Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[DENİZLİ MT] 25.03.2012 Pamukkale Gezisiyle Sezon Açılışı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Merhabalar arkadaşlar. Denizli MT olarak 2 hafta sonu güzel gezilerimiz oldu. Ben ve Oğuzhan ehliyetlerimizi nasip olursa önümüzdeki hafta içinde alıyoruz. Hilmi kardeşimiz yeni motorunu alacak. Yani herkes artık sezona toparlanmış bir şekilde girecek. Denizli MT olarak sezona çok sayıda motorla ve çok sayıda arkadaşımızla açılış yapalım istiyoruz. Bu nedenle sezon açılışını Pamukkale gezisiyle yapalım istiyoruz. Tüm arkadaşlarımızı bekleriz... Saygılar...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    bu gezi cumartesi olsa gelirdim ama pazar olunca olmuyor... resimleri takip edeceğim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gezi cumartesi olsa gelirdim ama pazar olunca olmuyor... resimleri takip edeceğim...
    Cumartesi günü çalışan arkadaşlar olduğu için mecburen Pazar günü yapıyoruz. Ama sizin için özellikle Cumartesi günü güzel bir gezi ayarlamayı düşünüyoruz zaten. Görüşmek dileğiyle...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    gelebilirsem, havalar müsait olursa inşaallah, takipteyim
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Yinede çarşı iznini o hafta pazar almak için elimden geleni yapacağım...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelebilirsem, havalar müsait olursa inşaallah, takipteyim
    Hava inşallah güzel olur ya Martın sonu oluyo artık Bekleriz. Selamlar...

---------- Post added at 21:22 ---------- Previous post was at 21:20 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yinede çarşı iznini o hafta pazar almak için elimden geleni yapacağım...
    İnşallah izin alabilirsin. Senin de tecrüben ve katılımınla gezi daha güzel ve eğlenceli olacaktır diye düşünüyorum. Hayırlısı bekleyip görelim hepimiz. İnşallah istediğimiz gibi olur...

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ooo hadi bakalım devam devam

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo hadi bakalım devam devam
    Seni aratmamaya çalışıyoruzİnşallah bu gezimize katılım çok olur

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni aratmamaya çalışıyoruzİnşallah bu gezimize katılım çok olur

inşallah çoğu zaman okuyorum yaılan mesajları olumlu yöndeki ilermeniz walla gurur kaynağımsınız

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah çoğu zaman okuyorum yaılan mesajları olumlu yöndeki ilermeniz walla gurur kaynağımsınız
    2-3 motordan çıkıp daha da ilerletmek gerek durumu sanırım. Şu anda bütün arkadaşlarımız buna uğraşmakta. 2 gezimiz de 2 motorla oldu. Önder bir de benim motor. Hilmi ve Oğuzhan da motorları getirince 4 e çıkcak. Tabi bu yetmez daha da çok katılım gerek. 18 gün önceden duyurduk ki hem biz eksiklerimizi tamamlayalım hem de arkadaşlarımız önceden görsün zamanını ayarlayabilsinler. Bakalım nasıl olca bende merakla bekliyorum.

savatage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDiAL 125 MH DRIFT
    katılım güzel olur umarım yine 4 kişi gitmeyelim o zamana kadar motoru da getirmiş olurum

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı savatage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılım güzel olur umarım yine 4 kişi gitmeyelim o zamana kadar motoru da getirmiş olurum
    mecbur getirecen oguzhan
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Oğuzhan yok öyle kardeşim getirceksin bak. Senin için taa 25 ine yazdık geziyi.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Bu hafta nereye gidiyoruz

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta nereye gidiyoruz
    Al işte Önder benim sonumu hazırlıyon oğlum sen Aga bu hafta bildiğin çıkamam bir yere bildiğin yani

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güncel... Arkadaşlar katılacaklar listesi başlatalım.
    1- Zongoku

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    yaz bayram benide

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al işte Önder benim sonumu hazırlıyon oğlum sen Aga bu hafta bildiğin çıkamam bir yere bildiğin yani
    benim bildigim kadarda cıkamazsın
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güncel Liste arkadaşlar. Lütfen katılımı arttıralım.
    1- Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Güncel Liste arkadaşlar. Lütfen katılımı arttıralım.
    1- Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    1- Zongoku
    2- Cardoso
    3- Sadeceo
    4-Mehmet mümtaz
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)