Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yönetim Kurulu Toplandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    danger0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    İstanbula gelen Aydın arkadaşımızı ziyaret ettik, daha doğrusu görmek için ayağımıza çağırdık beşiktaşa . Ama dönüşte birliğine kadar teslim ettik.
    Bütün sitenin Kulaklarını çınlattık, haberiniz olsun onlar biziz

Buyrun fotolar.

Biz ilhamlarimizi gokten ve gaipten degil dogrudan dogruya hayattan almis bulunuyoruz. K.Atatürk

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    valla şimdi darılırım........abişler benim haberim olmadı...neyse aydın kankiyi özel ziyaret edeyim bende...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    amanın resme bakarken bile titredim modlar ağır abiler buluşmuş hakkımızda hayırlı olsun bir trafikten bir bu abilerden çekiniyorum
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    selam olsun heeeeeeyyyyyyyyy...
    (okuyunca alır selamımı )
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    aydınn biraz kilomu almış ne?? valla iyi bakıyolar kardeşimize belli en kısa zamanda sağlıklı sıhatli aramıza katılımasını bekliyoruz özledik beeee erhan olcay ve mert e de selamlar buradan ya arasıra böle bir araya gelin de fotolarınızı görelim iyi oluyo valla bayramda marmariste barışla albüm yapacaz inşallah sizde o resimlere bakıp bakıp iç çekersiniz

Motosikleti
    arkadaşlarr...power kanka yanımdadır...hepinize çok selamı var...

kendisi diyorki.....ŞAFAK KARANLIK METE HAN ABİİİ....BATSIN BU DÜNYAAAAAA...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    eyong, sen göbekliymişin be
    May the Force be with McLaren Mercedes

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    MYK toplantısı çok güzel geçti ağır bir hava hakimdi
    diğer modlar işi olduğu için gelemediler (ceza kurulu bir ara karar vericek onlar için )
    adı İstanbuldayız ama arayan soran yok walla, Metehan abimle beraberiz şuan oda olmasa gurbet elde yalnız kaldık
    bir ara bir toplantı yapın süpriz konuğunuzda ben olayım. Askeriyede net olsa toplantıyı ben yapıcam ama olmuyor
    Gültekin abi clasic asker saati ama işe yarıyor işte abi bu arada senin mekan nerelerde bana yakın mı görüşelim kısa zamanda
    Kenan haklısın devlet bakıyor askerine iyice dağıtdık ama toplucaz inşallah ha bu arada modlukta hayırlı olsun
    ERASER WİLL COME BACK

Motosikleti
    kankam burda mete han kardeşin emrinde....istanbulda seni yalnız bırakmayız...

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    sağol aydınım sana bakmıyacaklarda kime bakacaklar ya dalyan gibi delikanlı gönderdik askere valla senle beraber şafak sayıyoruz burada en yakın zamnda görüşmek dileğiyle kardeşim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aydın benden habersiz myk olmuş kınıyorum bizde kenanla buluşup ege yönetim kurulu yaptık....
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet inanılmaz keyifli bir marmaris gezisiydi barışı tanıdığıma çok memnun oldum gerçekten çok sıcak çok iyi bir arkadaş çok hoş vakit geçirdik sohbet güzel marmaris güzel rakı şiş kebap güzelll herşey için çok teşekkürler sevgili BARIŞ

marmaris ile ilgili elimdeki resimleri yayınlayacağım barışın çektiği ve msn den gönderdiği resimler ama birçok resim hemde en güzelleri barışın bilgisayarındaki sorundan dolayı silinmiş birde benim cep telefonumdakiler var olan resimleri yayınlayacağım marmaris topiğinde

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    herşey motor için herşey motor için
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tüh be ben bu topic i kaçırmışım
    Lan Mert sadece 3 tane mi resim çekildik biz, tamam toplantı basına kapalı yapıldı ama üyelerimzden gizlimiz saklımız yok

Water im ciğerim, eh işte hafif bi göbek yaptık kendimize. Zengin dursun diye
    Çoluğa çocuğa karıştık yav yaş geçiyor olsun o kadar

EDİT : Bir daha baktımda hakketten çok kötü çıkmış be göbek, normalde o kadar yok. Erhan ım sağolsun besledi bizi çocuk menüsü ısmarladı ondan şişmiştir
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

powerbyaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsr600 2009
    1 ay oldu ya ne zaman üyelerle tanışıcam zaten sibirya soğuklarıda başlıyor en kötüsüde o soğukta denize dalmaya başlıcaz neyse buz kalıbına dönüşen powerbyaydini görürsünüz artık
    ERASER WİLL COME BACK

ozgur_zrolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250 elegance
    ayrdınım motorcu motorcuyu yolda bırakmıyor farkındamısın.seni özledik ama şimdilik istanbul tayfasına emanetsin.antalya grubunun slm vardır.
    MT Motorize07 Antalya Grubu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler