Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

18 Eylül Pazar Yalovaya gidiyoruz (MT-Kemik Tayfa Yollarda)

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oooo ben saat 8.15 te çıkarım evden ama işkembe ler senden çünkü o saatte evde kahvaltı yapmam için saat 7 de kalkmam lazım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfancım yeni atölyen hayırlı olsun , mekanında başarılı işler çıkartman dileğiyle...

pazar günkü buluşma saati tam olarak kaç oldu ?
    sağolasın kanka .... valla tünal ağabey 9 : 45 de filan eskihisarda olunacak diyodu ... ben pek anlamaz , fakat karşıdan gelenlerin daha önceki söylenen yerlerde toplanması , en mantıklısı buluşamayanların eskihisarda buluşması en akla yatan kısmı bence , tabi oradan gelecek ağabeylerim bilir , yoksa ben zati sizi aksilik olmazsa topçular da, f54 ile bekliyor olacağım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın kanka .... valla tünal ağabey 9 45 de filan eskihisarda olunacak diyodu ben pek anlamaz fakat karşıdan gelenlerin daha önceki söylenen yerlerde toplanması , en mantıklısı buluşamayanların eskihisarda buluşması en akla yatan kısmı bence tabi oradan gelecek ağabeylerim bilir yoksa ben zati sizi aksilik olmazsa f54 ile bekliyor olacağım
    irfan benide götür.....
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oooo ben saat 8.15 te çıkarım evden ama işkembe ler senden çünkü o saatte evde kahvaltı yapmam için saat 7 de kalkmam lazım
    ne işkembesi ulem sabah sabah hayatta sevmem danesi bool olacak ancak o zaman gölcükte bi işkemkeci var yolum düştükçe takılırım oraya

valla fatih hiiiçççç heveslenme kardeşim balık çorbası içersen sölerim ama burada adam gibin işkembe yapan yok sora ülem irfan abi ne biçim işkembe içirttin bize diye laf söletip karizmayı bozamam kusura galma gari

---------- Post added at 20:58 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    irfan benide götür.....
    hep götür diyon sora yan çiziyon yalovadan termale benim küheylan sana tahammül ederde sorasını bilmem gari ama yok yok yemezse tünal ağabeyin arkasına artçısı yaparız seni çünkü seni çekecek başka makina bilmiyom

münir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    arkadaşlar bir aksilik çıkmazsa bende gelmek isterim

Motosikleti
    [QUOTE=cbr1100 xx;2452439]

Port galatoport buzdolabı mübarek güzel yapmış.....

---------- Post added at 14:09 ---------- Previous post was at 14:07 ----------

1-cbr1100 xx
    2-onur y
    3-farcob
    4-unnamed
    5-motoseyyah
    6-piyanist_irf
    7-erimozel
    8-takendy +1
    9-FinalCut
    10-Kilitci +1(Allah kısmet ederse diyelim)
    11-nadrov
    12-cenkşerver
    13-sedat

14-F54
    15-adminim amirim....artık biri geliir....
    yok abi yok kimsecikler gelmez baksana ses seda yok hiçbirinden

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tamam abi durumu göre bakarız işkembe paça veya olmadı kelle balık çorbası mı ? abi sen beni zehirleye mi çalışıyorsun ben laz damadı yım ama kara lahana balık çorbası hamsi pilavı gibi yemekleri hiç yemedim bundan sonra da yemem yani bakalım artık kuru poğça ya talim edecez galiba

Motosikleti
    Alıntı münir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir aksilik çıkmazsa bende gelmek isterim

ahaaaaa üstadım selamun aleyküm hangi mahalle nerdesin sen yauu kocaeli karamürsel mi yazıyo profilinde benmi yanlış okuyorum

yoksa cbf lilere pasmı vermiyon
    ---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

tamam abi durumu göre bakarız işkembe paça veya olmadı kelle balık çorbası mı ? abi sen beni zehirleye mi çalışıyorsun ben laz damadı yım ama kara lahana balık çorbası hamsi pilavı gibi yemekleri hiç yemedim bundan sonra da yemem yani bakalım artık kuru poğça ya talim edecez galiba
    sen daha mıymıylan fatih onuda bulamıcan tereğlı ekmektende olacan ,karnın guruldaya guruldaya bincen motüre ulem içtinmide hemen çamur atıyon balık çorbasına

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ahaaaaa üstadım selamun aleyküm hangi mahalle nerdesin sen yauu kocaeli karamürsel mi yazıyo profilinde benmi yanlış okuyorum

sen yanlış okuyosun abi sana okulu bırakma diye söylemediler mi ilkokul 3 ten terk etmesydin orada yazanı daha doğru okurdun

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    aleyküm selam kardeşim yok ne demek ya olur mu öyle şey eskiden kaydım vardı da nickimi falan hep unuttum mecburen yeniden kayıt olmak zorunda kaldım hacı ömer ağa

Motosikleti
    crf 1000L + dio

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

sen daha mıymıylan fatih onuda bulamıcan tereğlı ekmektende olacan ,karnın guruldaya guruldaya bincen motüre ulem içtinmide hemen çamur atıyon balık çorbasına
    tamam abi tereyağlı ekmek olsun sen nasıl uygun görürsen sen öyle diyorsan öyle yaparız sen daha ii bilirsin abi

Motosikleti
    aleyküm selam kardeşim yok ne demek ya olur mu öyle şey eskiden kaydım vardı da nickimi falan hep unuttum mecburen yeniden kayıt olmak zorunda kaldım hacı ömer ağa
    bakma işin şakasındayım münir ağabey mi diyeceğim hassas olduğum konuların başında gelir : ben irfan yaş 36 bu arada

balık adasının karşısında ki adalı ekmek fırınında olacağım ben pazar sabahı 8:30 gibi orada buluşursak adapazarından gelecek f 54 (fatih )arkadaşımızı da bekler ordan hep beraber gazlarız :9

ayırca yine siteden karamürselli bir kaç kanka daha var onlardan ses soluk çıkmıyor onlara telden ulaşıp haber edeceğim sonra yav kıl oldu tüy olduda bize haber vermiyon diye geçirmesinler kalplerinden,

sanki biz müdavimiz yauuu bana aktif arkadaşlar lazım her tarafa yalnız koş olmuyo valla

bu arada tanıştığımıza çok sevindim

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

tamam abi tereyağlı ekmek olsun sen nasıl uygun görürsen sen öyle diyorsan öyle yaparız sen daha ii bilirsin abi
    hahhh şöleeee hizaya gel irfan abinin şevkatli kollarına bırak kendini seni aç koyacak değiliz ya kardeşim allah ne verdiyse bakacaz bi hal çaresine artıkın

---------- Post added at 21:20 ---------- Previous post was at 21:16 ----------

sen yanlış okuyosun abi sana okulu bırakma diye söylemediler mi ilkokul 3 ten terk etmesydin orada yazanı daha doğru okurdun
    yok be fatih kocaeli-karamürsel okuyunca münir arkadaşın profilinde acayip sevindim valla hemde şaşırdım , karamürselde yaşıyoruz fakat birbirimizi tanımıyoruz ve sitede tanışıyoruz bu 2. oldu bana ,

bide ethem76 var onlada mete tanıştırdı yav ayıp bize yavvvv kahroldum

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    tamam abi öyle olsun elbet buluruz bir şeyler açlıktan ölecek halimiz yok çizi halley falan olsa da yeter yani

Motosikleti
    tamam abi öyle olsun elbet buluruz bir şeyler açlıktan ölecek halimiz yok çizi halley falan olsa da yeter yani
    senin için hazırladığım günün özel menüsü (çok nazlandığın için tereyağın iptal oldu, balık çorbasına çamur attın , bir gün öncesinden kalan bayat , ekmek, tuz, ve misler gibi klorlu terkoz suyu )

allah bunuda aratmasın bunun için bi konu açsam tüm mt başıma üşüşür hani bana hani bana yokmu diye

eeeeee alıştın kıymalı kuşbaşılı pideye , ama genede dayanamam kardeşim ben sana da imkanlat yokmu o imkanlar, mavili atatürklü kağıt sıkıntısındayım bu aralar

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    08.30 çok erken değil mi ben sana abi diyim yaş 32 gerçekte piyanistlik var mı

Motosikleti
    memnun oldum münircim evet yaklaşık 23 yıldır org çalıyorum şimdi diyeceksinki abi ben seni bilmiyorum doğrudur fakay yalova piyasasında çok takıldım 10 yıl kadar önce tavşanlıdan buraya yerleştim ondan olabilir , yani kısaca piyanistlik te var ,düğün işi mi var yoksa ????

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kendisi aslında darbuka çalar ama piyanist yazmış yanlış bilgilendir me mt yi irfan abi yakışmıyor sana

Motosikleti
    kendisi aslında darbuka çalar ama piyanist yazmış yanlış bilgilendir me mt yi irfan abi yakışmıyor sana
    meret ufaktan hafif bişey olsa pazar günü alırdım senin ifadeni 1.5 cbf parası olduğu içün motosiklete atıp taşımak gibi bir lüksüm yok ama gene bi tilki var kafamda o da sürpriz olsun pazara

yani illa beni tahrik edecen şimdi sana bi resim bödöslerim görürsün gününü

Motosikleti
    XXXL 1000 VARADERO
    düğün işi geçti be abi çok oldu yok bende bayağı takıldım şaban var kesin tanırsın onunla 1.5 2 sene düğünler kınalar falan 10 sene önce o zamanlar hiç merak etmedim geçen sene bir org hevesi sardı gittim yamaha or 700 aldım bebeceremedim sattım yine dayanamadım gittim roland ex 46 aldım onu da sattım ahım var org çalmayı öğrenmek hayatta allaha çok şükür ne istersem oldu bir tek onu beceremedim çok sabır isteyen bişey ve hemen bişey almak istiyosun kafayı yedim org yüzünden

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    meret ufaktan hafif bişey olsa pazar günü alırdım senin ifadeni 1.5 cbf parası olduğu içün motosiklete atıp taşımak gibi bir lüksüm yok ama gene bi tilki var kafamda o da sürpriz olsun pazara

yani illa beni tahrik edecen şimdi sana bi resim bödöslerim görürsün gününü
    ya bırak bu işleri irfan abi sen kibariye ile birlikte fotolarını koy darbuka çalarken hani bana göstermiştin sapanca kenarın da

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)