunlar sonra netleşince gene yazıcam siz okumaya,takip etmeye devam edin

NOT:Arkadaşlar bu gezi 29-30 nisan tarihine ertelendi herkesin bilgisi olsun.nedeni ise racing ci arkadaşlarımızın yarışları varmış daha fazla katılım yapalım diye bir sonraki haftaya erteledik.ama 22-23 ünde yine giitmek isteyen olursa ismail hocam orda olacak zaten yine gidilebilir aslında .ama dediğim gibi kapsamlı olan bir sonraki harta yapılacak kendinize ii bakın byeee
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    22/23 nisan bu tur için degil herzaman bogsak mekanım teknem bogsaktaki her şey bütün motorcu arkadaşlarım ve kardeşlerimin bogsaga her yolu düşen dalış hocası ismail desin yeter orası evidir

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Adanadaki ve çevre illerdeki arkadaşlar siz de katılın bu proğrama . Herzamanki gibi , motor türünüz ve zevkiniz ne olursa olsun bekleriz . Denizler ve yollar , yıldızlar ve güneş bizi bekliyor . Hedefimiz 50 motor . Ama niçin daha fazla olmasın? Motorcu kardeşliği ve unutulmayacak bir haftasonu için biraraya gelmenin zamanı gelmedi mi? Benle bağlantıya geçmek isteyenler için :
    0 532 607 81 76 (Oğuz)

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    sek portakal suyu varsa gelirim. hadiyin naylon motorcular , baba motorcular , CLASS Ç motorcular, GS ciler haydeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. son gelen ....
    (kimse alınmasın latife bunlar)
    live to ride, ride to live

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    KiliÇbeligi Motorlu Avukat Sİzlerle Adanada TaniŞmak Kismet Olmadi Sİzlere Özel Nor Birktim KulÜpte Baba Sİz Ben Gİdİyorum Dİgemİ Yapiyorsunuz Bu Etkİnlİyİ Bende Sİze Engel Olacam Bensİz Yapamazsiniz 2 Haftadir Sİzİ Hataya Davet Edİyoruz KÜnefe Partİsİne Sİzde Naz Yapiyorsunuz Olmaz Ama Ögle Thorner(hakan Abİ 8.hatay Gezİsİne Gİrİn )orada Sİzlere Özel Davet Yapti Sİzden Cit Yok Balik Herzaman Yenİr Ama KÜnefe Bİr Defafa Yenİr 11 Nİsanda Yokum Abİ 9 Nİsanda Hatay Gezİsİ Ne Beklerİz...fuut Motor Makİne Motorlu Avukat KiliÇbaligi Hadİ Ama 23 Nİsandan Önce Hatay Yapin Olmaz Ögle Bİz Sİzİ İskenderunda KarŞilayip Oradan Sahİl Boyo Evlİk Samandag Yapariz Ne Dersİnİz?
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

merih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun 200
    KiliÇbeligi Motorlu Avukat Sİzlerle Adanada TaniŞmak Kismet Olmadi Sİzlere Özel Nor Birktim KulÜpte Baba Sİz Ben Gİdİyorum Dİgemİ Yapiyorsunuz Bu Etkİnlİyİ Bende Sİze Engel Olacam Bensİz Yapamazsiniz 2 Haftadir Sİzİ Hataya Davet Edİyoruz KÜnefe Partİsİne Sİzde Naz Yapiyorsunuz Olmaz Ama Ögle Thorner(hakan Abİ 8.hatay Gezİsİne Gİrİn )orada Sİzlere Özel Davet Yapti Sİzden Cit Yok Balik Herzaman Yenİr Ama KÜnefe Bİr Defafa Yenİr 11 Nİsanda Yokum Abİ 9 Nİsanda Hatay Gezİsİ Ne Beklerİz...fuut Motor Makİne Motorlu Avukat KiliÇbaligi Hadİ Ama 23 Nİsandan Önce Hatay Yapin Olmaz Ögle Bİz Sİzİ İskenderunda KarŞilayip Oradan Sahİl Boyo Evlİk Samandag Yapariz Ne Dersİnİz?
    UZAKLARDA BİR GÜNEŞ DOGUYOR.

Motosikleti
    Selam dostum merih
    son haflatradaki durumları biliyosun malum iş,fuar derken öyle geçti son iki hafta.bu hafta senin yanında olmak ve künefe yemek isteriz ama sanırım ben bu hafta hiç bir geziye gidemicem.çünki oğlumu göremiyorum iki haftadır.

Oğlumu sadce hafta sonları görebiliyorum ve 2 haftadırda görmedim.umarım beni anlıyosundur.veya baba olduğun zaman daha ii anlıcaksın tabi bab degilsen şuan heheh sizleri çok seviyoruz.yoksa biz
    Din,dil,renk,motor ayrımı yapmıyoruz kimse altındaki motorununa göre deger göremez önce delikanlı olacak dimi.yurdumun her köşesi bizim memleketimizdir zaten.hele birde künefe varsa işin içinde hehe neden gelmeyelim dimi
    kendinize ii bakın
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    merih sen gel adanaya seni misafir edelim orda
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    motorsuz motorcularda gelebilirmi bu geziye

Motosikleti
    Alıntı LASTROMANTIC adlı üyeden alıntı
    motorsuz motorcularda gelebilirmi bu geziye
    gelll neolursan ol gene gel.ister motorla ister yaya
    Herkesin kandili mübarek olsun

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sevgili kılıçbalığı,gezinize tüm MT izmir katılmak isteriz..artık fotolarınızı bekleyeceğiz merakla..iyi eğlenceler dilerim.
    Bu arada avatarınız harika olmuş.. Tüm Adanalı arkadaşlara selam ve saygılar.

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @aakreeep

Aleyküm selam. Gelin abi sizde gelin.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Alıntı aakreeep adlı üyeden alıntı
    sevgili kılıçbalığı,gezinize tüm MT izmir katılmak isteriz..artık fotolarınızı bekleyeceğiz merakla..iyi eğlenceler dilerim.
    Bu arada avatarınız harika olmuş.. Tüm Adanalı arkadaşlara selam ve saygılar.
    Selam dostum
    benim zaten sizin oralara taşınmak gibi düşüncelerim vardı. birde bu sizin gezileri izleyince iyice iştahlanmaya başaldım.
    birde laf aramızda duymasınlar ama ben artık burdaki motorculardan biraz soğudum
    Biz sizi bekliyoruz tüm izmir olarak ama sonradan şaka yaptık falan kabul etmem.gerçekten gelirseniz çok mutlu olurum-oluruz hem burdaki motorcularda ismi lazım degiller Birde korkudan isimlerini veremiyorum önce çapırçıydılar şimdi çamur cu oldular.hatta bu arkadaş mod lardan biri beni atar falan siteden ne olurrr neolmazzz benim heryerde dostlarım var anlasınlarrrr
    Avatarımı begendiğine çok sevindim ama senin avatarına hayranım ben
    hepinizi çok seviyorum kendinize çok ii bakın byee

Motosikleti
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    @aakreeep

Aleyküm selam. Gelin abi sizde gelin.
    İmdatttttttttttttttttt
    beni seven beni kurtarsınnnnn.
    Mod arkadaşım beni atıyor sitedennn izmir ekibi kurtarın beni kenannn,akreppp , kuvva nerdesiniz kardeşlerim.benim bu sitede hayatımı bitirmek istiyolar neolur yardım edinnnn

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    @kılıçbalığı

Bu arkadaşa forumdan süresiz uzaklaştıma + chopper motordan scooter'a transfer edilmesine karar verilmiştir. Ayrıca Adana il sınırına girerken 20 kontrol noktasında scooter'ını kontrol ettirmesine olası bir modifikasyon (chopper görünüm için) tespitinde direkt mobilete geçmesi hükmüne varılmıştır. Duyurulur.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı
    @kılıçbalığı

Bu arkadaşa forumdan süresiz uzaklaştıma + chopper motordan scooter'a transfer edilmesine karar verilmiştir. Ayrıca Adana il sınırına girerken 20 kontrol noktasında scooter'ını kontrol ettirmesine olası bir modifikasyon (chopper görünüm için) tespitinde direkt mobilete geçmesi hükmüne varılmıştır. Duyurulur.
    İşte gördünüz alenen tehdit varrr.
    Mod Abilerim Ablalarım
    şu sitede görmüş olduğunuz mod arkadaşın şerrinden beni koruyan arkadaşlara bir adet tarak,ayna ve yanında gezilerde rehberlik edicemi vadediyorum.ya bu biraz işportacı satış tekniği gibi oldu ama neyse siz beni anladınız.eger bu mod arkadaşı benden uzak tutarsanın
    boğsak gezisinde yengeç imi, bira mı, uyku tulumu mu,kamp ateşinin en güzel locasından yerimi onula paylaşıcam söz veriyorum
    hadi bana yardım edinnnnnn.dedim ya çamurcu oldular (Enduro) hemen çamur atmaya başladılar bile

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    hani yusuf adana motorseverler nerde bukadarmı herzazaman motor şenligi olsun diyen arkadaşlar hadi nerdesiniz

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın modum Makine,öncelikle bu kibar davetiniz için teşekkürlerimi bir borç bilirim.sanıyorum biz bu gidişle MT istanbulla beraber MT izmir toplanıp MT Adana ya şalgam suyu içmeye geleceğiz.
    Bu arada Kılıçbalığı bizim fahri üyemizdir..bir kabahati olduysa cezasını da paylaşmaya hazırız..
    Hepinizi çok seviyor,zevkle takip ediyoruz...

motorlu avukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR600
    Adanalı bütün motorsever arkadaşlar . Hava güzel olsun yeter , her pazar gezi mutlaka var . Buluşma yerimiz saat 9:00'da Süleyman Demirel Bulvarındaki Çukurova Motor Sporları Kulübünün önü . Pazar sabahları gelirseniz dizelenmiş motorları görürsünüz , yeni yüzler görmek hepimizin ortak mutluluğu ve umudu. Sayımız her geçen gün artıyor . Herzaman ifade ettiğimiz gibi motor türünüz , keyfiniz , markanız , motorunuzun üretildiği ülke ne olursa olsun bekleriz . Motorsever olun yeter bizim için .
    Güvenli sürüş tekniklerini ise kulüpteki abilerimiz bize fazlasıyla öğretiyor . Onlar 20-25 yıldır motorun üstündeler , birilerinin gelip birkaç saatte vereceği derstten çok daha fazlasını biliyor ve öğretiyor onlar bize . Çoğu zaman tecrübe , verilecek üç beş saatlik dersten daha önemlidir . Onlar her türlü motorun ve tekniğin üstadları , bize ve aramıza katılan yeni arkadaşlara yardım etmekten mutluluk duyuyorlar .
    Bu toplumda motorseverler olarak sözsahibi olmak ve bilinçli motorcu seviyesine ulaşmak istiyorsak tek çatı altında toplanmaktan başka çaremiz yok . Tarihteki bütün problemler ve savaşlar ayrılıklardan çıktı ve bunun hiçkimseye faydası olmadı . Bu sebeplerle bütün motorsever kardeşler biraraya gelelim . Türsever değil motorsever olalım her şeyden önce . Her pazar sabahı buluşalım .

N_O_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben ist yoksa gelırdım :D
    YAŞAM HIZ! HAYAT HIZ! ÖLÜM HIZ!
    HONDA FAN ..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler