Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

[istanbul mt]08-09 agustos muhabbetin yeni adresi ''KIYIKÖY'' e gidiyoruzzz :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya canım benim bana vicdan muhasebesi yaptırma.. sonra pişman olursun..
    lütfen kadir lütfennn suçluluk hissetme. gelemiyorum diye üzülme sakın... bu hafta canın bizimle olmak istemiyo olabilir... herzaman birlikte eglenicez diye bi zorunlulugun yok. şartlarda müsait ama gelmemeni anlayışla karşılayabiliriz canımcım
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    1,6 TL/lt caner..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Günaydın ahali

Motosikleti
    offf canım sıkılıyo ya
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lütfen kadir lütfennn suçluluk hissetme. gelemiyorum diye üzülme sakın... bu hafta canın bizimle olmak istemiyo olabilir... herzaman birlikte eglenicez diye bi zorunlulugun yok. şartlarda müsait ama gelmemeni anlayışla karşılayabiliriz canımcım
    burda biraz duygu sömürüsü seziyorum ben
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    My Kawa..
    seni uyardım.. sana dedim.. sana söyledim.. sana kendimi dinletemedim.. sana kendimi anlatamadım..

anlayışın için teşekkür ederim.. beni bi sen anladın sende yanlış anladın.. boşver.. nasıl bilmek istiyorsan(ız) öyle bil(in)...
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda biraz duygu sömürüsü seziyorum ben
    sömürüyorumda anlıyan kim

seni uyardım.. sana dedim.. sana söyledim.. sana kendimi dinletemedim.. sana kendimi anlatamadım..

anlayışın için teşekkür ederim.. beni bi sen anladın sende yanlış anladın.. boşver.. nasıl bilmek istiyorsan(ız) öyle bil(in)...
    nedemek canım benim çok anlayışlıyımdır bilirsin
    (kadir sen ne anlatıyon?)
    [/B]

Motosikleti
    My Kawa..
    sömürüyorumda anlıyan kim

nedemek canım benim çok anlayışlıyımdır bilirsin
    (kadir sen ne anlatıyon?)
    ne mi anlatıyorum.. senin anlamamakta ısrar ettiğin şeyi.. yok bizle birlikte olmak zorunda değilsin.. yok gelmek istemiyosun.. gelmek istemesem yüzümü göremezsin emin ol.. görüşmek istemesem telefona cvp vermem emin ol.. birlikte olmak istemesem burda yazmam emin ol..

ayrıca benim duygu kırıntılarımıda sömürme..

Motosikleti
    RAMZEYQM250 2010
    kuyucadısı çok güzel bir organizasyon bende katılmak ve sizlerle güzel saatler geçirmek isterdim ama malesef askerdeyim.size iyi eylenceler dilerim.umarım hiçbir sorun yaşamadan gidip gelirsiniz.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Alıntı AYGÜL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayy az kaldııı
    yüzülecek yer nasıl acaba
    karadeniz yüzülecek yer. adı gibi. nbir anda deliriyor. sahile yakın bir yerdesiniz birden bir bakıyorsunuz ayak bastığınız yer yokolmuş. ben o bölgede kamp yaptığım süre boyunca çok fazla boğulma vakası ile karşılaştım. sahilde ik itane bot var. ayrıca güvenlik hafta sonu olunca sürekli turluyor. özellikle alkollu denize girmeye çalışanlar olursa onları uyarın. en son 2002 yılında ben bir kişiyi kıyıköy sağlık ocağına yetiştirmeye çalışmıştım. ve fakat kurtulup kurtulmadığını bilmiyorum. demem o ki denize aldanmayın ve deniz dalgalanmaya başlarda temkinli davranın. suyu ve kumsalı temizdir. bazı bölgeleri midye kabukları ile dolu olabilir onlara da dikkat.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    ne mi anlatıyorum.. senin anlamamakta ısrar ettiğin şeyi.. yok bizle birlikte olmak zorunda değilsin.. yok gelmek istemiyosun.. gelmek istemesem yüzümü göremezsin emin ol.. görüşmek istemesem telefona cvp vermem emin ol.. birlikte olmak istemesem burda yazmam emin ol..

ayrıca benim duygu kırıntılarımıda sömürme..
    oyyy kadir az geyik yapalım diyoruz olayı nerelere getirdin. kapatalım konuyu en iyisi

Alıntı mevlüttttt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuyucadısı çok güzel bir organizasyon bende katılmak ve sizlerle güzel saatler geçirmek isterdim ama malesef askerdeyim.size iyi eylenceler dilerim.umarım hiçbir sorun yaşamadan gidip gelirsiniz.
    sen ne zaman askere gittin
    hayırlı tezkereler şimdiden gelince çıkarırız acısını
    [/B]

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karadeniz yüzülecek yer. adı gibi. nbir anda deliriyor. sahile yakın bir yerdesiniz birden bir bakıyorsunuz ayak bastığınız yer yokolmuş. ben o bölgede kamp yaptığım süre boyunca çok fazla boğulma vakası ile karşılaştım. sahilde ik itane bot var. ayrıca güvenlik hafta sonu olunca sürekli turluyor. özellikle alkollu denize girmeye çalışanlar olursa onları uyarın. en son 2002 yılında ben bir kişiyi kıyıköy sağlık ocağına yetiştirmeye çalışmıştım. ve fakat kurtulup kurtulmadığını bilmiyorum. demem o ki denize aldanmayın ve deniz dalgalanmaya başlarda temkinli davranın. suyu ve kumsalı temizdir. bazı bölgeleri midye kabukları ile dolu olabilir onlara da dikkat.
    bilgiler için sagol abi senın ehliyet cıkmadımı hala ?

Motosikleti
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğin bilgiler için çok teşekkürler ortadadogulu
    [/B]

sudabatmayanadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK
    ben bugünkozyatagı carfursadan 2kişilik çadır aldım 19,99 tl ödedim ayrıca uyku tulumları 29tl den 19 tl inmiş gayet güzel bir adette şişme yastık aldım o da 2.50tl şu anda kamp için gerekli malzemelerimi tamamlamış oldum. bakarsınız ben cuma günü yola çıkabilirim... siz gelmeden yeşil vadide çadırımıda kurup denizimede girebilirim. vakti müsait olanlar varsa cumadan benle çıkabilirler...
    MOTOSİKLETSİZ İNSAN ÖZGÜR DEĞİLDİR

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Organizasyon güzelmiş. Gelsek mi acaba.?
    = = = Be Aprilia racer! = = =

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aha kim gelmiş nerelerdesin kardeşim sen
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    HERO HUNK
    düşünmene bile gerek yok bence, bak bende kozyatagında oturuyorum,,,

Motosikleti
    Alıntı sudabatmayanadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bugünkozyatagı carfursadan 2kişilik çadır aldım 19,99 tl ödedim ayrıca uyku tulumları 29tl den 19 tl inmiş gayet güzel bir adette şişme yastık aldım o da 2.50tl şu anda kamp için gerekli malzemelerimi tamamlamış oldum. bakarsınız ben cuma günü yola çıkabilirim... siz gelmeden yeşil vadide çadırımıda kurup denizimede girebilirim. vakti müsait olanlar varsa cumadan benle çıkabilirler...
    off gene ben en son gidicem sanırım

güzel diyosun ve hala soruyosun... al yengeyi gel tamer
    [/B]

Motosikleti
    HERO HUNK
    ben yeşil vadiye önceden gideyimde güzel yerden çadır yeri seçeyim...nasılolsa sizden önce gelmekle daha fazla tatil yapma şansım olacak...ayrıca cuma gelen olmassa tek gideceğim artçı gitmek isteyen olursada götürebilirim...ayrıca bugün carfursada çadır kurma çalışması yaptım ki kurarken acemilik çekmiyim diye aldım boş çadırı önce ordaki kurulmuşlara bakarak kurdum.. gerçekten çok kolaymış sonra söktüm torbaya koyup aldım... yeni çadır alacaklara bu yöntem önerilir....

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    konuyu toplam 12 üye seyredıyor 8 i kayıtlı üye hopp bakışmayın ordan ne dıyeceksenız deyın hadi bakalım kaldı iki gün

REKLAM ALANI
24. sayfa BirinciBirinci ... 14222324252634 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler