Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Antalyada sahilde sonbahar ve bizim motorlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    bugün havanın iyi olmasını fırsat bilerek atladık motorlara sahile gitdik arkadaşımla ve birkaç kare aldık umarım içiniz ısınır

burası kumköy sahilleri
    ve sırada biz ve motorlarımız

mz ve ybr yan yana

ben ve mz

ben ve arkadaşımın ybr
    ve sırada arkadaşım Soner ve ybr'si

umarım ilerki zamanlarda side apollon tapınağı ve bazı antik yerlerin fotoraflarını koyabilirim
    bizimki biraz mamülü ön plana çıkarmak oldu motorlarıda yıkamışken ve işten kısa bir süre ayrılmışken ancak bunları ekleyebildim ilerki zamanlarda umarım burdan farklı manzaralar atarım
    DÜN İÇİN HERKEZDEN ÖZÜR DİLİYORUM AMA İLK ETAPDA FOTORAFLARIN O KADAR BÜYÜK OLACAĞINI TAHMİN EDEMEDİM VE BUGÜN ELİMDEN GELDİĞİ KADAR DÜZELTMEYE ÇALIŞTIM
    VE AYRICA DÜN GİTDİĞİMİZ YER ÇALIŞTIĞIMIZ YERE 500M. FİLANDI ONDAN KASKIMI ALMADIM VE AYRICA BATUCANA KATILIYORUM HER YER HIRSIZ DOLU
    ERASER WİLL COME BACK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    batucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bilgisayar,futbol ve motor
    valla iyi yapmışsın havalar tam soğmadan
    Herbalife ürünleri için pmden mesaj atın
    35 BTU 55

aydın eline sağlık güzel bir gezi olmuş hakikaten.ama o fotoğrafların boyu ne öyle yav.

Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Guzel gezi, paylastigin icin tesekkurler.Ancak jawa nin da dedigi gibi rasimler forum sartlarina gore cok buyuk.Sunlari 640 X 480 (izin verilen azami boy) yapsan rahatca bakabilirdik. Simdi yazilari okuyabilmek saga sola kaydirmalar nedeniyle bir iskenceye donusuyor

Azami 640 X 480 arkadaslar, lutfen... :

Yada illle buyuk boy bir resim yollamak istiyorsaniz
    linkini yazin, isteyen baksin. Mesela

http://img92.exs.cx/img92/3117/Resim066.jpg

gibi.

Hem kasklariniz eldivenleriniz nerde sizin bakiiim

Motosikleti
    ciddi ciddi sahile falan giderken kimler kask kullanıyor bi kere sahilde çalınır burası türkiye
    35 BTU 55

tamam fotolar düzelmiş, yapanın eline sağlık.daha önce yazmayı unutmuşum, ybr 125'in şeritli lastikleri orjinal mi sonradan takılma mı?56 şavrole gibi olmuş.

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    AYRICA DÜN GİTDİĞİMİZ YER ÇALIŞTIĞIMIZ YERE 500M. FİLANDI ONDAN KASKIMI ALMADIM VE AYRICA BATUCANA KATILIYORUM HER YER HIRSIZ DOLU
    1/ Buyuk harfle yazmayalim, bagirmak anlamina gelir ve okumasi zor oluyor.

Arkadaslar kask giymemek icin ona ihtiyaciniz olmamasi lazim. Yani herhangi bir beyin travmasini goze alacak cesaret sadece cahil cesaretidir. Motoru kullanacak kadar saglam zemin kafanizi kirmaya yetecek kadar serttir. Ayrica kumlu pis yerlerde cekis asfalttan daha kotudur. Yani motorun kaymasi dusmeniz son derece dogal.

Kafanizdaki kaski kim calacak ayrica, bir kask kilidi alin, kitleyin motora, yaniniza alin sahilde...

Ben motordan cok dustum cocuklar, cok iyi biliyorum duseceginiz varsa dusuyorsunuz, dustukten SONRA anliyorsunuz neden dustugunuzu yada hicbir zaman anlayamiyorsunuz. Yani kendinize o kadar guvenmeyin, onlem alin.

KASK + ELDIVEN + BOT/CIZME olmadan binmeyin su merete...allahaskina yahu.. :

Motosikleti
    kask+eldiven+bot/çizme giyip sahile gitmek biraz garip değil mi?
    35 BTU 55

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ya yapışmıyor ya giyince. Çıkartırsın istersen. Onlar motorun bir parçasıdır.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı
    tamam fotolar düzelmiş, yapanın eline sağlık.daha önce yazmayı unutmuşum, ybr 125'in şeritli lastikleri orjinal mi sonradan takılma mı?56 şavrole gibi olmuş.
    arkadaşka baktık ki lastik siyah jant siyah jantı boyamak işimize gelmedi renk açısından uygun olmayacaktı ve şeritleri yaptık
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    1/ Buyuk harfle yazmayalim, bagirmak anlamina gelir ve okumasi zor oluyor.
    1. olarak amacım saygısızlık değil sadece mesajı değiştirdiğim için yeni bir ekleme olarak büyük harflerle yazdım yanlış anlaşılacak bir durum yok bence
    KASK + ELDIVEN + BOT/CIZME olmadan binmeyin su merete...allahaskina yahu.. :[/quote]
    2. olarak buna da hak veriyorum dd abi ama Batucanın dediği gibi gitdiğim yer uzak değildi ve giderken cros yapmadığım için almadım ama bunun bilincindeyim kask+eldiven+mont
    ve son olarak fotorafları düzeltmeme yardımcı olan Erhana (skull) teşekkür ediyorum
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Sahile bot ile gidin ne olacak, ben çok gittim-motorum hiç olmadı- İnsanlar tama bir az garip bakıyor ama sadece o kadar

Motosikleti
    bilgisayar/internet/motosikletler/
    dd abiye hak veriyorum ayrıca donanımlarım içinde mont koymayı unutmuş en önemli olay ve powerbyaydina da hak veriyorum çünkü herkez bazı şeylerin bilincinde ve kısa mesafe kontrollü sürüşlerde bence okadar da önemli değil
    kerimboga PcKopat_Motorcu oldu :)

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi antalyadan gönderdiğin resimlere bak yaff yuh yaniii insan biraz üstsüz güneşlenen turistleri felan çekerdi abijim naptın senya bende heyacanla açtım konuyu bi baktım bunee ya olmuyo yanlış tanıtıyoruz antalyayı
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    rain ahlaki kurallara aykırı
    ve son olarak dd abiye sesleniyorum o sıcaklarda herkez tişörtle gezerken ben montumu almadan çıkmazdım ve kaskımı
    o gün sadece kontrollü bir sürüş olduğu için kaskımı almadım yani yavaş ve stabilize bir yoldan gitdik sahile ve dediklerine hak veriyorum her zaman kasksız asla
    ve ben yalanda söyleyebilirdim kaskım çantada yada fotoraflarda çıkmasını istemedim diye ama doğruyu söyledim almamıştım yanıma ne derler Türkiyede bilirsin belki 'doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar'
    ve herkeze sesleniyorum kasksız asla ama azrail arkadaşım diyorsanız belki kasksız şekil yapabilirsiniz
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    powerbyaydin,

Tamamdir... O kadar agir bir elestiri degildi. Ben sizlerin basina birsey gelip motordan sogumanizi istemiyorum o kadar.

kerimboga,

Saydigim o uc koruyucuya dikkat ettiysen benim yazilarimda da hep "asgari" minimum - en az - diye gecer. Bu uc koruyucu o kadar onemlidir ki. Aklinizda "bunlardan herhangi bir olmazsa motosiklet calismaz" seklinde yer etmelidir.

Kendinize kurallar koymalisiniz, ornegin : "eldivensiz motora dokunulmaz" gibi. Gunun birinde artik bakmissiniz bu kurallar olamdan motora binemez hale gelmissiniz. Istedigim budur.

Fazladan diger korumalar, mont, gogus zirhi, dizlik, bellik vs. vs. tabii ki olur, iyi de olur ama bu ustteki uclu olmadan "motor hareket etmez"

Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    Teşekkürler dd abi bizi düşündüğün ve bize okadar bilgiyi aktardığın için
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    powerbyaydin,
    Sen sagol, bu benim misyonum. Bu rada ben de sizlerden ogreniyorum, iyi vakit geciriyorum, yeni dostlar ediniyorum...
    Her sey karsilikli...

Motosikleti
    bilgisayar/internet/motosikletler/
    =D> :
    kerimboga PcKopat_Motorcu oldu :)

ybr nin tekerler gsl olmuş elinize sağlık
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler