Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[MT İSTANBUL] 1 Ekim Cumartesi Büyükçekmece Sahili Akşam Buluşması

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Alıntı Yoknikmik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan aykut ne yaptı diye arayıp sor bi haber ver...ben arkamdan gelen varmı diye yoklamadan bastım geldim avcılara...
    Abi aradım işte öyle dedi bişey olursa ararım dedi zaten ben konuşurken heh araba geldi gibi bişey dedi sanırım babası geldi o sırada tam anlayamadım :S
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah kardeşim ne demek sen nerde biz ordayız.....

Bahsettim video mach
    http://www.youtube.com/watch?v=kdL5Yo2hUPU

buda xx video
    http://www.youtube.com/watch?v=_ECAR9Agytw
    teşekkürler tünal abi unutmadan eklemişsin videolarda...
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten sürprizlerle dolu bir katılımla güzel bir akşam oldu.Tünal abiyle onur abiyide tanıyıp cok memnun olduk Aykutun durumu ne bi haber edin bea
    Eyvallah kardeşim bizde çok memnun olduk,aykutu bende merak ettim ...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Non-Quattro evinde

Yoknikmik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Non-Quattro evinde
    herkez yolda dağılınca kim var kim yok unuttum bi ben kaldım sandım bi dahada arkama bakmadım...ulan bu yüzden en arkadan gelirim hep biri yolda kalmasın diye olaya bak

Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    abi arif abiden ses yok ya ben onu merak ettim bekledim girişte gelmedi ya çok hızlı geçti görmedim ya da başka bi yerden döndü dicemde başka bir yerde yok ama anlamadım ya

Motosikleti
    GT250R
    arkadaşlar sagulun yeni geldim sayilir. dedim arkadan gelen varmi bi bakayim derken ben kaldim yolda :D neyseki akü aktarma yanimdaydi pederbeyde yetişti sonradan

Yoknikmik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    yolda sen sağdan ayrıldın kalan grupta az ileriden sağa döndü galiba arifte oradan gitti karanlıkta kimin kim olduğunu çözemedim..

Alıntı Non-Quattro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sagulun yeni geldim sayilir. dedim arkadan gelen varmi bi bakayim derken ben kaldim yolda :D neyseki akü aktarma yanimdaydi pederbeyde yetişti sonradan
    oh be sağ sağlim dönmüşsün kardeşim..

Motosikleti
    GT250R
    bende totalin orda totale daldim arzalaninca muhabbetiyle balik ekmegiyle cok güzel bir geceydi wuuuuu

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Ohh sağ salim dönmüşsün eve , geçmiş ola aykut , tabi makina cbf e tokatlanmayı kaldıramadı olur böyle şeyler
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende totalin orda totale daldim arzalaninca muhabbetiyle balik ekmegiyle cok güzel bir geceydi wuuuuu
    xenon varmıydı?normal şartlarda aküsü bitmemesi lazım.teklemeyide ondan yapıyo olabilir o zaman
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    xenon varmıydı?normal şartlarda aküsü bitmemesi lazım.teklemeyide ondan yapıyo olabilir o zaman
    sarj dinamosundan süpheleniorm akü sarj olmuor xenon veya hariji bir şey yok motorumda sadece kuyruk iptali :-)

Motosikleti
    sarj dinamosundan süpheleniorm akü sarj olmuor xenon veya hariji bir şey yok motorumda sadece kuyruk iptali :-)
    Geçmiş olsun yeni motosiklerin aküsünde ağer 1 hafta 10 gün gibi kullanmadıysanız aküde sıkıntı oluyor zaten kısacası akünün ve sarj dınamosununda kullanılarak açılması gerekiyor...Hemen yetkili servise gösterin bence bu işin doğru adresine gitmek lazım.Çok geçmiş olsun herkese selamlar ....
    Arkadaşlar dönerken yolun azizliğinden dağınık döndük kusura bakmayın salağın biri önce Onurun sonrada benim yanıma yaklaşıp "dayıoğlu bu kaç yapıyor "diye sormaya kalktı bende gelde göstereyim dedim ama gelemedi kazma....
    Bu arada beyaz bir rang rover cip te ilginç bir şekilde kafa tutmaya kalktı anlamış değilm sonra kafası elinde kaldı.....Bu millet manyamış her halde....İşin kötüsü bizi tehlikeye atıyorlar ve sıkıştırmaya kalkıyorlar....

Kısacası eğer yol yapılacaksa bu işin adresi TEM......ki bir şeye benzesin....Bence bir dahaki hafta sonuna yol güzergahı yapın biz uyarız....
    MT KEMİK TAYFA- BAŞKAN MUHTEŞEM HALEPLİ.....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun yeni motosiklerin aküsünde ağer 1 hafta 10 gün gibi kullanmadıysanız aküde sıkıntı oluyor zaten kısacası akünün ve sarj dınamosununda kullanılarak açılması gerekiyor...Hemen yetkili servise gösterin bence bu işin doğru adresine gitmek lazım.Çok geçmiş olsun herkese selamlar ....
    Arkadaşlar dönerken yolun azizliğinden dağınık döndük kusura bakmayın salağın biri önce Onurun sonrada benim yanıma yaklaşıp "dayıoğlu bu kaç yapıyor "diye sormaya kalktı bende gelde göstereyim dedim ama gelemedi kazma....
    Bu arada beyaz bir rang rover cip te ilginç bir şekilde kafa tutmaya kalktı anlamış değilm sonra kafası elinde kaldı.....Bu millet manyamış her halde....İşin kötüsü bizi tehlikeye atıyorlar ve sıkıştırmaya kalkıyorlar....

Kısacası eğer yol yapılacaksa bu işin adresi TEM......ki bir şeye benzesin....Bence bir dahaki hafta sonuna yol güzergahı yapın biz uyarız....
    MT KEMİK TAYFA- BAŞKAN MUHTEŞEM HALEPLİ.....
    abi o accentli tam bi gerizekalıydı ya.o sıra arkanızdaydım baktım adam üstüne kırıyo falan sen gittin buna bastım kornayı el kol yaptım beni sıkıştırmaya kalktı aklınca 10cm fark kaldı aramızda basmadım gaza inadına (ne inadıysa erkeklik yapcaz kaçmıyıcaz ya ) adam biraz daha gaza bassa kaputun üstündeyim o derece sonra çektim parmağı sıktım gazı
    3keko bi accentte bi araya gelince kendilerini bişe zannediyolar.range ide farkettim bi tarafını yırtıyo ama 250cc bile tokatlar onu haberi yok.akşam akşam bütün kaşıntılı tipler bizi buldu

evet ama şöyle bi durum var akü sadece ilk çalıştırdığında lazım marş motoru için akü olmasada vurdurarak çalışması lazım motor çalışır halde zaten ihtiyacı olan elektriği üretebiliyor dijital ekran farlar vs.Ben garajda kontak açık unuttum bi akşam sabah akü bitmişti vurdurdum motor çalıştı hemen dijital ekran vs herşey çalıştı.Senin motor aküyü sarj etmemesiyle birlikte farklı bişelerde var galiba.elektrikten pek anlamam ama
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Yoknikmik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkez yolda dağılınca kim var kim yok unuttum bi ben kaldım sandım bi dahada arkama bakmadım...ulan bu yüzden en arkadan gelirim hep biri yolda kalmasın diye olaya bak
    Yol o kadar kötüydü ki beklemek mümkün değil o yüzden herkes gazladı gitti....cidden yol çok bozuk keşke temden gitseydik....

---------- Post added at 11:54 ---------- Previous post was at 11:52 ----------

Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler tünal abi unutmadan eklemişsin videolarda...
    Olay budur......cidden müthiş bir şey......burada öneml olanmakinelerin cc si değil sürücülerdir.

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:54 ----------

O yol çok sıkıntılı ve kazaya çok müsait hele akşamları....Aslında tam eğitim pisti mübarek ne ararsan var kan ihtiras aşk nefret cinayet adrenalin amca hala teyze dayıoğlu emmioğlu.... birde arabalar ne biçim gazlıyor yahu.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Onur Y. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300 HAYABUSA
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten sürprizlerle dolu bir katılımla güzel bir akşam oldu.Tünal abiyle onur abiyide tanıyıp cok memnun olduk Aykutun durumu ne bi haber edin bea
    çok teşekkür edeim bizde sizi tanımış olduk iyi sohbetti. Herbirinizle tanışmak ayrı zevkti. şuan hepinize çok geç yazıyorum çünkü dün gece sizden sonra arkadaşlarla buluşup taksime daldık zaman nasıl geçti anlamadım eve geldiğimde saat 3:30 4:00 felandı yeni kalkıyorum bu arada arif kardeşime çok geçmiş olsun. buluşmadada söylemiştim aküdendir dikkat et diye. sıfır motorlarda akü boşalması olabiliyor başıma geldi. onu yetkili serviste yaklaşık 3 - 4 saat aralıksız şarj edip kendine getimek gerekiyor. ve motoru haftada en az 2 kere çalıştırmak gerekiyor. Tekrar yeni bir buluşmada görüşmek üzere ;)
    Tavuk döner ben yolumdan dönmem Az çene, çok sürüş

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    Alıntı Onur Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür edeim bizde sizi tanımış olduk iyi sohbetti. Herbirinizle tanışmak ayrı zevkti. şuan hepinize çok geç yazıyorum çünkü dün gece sizden sonra arkadaşlarla buluşup taksime daldık zaman nasıl geçti anlamadım eve geldiğimde saat 3:30 4:00 felandı yeni kalkıyorum bu arada arif kardeşime çok geçmiş olsun. buluşmadada söylemiştim aküdendir dikkat et diye. sıfır motorlarda akü boşalması olabiliyor başıma geldi. onu yetkili serviste yaklaşık 3 - 4 saat aralıksız şarj edip kendine getimek gerekiyor. ve motoru haftada en az 2 kere çalıştırmak gerekiyor. Tekrar yeni bir buluşmada görüşmek üzere ;)
    onur bekar adamın hali başka tabi

Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    gelemedim yaa içimde kaldı felaket şekilde güzel bir akşam olmuş gibi görünüyor

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    fotolar dökülsün hadi pamuk eller hafıza kartına

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Artık bi bakırköy bulusması duzenleyelim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)