Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

2. Çan Motosiklet Severler Pilav Günü 10 Mayıs Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    kuzuda Çevirecek miyiz ? Ateşte Yakılacak mı Davul Zurna Var mı
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuzuda Çevirecek miyiz ? Ateşte Yakılacak mı Davul Zurna Var mı
    hayır özer
    aramızdan bir kurban seçicez onu çeviricez sonrada tam tamlarla dans edip ayin yapıcaz
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır özer
    aramızdan bir kurban seçicez onu çeviricez sonrada tam tamlarla dans edip ayin yapıcaz
    MotorHOcasıda Gelcekmiş Kurban O Olsun onu Çevirelim
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

Motosikleti
    MotorHOcasıda Gelcekmiş Kurban O Olsun onu Çevirelim
    çöp çekeriz kısayı çekeni çeviririz
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

yt_servan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph TİGER
    hayır özer
    gürkanı seçmeyelimde adam kart sabaha kadar anca pişer
    Bekliyorum; öyle bir havada gel ki vazgeçmek mümkün olmasın

Kazasız Sürüşler Dilekle Olmaz Eğitimle Olur

Motosikleti
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gürkanı seçmeyelimde adam kart sabaha kadar anca pişer
    evet yaaa çok haklısın bi bahaneyle uzaklaştırırz onu
    [/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    evet yaaa çok haklısın bi bahaneyle uzaklaştırırz onu
    biz osabah gelicez.. 7 gibi yola cıkıcaz 200 km cok uzak bi mesafe değil

Motosikleti
    erken gelin gece ateş filan yakarız
    [/B]

Motosikleti
    Triumph TİGER
    biz osabah gelicez.. 7 gibi yola cıkıcaz 200 km cok uzak bi mesafe değil
    gece eğlenceyi kaçıracaksınız yani

Motosikleti
    Triumph TİGER
    ne o yaa topic yalnız kalmış

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı yt_servan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gece eğlenceyi kaçıracaksınız yani
    faruklar bi önceki günden gelecekler.. biz 2 arkadaş pazar gelicez kısmetse. Evet topic yalnız kalmıs

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bursa 'dan Cem Amca, eşi Desparadox ve 2 misafiri ile gelecekler. Onları da kaydedin arkadaşlar. Umarım Çevre ilçelerden gelecek kayıtsız katılımcılarla 1000 kişiye ulaşırız.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    SYM GTS 250
    özcan1980
    Bursa 'dan Cem Amca, eşi Desparadox ve 2 misafiri ile gelecekler. Onları da kaydedin arkadaşlar. Umarım Çevre ilçelerden gelecek kayıtsız katılımcılarla 1000 kişiye ulaşırız.
    Bugün 17:30 PM
    evet bizde varız kaçırılcak gibi bi etkinlik değil valla harika olcak gibi bizede kamp yeri ayırın

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bu sene sayı oldukça fazla olacak görünüyor. Geçen sene 300'ün üstünde motosiklet gelmişti Davetiyenin altında anket şeklinde şıklar mevcut orada hazırlanıyor.

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bizde varız kaçırılcak gibi bi etkinlik değil valla harika olcak gibi bizede kamp yeri ayırın
    Sizleride orada bekliyor olacağız.
    Kuyuya taş atan kişi

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    İstanbul dan Çanakkale Çan a pilav gününe gidecek arkadaşlara bir Amme hizmeti vereyim dedim.
    Hepimiz korumalarımızı,kask'ımızı takıp Trafik, hız, limit ve kurallarına harfiyen uyuyoruz.Fakat hava güzel olurda,hani aşk'a gelen arkadaşlarımız olursa diye hatırlatma baabında yazıyorum.maximum 77 km/h

Yalova-Bursa-K.bey.Bandırma güzergahında Yalova çıkışında.Bursa Ovaakça girişinde Bursa çıkışı 30 km leri civarında ismini hatırlayamadığım bir yer.Uluabat a yaklaşırken (Sütaş fab.civarı) Karacabey çıkışı Bandırma arası iki yerde.Bandırma çıkışı Tahirova koyun üretme çiftliği Edincik arası.ve Sinekçi Köyü Biga arasında olmak üzere.Güzel çevirmeciler var

İstanbul-Tekirdağ-Keşan-Gelibolu güzergahı.
    Otobandan(kınalı çıkıştan sonra ) M.ereğlisi çıkışı.Yeniçiftlik giriş ve çıkışı(yeri değişir) T.Dağ a 10-15 km kala çift yönlü (bahtınıza ne çıkarsa) T.Dağ çıkışı Karıştıran rampasını çıkıp Namık KEMAL Yay tesislerini geçtikten sonraki sağa dönen viraj sonrası rampanın hemen ardında. Malkaraya gelmeden İnecik köyü civarında.(köy girişindeki solda Petrol ofistedir veya köy sonrası rampa geçildikten sonra.) hemen 15-20 km sonrası Dik yokuş inilirken solda çeşme ve küçük çeşmenin yanına dikkat.Orada yoksa Muhakkak Ahievren Köyü girişi veya çıkışındadır(tecrübe ile sabittir).Keşan a gelmeden 8-10 km öncesi çamların arasından yokuş aşağı inerken dikkat sağda Sa....Beton santralinin önündedir.Keşandan sonra tekrar dikkat seyyar dır can yakar.koru dağlarına sardınızmı devam virajların ve manzaranın güzelliğine doyum olmaz.Gelibolu ya yaklaşırken Evreşeden sonra Ortaköy ve Kavak yol ayrımı civarlarında ve Geli boluya 10 km kala yine azami dikkat.Lapseki Biga arası benim bildiğim temiz hiç denk gelmedim.Çan-Biga arasını hiç bilmiyorum......

Kısacası,Canınız buralarda durup bir şeyler yemek isterse diye tavsiyelerimi yazıyorum yanlış anlaşılmasın. Ben çok memnun kaldım buradaki muamelelerden.Tavsiye ederim
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul dan Çanakkale Çan a pilav gününe gidecek arkadaşlara bir Amme hizmeti vereyim dedim.
    Hepimiz korumalarımızı,kask'ımızı takıp Trafik, hız, limit ve kurallarına harfiyen uyuyoruz.Fakat hava güzel olurda,hani aşk'a gelen arkadaşlarımız olursa diye hatırlatma baabında yazıyorum.maximum 77 km/h

Yalova-Bursa-K.bey.Bandırma güzergahında Yalova çıkışında.Bursa Ovaakça girişinde Bursa çıkışı 30 km leri civarında ismini hatırlayamadığım bir yer.Uluabat a yaklaşırken (Sütaş fab.civarı) Karacabey çıkışı Bandırma arası iki yerde.Bandırma çıkışı Tahirova koyun üretme çiftliği Edincik arası.ve Sinekçi Köyü Biga arasında olmak üzere.Güzel çevirmeciler var

İstanbul-Tekirdağ-Keşan-Gelibolu güzergahı.
    Otobandan(kınalı çıkıştan sonra ) M.ereğlisi çıkışı.Yeniçiftlik giriş ve çıkışı(yeri değişir) T.Dağ a 10-15 km kala çift yönlü (bahtınıza ne çıkarsa) T.Dağ çıkışı Karıştıran rampasını çıkıp Namık KEMAL Yay tesislerini geçtikten sonraki sağa dönen viraj sonrası rampanın hemen ardında. Malkaraya gelmeden İnecik köyü civarında.(köy girişindeki solda Petrol ofistedir veya köy sonrası rampa geçildikten sonra.) hemen 15-20 km sonrası Dik yokuş inilirken solda çeşme ve küçük çeşmenin yanına dikkat.Orada yoksa Muhakkak Ahievren Köyü girişi veya çıkışındadır(tecrübe ile sabittir).Keşan a gelmeden 8-10 km öncesi çamların arasından yokuş aşağı inerken dikkat sağda Sa....Beton santralinin önündedir.Keşandan sonra tekrar dikkat seyyar dır can yakar.koru dağlarına sardınızmı devam virajların ve manzaranın güzelliğine doyum olmaz.Gelibolu ya yaklaşırken Evreşeden sonra Ortaköy ve Kavak yol ayrımı civarlarında ve Geli boluya 10 km kala yine azami dikkat.Lapseki Biga arası benim bildiğim temiz hiç denk gelmedim.Çan-Biga arasını hiç bilmiyorum......

Kısacası,Canınız buralarda durup bir şeyler yemek isterse diye tavsiyelerimi yazıyorum yanlış anlaşılmasın. Ben çok memnun kaldım buradaki muamelelerden.Tavsiye ederim

abi bu çevirmecilerde ehsap yüksek gelmiyo dimi
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Triumph TİGER
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi bu çevirmecilerde ehsap yüksek gelmiyo dimi
    kol böreği ikram ediyorlar. ama tadı güzel değil.

Motosikleti
    ZONGSHEN GY 200
    tekirdağ mt olarak ordayız munto sizleride buralara bekleriz hocamıda al gelin artık

biz ayın 8 inde yolacıkıcaz Allah nasip ederse özer lerde daha sonra gelicek
    :wiinkk: Arkamdan gelme bende kayboldum:cherry:

mutto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    50TT, XRV 750
    Alıntı Gökhan_17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekirdağ mt olarak ordayız munto sizleride buralara bekleriz hocamıda al gelin artık

biz ayın 8 inde yolacıkıcaz Allah nasip ederse özer lerde daha sonra gelicek
    Usta bekliyor olacağız sizi. Faruk uyandıracak sabah bizi Bu arada munto ne abicim
    Kuyuya taş atan kişi

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Ben de bir Çanakkaleli olarak İzmirden eşimle beraber geleceğiz. Bizim konaklama sorunumuz yok neyseki..
    Bu arada İstanbuldan bir arkadaşımı da kandırdım o da İstanbuldan gelecek..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler