Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[DENİZLİ MT] 25.03.2012 Pamukkale Gezisiyle Sezon Açılışı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı byramdenizli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sadece site takipçisiyim ama geziye katılmak isterim en düşük kaç cclik motorlarla çıkıyorsunuz yola benim öyle büyük motorum yok
    büyük lazım degil zaten 150cc asagı olabilir büyük motorla geleme zaten gelecekmisin sen bana özelden telefonu at

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

- 1Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo
    4- Mehmet mümtaz
    5- Savatage
    6 byramdenizli
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    beyler sadece Yarışa gitmiyoruz ;) 50cc bile olsa gelin Yanlız güvenlikten taviz vermeyin
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Alıntı byramdenizli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sadece site takipçisiyim ama geziye katılmak isterim en düşük kaç cclik motorlarla çıkıyorsunuz yola benim öyle büyük motorum yok
    125 cc motorlar ile çıkıyoruz.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler sadece Yarışa gitmiyoruz ;) 50cc bile olsa gelin Yanlız güvenlikten taviz vermeyin
    Doğru dedin. Arkadaşlar yüksek cc gelen arkadaşlarımız olsa bile grup sürüşü yapıcaz. Yani herkes gruba uymak zorunda kalıcak. Zaten yüksek cc motor yok şu anda katılacaklar arasında. Ondan sıkıntıda olmaz.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Arkadaşlar gezi programı kaçta başlıyıp kaçta biticek tahminen ona göre bende katılmaya çalışırım

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    erkende gidelim arkadaşlar , ben aynı gün motorsiklet ile muğlaya geri dönüş ypaacağım gün batmadan gideyim

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    merhaba,
    ben de gelmek isterim.
    haberleşelim..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gezi programı kaçta başlıyıp kaçta biticek tahminen ona göre bende katılmaya çalışırım
    Dostum şimdi özelden de mesaj atacağım sana saat 12.30 da belediye meydanından harekete geçmeyi düşünüyoruz. Yani 12.00 gibi belediye meydanında toplanmaya başlarız. Hep beraber yola çıkarız. Sen gelmek istersen haberleşelim. Sarayköyden direk pamukkaleye gelip bizimle orda da görüşebilirsin. Ordan beraber devam ederiz. Özelden de atıyorum şimdi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum şimdi özelden de mesaj atacağım sana saat 12.30 da belediye meydanından harekete geçmeyi düşünüyoruz. Yani 12.00 gibi belediye meydanında toplanmaya başlarız. Hep beraber yola çıkarız. Sen gelmek istersen haberleşelim. Sarayköyden Pamukkale kavşağı var ordan direk pamukkaleye gelip bizimle orda da görüşebilirsin. Ordan beraber devam ederiz. Özelden de atıyorum şimdi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    erkende gidelim arkadaşlar , ben aynı gün motorsiklet ile muğlaya geri dönüş ypaacağım gün batmadan gideyim
    Hareketi 12.30 gibi düşünüyoruz ama tüm arkadaşlar erken isterse biraz daha öne çekebiliriz.

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:59 ----------

Alıntı soccer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,
    ben de gelmek isterim.
    haberleşelim..
    Merhabalar. Her zaman bekleriz. Özelden iletişim bilgilerini atıyorum. Selamlar.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    - 1Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo
    4- Mehmet mümtaz
    5- Savatage
    6- byramdenizli
    7- soccer

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Varmı artıran gel gel gel bitiyor pazarın en iyisi abla

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Varmı artıran gel gel gel bitiyor pazarın en iyisi abla
    Önder tezgah açalım aga beraber Ben iyi beceririm ha bu işleri
    1- Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo
    4- Mehmet mümtaz
    5- Savatage
    6- byramdenizli
    7- soccer

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    arkadaşlar ben muğla'dan geleceğim motoru çalıştıracağım bakımlarını yapacağım sırf şu geziye katılayım diye belki bir-iki motorsikletli getirebilirim, sizlerden ricam saati biraz öne alalım

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    arkadaşlar ben muğla'dan geleceğim motoru çalıştıracağım bakımlarını yapacağım sırf şu geziye katılayım diye belki bir-iki motorsikletli getirebilirim, sizlerden ricam saati biraz öne alalım
    Mehmet kardeşim senin içinde zor olcak biliyoruz ama şimdi o saate kadar işleri olan arkadaşlar var. Mesela byramdenizli kardeşimiz pazar günleride çalışıyo sanırım. Gazete dağıtımını o saate yetiştirmeye çalışcağanı söyledi bize. Benim dershanem var. Bizim burdan katılacak bir abimiz daha var ismi listede yok forumdan değil çünkü kendisi de işten yetişmeye çalışcak. Ondan herkese uyabilecek bi saat belirlemeye çalıştık. Ben son 2 derse gitmem çok önemli değil ama şimdi diğer arkadaşlarımız da geziye katılmak istedikleri için herkesin gelebileceği bi saat belirlemeye çalıştık. Mesela yuce123 arkadaşımız var sökeden katılcak oda. Bundan dolayı bu şekilde saat belirledik. Senin için çok sıkıntı olcak mı?

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Canımız sağolsun, sıkıntı etmeyiz tabiki. Yeterki katılımı çok olsun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Canımız sağolsun, sıkıntı etmeyiz tabiki. Yeterki katılımı çok olsun
    Teşekkür ederiz anlayışın için kardeşim. Yine de çok sıkıntı olursa haberimiz olsun elimizden geleni yaparız. Selamlar...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Gezi İle İlgili Detaylı Bilgilendirme

Toplanış Saati: 12.00-12.30 arası Denizli Belediye Meydanı ( Hareket Saati en geç 12.40'tır arkadaşlar. Şehir dışından gelen arkadaşlarla özel olarak haberleşeceğiz. Uygun bir noktada buluşmayı gerçekleştireceğiz.)

Yemek: Yemek alanı gezimizin son varış noktası olan Ağlayan Kayadadır. Hocanın yeri olarak geçmektedir. Sezonun tam olarak açılmamasından dolayı şu anda sadece Alabalık mevcuttur. 2 Tane 250 gr alabalık+ Salata+ Ekmek kişi başı 12 Tl dir. Resmi Sitesi : http://aglayankaya.com/

Gezi Alanı: Arkadaşlar gezi yolumuzda Pamukkale- Karahayıt- Ağlayan Kaya bulunmaktadır. Pamukkaleye giriş ücretlidir. Geçen seneki bildiğimiz giriş fiyatı 20 TL dir. Antik kenti gezmek isteyen arkadaşlar olursa giriş yapabilirler. Biz kendilerini dışarıda bekleyeceğiz. Pamukkale dışında gezi güzergahında paralı giriş olan bir nokta yoktur.

Konaklama: Şehir dışından gelecek arkadaşlarımız için gezi dönüşü havanın kararması gibi bir durum olursa Karahayıtta ya da Denizlinin içerisinde Konaklama yeri ayarlanabilir. Tahmini olarak kişi başı 30-50 TL arası olabilir. Gece yola çıkmak istemeyen arkadaşlarımız için düşünülmüştür. Hava kararmadan herkesi uğurlamak istiyoruz. Bu arada ayın 25 inde sabah 3.00 de saatler 1 saat ileri alınacağı için hava 1 saat geç kararacaktır. Bilginize...

Gezi güzergahı: http://www.motosiklet.net/forum/etki...acilisi-2.html Bu konunun 2. sayfasından bakabilirsiniz. Denizli merkezli olarak gidiş dönüş tahmini 100 km lik bir gezimizdir. Depolarımızı ekstra durumlara göre biraz fazla doldurmakta fayda vardır.

Arkadaşlar şimdilik gezi notları bunlardır. Katkı yapmak isteyen veya herhangi bir sıkıntısı olan arkadaşımız varsa belirtsin lütfen herkesin isteği doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yapalım. İnşallah hep beraber kazasız belasız güzel bir gezi yaparız.

Gezi Organizatörleri: Cardoso: Hilmi Sadeceo: Önder Zongoku: Bayram Mert

Özel durumları olan arkadaşlar üçümüzle de iletişime geçebilir. Saygılar. Selamlar....

Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Bayram güzel düzenlemişsin eline sağlık sağolasın kardeşim.

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    pamukkale Ören Yeri’ne giriş ücreti 20 TL. 16 yaş altındakilere ücretsiz. Antik Havuz’a giriş 7-12 yaş arasına 10 TL, 13 yaş ve üzerine 23 TL.

tabi girmek isteyen girebilir
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)