Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

[MT-İZMİR] 11 Nisan Cuma "Son Tur Son Şans" Toplantısı Teras Cafe

Motovento
    REKLAM ALANI
    memoli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150 2013
    herkezeselam cuma görüşmek üzere

cuma günü saat 16"30 da yeniasır tv de roportaj yapacağım izleme fırsatınız olursa izleyin arkadaşlar teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Başkanım vekilim, Mehmet abim...

Fırsat yaratırız, sen icraatlarını akşam bize de anlat,

Seni, böyle giderse, Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak göreceğiz herhalde yakında
    ...Sergerdan...

memoli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbf 150 2013
    o senin yüreğinin güzelliği teşekkürederim kardeşim

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    herkese hayırlı ve sıhhatli akşamlar dilerim

Yarın sağ salim görüşürüz inşallah

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başkanım vekilim, Mehmet abim...

Fırsat yaratırız, sen icraatlarını akşam bize de anlat,

Seni, böyle giderse, Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak göreceğiz herhalde yakında

Kardeşim,
    Motosikletinden nehaber?
    hala arızalımı?
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Onun motor iyileşmez.... Yatalak olmuş......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ne yatalağı abi beyin ölümü gerçekleşti organlarının kullanılacağı güne kadar makineye bağlı bekliyor EX OLDU EX
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yatalağı abi beyin ölümü gerçekleşti organlarının kullanılacağı güne kadar makineye bağlı bekliyor EX OLDU EX
    Mezarlık (hurdalık) bile kabul etmiyormuş.....

Olm 100 ytl veriyim boşa atma bari....
    Dekorasyon malzemesi yapayım diyorum....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısa derken? artçın mı kısa, gün mü kısa, geleceğin yol mu kısa?

3 şıktan birini seç, başka kısa bir mazeret kabul etmiyoruz...
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bi tek "kısa" kelimesinde mi hata var sanki,
    "mani" ne demek engel mi demek istedi yoksa falım sakızlarından çıkan dörtlüklerimi kastetti,
    "sonunda artçımla geliyorum" da nihayet artçımla geliyorum mu demek istedi yoksa toplantı dağılırken geliyorum mu demek istedi hangisi

mübarek bileşik devrik kombinasyonu
    bide bunların kombinasyonları var ki bu durumda sercanın yapabileceği 12 olasılık var bakalım cuma çözecez mânayı (a yada şapka yakıştı ama)
    Abicim var ya Allah ikinizi de bildigi gibi yapsın ulen ben bunu yazdıgımda da yemin ederim dusundum biri bisey dermi diye, sonra da dedim ki niye ugrassinlar ki... ama adamlar ugrasmaya bayılıyorlarmıs... hem de benim dusundugumden daha fazlasını dusunmusler.. demekki beni cok seviyorlar

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sercan senin mutlaka 20:00 en geç 20:30 gibi terasta olman lazım. Ayvalık güzergahını ve ayvalık içini senden iyi bilecek kimse yok. O yüzden you must come.

kardesim, hocam, abim.. valla benim hatun yamuk yaptı..19:15 te iniyor ucagı...mecburen arabayla gidip alcam... gitmeden Tuncer in organizasyona ugrayacagim. ordan havaalanına gecerim...

eve gelcek 20:00, annemle kardesimle hasret gidercek, yemek yiyecek saat kac olcak...?

ya da benim hatunu benim annem alsın.. otursunlar evde, ben de teras a geleyim ordan ozze a kacarız, aksamda sende kalır, sabah kahvaltıya eve doner hatunla bulusurum... ben cok sacmaladım.. yetismeye calısacagım...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

sercan cok makar ytapmışsın bıraz calıs ıstersen

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    ARKADAŞLAR ŞİMDİ FARKETTİM Kİ BEN BAYAGI Bİ MAKARA YAPMISIM.. BİRAZ ÇALISAYIM DEDİM...

Öncelikle gezi ile ilgili son bir hatırlatma... ehliyetsiz, kasksız, grup sürüşünü tehlikeye atacak kişiler buluşma noktasında kibarca yolları ayıracaktır...
    Ne olursan ol gel degil, adam ol gel, keyifle gezelim gezisidir

Oncelikle saat esneyebilir ancak ben 26.04.08 cumartesi sabah 10:30 un bulusma en gec 11:00 de gaz acma olmasından yanayım...

Buluşma noktasına(sogukkuyu kapalı petrol ofisi lutfen kontrol edelim degismediyse) gelen arkadaslar, benzinini doldurmuş, lastik havalarını ayarlamış, motorunun bakımını yapmış, gerekli gorurse de yedek debriyaj ve fren teli ni alarak gelsin... buluşma noktasında gereksiz yere diger arkadaşlarımıza zaman kaybettirmeyelim...

Yola cıkıldıgında ÇİGLİ semtinin bitimine kadar grubun bir kac kez kopacagından hic suphemiz yok... gerek trafik lambaları, gerekse yogun trafik, grup sürüşünü bozacaktır.. Bu yüzden gruptan kopma endişesi ile gereksiz gazlamalardan ve de arabaların aralarından gecerek ne kendinizi ne artçınızı ne de bizleri üzmeyin... nasıl olsa yol bitiminde trafigin rahatladıgı ve genisledigi yerde hızımızı yavaşlatıp sizleri bekliyor olacagız...

LÜTFEN TRAFİK LAMBALARINDA YAN YANA SIRALANMAYALIM...

Normalde 1 saat 45 dakika suren yol grup surusu ve extra molalarla 4 hatta 5 saate yakın sürdügünü hepimiz cok iyi biliyoruz. denedik ve gördük...

Gereksiz yere zaman kaybetmemek icin, gereksiz molaları cıkartarak yukarıdaki haritadan acıklamalı anlatımını yaptım... ama grubun istegine baglı olarak degisebilir... ancak benim uygun buldugum budur... o yuzden tüm ihtiyaclarımızı zamanında giderip, benzin, sigara vs molalarını sebat dinlenme tesislerine saklayalım...

Menemen. Check point noktamızdır, simdilik tam bilmesemde sanırım Manisa Mt ile de orada bulusacagiz... hem bulusma hem kontrol noktamız (check point) orası olsun...

Hava tahmin raporlarına gore hava gayet guzel gozukse de Aliaga tarafındaki guzel yollarda hız sınırını aşmayıp, bu yolun özellikle petrol tankerlerinin yolu oldugu icin yaglanmadan dolayı kaymaları hesaba katarak virajlarda ve frenlemelerde iki kez düşünelim... isteyen 3 kere düşünebilir

Aliağa Bergama arasındaki radar a gecerken el sallamayı unutmayın 105 ytl...

Aliaga yı gectikten hemen sonra SEBAT DINLENME TESISLERİ mola vermek ve ihtiyaclarımızı gidermek icin uygun bir yerdir... Akhisar grubuyla buradan telefonlasarak yola devam edecegiz... sanırım İzmir merkezden 60 km dir yani bergama catısından 40...

Mola dan sonra 40 km daha teker dondurup Bergama Çatısında bizleri bekleyen, ya da bizim bekleyecegimiz Akhisar grubu olacaktır.. Ancak burada ya hic durmamalıyız yada sadece 5 deakika mola vermeliyiz... cunku kalabalık bir grubun kaskı cıkarıp takması, bizim geyik muhabbeti kalitemizle 15 dakikayı gecmektedir

Eger Bergama catısında hic bekleme yapmaz isek, yol ustunde zeytindalı diye bahceli guzel ve cok cok buyuk bir mekanda biseyler atıstırabiliriz

http://www.dikilizeytindali.com/ cok guzel bir mekan tavsiye ederim...

ve ordan sonrası yaklasık 30-35 km sonrası Sarımsaklı

ARKADASLAR YUKARIDA YAZDIKLARIM VE PLANLADIKLARIM BENİM FİKİRLERİM ONAYLAMAK YADA DEGİŞİKLİK YAPMAK İSTİYORSANIZ BU AKSAM Kİ TOPLANTI DA YA DA ONUMUZDEKİ TOPLANTIDA GORUSLERİNİZİ BANA, WALLECE 'a YADA APV41 'E BİLDİRİNİZ...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

helal be sercan herseyı sık eleyıp ınce dokuyosun
    işte budur ya

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    arkadaşlar benim m.t bakımlarını nerede yaptırabilirim.iyi bir usta arıyorum
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

gece ıcın herkese tesekkurler...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece güzeldi.. çok güzel konulara değindik.. harikaydı erken kalkmak zorunda kaldım.. malum dükkan açıktı.. müşteri beni bekliyormus pc tamiri için.. özür dilerim. herkeze tşkler
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    genel detaylarıyla ayvalık kesinleşti bu hafta yapacağımız ilk yardım konulu brifing yapıldıktan sonra ise küçük ayrıntılara yoğunlaşıp kusursuzu yakalayacağımızdan eminim emeği geçen ve geçecek olan herkezi tebrik ediyorum
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bazı sebeplerden dolayı bu hafta aranıza katılamadım

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    iyi akşamlar M.T dostlarım............................

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler