Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[MT İzmir]28 Kasim Carsamba Gittardando ve Kumita45' in Dogum gunu partisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    selam arkadaslar,

heppppppyyyy börtdey Ali ve Davuttt rrnnnnn rrr .....
    grubumuzun calgıcısı, ailemizin sanatcisi, gitarını al gel dedigimiz, gittari yoksa arada sattigimiz gittardando Ali kardesimize bi ziyaret dusunduk...
    Hem onun hemde ailemizin haşarı ve yakışıklı çocuğuu Kumita45 davutun doğum günlerinin aynı gün olması üzerine ikisini birlikte kutluyoruz.

aslinda dogum günleri 27 kasim da ama o tarihte Ali buyuk ihtimalle Marmariste olacagindan, 28 kasim Carsamba gunu Konak ta program yaptigi barda onu ziyaret ederek ve dinleyerek,ikisinin de hediyelerini vererek( Ali ye yeni motosiklet mesela ve Davut a da çalışan bir motor,biliyosunuz onun ki rınnnrrr rrrr yapıyo ) guzel bi carsamba aksami gecirebiliriz...

simdi kimler geliyor gorelim....

yer: Konak ruto puto bar... konak pier i gecince saga cankayaya donen yola donmeyip 50 metre devam edince sagda... nasil tarif ama... bulamayanlar beni arasin 0 536 328 34 75

saat: 20:00

bu arada Manisali arkadaslar hepinizi bekliyoruz... hafta ici diye bahane etmeyin,Ali nin ve Davut'un dogumunu geciktiremedik

---
    Not: Ali ve Davut un doğum günlerinin aynı çıkması üzerine başlıkta ve içerikte biraz oynama yaptım
    Kısacası mesajdaki düzenleme by forrap
    Benim mesaja ne olmuş diye kendi kendine düşünme diye söyledim Sercan
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gittardandom Alim ve Kumitamkırkbeşim Davutumun doğum günleri kutlu olsun
    Allahtan bu hafta sabah çalışıyorum,ne güzel bu hafta 2 buluşma yapacağız hatta hafta sonu geziyi de katarsak 3 leriz Hafta sonu da bi delilik yapar yollara atarız kendimizi zaten

Ben yoktum,başlığın onaylanması biraz gecikmiş
    Partiye 2 gün kaldığı için başlığı aktif tutalım arkadaşlar

(Sercan ım düzenleme için kusura bakma,mesajınla oynadım ama bu başlığı açarken durumun böyle olduğunu bilmiyordun malum,şimdi de online değilsin o yüzden ben oynamak zorunda kaldım,kusura bakma artık )

mehmetcalli35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 & Mz 301 Fun & Presto 150t
    Ben geliyorum

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    bugün akşam motoru servise vericem çarşambaya alabilirsem bizde geliriz.
    şimdiden doğumgünleriniz kutlu olsun

Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün akşam motoru servise vericem çarşambaya alabilirsem bizde geliriz.
    şimdiden doğumgünleriniz kutlu olsun
    Gezi değil ki bu yav Alamazsan da atlayın otobüse gelin 1 saatliğine de olsa.
    Ben aylardır otobüslerle içli dışlıyım( ),merak etmeyin biraz acı çekiyosunuz ama öldürmüyor

Motosikleti
    bi şekilde gelmeye çalışırız tabikide. ama benim asıl merakla beklediğim haftasonu bi gezi olup olmayacağı olcaksa neresi olcağı.
    modumuz bi olaya el at da milleti galyana getirelim haftasonu için. doğumgünü pastası diye mangala üfletelim Gittardando ve Kumita45 i.

Kolpa hafta sonu bişeyler olacak zaten,söylediğin tarzda bişeyleri üfleyeceğiz hep birlikte
    Biraz yol,biraz da mangal var ufukta

Bu hafta 3 buluşma var.Aktif bir hafta olacak..

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezi değil ki bu yav Alamazsan da atlayın otobüse gelin 1 saatliğine de olsa.
    Ben aylardır otobüslerle içli dışlıyım( ),merak etmeyin biraz acı çekiyosunuz ama öldürmüyor
    Yok be forapım modüler modum vallaaa trafikte olunca hiç çekilmiyo toplu taşıma araçları bi önceki toplantıya dolmuşla geldimde,havalanının orda trafik tıkandımı Motosikletliler vızır vızır çeçiyordu yanımda kaskta vardı dolmuştan atlayıp durun benide alın diye bagırcaktım az kalsın

gittardando,Kumita45 Dogum gününüz kutlu mutlu şenli şenlikli olsun HEr an patlama riski olan arka lastige ragmen yolda kalmayı göze alarak gelmeye çalışıcam inş

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gittardando , Kumuta45
    Doğum gününüz Kutlu ve mutlu olsun Sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum ikinizede.

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok be forapım modüler modum vallaaa trafikte olunca hiç çekilmiyo toplu taşıma araçları bi önceki toplantıya dolmuşla geldimde,havalanının orda trafik tıkandımı Motosikletliler vızır vızır çeçiyordu yanımda kaskta vardı dolmuştan atlayıp durun benide alın diye bagırcaktım az kalsın
    Senin için demedim olm ben onu Sen şehirler arası yolculuk yapıyosun o yüzden sözüm senin için geçerli değil Onlar otobüsle 10 dakikalık yol gelecekler
    Lastik nasıl her an patlama riski taşır onu da anlayabilmiş değilim Şambrelin üzerinde mi geliyosun Yımırta mı yaptı lastik ? (Köy yumurtasıysa getir yeriz ) Tubeless a çevirmedin mi sen senin YBR yi ? (Bu arada yanlış hatırlamıyorum,YBR ler şambrelliydi demi ? )

Çok riske atma kendini,motorda lastik ciddi bir konudur.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Lastige metrik civata girdiginden beri her an patlama riski oluyorr Arka lastikte yarık açıldı sanırsam,1 buçuk aydır 5 kez patladı 2 kere iç lastik değişti
    ,evet bu arada orjinalde ybrler şambrelli neyse bakıcaz artık o güne kadar patlamazsa iyi

Kardeşim yine halsiz geldi işten.Bu haftada hastalıklarla uğraşacagız yine,neyse size iyi eğlenceler

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biliyorum yokum diye haftada 3er üçer buluşma yapıyosunuz onu anladık da , bu hafta doğum günümü olurmuş

halen ankarada olduğum için bunada katılamayacağım için üzgünüm, yoksa davutum çikolatakırkbeşim ve alim gitardanDOm un duble doğumgününü kaçırmazdım kesin-herhalde-galiba,

eski yaşlarınıza elveda, yeni yaşlarınız hayırlı olsun
    May The Force Be With You

Motosikleti
    walla sasirdim Forrap, ama iyi etmissin cunku ben kumita detayini atlamisim... sadece gramer de ufak bi hata var o kadar, ortalarda, hediyelerimizi derken sanirim

boylece kumita nin da dogum gununu kutlamis olacagiz... ama ayip yaawww, bu kadar miyiz arkadaslar hadiiiii nerdesiniz? hizlicesi, apv 41,5 alp tunay... hadi ön ayak olun yawwww.... wallace sen nerdesin?

Yav dur,bu topic akşam yürümez,koşar Millet işte güçte oluyor,yarına bu topicin sayfalarını zor sayarız Eee İzmir MT bu,hele ki konu Gittar ve Kumita olunca herkes gerekeni yapar

Not:Gramer hatasını düzelttim,farketmemiştim

Motosikleti
    Huzurevi mt nerelerdeee (eh yaşlılık konulara yetişemiyor bizim ihtiyarlar )

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Gittardando ve kırkbeşkerekumitakırkbeşim...doğum günleriniz kutlu,hayırlı ve sağlıklı olması dileğiyle..eee yaşlar ilerliyor..şimdi sayın bakalım kafanızda kaç tane beyaz saç olmuş...

ben o gün akşam ahmetliden dönüş yapıcağım için büyük bir ihtimal motorum da olur heralde altımda..şööööllleee geçerken bir uğrarım... tam 1 ay oldu motora kontak vurmayalı..
    As The Years Go Passing By...

Motosikleti
    "Şu MT İzmir de çok oluyor artık" diyen yokmu yaa...
    duyurularda ilk 4 topic bizim ilk 6 da ise 4 ü bizim....
    Oha bize

Motosikleti
    yaaa topic in hizlanmasi icin biriki resim daha mi koysam ne yapsam, soyle fındık fıstık falan yane

iyi ki dogdun gitarrdannnndoooo iyi ki dogdun kumitaaaaa

Motosikleti
    Guiness rekorlar kitabına girmeyi hedefliyoruz

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa topic in hizlanmasi icin biriki resim daha mi koysam ne yapsam, soyle fındık fıstık falan yane

iyi ki dogdun gitarrdannnndoooo iyi ki dogdun kumitaaaaa
    Aman haaa sakın öyle bişey yapma.Fındık fıstık muhabbeti açıldımı kimse önüne geçemez

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Arkadaşlar ince düşünceniz için çok teşekürler. Sercan, kardeşim benim, sen biliyorsun beni, kutlamaya ne gerek var, bir kuru DL 650 yeterdi be kardeşim...

Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]şimdi sayın bakalım kafanızda kaç tane beyaz saç olmuş...
    Özgürüm, geçenlerde bir tel koptu benden, bembeyaz ve upuzun, saklıyorum onu hala... Yaş çok fazla değil ama beni bu güzel havalar mahvetti...

Alıntı kolpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Şu MT İzmir de çok oluyor artık" diyen yokmu yaa...
    duyurularda ilk 4 topic bizim ilk 6 da ise 4 ü bizim....
    Oha bize
    Hocam sen dur daha, biz şimdilik rolantide takılıyoruz. Bir aya kalmaz kudurur vururuz kendimizi yollara. Bayram- seyran derken önümüzde güzel tatiller var

Görüşmek üzere arkadaşlar.

Davut, doğum günün kutlu olsun
    ...Sergerdan...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)