Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MT İZMİR TAYFASI 21/01/06 Saat 19:00da Göztepe Mymoon Da Toplaniyoruz

Motovento
    REKLAM ALANI
    TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili dayı,
    Öncelikle aramıza hoş geldin, aslında biz cuma akşamları toplanıyorduk (bu arada ben de grubun yeni üyelerindenim) Bu haftaya mahsus cumartesi toplanıyoruz diye umuyorum. Çünkü cuma toplantıları daha cazip geliyordu. Bu arada da kendi fikrimi de sıkıştırmış oldum. Bedri açık adresi yazmış gerçi. İsterseniz direk oraya veya 18:30 gibi Bedri'yle konakta buluşup (ben bizzat öyle yapmayı düşünüyorum) gidebilirsiniz. Toplantı konusu dediğiniz gibi sadece gezi planı yapmak olmuyor. Ağırlıklı motosiklet olmak üzere her konudan sohpet oluşuyor kendiliğinden, ayrıca benim eğitim diye nitelendirdiğim toplu süreşler hakkında arkadaşlarımızın, abilerimizin görüşleri, önerileri konuşuluyor. Bu güne kadar böyle oldu bundan sonra böyle olucak. Herşeyden öte (her nekadar da son olaylarda aksi oluyormuş gibi gözükse de) çok eğlenceli vakit geçiriyoruz. Ben her buluşmayı iple çekiyorum. İnanıyorum sizde tiryakisi olucaksınız. Motorsiklete gönül vermiş vermemiş herkezi de aramıza bekliyoruz. Bize katılanı nasıl olsa motosiklet bağımlısı yaparız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    Alıntı Dayı adlı üyeden alıntı
    Selamlar.

Sitenize dün yeni katıldım.
    Cumartesi gece buluşma ile ilgili bir şey sormuştum ama maalesef gerginlikten dolayı kimse bir şey yazamadı.
    Bugün umarım hararet düşmüştür.
    Her toplulukta bazen böyle şeyler olur ama önemli olan sonradan pişman olacağımız derecede kırıcı olmamak.
    Dostluklar kolay kurulmuyor bazen susmasını da bilmek lazım.

Dünkü sorum, Genelde Cumartesileri buluşup Pazar Günü gezilecek yer ile ilgili kararlar mı alıyorsunuz?

Kabul ederseniz bizlerde aranıza katılmak isterdik!!
    selam arkadaşım,
    öncelikle aramıza hoş geldin.içimizdeki rahatsızlığın dışa vurumu için kusura bakmayın.bunlar düzelecek eskisi gibi olacağız.seninde dediğin gibi sana cevap verememizin sebebide budur.

normalde bizler cuma toplanıyorduk ama bu hafta cumartesi dendi.cumaları toplandığımızda pazara gezi düzenliyorduk.ama bu hafta gezi yapmayı düşünmüyoruz.malum bayramdan yeni çıktık.ama sen yinede aramıza katıl seninle hem tanışmış hemde ortamı görmüş olursun.gerginlikler elbette geçicidir bu grub yeni birbirimizi yeni yeni tanıyoruz.böyle şeylerinde olması normaldir.

buradan izmirli bütün motor sever arkadaşları cumartesi bekliyoruz.

KARAKIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok
    Alıntı daspexia adlı üyeden alıntı
    iyi gezmeler

hahahahahaayyyy ne oldu ki kara kız ne işin var bursada bakiim?

sevgilimin yanına gitcem artı orda bi toplantı var ona katılcam
    PAMUKTAN PRENSES Mİ OLUR??? PRENSES DEDİĞİN TAŞ GİBİ OLUR

tiryakim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun 250
    merhaba sevgili İzmir gubu.Bu kadar yazıldı ve konuşuldu ama halâ konu anlaşılmamış.Bizim ne site nede arkadaşlarla bir sorunumuz var.yapılan geziler monotonlaştığı için problem oldu.Gupta lider değil öncü arkadaşlara ihtiyaç var diye düşünüyorum.Ayrıca kenan sen hatanı biliyosun aslında ama kabul etmiyorsun.Bayram gezisinden önce uzun uzun konuşmuştuk.Eğer birden fazla insan senin için aynı şeyi düşünüyosa...Başka bir açıdan bakman lazım. tabiki güzel gezilerimiz oldu.teşekkürler ama yeterli olamadın.Bence sana samimi ve dürüst olan insanları kaybetmemelisin nacizane fikrimdir.Cumartesi akşamı görüşmek üzere

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    evet dayı arkadaşım sen de bizim gruba katılabilirsin ve katıldıktan sonra bizleri daha iyi tanıyabilirsin bu haftalık toplantımız cumartesi toplantıda yine başka bir tarih kararlaştırabiliriz
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Alıntı karakiz adlı üyeden alıntı
    sevgilimin yanına gitcem artı orda bi toplantı var ona katılcam
    hadi bakalım bizlerdende selam söyle aşkın şoparcana resimleri bekliyoruz özledik keratayı resimlerden bari görelim tamam bizim selamlarımızı ilet.eski üstadlarada selam de ok.onlarıda bekliyoruz resimlerden hadi bakalım.kazasız belasız git.

arkadaşlar bu ayrılık olmaz bende yakında girecem aranıza işlerimi halledeyim tanışıcaz yahu.Böyle ayrı gayrı olmaz ki

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili arkadaşlar,
    1 Haftadır hasta yattığımdan konuların da bu aralar koşturuyor durumda olmasından topikleri pek takip edemedim.
    Ama insan şu yazılanları okurken bile geriliyor ve üzülüyor.
    Lütfen şu iki günlük dünyada kırıcı olmayalım ve birbirimizi sevelim.
    Sevemiyorsak ta en azından tahammül edici olalım.
    İnşallah iyleşirsem ben de toplantıya geliceğim. Umudum Tüm arkadaşlarımı eksiksiz birarada görebilmekGrubun gittikçe büyümesi kalabalıklaşması taktir edersiniz ki beraberinde farklı düşünce sahibi olan arkadaşların da sayılarının atrmasına neden olmakta. Madem ki gruba katılımda bir sınır koymuyoruz ve asgari müşterk olan motor sevgisi etrafında toplaşıyoruz. O zaman alt gruplar oluşması tabii olacaktır. Bu daha samimi arkadaşlar alt grupları olabildiği gibi farklı arkadaşlarla farklı yerlerde hafta sonları geçirmek isteyen arkadaşlar alt grupları da olacaktır. Tabii olarak oluşacak bu alt gruplar bilmelidirler ki diğer alt gruplar düşman değildir ve ortak çıkarları olan motor sevgisi konularında tek vücut olmak gerektiği günlerde onları yanyana getirecek olan yegane şey seviyeli bir şekilde geçirdikleri geçmiş günler olacaktır.
    Sevgi ve saygılarımla

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    sevgili bedri, hep aynı yerlere takılmaktan bıktıktan sonra her ne kadar nasıl biryer olduğunu bilmesek de değişik bir mekan önerdiğin için teşekkürler. senin zevkine güveniyorum bundan sonra da değişik ve hoş mekanlarda olsun toplantılarımız

Motosikleti
    zaten benimde istediğim gruptaki tüm arkadaşların her hafta farklı mekanlar bulması böyle olursa daha zevkli olur

Motosikleti
    kanuni 125 T
    cumartesi icin not alınmıstır.
    oradayım görüsürüz...

Motosikleti
    hadi bakalım daha çok kişi gidelim de cafeyi kapatalım bari cumartesi için yer ayırtcam

evet bende geliyorum bu toplantıya. şunlar veya bunlar diye birşey yok ve kimse kimseye bir avantaj sağlamıyor hiç bir konuda sadece her zamanki hastalık oturup konuşamıyoruz konuşup anlaşamıyoruz.sebep cıkar catışmalarımı,egomu kibirmi ne ?olamaz çünkü 2 geziye 3 toplantı katıldım herhangi bir arkadaş şurası uygun demiş uygun görenler gitmiş .ben burada şahsıma ait herhangi bir özel muamele görmedim zaten hoşlanmam da ama kanımca bunlar zamanla oturacak şeyler mesafeleri korumak lazım ben kendim için maddi ve manevi bir fedakarlık görmedim şu ana kadar olurda görürsem o da yapan arkadaşla aramda kalmalıdır diye düşünüyorum ne demişler( veren el alandan hayırlıdır)(emanet ata binen tez iner)gibi ata sözlerimiz kısaca bu mevzuları özetler gibi

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    maddi manevi fedakarlık kişilere özel olmuyo zaten özkan abicimmm yapılan bişey oluyosa guruba oluyo bu konuları konuşur sohbetini yaparız bir aradayken anlaşamadığımızı düşünürken buradan karşılıklı yazışarak hiç anlatamayız derdimizi sevdiğim bir abimsin yarın konuşur sohbet ederiz ama bu konuları kısa geçicem valla yeterince gerildik

maddi manevi fedakarlıklardan kast edilen ne onu anlatırım yeter sonra daha nezih daha konuşmaya değer sohbetlere geçeriz yarın görüşürüz saygılarr

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    ya dizliklerimiz,beliklerimiz,birde eldivenlerimiz eksik.

allah yardımcınız olsun

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    benimde bellik ihtiyacım var diğerlerini almıştım kanaka bu eksikleri tamamlayan arkadaşa sölesende bi el atsa ..........

Motosikleti
    evet geleceklerin listesi şimdilik

EGELİM
    LANCELOT35
    HALAOĞLU
    ONEWAY
    ÖZKAN
    PİYADE
    TENTEN35
    REDPEPPER
    TİRYAKİM
    MKERDAL
    OKRAM
    BABYFACE
    12 kişiyiz fakat bu sayı bence çok düşük HADİ İZMİRLİ MOTORCULAR GÖZTEPEYE EĞLENMEYE

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    bedri eşleri unutma.sonra rus falan getiriyoruz düşünürler.

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu bize yakışmıyor. Hala biz diyorum farkındaysanız. Bugün girip bakınca siteye neler olduğuna çok şaşırdım. Guruplar kurulmuş isimler belirlenmiş. Kimseyi hiç bişey için zorlayamayız elbette ama bunun çözümü bu değildi. Birlik ve beraberliğimizin bozulmuyacağını sanıyordum ve bu özelliğimizi herkeze övünerek anlatıyordum. Böyle olması taraftarı değildim. Bu konu hakkında da başka bişey söylemek istemiyorum zaten yeterince konuşuldu.
    Gezginler toplantısı bizim toplantımız diye katılıyordum. Tayfaların veya Yeni Gezginler grubunun toplantısı diye değil. (Bu arada hayırlısı olsun). Ben karasız olduğumu, katılımcı LİSTENİZDEN ismimim silinmesini rica edicem. Tüm dostlara sevgiler saygılar

Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    tenten35 kararına saygı duyarız...

redpepper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Alıntı TenTen35 adlı üyeden alıntı
    Bu bize yakışmıyor. Hala biz diyorum farkındaysanız.
    tenten kardeşim neyin yakışmadığını söylermisin biz sadece karakter yapısını bize yakıştırmadığımız birkaç kişiyle aynı ortamda bulunmak istemiyoruz bu isteğimizi mi bize yakıştırmıyorsun sitede zaten taraf olayı yok biz arkadaşlarla toplanıp geziyoruz kapımız da herkese açık zaten aramızda görmek istemediğimiz kişiler kendini biliyor zaten onun haricinde ne kimseye kırgınlığımız var ne de biz kendimize yeteriz diye bir iddiamız ayrıca herkesin düşüncelerine de saygımız var

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler