Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Motosikletleri Fark Edin Etkinliği

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    kısmetse pazar günü ordayım,yagsada yagmasa da nede olsa çalışma bizler için,sizleri de bekleriz dostlar
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    bu etkinlikten başta izmir olması , diğer illerde de başlamasını temenni ediyorum
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu etkinlikten başta izmir olması , diğer illerde de başlamasını temenni ediyorum
    Bunu bir davet olarak kabul eder İzmire Gelirim bakın ona göre.

Her şakada biraz ciddiyet vardır. Nedersiniz İzmirliler. Haydi diğer illerdeki motorcular elleri görelim.

Bu hafta İstanbulda ilki olacak bakalım duruma göre neden olmasın tüm yurtta yaparız.
    Detaylı bilgi için tıklayın;
    http://www.radyomoto.com/Default.asp?mxz=haber&hid=345
    PIAGGIO X8 200 eksi 120 km/h
    Polemik Yok. Sende Kendi Açından Haklısın.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için çok teşekkürler.Cumartesi orada olup elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
    Facebook linki varmıdır ben göremedim yorumlarda.Varsa eğer oradada paylaşacağım.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bir etkinlik düzenlediğiniz için çok teşekkürler.Cumartesi orada olup elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım.
    Facebook linki varmıdır ben göremedim yorumlarda.Varsa eğer oradada paylaşacağım.
    Evet arkadaşlar bu etkinliğin finansmanın karşılıyan ne finansmanı derseniz iki adet 1500 x 600 Cm Pankart 10.000 Adet Hitabe basımı. http://www.radyomoto.com/ orada bilgiler mevcut. Ayrıca Radyo Moto Facebook Grubunda da etkinlik olarak duyrulmakta.

linki: http://www.facebook.com/editpicture....d=108337287405

Bu Hafta Sonu yani 26 Aralık Cumatesi ve Pazar Günü 27 Aralıkta bu etkinlik yapılacak. Cu martesi hafif yamur olacağı söyleniyor ama Çdır ve Hemen yanımızda Haldun Taner Sahnesinin Kafesi var, Kafe ile görüşmeler yapıldı bize tenzilatlı tarife uygulayacak. Örnek : Çay 0.75 TL - Nes Kafe 1.00 TL - Sahlep 1.50 TL - Tost Kaşarlı 1.00 TL - Tost Karışık 1.50 TL - Su 0.50 TL
    Bu fiyatlar %50 indirimlidir ve biz Motosikletçilere özeldir.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı Derkunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar bu etkinliğin finansmanın karşılıyan ne finansmanı derseniz iki adet 1500 x 600 Cm Pankart 10.000 Adet Hitabe basımı. http://www.radyomoto.com/ orada bilgiler mevcut. Ayrıca Radyo Moto Facebook Grubunda da etkinlik olarak duyrulmakta.

Bu Hafta Sonu yani 26 Aralık Cumatesi ve Pazar Günü 27 Aralıkta bu etkinlik yapılacak. Cu martesi hafif yamur olacağı söyleniyor ama Çdır ve Hemen yanımızda Haldun Taner Sahnesinin Kafesi var, Kafe ile görüşmeler yapıldı bize tenzilatlı tarife uygulayacak. Örnek : Çay 0.75 TL - Nes Kafe 1.00 TL - Sahlep 1.50 TL - Tost Kaşarlı 1.00 TL - Tost Karışık 1.50 TL - Su 0.50 TL
    olması gerekenler yapılması gerekenler yapılmış bize katılmak ve orda üstümüze düşen neyse yapmamız gerekıyor haydi arkadaşlar ben pzar gunu nasıpse ordayım

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olması gerekenler yapılması gerekenler yapılmış bize katılmak ve orda üstümüze düşen neyse yapmamız gerekıyor haydi arkadaşlar ben pzar gunu nasıpse ordayım
    Evet dostlar;

Un hazır, Şeker hazır, Tencere ve Ateşimizde var. Haydi gelin buyrun birlikte karıştırıp helvamızı birlikte pişirelim.

İlk Etkinlik Haftamız bu hafta yani 26 - 27 Aralık 2009 Kadıköy İskele Meydanı Haldun Taner Sahnesi Önü. Saat: 10:00 dan İtibaren ordayız. Sizden sadece katılmanız bekleniyor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:18 ----------

Dostlarım bu hafta sonu hava hafif yamurlu olacağı şeklinde bildiriliyo Meteorolojiden.
    Hafif bölgesel yağişli olması bizi yıldırmıyacak. ETKİNLİK ALANIMIZDA KAPALI MEKANLARIMIZ VAR. Bu yamur bizi yıldıramaz sanırım biz orda olucaz sizleride bekliyoruz.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Evet dostlar;

Un hazır, Şeker hazır, Tencere ve Ateşimizde var. Haydi gelin buyrun birlikte karıştırıp helvamızı birlikte pişirelim.

İlk Etkinlik Haftamız bu hafta yani 26 - 27 Aralık 2009 Kadıköy İskele Meydanı Haldun Taner Sahnesi Önü. Saat: 10:00 dan İtibaren ordayız. Sizden sadece katılmanız bekleniyor.
    abi bir dakika ben yanlışmı anladım motosıkletı fark edın etkinlıği değilmi onun için orda olmayacakmıyız nerden cıktı şimdi helva hep beraber helvamı yapacağız

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı:
    Derkunt Nickli Üyeden Alıntı
    Evet dostlar;

abi bir dakika ben yanlışmı anladım motosıkletı fark edın etkinlıği değilmi onun için orda olmayacakmıyız nerden cıktı şimdi helva hep beraber helvamı yapacağız
    Bu bir benzetme bunu seninde anladığını ve latife olsun diye yazdığını biliyorum. Bu şekilde neşeli müzikli ve güzel bir etkinlik olacak.

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Dostlarım bu hafta sonu hava hafif yamurlu olacağı şeklinde bildiriliyo Meteorolojiden.
    Hafif bölgesel yağişli olması bizi yıldırmıyacak. ETKİNLİK ALANIMIZDA KAPALI MEKANLARIMIZ VAR. Bu yamur bizi yıldıramaz sanırım biz orda olucaz sizleride bekliyoruz.

Sanmak nedir usta? Kesin oradasınız değil mi? Ona göre geleceğim..

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Geçen geçtim kadıköyden iskeleyede indir sırf görmek için kimse yoktu yanlış bi yere mi gittim?
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Toqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen geçtim kadıköyden iskeleyede indir sırf görmek için kimse yoktu yanlış bi yere mi gittim?
    yer büyük ihtimal dogrudur da zamanı pek tutturamdın galiba etkinlik zamanlarına bi gözatıver
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Mustafa_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet 250 olsa iyidi
    Basta Bu tür düşüncede emeyi kişiye teşekkür etmek istiyorum gercekten yapılması

gerekken bi organizasyon tebrikler bizede bulusma tarihi ve saatide orda olmak düşer ark.

Ben ve sarı motorum ordayız

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Mustafa_87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Basta Bu tür düşüncede emeyi kişiye teşekkür etmek istiyorum gercekten yapılması

gerekken bi organizasyon tebrikler bizede bulusma tarihi ve saatide orda olmak düşer ark.

Ben ve sarı motorum ordayız
    inş havalarda güzel giderde randıman alabiliriz
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben yarın motorsuz geleceğim sanırım ama geleceğim

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Etkinlik zamanları nedir her gün diye biliyodum ben?
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanmak nedir usta? Kesin oradasınız değil mi? Ona göre geleceğim..
    Evet Arkadaşlar yarın sabah 10:00 dan itibaren Kadıköy İskelesi Haldun Taner Sahnesi Önündeyiz. Yamur fazla yağmıyacak ve ilk Etkinliğimizi yapıcaz.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500

Teşekkürler
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Motosikleti
    PIAGGIO X8 200
    Alıntı Toqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlik zamanları nedir her gün diye biliyodum ben?
    Etkinlik için 4 haftalık müsade alındi. Hava şartları müsait olduğu "Yağış olmayan haftalarda" yapılacak. Hava müsait olursa 4 haftada bu etkinliği yapıcaz. HİTABEMİZİ DAĞITACĞIZ......

1. Etkinlik Haftamız 26 ve 27 Aralık 2009 Cumartesi ve Pazar Saat: 10:00 dan 18:00
    2. Etkinlik Haftamız 02 ve 03 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 10:00 dan 18:00
    3. Etkinlik Haftamız 09 ve 10 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 10:00 dan 18:00
    4. Etkinlik Haftamız 16 ve 17 Ocak 2010 Cumartesi ve Pazar Saat: 10:00 dan 18:00

Bu Haftalardan hangisinde müsaitseniz yanımızda olun. Birlikten Güç Doğar. Birlik beraberliğimizi Gösterelim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:20 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yarın motorsuz geleceğim sanırım ama geleceğim
    Arkadaşlar nasıl gelirseniz gelin yeterki gelin.

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar şuanda inanın ve inanın ağlıyorum:(:(:( allah sizden razı olsun süpersiniz yaa inşallah medyada orda olur arayın gelsin.. pazar günü kaza geçirmiştim bu pazar aracın beni FARK ETMEMESİ üzerine bacağım kırıldı şuan evde yatıyorum inanın bu konuyu gördüm çok çok duygulandım alalh sizlerdenrazı olsun ayağa kalkarsam o zaman kadar bende geleceğim

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler