Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

MT İzmir - MT Manisa Çeşme gezisi ve tekne turu 26/27 MAYIS !

Motovento
    REKLAM ALANI
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    BU GÜZEL TOPİKLERİ AÇMAK NEDENSE HEP BANA NASİP OLUYOR

MECİT Kardeşime bu güzel organisazyonu düzenlediği için ayrıca teşekkürler !!!

ÖNEMLİ !!! BU GEZİ VE ETKİNLİĞİMİZİ FORRAP(tuncer)KARDEŞİMİZ ŞAHSINA KİŞİLİĞİNE VE DURUŞUNA İTHAFEN YAPIYORUZ,site bazında göstermiş olduğu emek ve uğraş taktire şayandır
    TAMAMEN AİLE ORTAMINDA...POLİTİKADAN UZAK,GERÇEK DOSTLUKLARIN OLDUĞU İÇİ DIŞI BİR İNSANLARIN BİRARAYA GELECEĞİ Bİ ORGANİSAZYON OLMASI DİLEĞİ İLE...

ARKADAŞLAR... MT-İZMİR ve MT-MANİSA ortak yaptığımız 9mayıs tarihli toplantı sonunda bi gezi beklentisi tüm dostlarımda vardı.
    WALLACE dostumuzun öneri olarak getirdiği ve tüm toplantıya katılan üyelerimizin memnuniyet ile karşıladığı ÇEŞME Gezisi ve tekne turu fikrini hayata geçiriyoruz.

TOPLANMA YERLERİ: 15:00 AKHİSAR(ESKİ GARAJ ÖNÜ)
    16:00 MANİSA (BİX CAFE)
    17:00 İZMİR(ÇEŞME OTOBANI GİŞELER)BALÇOVA
    TARİH : 26/27 MAYIS 2007
    YER : ÇEŞME
    KONAKLAMA: Cumartesi bir gece konaklama+kahvaltı+KLİMA+SICAK SU+UYDU = 20 ytl
    + akşamıda dilersek ÇEŞMEDE MEŞHUR STREET bar(600 kişilik) bize özel fiyatlar...

TEKNE TURU: 27 MAYIS 2007(PAZAR) 15 YTLteknede öğle yemeği ve dj ve müzik hatta KÖÇEK (zenne de olabilir kendinizi fazla kaptırmayın) ÇEŞMENİN EŞSİS KOYLARI BİR BİR DOLAŞILACAK TÜM GÜN SINIRSIZ EĞLENCE ....

HAREKET SAATİ : SABAH 11:00 DÖNÜŞ : 17:00

ÖNEMLİ NOT :katılım listesini en geç ÇARŞAMBA akşamına kadar oluşturmamız gerekiyor... arkadaşlar cumartesiden gelecek arkadaşlar için pansiyondan
    pazar gelecek arkadaşlar tekne turu için kişi sayısı verilecek...

BUYRUN YAZA MERHABA EĞLENCESİNE izmir-mt-manisa

katılım listesi(cumartesiden gidecek arkadaşlar)

mecit (manisa)
    wallace (izmir)
    I-BEN (izmir)
    lodos+1 (manisa)
    racingiski (manisa)
    gürkay+1 (manisa)
    morningstar+1 (manisa)
    yamyamaha+1 (manisa/izmir)
    madbikermert+1(manisa)
    sokemon(çağatay)(izmir)
    duyulmaz(DELİDUMUR) (izmir)
    ceyz(izmir)
    rots(izmir)
    güreli+1(izmir)
    moto_kaan(izmir)
    umutus+1(manisa)
    okram+... (izmir)
    toni(balıkesir)
    dondurmania(manisa)
    yalaza+1(manisa)
    volkançimen+1(izmir)
    ...

katılım listesi pazar sabahı gruba katılacak arkadaşlar

speedygirlşule(izmir)
    ironline(izmir)
    hayaletfilo(izmir)
    forrap+... (İZMİR)
    fucsh(izmir)
    PHAETONW12 (izmir)
    burk@(izmir)( ehliyet sınavı varmış pazar hangi ilde sınav var burak... )
    honeymaker+2(izmir)
    hedowıch
    ...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel olacak bu organizasyon.Fiyatlarda oldukça uygun.Yaza merhabamızı dedikten sonra tutamaz zaten bizi kimse
    Hoş şu sıralar zaten tutamıyor da...

Süper bir organizasyon ayarlamışınız organizasyonda emeği geçen ve geçecek herkese sonsuz teşekkür ederim inşallah çok çok büyük sorunum çıkmazda gelebilirim geziye

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah diyorum başka bişey demiyorum haa bide bu teknenin istihap haddi kaç bak ben gelicem ona göre tekne tutun açıkta alabora olmayalım allah mafazamanşet oluruz net alemine kaş yapam derken göz çıkarmayalımda can yeleği varmı kredi kartı geçiyormu orada olucam belki selamlar
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bişi soracam arkadaşlar oglumuz var 4 yaşında eşim ve benle oglum katıla bilir mi ? katılmayı cok istiyoruz olursa ilk motor gezımız olacak

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi soracam arkadaşlar oglumuz var 4 yaşında eşim ve benle oglum katıla bilir mi ? katılmayı cok istiyoruz olursa ilk motor gezımız olacak
    kardeşim nedemek tabiki gelebilirsin zaten tahminim herkez eşi veya kız arkadaşıyla katılacak geziye eğer aksi bi durum olursa topiği takip et katılım listesini görür ona göre karar verirsin
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

yamyamaha kastettiğin şey bir motorda 3 kişi ve bu kişilerden biri 4 yaşında çocuk şeklinde değil demi?

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Süper oldu bu topik. Haftasonu çeşmedeyiz

Motosikleti
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yamyamaha kastettiğin şey bir motorda 3 kişi ve bu kişilerden biri 4 yaşında çocuk şeklinde değil demi?
    kastetdiyim budur ben prensipde bir motora 3 kişi binmesini istemem ama oglum palazlanıpda tam alamıyla 3 üncü kişi oluncayakadarda heryerlere onunla gıdıyoruz sorun olmayacanı umaraktan sonradan yanlış anlaşılmaları onlemek için sordum.
    ayrıca ucrek olarak nasıl olacak fiyatlandırılacak mı

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kastetdiyim budur ben prensipde bir motora 3 kişi binmesini istemem ama oglum palazlanıpda tam alamıyla 3 üncü kişi oluncayakadarda heryerlere onunla gıdıyoruz sorun olmayacanı umaraktan sonradan yanlış anlaşılmaları onlemek için sordum.
    Aslında sorun tam olarak burada zaten.Yani eğer palazlanmış olsa ve 3.kişi denecek şekle gelse 4 yaşında olmasından daha iyi olurdu.Kendini koruyamayacak kadar küçük oysa ki.
    Motosiklette çocuk taşımak oldukça tehlikeli,kaldı ki 3.kişi olarak taşımak...
    Allah korusun bir denge kaybı veya benzeri bir kaza olayında çok kötü sonuçlar doğurabilecek durumlar ortaya çıkabiliyor.
    Çok acı ama bunun benzerlerini geçtiğimiz yıllarda yaşadık(gazete ve televizyonlarda gördük).
    Umarım beni yanlış anlamıyorsundur.Sen ve ailenin başımızın üstünde yeri var,ancak yaptığımız geziler keyif amaçlıdır,kimse bu gezilerin felakete dönüşmesini göze almamalıdır.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    offf offfff size hayirli geziler diliyorum... sizlerle birlikte olmayi cok cok isterdim ama o tarihte Bodrum da olmam gerekiyor...

yamyamaha, o tarihe kadar geziye elbette arabasiyla gelen de olur, her gezide ki gibi, formu takip edersen elbet bi arabada yer olur ve sen de esinle rahat rahat motosikletle gelirsin....

size simdiden bol eglenceler diliyorum...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    serkan abıcımm ben gelemıyorum genee manisa mt ailesınden
    cok cok özür dılıyorumm ginee
    sarımsaklıya gıdıyorıumm mecburr gitmem lazımm görüsşmek uzeere

iyi eylencelerr dılıyorum şimdidieenn
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    organizasyon manyağı olduk yahuuuuu süpperrrrrrrr vallaha nöbetim yok o hafta sonu yuppiiiiiiiii eğer aşkımında programı uyarsa (henüz programdan haberdar değil) tabiki gezi konvoyunda ön sıralarda yer alırız sizlerle olmak büyük zevk.
    yaz hoşgeldin sefalar getirdin

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    ULAN BEEEEEEEE,,GENE BİR İŞİN ALTINDAN HAYIRLSIYLA KALKACAZ UMARIM YAAA...
    ARKADAŞLAR,,FİYATLAR KONUSUNDA ŞAŞIRMADIĞINIZA,,VALLAHA BEN ÇOK ŞAŞIRDIM,,ŞU AN ÇEŞMEDE TEKNE TURU 25 YTL'den AŞAĞI YOK..AMA BÜYÜK BAĞLANTILAR SONUCU,,15'e İNDİRDİK..PANSİYONUDA 20 YTL AYARLADIK..

AMA BİR ALKIŞI HAKKETTİM AMA YAAAAAAAAAAAAAAAA

MÜDÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR,,BİDE KATILIM LİSTESİ YAP YAHU....

BANA SÖYLE EN TORPİLLİSİNDEN BİR +1 YAZDIRIVER YAHUUUUUUUUUUUUU...
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

Ben fiyatlar çok iyi demiştim ama teşekkür etmeyi unutmuşum
    Ciddi anlamda teşekkürler arkadaşlar,ellerinize sağlık
    ALKIŞLARRR SİZİN İÇİNNNNNNNNNNN

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    Sanada TeŞekkÜrler Tuncerİm..allaha Emanettttttt..
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ULAN BEEEEEEEE,,GENE BİR İŞİN ALTINDAN HAYIRLSIYLA KALKACAZ UMARIM YAAA...
    ARKADAŞLAR,,FİYATLAR KONUSUNDA ŞAŞIRMADIĞINIZA,,VALLAHA BEN ÇOK ŞAŞIRDIM,,ŞU AN ÇEŞMEDE TEKNE TURU 25 YTL'den AŞAĞI YOK..AMA BÜYÜK BAĞLANTILAR SONUCU,,15'e İNDİRDİK..PANSİYONUDA 20 YTL AYARLADIK..

AMA BİR ALKIŞI HAKKETTİM AMA YAAAAAAAAAAAAAAAA

MÜDÜRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR,,BİDE KATILIM LİSTESİ YAP YAHU....

BANA SÖYLE EN TORPİLLİSİNDEN BİR +1 YAZDIRIVER YAHUUUUUUUUUUUUU...
    haklısın mecit ama artık sizin yaptığınız organizasyonlara ve fiyatlara şaşırmıyorum. çünkü hakkaten bu konuda çok kabiliyetlisiniz alıştırdınız bizi. umarım bir aksilik çıkmaz ve gezide hepimiz çok eğleniriz. şimdiden sabırsızlanıyorum.
    sana kocamaaaaaaaaaaaaaaaan TEŞEKKÜRLER

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    +1 hemen not al serkan abi bilirsin bensiz tadı cıkmaz bende cok gec gordum topigi nedense alla alla
    [COLOR="Black"]Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[/COLOR] [COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    oglumuz anne karnındayken izmir manisa ve salihli yollarındaydı bu gune kadarda hep yanımızdaydı tek seferde 240 km yaptık 120 km ustu yolculuklarımız cok fazla ama gezi mahiyetınde hıc tecrubemiz olmadı. sanırım sıteyı takıp edıp arabasıyla katılacaklarla irtıbata gecmek gerek. ben takıpteyım fırsatını buldugumda kaydımı yaptıracam.

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    yamyamaha dostum benimde 4 yaşında bi oğlum var.bende bazen trafik yoğunluğunun çok az ve risksiz olduğu tenha yerlerde (bildiğim yerlerde) bindiriyorum
    ancak anayollar ve trafiğe açık yerler son derece tehlikeli...

o yüzden tavsiyem kardeşim benim gibi yap dedesine nenesine postala...bir iki günlüğüne bakıversinler sende biraz hem eğlenmiş hemde kafanı dinlemiş olursun
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler