Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

08 / 09 EKİM BURSA RESİMLERİ EKLENDİİİİİİİİİİİİ

Motovento
    REKLAM ALANI

ULUDAĞ, MUDANYA, GEMLİK, GÖRÜKLE ÇIKARTMASI RESİMLERİ )

Aşağıda görüldüğü gibi satışa gelsekte Bursalı Motorcular yalnız bırakmadılar bizi )

BÜYÜK HALLERİ İÇİN RESİMLERİN ÜZERİNE TIKLAYINIZ ARKADASLAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

is falan cikmazsa mutlaka gelmeye calisicam

arkadaşlar dediğim gibi kış okulu bu hafta sonu açılmaz ise yanınızdayım hayırlısı diyelim =)

ben gelirim...yalnız önceden hava durumuna bakalım derim... Riva gibi yakın bir yer değil... Yollar biraz yağmurluysa yine gideriz sorun değil, yağmurluklarla idare ederiz ama gittiğimiz yerde çok yağmur yağacaksa açık havada birşeyler yapamayız... İnşallah hava güzel olur... parçalı bulutluya bile razıyım

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    tarkancım gideceğiz yahu doğum günlerimizide uludağda kutlayacağız böyle yeni yaşlar hiçbir zaman uludağda kutlamaya nasip olmaz bidaha söylemedi deme

*arkadaşlar 9 ekim Tarkan arkadaşımla benim doğum günümüz yeni yaşımızıda Uludağında kutlayacağız kocaman pastayla*

peki abi gidiyoruz ve kutluyoruz

hadi uludag ı ekmeye teşebbüs edenler bakalım tarkan ile ercüment abinin dogum günlerini ekebileceklermi ekinde görim yaw ne güzel oldu bu olay boyle

ULUDAĞ GEZİSİ KADROSU

e_erdun
    chooperturk + 1
    Erhan + 1
    Mustafa Amca + 1
    Cathedral
    nunu
    Constantine
    Tar-kan
    soparcan
    gemlikdelisi
    baron985
    Biscuit

Motosikleti
    ercüment erdun,benim kIrmIzI JInlun 250cc metal kIsragIm,oglumun 200 cc lIk yaban keçIsI sky team
    alt tarafı yol yalovadan 70km ama istanbuldan kimse gelmesede İstanbuldan tarkan ve beni "gemlikten+bursadan+mudanyadan" gelecek arkadaşlar bizi orda yanlız bırakmazlar

iskender kebaplarınıda indiririz mideye of of

uludağda telefireğede bineriz of of

cumartesi gecesi müzikli bir yer veya disko veya ramazan şenlikleri of of

"daha saymayayım artık yapacaklarımızı"

(uludağın en güzel günleri eylül ayındadır ayrıca) * hatırlatma*

NOT: oruçlu arkadaşlarımızda gelecek olursa kendimizi oruçlu arkadaşlara göre ayarlarız.

o zaman ben agırlarım abi bursa girişinde sizi

Motosikleti
    alpinab10 kardeşim demişki; bir mesajında

1999 yılında bi amca dikkatimi çekerdi hep.. siyah ve sepetli bi motor kullanırdı. eskiii,dökük,pas içinde bişi.. bide bööle nazi kaskı ile lastikli gözlükleri vardı. kamikaze amca geçiyo yine diye takılırdık. amca olduğunuda yazın kollarından falan anlıyosun yani. adam yaşlı..neyse bi gün motorları kaldırımın kenarına dizip çene yaparken semtte, amca geldi yanımıza. gerçi önce sesi geldi paldırküldür.. bi geldiki 80 küsür yaşlarında bi amca ..saçlar bembeyaz.. tatlı dilli tombik bi amca.. hani al eve götür modeli..laf lafı açtı tabi.motor sohbeti senin rf900 nasıl benim gsxr böööle diye. amca başladı anlatmaya. bakın evlatlar dedi. ben bu motoru almanyada çalışırken ilk kazandığım para ile aldım.ve 0km olarak.1942 model bmw R75... düşün haala aynı motor.. savaş yıllarında devlet el koymasın diye ormanlık alana falan gömdüğünü anlattı. bu sevdanın insana neler yaptırdığını annattı.almanyadan türkiyeye gelirken tüm mal varlığını yüklediği bu motorunun onu hiç sorun çıkarmadan 1000lerce km yol alarak vatanına döndüğünü falan anlattı. ağzımız açık dinniyos tabi. daha sonra dediki,ben hayatımda otomobil hiç kullanmadım. ilk bindiğim bu alet.. siz bahar motorcularısınız. kelebek misali ilkbaharda çıkar sonbaharda kaybolup gidersiniz,biz bu işe hayatımızı adadık şöyle yapmayım,böyle olun şyraları görün diye anlattıkça anlattı.en son da bombayı patlattı. ben dedi İHSAN KORKUT... Türkiye motorsiklet federasyonunun başkanı ve kurucusuyum. bizde bööle g...t gibi kaldık arkadaşlarla.. HEY İHSAN AMCA.... YAŞIYORSAN SES VER... onu tanıyan başka arkadaşlarım varsa bilgi versinler. en azından 4-5 yıldır görmüyoruz. eğer hakkın rahmetine kavuştuysa mekanı cennet olsun .. motorundan kolay ayrılmazdı gibime geliyo haala..
    AŞK,TUTKU,SEVGİ BU OLSA GEREK..

ihsan amca işallah örnek olur yağmurda yol yapmaya çekinen arkadaşlara

ihsan amcayı bende tanırdım uzun zamadır bende haber alamadım yaşıyorsa kulakları çınlasın rahmetli olduysa nur içinde yatsın ihsan amca

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    e_erdun, abi bayi habugün ha yarın motoru teslim etmedi büyük ihtimal yarın gelecek.abi bende çok istiyorum gelmeyi ama benim krosla biliyorsun çok eziyet oluyor.inşallah diyelim motor gelsin ondan sonra hafta sonuna kadar netleştirelim olayı.
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

ULUDAĞ GEZİSİ KADROSU

e_erdun
    chooperturk + 1
    Erhan + 1
    Mustafa Amca + 1
    Cathedral
    nunu
    Constantine
    Tar-kan
    soparcan
    gemlikdelisi
    baron985
    Biscuit
    Arvasi3 (Belki)

siz listeye ubaykal ı da ekleyin ümitde geliyor... istanbuldaki buluşma yerimiz pendik feribot iskelesi olsunmu ercüment abi? saat kaçta orda olalım? işlerimizi ona göre ayarlayayım... ido.com.tr den baktım c.tesi sabah 10.45 ve 12.00 de pendikten yalovaya sefer var...

Motosikleti
    olabilir tarkancım ben size uyarım cumartesi nasılsa komple boşum bana saati bildirirseniz o saatte ulaşmaya çalışırım

eskihisardan niye gitmiyoz ??

Motosikleti
    baron hem tophane hem bursa nasıl yetişecen ikisine
    yoksa motorsikletimi değiştirdin haberimiz yok
    gerçi bursada da tophane semti var ama

ODUNCU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    chooperturk,
    Hocam şimdi tam zamanıydı ama gelemiyorum. Fakat kasımda soguk moguk gelicem tabii sanada uyarsa.

yok abi tophaneye gelicem demedim ki ben hic. sadece fikrimi soyledim orda. hafta ici aksam olursa belki giderim

chooperturk, kardeşim dediğim gibi kış okulum başlamaz ise geleceğim malum öğretmen adamız benim yanıma ona göre bi not düş sonra satış yapmış gibi görünmek istemem

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler