Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

İZMİR AYVALIK SEFERİ ve RESİMLERİ

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    evet arkadaşlar sevgili izmir tayfası costantine emre izmirde şu an... baktı ki iyadei ziyaret yapmıyoruz bizim gideceğimiz yok ehhh habirede sallanıyoruz zaten nevrimiz döndü dur bir gidip bakayım demiş kankalarım napıyo cumartesi akşamı toplantıda fikir olarak sunacağım zaten ama ben şimdiden söyliyeyim pazar günü AYVALIKTAYIZ.... costantine ( emre ) stella ( ebru ) APV41 ( cengiz ) benim bildiğim izmir tayfası ölüme gelir beeee kankalarıyla ayvalık neki şurası ( 115 km. ) YOL DETAYLARI

buluşma yeri.......... karşıyaka girişi alaybey tersanesi önü
    buluşma saati......... 11.00
    güzergah............... menemen-tire-aliağa-bergama-dikili-ayvalık
    mola yerleri...........aliağa,dikili
    çaylar şirketten

program........ ayvalık şeytan sofrası-cennet tepesi-ve cunda gezisi..( çıplak çengi )

dönüş saati......17.30

EVET HADİ ELLERİ GÖRELİMM

+ Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    + Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    + Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    + Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    + Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ®******************************************®

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    abi ben artçı olabilirim ancak benim motor oraya ancak dönüş vaktine yetişebilir cengiz abim kabul ederse artçısı olabilirim motor u benim yine güzel bir yere kapatırız

Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajına ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    - Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    - Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    - Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ®******************************************®

lancelot35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    virago 535 ,ybr 125
    valla kenan biz düşünüyoruz.birde elleri görelim.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ZoR bE baba benim için zOrrrr...Ama şimdiden bişey diyemiycem.Niyetli niyetli zor olur bide benim akşam işim var ama bilmiyorum bişey diyemiycem...Kaç saat sürer beyler ortalama 1,5 saat civarı sürer sanırım demi Bu arada bu hafta cumartesi çalışıcam pazar günü izinliyim

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    forrapım yaklaşık evet 1,5 saat sürer çünkü yolda en azından bir defa durulacaktır ama yavaş yavaş gezerekten gidip gelicez zevkli olacak bence

Motosikleti
    kenan abi bu hafta incir altı yapalım bu ayvalık biraz uzak ve masraflı olur bence

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    one-way erkan inciraltı gezisini düzenliyor moto gp seyredilecekmiş ctesi toplantıda alınan karar doğrultusunda iki ekip yapılabilir herkezin gönlü olur hem gp izlenir hem CePe BİRŞEY OLMAZ ctesi akşam beraberiz nasıl olsa
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bencede

Motosikleti
    bencede çok motorize olur abiler

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Re: İZMİR AYVALIK SEFERİ İÇİN KAYITLAR BAŞLAMIŞTIR :)))

Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    benim bildiğim izmir tayfası ölüme gelir beeee kankalarıyla ayvalık neki şurası ( 115 km. ) YOL DETAYLARI

buluşma yeri.......... karşıyaka girişi alaybey tersanesi önü
    buluşma saati......... 11.00
    güzergah............... menemen-tire-aliağa-bergama-dikili-ayvalık
    mola yerleri...........aliağa,dikili
    çaylar şirketten
    kanka ben gelemiyorum,çünkü şu anda bodrumdayım,benden size küçük bir tavsiye;tire üzeriden gitmeyin,yolunuzu 200-250 km uzatırsınız çünkü tire tam aksi istikamette(torbalı'dan 45 km ileride)şaka bir yana düzeltmek istedim,size iyi eğlenceler

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    sefer başladı son kayıtlar yapıldı saat 10 00 da türk petrol önünden hareketle hayırlı olması dileğiyle hareket ve sonrasında tatlı bir yolculuk ümidiyle düzeyli bir hızla ilk mola yerine varış çay ve sohbet sonrası hareketle yola devam kabamızın ağrıdığı yerde ihtiyaç molası ve varış şimdi kudurma zamanı İZMİR TAYFASI herşey serbest komutuyla ayvalıkta iz bırakılacak resimler çekilecek ve gerekli yerlere iletilecek ayvalık kork bizden İZMİR TAYFASI gümbür gümbür geliyor (tabi tire üzerinden gidilmeyecek )knn herkez yolu biliyormu diye kontrol etti
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    ayvalık gezisi başarı ile tamamlandı doğrusu ben sabah kendimi asfalt ta tanıtmak için ve benim hobim asfalta yapışmak olduğu için bir suya girdim gaziemir de ve yere dehşet güzel kayarak yapıştım benim aprillia 1100 de çizik bile yok ama bu sefer benim karizma çizildi yolda bir de dönüşte tarık abim in çin li jınlun 150 si bir arıza çıkardı ama biz izmir ekibi olarak takım çalışması ile onuda çözdük veçok güzel bir yolculuk oldu tüm katılan izmir tayfasına çok teşekkürler

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    ayvalığa kadar gidip bir ayva bile yemeden döndük aman allahım mangal bir harikaydı salata makarna offfff neyse acıktım yine bak..... gezi gerçekten çok keyifliydi ayvalığa yaklaşık 23 km kala altınova sapağından dönülecekti fakat dedimya harika bir gezi oldu diye yol adeta altımızdan kayıp gidiyordu ve tarık kardeşim ( piyade) kendini güzel havaya ve rüzgarın akışına öle kaptırmıştıki kendisini ayvalık merkezden zor topladık arkadaşlar 80 km nin üzerine çıkmayacam dedi ama..... altın ova sapağına geldiğimizde tarık ayvalığa varmıştı bile allahtan sacit kardeşim hemen arkasından gidiyorduda ancak yamaha virago su ile dur diyebildi tarığa katılan emek veren herkese çok teşekkürler ( aysu.... kedi olalı bir fare tuttun hadi bakalım )

One_Way - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Haketen çok güzel bir geziydi. Hava harikaydı, yol çok güzeldi. Böyle bir yoldan sonra bizi bekleyen mangal keyfi ve bayanların bize şevkatle sofra hazırlama çabaları görülmeye değerdi. Gelemeyen arkadaşlar çok şey kaçırdı bence, ama umduğum fazla da gelen oldu

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    takımın demir başları gelmemezlik yapmıyo.... tarık kardeşim akşam topiği okuduktan sonra vayyy pazar ayvalığa gidiyoruz deyip depoyu fullemiş bile bende çok keyif aldım yoldan eeee tabi artçı nın da çok büyük faydası olmadı değil teşekkürler karakız ( burcu ) motor inanılmaz dengeliydi ve artçının büyük faydasını gördüm bir ara kaptırmışız kendimizi 140 km ile yolda ne var ne yok sol çektik kilo ile alakalı sanırım denge uyumu süppperdi yaw ( sus aysu... stella beni oyacak )

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sn arkadaslar ayvalık ğezimiz inanın cok iyi e ğecti donuste benim arac ın bujisi malum temiz saf benzinden dolayı kurum ve pislik yapısmasından dolayı atesleme ğorevine ara verince sakran cıkısında zorunlu bir tamir molası vermek zorunda kaldık cenğiz abinin tamir ğayretlerine eğeknn costantin sacit oneway eğelim arkadaslarımın t amir takımı ve en onemlisi moral desteklerine buradan cok tesekkur ediyorum.
    ayrıca uzun yol yapacak arkadaslar yanlarında 2 buji debriyaj teli ğerekli tamir takımı bir el feneri ve yedek pil farlar icin anpul bulundursunlar tavsiye ederim

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    yada kamyonet bulundurun yanınızda en yedeğinden one_way erkan gibi giderken motorla dönerken pikapla giderken sağda dönerken solda... kankam sen dert etme yaw biz sadece iyi gün dostumuyuz tabiki gurup olarak gidildiyse gurup olarak dönülecek seni orada yanlız bırakırmıyız hiçç elimizden geldi ve hallettiysek ne mutlu bize

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    ya ne dyorsun kenan, rodajı tamamlamamış bir scooterın izmirden ayvalığa diğer normal motosikletlerle aynı ritimde gitmesi bile büyük bişey bence bundan sonra artık hiçbir yol büyümez gözümde

Costantine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar;
    Ayvalığa gelen gelemeyen herkese teşekkür ederim.Herşey çok güzel çok özel,ve çok matraktı...Havanın güzel oluşu,mangalın tadı,muhabbetin koyusu saatler su gibi akıp geçti ve ben hiçbirinize doyamadım.Daha uzun soluklu buluşmalarda sıcak çay, alevli mangal başlarında buluşmayı tatlı sohbetleri daha sık tekrarlamak dileğiyle..Hepinize teşekkür ederim.İyiki varsınız

Aşkım:Herşey için teşekkür ederim.Burdan daha fazla yazamayacağım ama iyiki varsın iyiki benimlesin

Not:Fotoğrafları merakla bekliyoruz.

Motosikleti
    Keeway ARN 125
    Evsahipliği yaptığın için biz de teşekkür ederiz Constantine Herşey çok iyiydi

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler