Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

MT İZMİR 3.ncü yıldönümü kutlamasına tüm MT davetlidir. 23-24 Ağustos 08 kuşadası

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Mustafa,
    Bu Hotel yetecekmi bize yau ben endişelenmeye başladım cidden
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa,
    abi yetmezse plajda yatarız yaw hem otel parasından yırtarız
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    özer abi, havran motor dostlarının 11 kişiye çıkmasından başka bir gelişme yok, üstüne 111 kişide harran motor dostları gelse yinede mahçup olmayacaz

ve ilk günden beri inşallah ve kısmetse diye başlayan msjlar da kesinliğe bağlanmadığından sanırım kendilerini bu hafta sonuna ayarlayamayanlar da düşecek listeden

herkesin göbeene, ensesine ve ayaklarına üflenecek klima rüzgarı derecesinden, yemeklerinizin kalorilerine, deniz suyu sıcaklıklarından, gecenin sivrisinek popülasyonuna kadar her şeyi kontrol altında

@ibrahimb , ibrahim abi 7 niz ve +4ünüz ile hafta sonu görüşmek üzere

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yetmezse plajda yatarız yaw hem otel parasından yırtarız
    Evet ya...sıcak olacak amma yeni çadırımızıda bu vesileyle denemiş oluruz haahaa

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özer abi, havran motor dostlarının 11 kişiye çıkmasından başka bir gelişme yok, üstüne 111 kişide harran motor dostları gelse yinede mahçup olmayacaz

ve ilk günden beri inşallah ve kısmetse diye başlayan msjlar da kesinliğe bağlanmadığından sanırım kendilerini bu hafta sonuna ayarlayamayanlar da düşecek listeden

herkesin göbeene, ensesine ve ayaklarına üflenecek klima rüzgarı derecesinden, yemeklerinizin kalorilerine, deniz suyu sıcaklıklarından, gecenin sivrisinek popülasyonuna kadar her şeyi kontrol altında

@ibrahimb , ibrahim abi 7 niz ve +4ünüz ile hafta sonu görüşmek üzere

O zaman bizlerede,haydi hayırlısı demek düşer
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Günaydın izmir'imin güzel MT sakinleri
    iyi bir hafta ve bol bol sağlık ile kazanç hepinizede.....

Eeee....şafak 5 ve geri sayım başladı

Eeeevet sana davulda çok ama çok yakışmış
    Sana bundan böyle Davuldando dene davul oğul

Şahinde parlıyor hani gözlerim kamaştı yau
    Abi sağol yaagenç yaşta iş hayatı-üniversite-seminerler-müzisyenlik derken ne saç kaldı nede gençlik gören 30 yaşında zannediyor...Daha 23 ünde fidanım
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

Motosikleti
    CBF 250

Ulen mustafa allah iyiliğini versin, Yazı uslubuna ne güldüm yaaaa hahhaahahahaaaaa
    :pr::pr::pr:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Mustafa,

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaşırdın mı?.... Yeter yeter merak etme....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kumita45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KUMİTA45 im en sıkı , en güleç en fıstık kardeşim. senin sesin çıkmıyor hayırdır? Geleceksin di mi?
    Üzgünüm Murat abi telefondada konuştuğumuz gibi gelemeyeceğim... arkadaşlarda biilsin 24 ağustos günü Ankara'da bir arkadaşımın düğününde olmam gerektiği için aranızda olamayacağım herkese iii eğlenceler selamlarrr....
    asla bitmeyen aşk motosiklet aşkıdır

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı sahinbirinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi sağol yaagenç yaşta iş hayatı-üniversite-seminerler-müzisyenlik derken ne saç kaldı nede gençlik gören 30 yaşında zannediyor...Daha 23 ünde fidanım
    23 ünde fidanmış. O zaman gittardando pardon davuldando ile ikiniz bir fidanın güller açan dalı mısınız? bu şarkıyı size armağan ediyorum.

Alıntı kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzgünüm Murat abi telefondada konuştuğumuz gibi gelemeyeceğim... arkadaşlarda biilsin 24 ağustos günü Ankara'da bir arkadaşımın düğününde olmam gerektiği için aranızda olamayacağım herkese iii eğlenceler selamlarrr....
    kardeşim gönül seni de aramızda görmek istedi ama nasip değilmiş. Telefonda konuştuğumuzda da söylemiştin. Neyse sen bizim can kardeşlerimizdensin bunu unutma. Sevgilerle

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    son noktalar konmuş ve mutlu sona gelinmiştir EMEĞİ geçen çabalayan, baltalayan,süren,işleyen,mahsülü toplayan,pazarlayan,afiyetle yiyen tüm dost ve müşterilerimize AFİYET OLSUN grup sürüşünün başlayacağı günün sabahında belirlenen yerde görüşmek üzere BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    davut kardeşim seni çok özledim naber inşallah iyisin bize eşlik etseydin inan çok mutlu olurdum bir yaramazlık yok inşallah çok tandır haberleşemedik en yakın zamanda gürüşelim sellamlar kardeşimme

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son noktalar konmuş ve mutlu sona gelinmiştir EMEĞİ geçen çabalayan, baltalayan,süren,işleyen,mahsülü toplayan,pazarlayan,afiyetle yiyen tüm dost ve müşterilerimize AFİYET OLSUN grup sürüşünün başlayacağı günün sabahında belirlenen yerde görüşmek üzere BİZİ İZLEMEYE DEVAM EDİN
    vay ağzına diline yüreyine beynine tahtaya yan basan ayağına sağlık nede gözel ifade etmişsin cengiz abim

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    KESİNLEŞMİŞ KATILIM LİSTESİ :

1 – güreli + 1
    2 – forrap + 2
    3 – hızlıcesi2
    4 – karmacoma
    5 – Wallace + ViPeR75
    6 – chatkut + böcek
    7 – olcan138
    8 – gittardando + 1
    9 – sahinbirinci
    10 – Özer + racecat
    11 – captain1580
    12 – memoli35
    13 – okram + ŞANS
    14 – BHTYR_VFR
    15 – uglychild + uglycat
    16 – Havran Motor Dostları (11 kişi)
    17 - APV41 +6
    18 - sessizco
    19 – toni
    __________________________________________________ _

üstte görünen çizgi listenin altının çizildiği çizgidir , 10 defa yazılmış, 20 defa sayılmış, 40 sefer de düşünülmüş, dolaylı veya direk aldığım bilgilere göre son halini almıştır ve dikkatimin iyice dağıldığı dakikalarda da yazılmıştır, imla hatası yada kesinleşen harhangi bir katlımın yazılırken atlanması gibi kırılan bir pot yok dimi ?

daha sonra gelecek talepler olur ise; dahil olursa sevineceğiz, gelmek isteyipte katılamayan kimse olur ise üzüleceğiz ama bunlar yukardaki ekibin sorumluluğu dışında kalacak, ya nasip diyip şansını denemiş olacak yani.

Artık yapacağımız son şey 4 den geriye sayıp cumartesiyi getirmek

Motosikleti
    VFR-800
    1 – güreli + 1
    2 – forrap + 2
    3 – hızlıcesi2
    4 – karmacoma
    5 – Wallace + ViPeR75
    6 – chatkut + böcek
    7 – olcan138
    8 – gittardando + 1
    9 – sahinbirinci
    10 – Özer + racecat
    11 – captain1580
    12 – memoli35
    13 – okram + ŞANS
    14 – BHTYR_VFR + 2
    15 – uglychild + uglycat
    17 - APV41 +6
    18 - sessizco
    19 – toni

kardeşim çok özürdilerim, kesin sayımı biraz geç yazıyorum.. ben zaten gelmek için elimden geleni yapıyorum fakat yanımda 2 kişi daha gelecek. onlardan anca kesin cvp alabildim..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    KESİNLEŞMİŞ KATILIM LİSTESİ :

1 – güreli + 1
    2 – forrap + 2
    3 – hızlıcesi2
    4 – karmacoma
    5 – Wallace + ViPeR75
    6 – chatkut + böcek
    7 – olcan138
    8 – gittardando + 1
    9 – sahinbirinci
    10 – Özer + racecat
    11 – captain1580
    12 – memoli35
    13 – okram + ŞANS
    14 – BHTYR_VFR
    15 – uglychild + uglycat
    17 - APV41 +6
    18 - sessizco
    19 – toni
    __________________________________________________ _

üstte görünen çizgi listenin altının çizildiği çizgidir , 10 defa yazılmış, 20 defa sayılmış, 40 sefer de düşünülmüş, dolaylı veya direk aldığım bilgilere göre son halini almıştır ve dikkatimin iyice dağıldığı dakikalarda da yazılmıştır, imla hatası yada kesinleşen harhangi bir katlımın yazılırken atlanması gibi kırılan bir pot yok dimi ?

daha sonra gelecek talepler olur ise; dahil olursa sevineceğiz, gelmek isteyipte katılamayan kimse olur ise üzüleceğiz ama bunlar yukardaki ekibin sorumluluğu dışında kalacak, ya nasip diyip şansını denemiş olacak yani.

Artık yapacağımız son şey 4 den geriye sayıp cumartesiyi getirmek
    Ellerinize emeklerinize sağlık.

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengiz sana da bir teşekkür

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    İzmir MT yine güzel bir organizasyona imza atıyor.
    Havran Motor dostları ayrı bir güzellik katacak buluşmaya
    Çanakkaleden ben de katılmak isterdim. Fakat önemli bir iş dolayısıyla mümkün olmayacak.Ama gönlüm orada olacak.
    Hepinize iyi eğlenceler ve doyumsuz anılar.
    Çanakkaleden sevgiler selamlar.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    [QUOTE=karmacoma;1212647]özer abi, havran motor dostlarının 11 kişiye çıkmasından başka bir gelişme yok, üstüne 111 kişide harran motor dostları gelse yinede mahçup olmayacaz

ya peki havuz varmıdır acep bu süper otelde
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ya peki havuz varmıdır acep bu süper otelde[/QUOTE]

havuz ihtiyacının olmayacağını düşünerek inşaatına son verdirdik yapılması gereken tüm sululukları kendimiz yapacağız ama evde fazla hazır havuzu olan varsa yanında getirebilir
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Yamaha YBR
    Tüh ..Tam da adımı listeye yazdırıcaktım.. Neyse o zaman ben de bir başka geziye katılırım, napalım.. Hepinize iyi eğlenceler..Düşman çatlatın emi..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pazartesi akşamından beri İzmir imde,kutsal topraklarımda olmama rağmen daha yeni zaman bulup doğru düzgün nete girebildim(20 dakikalığına da olsa ).

Gece hakkında yazılacak herşey fazlasıyla yazılmış,çok kısa bir süre kaldı artık.
    MT İzmir yine unutulmaz bir geceye imzasını atacak,bundan hiç kuşkum yok.
    Eldeki malzemeler bu denli güzel olduktan sonra bize yapabileceğimiz tek şey kalıyor,o da gönlümüzce eğlenmek..

Ortada çok büyük emek var,bu emeği harcayan dostlara hiç kimsenin bir nankörlük yapmayacağından ve yersiz tepkiler yerine gecenin güzel geçmesi adına her türlü fedakarlıktan kimsenin kaçınmayacağından eminim..

Askerde olmam sebebiyle bu çoook ağır yükü mecburen arkadaşlara yükledim.Onlar da kendilerine ve grubumuza layık bir şekilde ellerinden geleni yapmışlar.İlk mesajımda da teşekkür ettim ve tekrar tekrar teşekkür ediyorum,keşke bu ağır yükün altına bende elimi sokabilecek durumda olabilseydim ve destek olabilseydim.
    Yaptıkları bu güzel ama yorucu organizasyonun meyvesini fazlasıyla toplayacağımızdan hiç şüphem yok.

Hepinizi özledim..
    Gecemize gelecek olan,gelmek isteyip gelemeyen herkese şimdiden teşekkürler.

MT İzmir daha iyisini yapıncaya kadar en iyisi bu

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)