Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Motoshow'06 / 30 Mart - 2 Nisan Dünya Ticaret Merkezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    iyi org. olunup site olarak oraya gitmekten yanayım iyi bir plan yapılsın vede topluca gidilsin düşüncesindeyim baya bi hoş olur asya avrupa ankara izimr her yerden gelen olucak ona göre org. olmak lazım
    erhan planla derim düşüncem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Arkadaşlar acaba fuara gidiş saati veya gezi saatleri hangi saatler arasıdır.. Bu AÖF sınavları tam 1-2 nisan tarihine denk geliyor. Malesef girmek zorundayım. Ve malesef İzmit'de.. İzmit'den gelmem hiç tutmasa 2 saat sürer oraya. Ve sınavlar 13.00 falan gibi ancak biter herhalde.. Ôoooofff ya .. başka zamanda fuar veya sınav yapamıyorlar.. Bir arada olmak zorunda dimi ?.. Anlamsız ya.. Cok sinirim bozuldu..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Tahminime göre hafta içi herkes yoğun olur. Bu yüzden çoğumuz 2 nisan pazar günü gelebilir. Bence pazar günü için bir plan yapıp belirli bir saatte kalabalık bir şekilde içeri girelim ayrıcalığımız belli olsun. Bu arada birbirimizi tanımak için yaka kartı olmayanlar nasıl temin edebilir

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR

Motoshow'06

Merhabalar,
    3-4 yıldan beri Ankara'dan bu fuar için İstanbul'a gidiyorum. Bu yıl da aynısı olacak.
    Daha önce Lütfi Kırdar'dakine gitmiştim ama özellikle geçen yıl Lütfi Kırdar çok berbattı. Kalabalık, izdiham, sıkışıklık, yer darlığı, park sorunu, içerideki havasızlık... Yani çok kötüydü. Gezerken makinalara şöyle uzaktan bakmak için bile biraz geri çekilemiyordunuz. Bir de bilet fiyatları oldukça yüksek idi.
    Umarım bu yıl daha rahat bir fuar (Motoshow'06) gezeriz. Bunun için cumartesi fuarın açılış saatlerinde (01.04.06'da saat 09:00'da açılıyor herhalde) gitmeyi düşünüyorum.
    Bir de buradan iki aile (yani 4 kişi) olarak fuara geleceğiz. Davetiye temin edebileceğim bir yer biliyorsanız veya bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Ben Ankara'dan nasıl davetiye temin edebilirim diye sormuştum.

ashes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru
    erhan zaten bilet fazlası olan arkadaşlar da olur mutlaka
    buluşma yerini anadolu yakası olarak ayarla istersen hangi tarih gidilecek yoksa ordamı buluşulacak nedir ne düşünülüyor

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    sen sonun da ben de geleceğim büyük bi ihtimal. süper bir fuar olacak. keeway land cruiser i de merak ediyorum. o da gelir belki
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

memo71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 ABS
    Arkadaşlar honda özen ve villa levent te davetiye var .ben aldım ordan biliyorum. Sağolsunlar Özen Motor dan Ahmet bey Villa Leventten de Galip bey zaten son derece yardımsever ve hoşgörülü insanlar olarak sorunsuzca davetiye veriyorlar.

Birde bu arada cidden motor fiyatlarında fuar sırasında bir kampanya veya indirim olurmu merak içindeyim. Tecrübeli arkadaşlar bilgi verelim ltf.

Motoshow06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namso adlı üyeden alıntı
    hangi markalar fuarda yer almayacak?diye sorarsam daha iyi olur herhalde
    bir de fuar planı varsa eğer buraya koyar mısınız?
    Merhaba tekrar

markalar için www.motoshow06.com u tıklayarak katılımcıları tıklayabilirsiniz ordan katılan markaların hepsi hakkında bilgi var burdan katılan ve katılmayan diye ayırım yapmak çok uzun sürecek.

ilginize teşekkürler

Alıntı tekirdağ adlı üyeden alıntı
    kapıdan bilet alabilecekmiyiz????Bilet kalmaması gibi bir drum olurmu ki??
    kesinlikle bilet kalmama durumu olmaz her gün kapıda satış olacak fiyat 5 ytl
    MOTOSHOW 2006

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Haydi hayırlısı bana mikrop bulaşalı bir sene olmuşBu süre zarfında sadece ehliyet alabildim.Umarım bu sene birşeyler olur.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Anadolu'dan gelmek isteyen arkadaşlar;
    Herhangi bir şekilde Haydarpaşa'ya geldiğinizde Kadıköy hemen dibinizde olacaktır...
    Kadıköy'den belli aralıklarla kalkan ve direk Atatürk Havaalanı'na giden Havaş otobüsleri var. Ulaşımınız için bir diğer seçenek.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı
    Merhabalar,
    3-4 yıldan beri Ankara'dan bu fuar için İstanbul'a gidiyorum. Bu yıl da aynısı olacak.
    Daha önce Lütfi Kırdar'dakine gitmiştim ama özellikle geçen yıl Lütfi Kırdar çok berbattı. Kalabalık, izdiham, sıkışıklık, yer darlığı, park sorunu, içerideki havasızlık... Yani çok kötüydü. Gezerken makinalara şöyle uzaktan bakmak için bile biraz geri çekilemiyordunuz. Bir de bilet fiyatları oldukça yüksek idi.
    Umarım bu yıl daha rahat bir fuar (Motoshow'06) gezeriz. Bunun için cumartesi fuarın açılış saatlerinde (01.04.06'da saat 09:00'da açılıyor herhalde) gitmeyi düşünüyorum.
    Bir de buradan iki aile (yani 4 kişi) olarak fuara geleceğiz. Davetiye temin edebileceğim bir yer biliyorsanız veya bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...
    Davetiye için sanrım moderatorleriniz size yön göstercek ama bilet fiyatları 5 ytl olacağı için pahalı deil otopark alanı olarakta şuanda 10 . salonun üsttarafında bi girişi var açık alanda orada otopark görevlileri olack . Bu arada bu bölümn özelliği motosikleti ile gelmek isteyenler için sadece motosikletler için alan olacak. diğer alanlar araba ve vs araçlar için olacak.

Fuar boğucu olmayacak çünkü fuar alanı geçen seneye oaranla 100 400 büyüme gösteridi bunu da alanı görünce arada ki farkı sanırım dah net anlaşılacak .Ancak tabi genel kalabalık çok youn olacak ancak şöle söliyebilirim firmaların daha geniş yer alamalrı vesergi alanlarını geniş tutmaları biraz daha ürünleri rahat inceleme fırsatınız olacak bu arada deme sürüşleri için özel kum getiriyoruz fuar alanında bazı ufak rampalrı test sürüşleri için kullnama durumuz OLABİLİR haluhazırda bunu üzerine de sıkı bir çalışma halindeyiz.
    MOTOSHOW 2006

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk olarak MOTOSHOW_2006 aramıza hoşgeldin .....Birinci ağızdan soruları yanıtlayan bir yetkilinin biz motorseverlerin arasında olması cidden çok iyi....Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.....

kesinlikle bilet kalmama durumu olmaz her gün kapıda satış olacak fiyat 5 ytl
    Tabiki biterse tekrar basılır bilet bitermi sinemamı bu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı memo71 adlı üyeden alıntı
    Birde bu arada cidden motor fiyatlarında fuar sırasında bir kampanya veya indirim olurmu merak içindeyim. Tecrübeli arkadaşlar bilgi verelim ltf.
    Firmalarda fuar fiyatı denilen özel bir fiyat uygulaması oluyor artı olarakta yeni çıkacak olan çok enteresan motorlarında sergilenmesi bu platformda gerçekleşecek

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    İlk olarak MOTOSHOW_2006 aramıza hoşgeldin .....Birinci ağızdan soruları yanıtlayan bir yetkilinin biz motorseverlerin arasında olması cidden çok iyi....Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.....

Tabiki biterse tekrar basılır bilet bitermi sinemamı bu
    elimden geldiğince sanırım ufak tefek imla hatalarım oluyor artık kusuruma bakmayın elimden geldiğince düzelteceğim
    MOTOSHOW 2006

SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Üyelerimize davetiye

ÜYELERİMİZE "MOTOSHOW06" FUAR DAVETİYESİ
    Site yönetiminin elinde bugün itibariyle MOTOSHOW06 için üye sayımızın 1/16 'i kadar davetiye kalmıştır.(merak edenlere şu saniye üye sayımız 15.748 )

Davetiyeler...... toplantı, buluşma gibi organizasyonlarda direk site yönetimi tarafından veya organizasyon liderleri kanalıyla üyelerimize dağıtılıyor ve dağıtılacaktır. Herkese 1er adet davetiye verilecektir.(yeni organizasyon liderleri! site yönetimiyle iletişime geçiniz!)

Ayrıca bu tür organizasyonları kaçırmış veya manisi olanlar için...
    ben SHEMOTO ve SKULLHUNTER ile ÖM ve e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Kargo ile davetiye gönderimi yapılmayacaktır. Üye olmayanlara davetiye verilmeyecektir.

Istanbul dışından davetiye talep eden üyeler.....İstanbul'daki bir üye arkadaşı ile iletişime geçip, kendi gerçek ismiyle beraber o kişinin ismini bize bildirirlerse gelen arkadaşa davetiyesi teslim edilir.

Grup olarak gelecek üyeler..... bu başlık altında organize olup, burada isim listesini oluşturarak.... grup adına davetiyeleri alacak kişinin ismini bize bildirirlerse o kişiye davetiyeleri teslim edilebilir. Üyelikler takip ve kontrol altındadır. Art niyetli kural dışı durum tespitinde üyelik sözleşmesi şartları gereği yerine getirilir. Bu şekilde davetiye talep eden üyelerin özellikle üyelik sözleşmesi madde 4 ve 29'u okumaları tavsiye olunur.https://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-duyurulari/announcements.html

fuarda en büyük buluşmayı gerçekleştirmek üzere

SHEMOTO:
    e-mail ve msn: ................. ve ....................
    telefon iletişimi: öğlen 12:00-13:00 arası ve akşam 19:00-21:00 arası
    e-mail ve msnden telefon,adres isteyebilirsiniz
    davetiye teslimi İSTANBUL/Yeşilköy

SKULLHUNTER:
    e-mail ve msn: ..................... ve ....................
    telefon iletişimi :öğlen 12:00-13:00 arası ve akşam 18:00-19:00 arası
    e-mail ve msnden telefon,adres isteyebilirsiniz
    davetiye teslimi merkez ofis: ISTANBUL/ Beşiktaş/ Barbaros Bulvarı

ZUHTUPASA
    e-mail ve msn: ...........................
    telefon iletişimi: öğlen 12:00-13:00 arası ve akşam 19:00-21:00 arası
    e-mail ve msnden Telefon,adres isteyebilirsiniz
    davetiye teslimi İSTANBUL/Altunizade

ORGANİZASYON SONA ERMİŞ OLDUĞU İÇİN ADRESLERİ KALDIRDIM
    Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

motoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650V Transalp
    Arkadaşlar benim aklıma takılan konu motoshow 2006 öncesi 23-26 mart 2006 tarihlerindeki, Lütfi Kırdardaki fuarla ilgili. İki fuar peşpeşe, o fuara hangi markalar katılacak ve katılım ne oranda olacak bu konuda bilgisi olan varmı? Biz arkadaşlarla geçen sene olduğu gibi Lütfi Kırdardaki fuara hazırladık kendimizi. Ancak şimdi iki fuar arası 1 haftalık zaman olması ve Yeşilköydeki fuar alanının hacmini düşününce tüm markalar o fuara yönlenirde biz harbiyeye boşuna gitmişmi oluruz? diye bir soru var kafamda. Lütfi Kırdardaki fuara kaç marka ne oranda iştirak edecek bilgisi olan varsa bir-iki bişi yazsın lütfen
    GÖZLERDE YAŞ YOKSA RUH GÖKKUŞAĞINA SAHİP OLAMAZ

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Antalya Fuari hakinda bilgi alabilirmiyim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

SHEMOTO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 fuara da gidiyoruz....hepberaber....

Alıntı motoman adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar benim aklıma takılan konu motoshow 2006 öncesi 23-26 mart 2006 tarihlerindeki, Lütfi Kırdardaki fuarla ilgili. İki fuar peşpeşe, o fuara hangi markalar katılacak ve katılım ne oranda olacak bu konuda bilgisi olan varmı? Biz arkadaşlarla geçen sene olduğu gibi Lütfi Kırdardaki fuara hazırladık kendimizi. Ancak şimdi iki fuar arası 1 haftalık zaman olması ve Yeşilköydeki fuar alanının hacmini düşününce tüm markalar o fuara yönlenirde biz harbiyeye boşuna gitmişmi oluruz? diye bir soru var kafamda. Lütfi Kırdardaki fuara kaç marka ne oranda iştirak edecek bilgisi olan varsa bir-iki bişi yazsın lütfen
    Sevgili motoman,

Motosiklet.net için fuar ayrımı yok. Her 2 fuara da gideceğiz.
    2 fuara da gidecek şekilde programınızı yapın. Süprizleri kaçıramayız.
    ayrıca Motosiklet.net'i destekleyeceğiz.
    Paylaşımlarımız ve yolumuz hep açık olsun!

Luckdove - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR250
    İlk kez 30 Mart'da tum ziyaretciler icin aciliyor sanirim degil mi? 29 Mart'da davetliler icin ozel bir ziyaret saati var mi acaba?
    Because you are mine. I walk the line..

kılıçbalığı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 800(siyah inci)
    selam herkese
    Öncelikle burda bulunan tüm bayan arkadaşlarımın kadınlar gününü kutluyorummm

fuar da bizim sitenin bir stant ı veya gelen üye arkadaşların buluşabiliceği bir nokta varmı

bana kalırsa böyle bir nokta olması çok faydalı olur.

Ben adana dan gelicem aslında burda bizim kulüp toplu olarak gitmeyi düşünüyorduk ama benim yine aynı fuar alanında birde başka bir işim çıktı bir firmanın stantlarını kurucam o yüzden ben daha önceden yalnız gelicem.orda birbirimizi daha rakat bulalım tanışalım istiyorum.

benim burdaki avatarımdaki logo yu ben 10 yıldır kullanıyorum ve deri montumun arkasında ,bandanam da.tsort umda var baskı yaptırdım çok da keyifli beni siteden (avatarıma) göz aşinalığı olanalar hemen tanıyacaktır eger diğer arkadaşlarımda bunu yaparlarsa çok daha güzel olur .
    birde site yöneticilerinden bir ricam var.sitemizin logosunu yaka kartı yapıp girişte üyelere verirlerse çok daha güzel ve hepsi aynı tek tip birşey olur.
    bu konuda siteye yük getirmesini istemediğim için bedeli neyse ödeyip alalım ve bu fuarın anısı olarakta saklarız ve içerde gezrken gögsümüzü gere gere dolaşırız

kendinize çok ii bakın fuarda buluşmak dileğiyle
    "[COLOR="Red"]Ben hayata[COLOR="Red"][/COLOR] çelme atıyorum.Takiii o bana gerçek çelmesini atana kadar"[/COLOR]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler