Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Çeşme gezisi ve tekne turu 26/27 MAYIS !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şehir efsanesi
    honeymaker çok hoş geldiin bugün yağan yağmur işini biraz hafifletir ama yinede motorlar leş gibi valla kolay gelsin
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    serkan abi üzülerek söylemek zorundayım ;

pazar günü saat 9 da direksiyon sınavım varmış çok istememe rağmen gelemiyorum umarım başka etkinlikte beraber oluruz...

HONEYMAKER aramıza hoş geldin
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honeymaker aramıza hoşgeldin. sevgili rots, izmirde hala yağmur mu yağıyor yav?
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

Motosikleti
    Honda cbr125
    Bu arada arkadaşlar pazar günü bizler sizlere nerden katılıcaz limandan mı?

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    ilk sayfayı dikkatlice oku...
    dahada uygunu cuma akşamı toplantımız var duyurular bölümünde açılmış durumda topik adres açıkça yazıyo gel ayrıntıları yüzyüze öğrenmiş vede bizleri bir gün erken tanımş olursun

hem motorları bi an önce yıkamaya başlasan iyi olacak
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Racing İski bugün akşam 7 ye kadar yağmur vardı, 19:00 da bulutların altından ufacık bi güneş göründü sadece.Hava durumu şu an için cumaya kadar yağış ve haftasonu bulutlu gösteriyor ama izmirin havası ve kızına güven olmaz bilirsiniz.Her an herşey olabilir
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    Honda cbr125
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk sayfayı dikkatlice oku...
    dahada uygunu cuma akşamı toplantımız var duyurular bölümünde açılmış durumda topik adres açıkça yazıyo gel ayrıntıları yüzyüze öğrenmiş vede bizleri bir gün erken tanımş olursun

hem motorları bi an önce yıkamaya başlasan iyi olacak
    Eeeeee şimdi şöyle cuma günü toplantıya gelemem çoooooook mühim bir işim var işim ne dersen eeeeeee henüz mazeret bulamadım (kesinlikle ve kesinlikle motorları yıkamaktan kaçmak için mazeret aramıyorum)bulunca en kısa zamanda yazarım ben bari forumlardan takip etmeye devam edeyim (hem pazara kadar görüşmezsek motorları yıkama işini unutmuş olursunuz gırgır şamata derken arada kaynar) ehe ehe ehe

Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Racing İski bugün akşam 7 ye kadar yağmur vardı, 19:00 da bulutların altından ufacık bi güneş göründü sadece.Hava durumu şu an için cumaya kadar yağış ve haftasonu bulutlu gösteriyor ama izmirin havası ve kızına güven olmaz bilirsiniz.Her an herşey olabilir
    walla haklısın. havası da, kızları da ııhhhhh. ha bu arada yengen izmirli.

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla haklısın. havasıda, kızlarıda ııhhhhh. ha bu arada yengen izmirli.
    Hadi yaa valla çok uğraştım ama kıvıramıcam bu cümleyi yazdık bikere üstad... yengeye saygılar diyeyim bari

Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi yaa valla çok uğraştım ama kıvıramıcam bu cümleyi yazdık bikere üstad... yengeye saygılar diyeyim bari
    yok yok sen bu işi balıkla falan kıvıramayacaksın anladım ben. yengene seni söyleyeyim de gör gününü

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Haftasonuna Hava Gene Bozuk GÖsterİyor ArkadaŞlar...

Hadİ Hayirlisi...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    geçen haftada öyle dedik pazargünü kavrulduk öğleden sonra İZMİR'de

haftasonu yağmur göstermiyor meteoroloji, hoş abi doluda yağsa bu sefer beni kimse tutamaz (ALLAH sağlık sıhhat versin yeter)
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Umarim HerŞey GÖnlÜnce Olur MÜdÜr..akŞam Sana Durumu İzah Ettİm..
    Ama Cumartesİye Kadar Çok Zaman Var..
    Allah BÜyÜk..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honeymaker aileye hoşgeldin
    Yıkama konusunu geyiğe vurmuşlar ama bakma sen onlara,bu gayet ciddi bir konu daha doğrusu yıllardır süre gelen bir gelenek.
    Ve yıkama olayının haricinde bazı belgeleri de istiyoruz gurubumuza katılımınızın tam olarak onaylanması için.
    -2 adet fotoğraf
    -Muhtarlıktan alacağınız bir adet ikametgah
    -Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi veya muhtardan alınacak aslı gibidir ibaresi bulunan nüfus cüzdanı örneği
    -Sizi en iyi şekilde anlatacak bir cv

Bunları tarafımıza ulaştırdığınız taktirde incelemeye alınıp en kısa süre içerisinde sonuca ulaştırılacaktır katılımınız.
    Saygılar.

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yıkama konusunu geyiğe vurmuşlar ama bakma sen onlara,bu gayet ciddi bir konu daha doğrusu yıllardır süre gelen bir gelenek.
    Ve yıkama olayının haricinde bazı belgeleri de istiyoruz gurubumuza katılımınızın tam olarak onaylanması için.
    -2 adet fotoğraf
    -Önlü arkalı nüfus cüzdanı fotokopisi veya muhtardan alınacak aslı gibidir ibaresi bulunan nüfus cüzdanı örneği

Bunları tarafımıza ulaştırdığınız taktirde incelemeye alınıp en kısa süre içerisinde sonuca ulaştırılacaktır katılımınız.
    Saygılar.
    evet sevgili FORRAP ben bu prosedürleri tamamlamak için ne koşturmuştum hatırlarsan bi oraya bi burayaeeee kolay değil grup içine katılmak
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diz boyu ne demekMecit, deniz boyumuzu aşacak demek. Eğlencemiz de öyle olur

Mecit bu defa da sen kaytarmaya çalışma alırım anahtarını

aileye hoş geldin Honeymaker Çeşmede nasip olursa tanışırız En genç motorcu benim aranızda eh saygını esirgemeyip elimi öpersen Berhudar ol derim . Çeşmede göreceğin ilk ak sakallı nın eline sarılırsın

Evet sevgili Gürkay,sizin başvurunuzu da belirttiğimiz kriterler çerçevesinde değerlendirip olumlu olarak sonuçlandırmıştık.Bu prosedürü uygulamanın zorlukları elbette ki var ancak bu gurubumuzun düzgün yapılanmasını sağlamak ve ileriye dönük büyümeyi gerçekleştirmek amacıyla yapmamız gereken bir iş.
    Saygılar.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    -2 adet fotoğraf

Saygılar.
    Honeymaker ben sana malzeme listesi vereyim. iyi köpüren bir sıvı deterjan, pamuk bırakmayan bir kaç bez, fırça, sünger ve bir kova. Bak söyelemedi deme benim motor chopper bol kromaj bence sen birde parlatıcı birşeyler getirmeyi de ihmal etme.

Alıntı gureli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aileye hoş geldin Honeymaker Çeşmede nasip olursa tanışırız En genç motorcu benim aranızda eh saygını esirgemeyip elimi öpersen Berhudar ol derim . Çeşmede göreceğin ilk ak sakallı nın eline sarılırsın
    Sevgili Güreli abicim bayramda da gelip elini öpersek mendilin içine lokum koyup verir misin? Senin gibi genç motorcuların aramızda olması bizler için büyük bir nimet. saygılarla abicim

Evet sevgili Gürkay,sizin başvurunuzu da belirttiğimiz kriterler çerçevesinde değerlendirip olumlu olarak sonuçlandırmıştık.Bu prosedürü uygulamanın zorlukları elbette ki var ancak bu gurubumuzun düzgün yapılanmasını sağlamak ve ileriye dönük büyümeyi gerçekleştirmek amacıyla yapmamız gereken bir iş.
    Saygılar.
    Sayın Forrap bu hitabet şekli çok hoşuma gitti. Ama nedense kendimi Ali Kırca'nın siyaset meydanı programında gibi hissettim. " Sayın gürkay ben sizi dinlemiştim, sıra bende. sayın forrap sözümü kesiyorlar ama müdahale eder misiniz?"

Motosikleti
    Honda cbr125
    OOOO iyi allahtan savcılıktan adli sicil kaydı falan istemiyorsunuz yoksa diğer motor guruplarında işlemiş olduğum suçlar gözüküyo aslında hiçbiri benim hatam değildi gene bir gün yeni üyeyim başka bir guruba onlarda motor yıkanması lazım falan dediler tama dedik ama 3-5-7 motor derken cinnet geçirip motorları parçalamışım ama hatırlamıyorum

ehe ehe ehe

Motor yıkamaya ne gerek var kiGel kardeşim çek bi sandalyeAramıza hoşgeldin
    Tanışma başlığın yoksa tanışma başlığı aç istersen tanışma bölümüne ya da istersen tanışma

Arkadaşlar konu dışına çıkmaya başladık iyice,bende bu konuda hatalıyımFazla uzatmayalım da başlık amacı dahilinde devam etsin.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 21011121314 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler