Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Geliboludan Assos

Motovento
    REKLAM ALANI
    eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    maksat motosikletle gezi yapmaktı engin abi edirneden çıktı bende istanbuldan keşanda buluşaçaktık ben keşana geldiğimde engin abi yoktu birde benzinlikçi siyah motor yeni geçtidiyince 10 dakka bekledim sonra benzin aldım gelibolunun yolunu tuttum yolda telefonum çaldı bekle geliyorum yeni keşana geldim dedi gelibolya sabaha karşı 03;50 de çorba derken kömür limanının yolunu tuttuk son 7km si berbat ve birazda yorgun olunca bitmek bilmedi sabaha karşı 05;30 da çadır kurup 08;45 gibi kalkıp denize girdik gittiğimiz yerde elektirik yok lavabo var ama mekanı işletenler kapısını kitlemişler engin abi hade asosa gidiyoruz ben burayı begenmedim diyince çadırları toplayıp behramkale kadırga koyunda derya deniz kampına gittik daha evvel ailemle 5 sefer gidip çadır kurdum orada yeni devir alan arkadaş motorcu sağolsun çadır kurup deniz sefası yaptık duş aldık çadırda yatıp assos limana gidelim diye konuştuk çadırlara geçtik uyumak ne mümkün arka çadırda bulunan aile ses çok apınca engin abi hadi istanbula dönüyoruz diyince ver elini istanbul eceabatta konak ejder otelde konaklayıp "çok temiz bir otel açılalı 10 ay olmuş" sabah otelde kahvaltı yapıp istanbula çıkış yaptık ve evreşeden bir yol varmış tarif alınca koruyu çıkmadık keşanı ve malkarayı görmeden şarköy çıkışına geldik yaklaşık 40km kısa imiş yol çevre köylerde durup çay ve sohbet ettik bir köydede sakal traşı olduk tekirdagda köfte molası ver elini istanbul mahmutbey gişe çıkışı engin abiyle helalleşip sağ ve salimen evimize döndük

paralı yolda foto molası

geliboludayız atıştırma molası

fındıklı köy yolundayız köy dışından kömür limanına varıcaz

ayvacık girişi istirahat molası

zeytin ağaçları eşliğinde assos a yolculuk

ve kadırga koyundayız

çanakkale arabalı vapur bekleme yerindeyiz

eski yapılar böyle uzun yapılıyormuş ve yolları baya geniş tutmuşlar

evreşe yol ayrımı

motorumun yarısı tekirdağda yarısı çanakkalede

traş molası oldum olası güneşe bakmayı beceremem

herkese kazasız sürüşler
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Abi güzel gezi olmuş ama keske bı yerde birkaç gun takilsaydiniz oralarda tam mevsim şimdi denize girmenin

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

Abi birde çadırda neyin üzerinde yatıyorsun mat veya uyku tulumu mü yoksa şişme yatak mı?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Yine yapmışsın atraksiyonu dayı
    tekerlere sağlık
    iyiki gitmiş ve hoşgelmişsin.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi güzel gezi olmuş ama keske bı yerde birkaç gun takilsaydiniz oralarda tam mevsim şimdi denize girmenin

---------- Post added at 15:37 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

Abi birde çadırda neyin üzerinde yatıyorsun mat veya uyku tulumu mü yoksa şişme yatak mı?
    sağol kardeş defalarca gittiğim yerler kalmak isterdik ama sesten baya rahatsız olduk,hepsi mevcut yaz olduğu için yola çıkmadan evvel iyicene meteroloji araştırması yapıyorum genellikle tulumu yanımda götürüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine yapmışsın atraksiyonu dayı
    tekerlere sağlık
    iyiki gitmiş ve hoşgelmişsin.
    eyvallah sağol var ol
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler